Merhaba,
Ankara doğumluyum. Afyon Kocatepe Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı ön lisans programından mezun oldum. Ardından Anadolu Üniversitesi- Kamu Yönetimi Lisans Programından mezun oldum. Okuduğum bölümlerle ilgili bazı sertifikalar alarak kendimi geliştirmeye devam ettim.
Çalıştığım sektörlerden ve ilgi alanlarımdan biri olan spor ve fitness dalında kendimi geliştirerek, 1. ve 2. Kademe Antrenörlük Belgesi aldım. Devam eden süreçte kendi spor salonumu açarak yöneticilik, liderlik vasıflarını da kazandım. Bunların yanında insanlarla etkili iletişim becerileri, olumlu tutum ve yüksek motivasyon gibi becerilerimi de geliştirdim. Daha sonra Rönesans Holding bünyesinde bir süre çalıştıktan sonra Güneş Enerji Santrali kurulumu yapan farklı firmalarda yönetici olarak görev aldım. İlerleyen süreçte kendi firmamı kurup birçok şehirde çeşitli projeleri hayata geçirdim.
Hayatımın her alanında olduğu gibi iş yaşamında da hızlı ve verimli olmak için özveri ile çalışıyorum. Edindiğim tecrübeleri, çalışma disiplinimi ve yeteneklerimi en iyi şekilde gösterebileceğimi düşündüğüm sektörün lider markası olan RE/MAX çatısı altına Gayrimenkul Danışmanı olarak giriş yaptım.
Öncelikli hedefim, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mesleki bilgi ve becerilerim ile sizlere en doğru şekilde güvenilir ve hızlı çözümler sunmak.
Gayrimenkul Danışmanlığı pozisyonunun gerektirdiği sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğim.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Onur Kazan portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

K*******

Tutacağım evin boşaltılma tarihinin 1 ay sonra olmasına rağmen kaydımı tutarak bilgilendirdi ve işleri bir an önce halletmemizi sağladı. Kendisine burası aracılığıyla teşekkür ediyorum.

Gül Kızılay

Onur bey çalışkan, dürüst, beyefendi kişiliğiyle gerçekten işinin ehli bir insan. Sabır ve özveriyle işini yapan, profesyonel iş ahlakıyla takdire şayan biri. Onu tanıdığım için çok şanslıyım. Bundan sonra da emlak işinde tercih edeceğim tek kişi o olacak.

Serdar Doğan

Bn Ev Kiraladım Hem Kolaylık Sagladı Hemde Magdur Bırakmadı Ilgisinden Dolayı Teşekkür Ederim Kendisine işinde başarı onur bey

Ramin Ezzati

Son derece saygılı, işini vakıf, zaman kavramına bağlı ve güvenilir kişiliğine sahip bir şahıs. Remax premium ailesine tebrik ederim.

Adil Yılmaz

Kisa sure icinde tanidigim ve suana kadar tanidigim Ankarada ki en iyi emlak danismani diyebilirim. Kendisine bizim icin gostermis oldugu ilgi ve alakadan oturu cok tesekkur ediyorum Tam bir profesyonel. Hem de dostça, dürüstçe tüm işleri mükemmel halletti. Onur Beye ve RemaxPremium' a teşekkürler ve sevgiler

Sultan Doğan

Onur bey Saygılı, bilgili, özverili, sevecen, nezaketli ve ölçülü tavırlarıyla evimin satışı sürecini o kadar iyi yönetti ki kesinlikle işinin ehli bir emlak danışmanı olduğunu kanıtladı. Bundan sonra ki gayrimenkul satış ve kiralık işlemlerimde tek adresim Onur beydir.

