PROFESYONELLER FARK YARATIR...


1998 Yılında Erzurum'un Yakutiye İlçesinde 5 Çocuklu Bir Ailenin Ferdi Olarak Dünyaya Geldim. İlk öğrenim ve orta öğrenimimi Erzurum merkezde tamamladım.Üniversite eğitimimi Atatürk Üniversitesinde İnşaat Teknisyeni olarak tamamladım.  İş hayatıma çocukluk çağında başladım ve daha o çağlarda pazarlama ve müşteri ilişkisi üzerine uzmanlaşmaya karar verdim. Hedefim doğrultusunda ilerlerken almış olduğum eğitimlerle tecrübe birikimlerimi geliştirerek hizmet ettiğim kurumlara ve müşterilerime tüm süreçlerde maksimum fayda sağlayarak memnun etmenin vermiş olduğu haz ile kariyerimi yükseltmeyi amaçlamaktayım. Bu süreçte edindiğim 'Hedefini Doğru Koy ve Maksimum Fayda Sağla' misyonu ile müşteri ilişkisinin yoğun olduğu Gayrimenkul Sektörüne 1972 Yılından beri Müşteri memnuniyeti için faaliyetini sürdüren Global olan Re/Max Firmasının Erzurum İlke Şubesi ile yollarımı birleştirdim. Bu yolda siz değerli müşterilerimizin maksimum faydasını sağlamak için ekip ruhumuzla sınırları aşmanın heyecanını duymaktayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mahsun Güngör portföyünde 26 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 26 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hilal Gürbüz

yardımları için teşekkür ederiz

Lokman Karadaş

KİRALADIĞIM EVİN SÜRECİNDE TÜM İŞLEMLERİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE SORUNSUZ KISA SÜREDE HALLETTİĞİ İÇİN MAHSUN BEY'E TEŞEKKÜR EDERİM BUNDAN SONRAKİ TÜM İŞLEMLERİMDE KENDİSİYLE ÇALIŞMAK İSTERİM .

Salih Kotan

Benim tüm ilanlarımla ilgilenen danışman arkadaşa teşekkür ederim çok ilgili ve gayretli arkadaş çok teşekkür ederim

Cahit Tosun

çok memnun kaldım verdikleri hizmetten

Ersin Kul

SATIN ALDIĞIM EVİN SÜRECİNDE TÜM İŞLEMLERİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE SORUNSUZ KISA SÜREDE HALLETTİĞİ İÇİN MAHSUN BEY'E TEŞEKKÜR EDERİM BUNDAN SONRAKİ TÜM İŞLEMLERİMDE KENDİSİYLE ÇALIŞMAK İSTERİM GERÇEKTEN TAVSİYE EDİLECEK BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.