Ben, Cantaş Şenlik ;

Ankara Doğumluyum. İlk-Orta ve Lise Eğitimimi Ankara' da tamamladım. Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldum. Çevre Mühendisiyim.

Askerlik hizmetimi Diyarbakır' da yaptım.

Mezuniyetim sonrası Su Kalitesi ve Hava Kalitesi üzerine sektörün öncü firmalarında çalıştım. Girişimci bir ruha sahip olduğum için, severek yapacağıma ve başarılı olacağıma inandığım Gayrimenkul Sektörünü tercih ettim. İş kariyerimi bu doğrultuda devam ettiriyorum. Sektörü, gündemi, ekonomiyi ve teknolojiyi takip ederek Müşterilerime en doğru yatırımları yaptırmak tek hedefim. Pazarlama faaliyetlerimi güncel teknolojiyi kullanarak en aktif şekilde yapmaktayım.

Sloganım, Gayrimenkul Danışmanınız olarak '' Doğru şekilde Güvenli ve Kaliteli hizmet vermek ''

Uzmanlık Bölgesi

İncek Mah. / Gölbaşı Kızılcaşar Mah. / Gölbaşı Tulumtaş Mah. / Gölbaşı Hacılar Mah. / Gölbaşı Çayyolu Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cantaş Şenlik portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Meral Taşan

Ev almak istediğimizde ve kiralama süreçlerimizde hemen Cantaş Bey'i arıyoruz. İşini çok iyi yapıyor. Güvenimiz tam.

Onur Atagür

Cantaş Bey çok hızlı bir şekilde işlemlerimizi tamamladı. Kendisinden çok memnunuz. Kendisini herkese önereceğim.

Rabia Türkmen

Cantaş bey her aşamada bizimle çok iyi ilgilendi işinde çok başarılı ve dürüst bir insan

Hakan Güven

Cantaş bey ile 4 yıldır düzenli olarak çalışmaktayız.Alım yapacağımda veya gayrimenkullerimi satma konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti alıyorum.Hiç bir zaman zarar ettirmedi.Uzun yıllar daha çalışacağımızı düşünüyorum.Gayrimenkul konusunda işinin uzmanı bir arkadaş.

Tevfik Özer

Cantaş Bey'den çok memnunuz. Ailecek tüm emlak işlerimizle o ilgileniyor. Başarılarının devamını diliyorum.

Muhammed Çelik

Hızlı ve güzel oldu tüm işlerim. her şey için teşekkür ederim. Her zaman Cantaş Bey ile çalışacağım

Tolga Metin

Cantaş bey ile arsa satmak için tanışmıştık kendisi bizi çok iyi bir şekilde yönlendirdi hata yapmadık kendisi sayesinde etrafımdaki herkese de yönlendirdigim kefil olacağım işinin en iyisi bi dostumuz

Murat Can Arslan

Cantaş Bey çok iyi hizmet veriyor. Emlak ile alakalı her konuda kendisinden destek alıyorum. İşine hakim ve bilgili. Tanıdığım herkese öneriyorum.

Serkan Karadeniz

Cantaş Bey ve Ekibinden çok memnun kaldık. Bize tam istediğimiz gibi bir ev aldırdı. herşey içün teşekkür ederiz. Tüm gayrimenkul işlerimizde güvenerek çalışacağız. herkese tavsiye edeceğim.

Ozcan Alan

Cantaş Bey ile güvenli ve hızlı sonuç aldık. Teşekkür ederiz. Çalıştığımız diğer emlakçılar gibi değil. İşine saygısı var. Herkese kendisini tavsiye ederim.

S******* Y*******

Cantaş Beyi dairemizin satışı için yetkilendirdik. Kısa sürede satışı sonuçlandırdı. Süreç kısa ve rahat şekilde gerçekleşti. problem yaşamadan dairemizi sattık. teşekkür ederiz

Hüseyin Şenal

Cantaş işine çok hakim. Almak istediğimiz yeri kolayca buldu ve hızlı şekilde satışı gerçekleştirdi. Emekleri için Cantaş Bey ve Ekibine teşekkür ediyorum. Çok profesyoneller.

K******* N*******

Cantaş Bey 'e güvenimiz tam. İlk görüştüğümüz günden beri hep şeffaf ve dürüst oldu. Satış sürecimiz çok rahat ve güzel geçti. Ekibiyle birlikte her şeyi kolaylıkla sağlıyorlar. Teşekkür ederim

G******* E*******

Cantaş Bey ile çalışmak keyifli ve rahat. Ekibiyle birlikte her işi sorunsuz yapıyorlar. Ev almak istedik ve kendisiyle tanıştık. satış süreci çok iyi geçti. Ailecek kendisiyle çalışıyoruz. her şey için teşekkür ederiz

E******* B*******

Şehir dışından gelen misafirimiz için, Ev kiralaması konusunda Cantaş Bey 'den yardım istedik. Kendisi bize çok iyi danışmanlık yaptı. Güzel bölgeler ve evler konusunda yardımcı oldu. Çok memnunuz. Ailemizin emlakçısı oldu. teşekkürler

Z******* K*******

Cantaş Bey işine çok hakim bir emlakçı. Onun sayesinde ev sahibi oldum. Gayretleri için teşekkür ederim. Onu tüm tanıdıklarıma önereceğim.