Samet Budak

İşine Hakim, Profesyonel, Dengeli, İyimser bir kişiliğe sahip Onur Bey ile çalışmış olduğumuz için REMAX ailesinin şanslı olduğunu düşünüyorum. Selamlar. Samet BUDAK

Ozan Arıcı

Onur Bey ile tanıştıktan kısa süre sonra bizi hayalimizdeki eve kavuşturdu. Profesyonel, titiz çalışması sayesinde tüm ihtiyaçlarımıza eksiksiz ve hızlı çözümler sundu. Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Nurhan Ardıç

Onur Bey ile ilk görüşmemden itibaren gerek mesleki bilgisi ve kibarlığı gerekse güvenilirliği ile bir başka gayrımenkul danışmanı aramama gerek kalmadığını bana hissettirdi. Yardımları ve önerileri ile ben de bilgilenmiş oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamlı olacağına inanarak kendisine kolaylıklar diliyorum.

A*******

Onur Bey tecrübeleri ve profesyonel yaklaşımı ile bize kısa sürede yardımcı oldu. İhtiyaç ve isteklerimiz doğrultusunda, önerileri ve bilgilendirmeleri ile süreci kısa ve sorunsuz bir şekilde tamamladık. Sorumluluklarını doğru ve güvenilir bir tutumla yerine getiriyor kendisini gayrimenkul danışmanı olarak tavsiye ediyorum. Emekleri için kendisine teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dilerim.

Ali Kerem

Onur Bey alanında uzman ve deneyimli.yaptigi işe saygısını ve sürecin her anina hakimiyetini anlık bilgilendirmelerini taktir ettim. Emlak konusuyla ilgili herkese tavsiye eder, başarılar dilerim.

Shahla Orient

Onur Bey gerçekten bir beyefendi ve alanında profesyonel, işini dürüstçe yapıyor. Emsa Orient firması adına emeğini takdir ediyorum.

Çağdaş Akkoyunlu

Onur Bey konusunda uzman ve tam bir profesyonel. Tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mustafa Yetiş

Onur Bey tam bir profesyonel. Hem de dostça, dürüstçe tüm işleri mükemmel halletti. Onur Beye ve RemaxPremium' a teşekkürler ve sevgiler.

Mustafa Kılıç

Onur beye çok teşekkür ederim onur bey emlak satışımda çok yardımcı oldu gerçekten işini çok temiz ve titiz bir şekilde yapıyor tapu müdürlüğünde memur bile onur beye teşekkür etti işini eksiksiz ve titiz bir şekilde yaptığı için tekrardan çok teşekkür ederim

Yusuf Ergün

Kisa sure icinde tanidigim ve suana kadar tanidigim Ankarada ki en iyi emlak danismani diyebilirim. Kendisine bizim icin gostermis oldugu ilgi ve alakadan oturu cok tesekkur ediyorum.

Emel Soylu

Onur Bey, evimizin kiralanması konusunda bize çok yardımcı oldu. Kendisi güvenilir, iletişimi kuvvetli ve işinin ehli birisidir. Evimizin kiralanması işini çok hızlı bir şekilde ve menfaatimizi azami olarak gözeterek gerçekleştirmiştir. Onur Bey'i gayrimenkul danışmanı olarak tavsiye eder ve kendisine çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim.

Ömer Çelik

Öncelikle Onur Beye, bize kısa bir zaman içerisinde severek ve mutlulukla oturabileceğimiz bir evi her detayına kadar anlatıp yardımcı olmasından, işini samimi ve müşteri ilişkilerine özen göstererek yapmasından dolayı çok teşekkür ederim.

Erkut Özgül

Ankara'da bir kaç günlük süre içerisinde acilen ev kiralamamız gerekti. Onur Bey bu kadar kısa bir süre içerisinde sabırla ve güler yüzle bu konuda bize yardımcı oldu. Kafamızdaki kriterleri taşıyan tüm evleri her türlü bilgilendirmeyi yaparak bizlere gezdirdi. Karar verme aşamasında kendisini ne zaman arasak ulaştık ve sorduğumuz tüm sorulara kafamızda tereddüt kalmayacak açıklıkta yanıtlar verdi. Sonuçta da sayesinde istediğimiz gibi bir evi kısa süre içerisinde kiraladık. Kendisine nezaketi, samimiyeti ve sabrı için teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.