Biz Birlikte Güzeliz !
Biz Birlikte Güçlüyüz !


1986 Yılında İzmir/Buca'da doğdum.Evliyim iki prensesin babasıyım.Buca Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü mezunuyum.2004 yılında iş hayatına katıldım.

12 yıl boyunca Pazarlama ve Saha Satış Şefi olarak çalıştım. 

2020 yılı itibari ile Re/max Ailesine katıldım.

2022 yılı itibari ile Re/max Arma Ailesi ile devam ediyorum.

İnsan ilişkilerinde güven esaslı tutumumla, profesyonel ticaret hayatında edindiğim bilgi ve deneyimleri, aldığım eğitimlerle harmanlayarak sizlere doğru hizmeti sunmak ve faydalı olmak önceliğim.  

Tüm gayrimenkul işlemlerinizi çözüm odaklı yapımla, etik kurallar dahilinde en hızlı şekilde sonuçlandırmak için hizmetinize hazırım.  


Uzmanlık Bölgesi

Buca Koop Mah. / Buca Yaylacık Mah. / Buca Adatepe Mah. / Buca Kuruçeşme Mah. / Buca Atatürk Mah. / Buca

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2024

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Cemil Adalı portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Seda Vurmaz

Cemil Bey'in ilgisi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz. İşlemimizi, isteklerimiz doğrultusunda sonuca ulaştırdı. Konuya hakim ve bizi sürekli bilgilendirerek ilerledi. Uzman biriyle çalışmanın farkını çok net gördük.

Sibel Farukoğlu

Güler yüzlü, çslışkan, iş takibi hızlı güvenilir, sempatik, insancıl harika bie çalışanınız.

Cemile Sibel Ertuğrul

RE/MAX Arma firmasının Buca şubesinde, son derece olumlu ve etik bir biçimde hizmet aldım. Tüm arkadaşlardan fevkalade memnunum. Piyasa koşullarının en güzel halini yaşattılar. Özellikle CEMİL ADALI kardeşim çok güzel emekler verdi. Kendisine sevgilerimle teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Murat Türker

Sevgili Cemil bey, ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Evimizi zamanında satıp bize her konuda yardımcı oldu.

Sami Oruç

Sevgili cemil beye bu süreçte kafamızda oluşan tüm soruları çözüp bize güvenilir bir hizmet verdiği için çok teşekkür ederiz.

Basri Bahçıvan

Buca Re/max Arma şubesinde satış danışmanı olan Cemil Adalı'ya süreç için çok teşekkür ederiz. Evimizin satış sürecinde samimi, güvenilir, titiz ve işini severek yapan yüler yüzlü bir beyfendi. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Nurettin Şahan

Sıcak, samimi ve güvenilir hizmet almak için remax armayı tercih edebilirsiniz ilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim Savaş SARITAŞ ve Cemil ADALI

B******* K*******

Bize her konuda yardımcı oldunuz teşekkürler güven ve yardımlarınız için

Mustafa Kala

Bucada gayrimenkulümüzün satışının her aşamasında bizimle desteğini ve tecrübesini paylaşan gerçekten her konuda samimi dürüst ve şeffaf olup remaxın kurumsal kimliğiyle uyumlu oldukları için Cemil ve Savaş Beye çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.