GAYRİMENKULDE GÜVENİLİR DOSTUNUZ ....-GAYRİMENKULDE GÜVENİLİR DOSTUNUZ ....Uzun yıllar Meban Menkul Değerlerde ve ardından 9 yılı aşkın bir süre Milliyet Gazetesi Bilgi İşlem bölümünde programcı olarak çalıştım.
2003 yılında RE/MAX Ekol ailesine katılmaya karar verdim. RE/MAXin dünya çapındaki başarılı olmuş gayrimenkul danışmanlarından aldığım eğitimlerle, profesyonelliğini, hizmet anlayışını ve gayrimenkul işindeki farklılığını sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyorum.
Kendime Uzmanlık Alanı Olarak RESIDENCElar, 4 Leventde bulunan Siteler ve İş Yerleri, Villaları seçtim .....
Mimar Sinan Üniv.Resim ayrıca İFSAKda FOTOĞRAF kurslarına katılarak eğitimlerini aldım. En büyük zevkim olan bulutlari ve doğayı fotoğraflamaktayım.
Ayrıca Yeni yerler görmek, keşfetmek hobilerimi oluşturmaktadır.
RE/MAX ofis en fazla işlem yapan 2005
RE/MAX İnt.YILDIZLAR CLUP ÜYESİ 2006
RE/MAX Ofis en fazla işlem yapan 2007
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.
Nevbahar Çankaya portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Esin Bestel

Kiralık ev arama sürecimde hızlı ve çözüm odaklı olduğu için Nevbahar hanıma çok teşekkür ederim.

Eren Şimşek

Kiralık ev arama sürecimde verdiği emlak danışmanlık hizmeti ile tanıştığımız Nevbahar Hanım'a, tüm yardımları için çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla, tüm samimiyetiyle ve gerçekten elinden gelen yardımı sakınmadan yapan biri olduğu için ayrıca övgüyü de hak eden bir profesyonel.

Aslı Durukan

Nevbahar Hanım, Ankaradan bir kere aramamla bize her konuda tam destek sağladı. Aynı gün içinde bütün belirsizlerimizi yok etti diyebilirim. Hem içimize sinen, hem bütçemize uyan en güzel daireyi bize sundu. Günümüz emlak sektöründeki olumsuz havaya karşın hem güvenirliliği hem profesyonelliğiyle bizleri çok memnun etti. Tanıştığımız İÇİN çok memnunuz, bizlere verdiği hizmet için bir kez de buradan teşekkür etmek istedim.

Alime Ünal

Evimin kiralanmasında tanıştığım ve her ihtiyacım olduğunda da profesyonelliğinden destek aldığım ilk tanışmamızda güven veren Nevbahar hnm yolunuz açık olsun.

Cem Ertuğrul

Henüz ziyareti planlama açamasından itibaren hem detaylı bilgilendirme yaparak hem de ihtiyaçlarımızı dinleyerek, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladı. Mülk sahibiyle iletişimi başlatma sürecinde de bazı özel taleplerimizin değerlendirilmesini sağladı. Taşınmak çok zor bir iş, umarım uzunca bir süre ihtiyacımız olmaz ancak ihtiyaç olduğunda tekrar Nevbahar Hanım'dan hizmet almak isteriz.

G******* S*******

Nevbahar Çankaya ilgisi, nezaketi için çok teşekkür ederiz. Tanıştığımız ilk andan itibaren son derece güven veren konuşmalarıyla içimizi rahatlattı ve aradığımız eve kavuşmamızı sağladı. Teşekkürler.

Sibel Ayaz

Nevbahar Hanım konusunda çok yetkin ve müşterisini dinleyip ihtiyaca uygun seçenekleri özenle buluyor. Kendisi ile 3 kez iş yapma şansını buldum, bir hafta içinde secenekler belirleyip, gezip, alım ve kiralama işlemlerini hallettik. Müşteri odaklı ve güleryüzlü yaklaşımından çok memnunum, teşekkür ederim.

Merve Kibar

Profesyonellik, çözümcülük, pozitiflik ve keyifli bir sürecin harmanısınız benim için. Uğurunuza çok inanıyorum ve ne mutlu ki birden fazla kez deneyimleme şansım oldu bunu. Yolunuz hep açık, güzel enerjiniz baki olsun!

Murat Yolaşan

Değerli meslektaşımla bir çok kez servis verdik ve her servisimizi keyifli idi..benim ilk kez bir remax ofisi ile iş yaptğım kişi Nevbahar hanımdır..başarılar diliyorum

Serap Ayaksız

Evimizin satışında kendisini profesyonelliğinden dolayı ayrıca göstermiş olduğu dostane davranışlarından dolayıda kendisine çok teşekkür ederim.

Nagehan Hacıvelioğlu

Arzu ettiğimiz taşınmazın kiralanmasında gösterdiğiniz çaba ve bunun yanısıra nezaket ve güleryüzünüz için teşekkür ederiz. Bundan sonraki taşınmaz kiralama ve satın alma işlemlerimizde birlikte çalışmak dileğiyle.

Sevim Bıyık

Nevbahar Hanım merhaba..biraz geç oldu kusurabakmayın.. dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğunuz yakınlık candan yaklaşımınız bugün geldiğimiz noktada ahbaplığımızı oluşturdu..böyle oluşumların çoğalması dileğimle....Çok teşekkürler.

Sibel Cedetaş

Ev kiralamasında profesyonel...

Fusun Can

Nevbahar hanım, işinize profesyonel yaklaşımınız, muhteşem çalışma temponuz ve hızınız gerçekten hayranlık uyandırdı. Bunu yanısıra güleryüzünüz ve samimiyetiniz ile güven duygusunu perçinlediniz. Kötü bir emlakçı deneyiminden sonra ilaç gibi geldiniz

Gülsüm Tanyıldız

Nevbahat hanım, öncelikle kötü bir emlakçı deneyimimden sonra sizin gibi profesyonel biriyle çalışmış olmaktan dolayı çok memnun kaldım. İşinize son derece hakim, takipçi ve pozitif birisiniz. Profesyonelliğiniz ve ilginizden dolayı tekrar teşekkürle

Meral Yalcın

Evimin kiralanmasında göstermiş olduğunuz, profesyonellik, konuya hakimiyet, güleryüz, samimiyet, güven, doğru ve hızlı çalışarak iki gün gibi kısa bir sürede en iyi sonuç için çok teşekkürler Nevbahar hanım. Başarılarınız daim olsun.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.