İstanbul doğumluyum. İstanbul Beykent Üniversitesinde Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde okumaktayım. Özel bir şirketin mağazasında beş yıl müdürlük yaptım ve daha sonrasında ise Uzun zamandır ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne adım attım. Kurumsal bir gayrimenkul şirketi olan REMAX ARENA gayrimenkulde gayrimenkul danışmanıyım.

Uzmanlık Bölgesi

Atakent Mah. / Ümraniye Atatürk Mah. / Ümraniye Yamanevler Mah. / Ümraniye Tepeüstü Mah. / Ümraniye Finanskent Mah. / Ümraniye

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Samet Akbal portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Muhammed Furkan

Evimin satış hizmetine yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz..

Berk Yılmaz

Samet Akbal a öncelikle güler yüzüyle ve ilgisiyle hizmetinden çok memnun kaldım...

Lokman Özger

Samet beye sunmuş olduğu kolaylık ve hizmetten dolayı teşekkür ederim..

Ş******* E*******

Sunmuş olduğu hizmet, güvenilir, hızlı, dürüst ve profesyonel olduğu için Samet Akbal'a çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Elif Karaca

Evimizin satış işlemi kolay güvenli hızlı bir şekilde gerçekleşti Samet Akbal' a ve Remax Arena ofisine teşekkür ederim.

Mesut Gürcan

Samet Akbal profesyonel hizmetiyle evimizi sattık ve kendisinden yeni ev aldık. Tüm süreci çok profesyonel güvenilir ve hızlı şekilde gerçekleştirdi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Engin Duran

Samet bey'in vermiş olduğu profesyonel ve uzmanlık gerektiren bir hizmet. Evimizin Satışı ve Alışıyla ilgili bize çok yardımcı oldu.

Samet Piraz

Samet Akbal istediğim özelliklerde istediğim fiyatta bir ev aldım ve aldığım evi güvenilir kiracıyla sözleşme yaptık verdiği hizmetten çok memnun kaldık kendilerine gerçekten teşekkür ederim.

Seda Çelik

Samet bey çözüm odaklı, iş takibi çok yüksek ve samimi bir danışman. Emeklerine sağlık. Teşekkürler

Furkan Uzun

Daire satış işleminde kendisinden hizmet aldık. Son derece şeffaf ve doğru yönlendirmeler ile süreci tamamladık. Teşekkür ederiz.

B******* C*******

Samet Bey'in süreç boyunca doğru ve açık bilgilendirmeleri, mutabık kalınan saatte orada olması, soruları yanıtsız bırakmaması ve aradığınızda ulaşılabilir olması, mutlaka geri dönüş sağlaması gerçekten profesyonelliğini gösteriyor. Tekrar teşekkürler.

Züleyha Alagöz

Samet Akbal' dan çok memnun kaldık randevusuna sözüne sadık bir beyefendi onun ilgi ve alakası sayesinde kolayca mülk sahibi olduk. SAMET AKBAL' a ve REMAX ARENA ofisine çok teşekkür ederim..

Zehra Güzelderen

REMAX ARENA ofisinde Gayrimenkul Danışmanı SAMET AKBAL' ın ilgisi ve sözüne sadık olması beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür eder saygılarımı sunarım..

Çetin Alanyurt

Öncelikle çok saygılı ve dürüstlüğünden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım evi her konuda iletişimde olması güleryüzlü davranışlarından dolayı işini saygıyla yapan Samet Akbal' a Teşekkür ederim..

Yunus Emre Şahin

Çok memnun kaldım, ilgi ve alaka çok iyiydi. Her şey için çok teşekkür ederim..

Sinan Oruç

Gayrimenkulümüzün satışında başından sonuna tüm aşamalarında hızlı ve güvenilir şekilde bizlere yardımcı oldu. Geleceğin çok başarılı danışmanlarından olacağına eminim. Yolun bahtın açık olsun

Emin Eşmen

Anadolu yakasında bize gösterdiği kaliteli hızlı hizmeti için Samet beye çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.