HAYATINIZDA İLK DEFA GAYRİMENKUL ALMAK-SATMAK İSTEYEN BİRİ DE OLSANIZ, DEFALARCA GAYRİMENKUL ALMIŞ SATMIŞ BİR YATIRIMCI DA OLSANIZ, SİZE MANTIKLI FIRSATLAR SUNMAK İÇİN BURADA OLACAĞIM.

İstanbul Kadıköy doğumluyum. 2014 yılında Bozok Üniversitesinden mezun olduktan sonra meslek hayatıma başladım. Makine Mühendisi olarak özel sektörde mühendislik pozisyonlarında çalıştıktan sonra kendi mühendislik firmamı açıp mesleğime kendi işimde devam ettim. Gayrimenkule olan ilgim sebebiyle 2020 yılında gayrimenkul dünyasının en bilinir markası olan Remax ile tanıştım. Daha sonra gerekli eğitimleri tamamlayıp gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerime başladım. Maltepe-Kartal bölgesinin markası haline gelen Remax ikon ofisinde alanında uzman ekip arkadaşlarımla beraber sizlere hizmet vermek için buradayım. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için sizlerle tanışmayı bekliyorum.


2021 YILI ( SON 2 YILDA REMAX İKON'A KATILAN DANIŞMANLAR ARASINDA ) : 
* EKİM AYI EN FAZLA CİRO YAPAN 1. DANIŞMAN
* EKİM AYI EN FAZLA İŞLEM YAPAN  1. DANIŞMAN 
* KASIM AYI EN FAZLA PORTFÖY ALAN 1. DANIŞMAN

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Cevizli Mah. / Maltepe Bağlarbaşı Mah. / Maltepe Altayçeşme Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim, katılımcının satışın en önemli aşaması olan "kapama" sürecini başarılı bir şekilde yönetebilmesini ve sonuçlandırmasını hedefler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Onur Zengin portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Figen Akan

Kiralama yetki süresi içinde çok sakin ve anlayışlı bir şekilde kiralama işlemini hızlıca sonuçlandırdı. Çok emeği geçti. Allah razı olsun.

A*******

Kiralama aşamasında hem taleplerimizi mülk sahibine iletip kabul ettirdiği için hem de ılımlı ve nazik yaklaşımı için onur bey e ayrıca teşekkür ederiz.

İbrahim Bol

Daha önce Onur Bey'den yatırımlık arsalar almıştık, tekrar almaya karar verdiğimde hiç düşünmeden kendisini aradım. Bu sefer de Balıkesir'de arsa alımı yaptık. Uygun ve avantajlı arsa yatırımı arıyorsanız kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

M*******

Satmak istediğimiz arsamıza hızlı bir şekilde alıcı bulduğu için onur bey e teşekkür ederiz.

H*******

Sorunsuz bir kiralama süreciydi

M*******

Bu kadar kısa sürede beklentime uygun bir kiracı bulduğunuz için teşekkürler.

Ömer Alp Gürdal

Kendisi oldukça ilgili ve kibardı

İsmail Güler

Onur Bey kısa sürede evin kiralanmasında destek oldu, süreci takip etti ve her şey mükemmeldi.

N*******

İçimize sinen bir daire almamızda bize yardımcı olduğu için çok memnun kaldık, kızıma da daire alacağımız için tekrar görüşeceğiz.

Aykut Işıkgör

Dairemizin satışıyla ilgili teşekkür ederim tüm emekleriniz için..

Elif Doğan

Çok kibar ve karşısındakine güven veren bir beyefendi. Onur Beyin önerileri beni ikna etti. Evimle ilgili tüm dokümanları, resimleri benimle paylaştı. Kısa sürede sonuçlandırdı. Onur Beye çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Ateş

Çok bilgili.. İlgili biridir

Müslüm Atik

Güvenilir ve tecrübeli, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Meral Avci

Güvenilirlik 10 puan olmalı bence, 2 kere ev alıp sattım çok huzurluyum kafam çok rahattı sağ olsun bütün yüküm ondaydı yolu açık olsun

Tülay Çıracı

Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Gökçe Çınar

Dairemizin hızlı ve titiz bir şekilde kiralanmasından dolayı genel olarak memnun kaldık.

İbrahim Bol

Onur bey den daha önce yatırım amaçlı Çanakkale lapseki den arsa almıştım, tekrar yatırım için uygun fiyatlı olarak Çanakkale biga dan bir arsa daha satın aldım. Kendisinin verdiği güven ile süreci sıkıntınız bir şekilde sonuçlandırabildik. Tekrar görüşeceğimi söylemiştim ve görüştük, 2.kez yatırımlık arsamı da Onur bey in aracılığıyla satın aldım. Tapu işlemlerinde satışın sonuna kadar yanımda bulunduğu için kendisine teşekkür ederim.

Beyza Korkmaz

Onur bey arsa satış sürecimizde oldukça ilgili ve özenli bir şekilde bizlere destek oldu . Özverili çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

Yenal Korkmaz

Onur Bey ilgi, alaka, hız ve tecrübesi ile satmak istediğimiz arsamıza çok kısa sürede alıcı buldu. Kendisine bilgi birikimi ve yaptığı işin kalitesinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yücel Ay

İşinde çok başarılı ve deneyimli, kibar, güler yüzlü, ilgili ve alakalı kendisine verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Tuncay Baltacı

Onur zengin çok başarılı, düzgün, iş ahlakı planlı iyi bir kişiliktir. Desteklerinden dolayı özel teşekkür ediyorum kendisine, söylemek isterim ki meslek olarak doğru işi yapıyor (iletişim, diksiyon, tevazu) özelliklerini de taşımaktadır.

İbrahim Bol

Yatırımlık olarak almak istediğim tarzda bir çok alternatif arsayı benimle paylaşarak nasıl bir yer alabileceğim konusunda Onur bey beni detaylıca bilgilendirdi. Benim gibi çok seçici zor beğenen bir kişiyi arsa sahibi yapmak için tüm itirazlarımı ikna edici cevaplarla çözüme ulaştırdı. İşini sonuna kadar takip edip aklıma takılan en ufak problemleri dahi çözüme ulaştırdı. Yatırımlarınız için gönül rahatlığıyla kendisine danışıp sorunsuz bir şekilde mülk sahibi olabilirsiniz. Tekrardan almak istediğim yatırımlık arsalar olursa onur bey ilk arayacağım gayrimenkul danışmanıdır, kendisine sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.. Tekrar görüşeceğiz..

Edayif Odacı

Hani derler ya dört dörtlük adam diye işte onur bey hem dürüst hem de tam güven veren bir kardeşimiz Allah razı olsun daire satışımda çok çok yardımcı oldu Allah işini rast getirsin

Ali Erdemir

Süreç boyunca yanımızdaydı son derece kibar işine hakim tanıdığım için memnun olduğum bir insan alım ve satımda arayacağım tek insan

Ramazan Kurt

Gayet güzel bir hizmet aldım

Yusuf Demirhan

Çok nazik ilgili ve bilgili

Saim Serçe

Güzel insan

Meral Avci

Müthiş işinde uzman ve hakkıyla yerine getiren biri

Saim Serçe

İşini özenle yapan dürüst biri başarılar dilerim.

Joshua Lee

Çok bilgili biri ve her zaman yardımsever davrandığı için teşekkür ederim.

Emre Bulut

Taşınmazın kiralanmasın da bizlere güvenilir, işi bilen ve kendinden emin bir danışman ile çalıştığımızı hissettirdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Burak Ergün

Teşekkür ederim emekleriniz için

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.