Feyza Boz

Ankara da istediğim kararlaştırdığım bir bölgede ev arayışım vardı. Cantaş Bey 'i tavsiye ettiler. İsteklerimi kendisine söyledim. Tam aradığım tarz evi gösterdi ve sattı. Ailecek çok teşekkür ederiz. Güzel ve kolay bir süreç yaşadık.

L******* Y*******

Cantaş Bey evimizi kiralamamız konusunda bilgisi ve tecrübesiyle çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz ve herkese kendisini öneririz.

Ahmet Ertuğrul

Cantaş Bey işini iyi yapan bir emlakçı. Kendisi tüm prosedürlere hakim. Evimi kendisine rahatlıkla emanet ettim. Çok kısa sürede en iyi müşterileri buldu. Çok teşekkür ederim.

Ş******* Y*******

gönül rahatlığıyla kendisine güvenerek iş yaptık. Cantaş Bey, çok güvenilir, işine hakim iyi bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* İ*******

Yatırım yapmak amacı ile Cantaş Bey'e ulaştım. İşine hakim, ticareti iyi bilen bir Emlakçı. Rahatlıkla işimizi gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ederiz. Teşekkürler RE/MAX.

Merve Karaş

Ankara gayrimenkul piyasasına hakim Mühendis Cantaş Bey kararsız kaldığımız konularda bize yol gösterdi. Şeffaf ve pürüzsüz bir mülk alım süreci tecrübe ettik. Teşekkür ediyoruz

Faruk Yılmaz

Çantaş beyi almak istediğim bir ev vasıtası ile tanıma fırsatı buldum...Hem evimi satma hem evimi alna aşamasında göstermiş olduğu başarı bize hissetirdiği güven gerçekten takdire şayandı... ben işini bu kadar iyi yapan çok az kişi tanıyorum.. çantaş bey bir numara 👍herşey için teşekkürler

Atilla Mekikoglu

Cantaş bey aracılığıyla bir evimizi sattık. tecrübesi, beyefendi duruşu ve güvenilirliği ile sorunsuz bir süreç yaşadık. her şey için teşekkürler 🙏

Ali Özbek

Cantaş bey ile çalıştığımıza çok memnunuz her zaman onunla çalışıyoruz. i̇şlerimiz sorunsuz hallediliyor

İbrahim Yılmaz

Cantaş Bey işinin ehli, samimi, dürüst, çalışkan ve işini severek yapan bir gayrimenkul danışmanı. İyi ki tanımışım sizi tüm yatırımlarım da kendisinin tecrübesinden faydalanıyorum, herkese güvenle önerebilirim.

Murat Bulut

5 aydır satılmayan arsamı 5 günde sattı. Ailemizin tek emlakçısı3 günlük satış işlemini bir günde halletti.

C******* T*******

Cantaş bey ile yenimahalle tarafındaki bir ev almak isterken çalıştık. prof bir emlakçı. doğru olan ne ise onu söylüyor. başarılarının ve dürüstlüğünün devamını diliyorum.

Hazal Deniz Kökdemir

Bütün ev bulma sürecimizde her anlamda oldukça yardımcı ve ilgiliydi. kendisine ilettiğimiz istekleri tek tek değerlendirip bize en doğru seçenekleri sundu, vakit kazandırdı. emekleriniz için teşekkür ederiz tekrardan, sizinle denk gelip çalışmış olduğumuz için oldukça şanslıyız. i̇lerde de eğer tekrar bir emlak arayışına girecek olursak tercihimizi yine sizden yana kullanacağız.

Batıkan Şen

Sadece satışta değil kredi işlemlerinde de yardımlarını esirgemediği için cantaş beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. başarılarınızın devamını dilerim

Tuba Haksever

Işini en ince detaylarına kadar inceleyip bize doğru yol haritasını çizen cantaş beye bilgi ve tecrübesi ile süreçle ilgili tüm sorularımızı netlikle aydınlığa kavuşturduğu ve doğru yatırıma yönlendirdiği için teşekkür ederim.

Ferda Aydın

Cantaş bey işini severek yapan, gayrimenkul yatırım danışmanı olarak müşterisini güven vererek yönlendiren tecrübeli bir emlak danişmani.Ankara'da gayrimenkul alım ve satış işlemlerimizde cantaş beyle çalışmak isteriz.Tesekkur ediyoruz.

Nedime Atagür

Cantaş Bey'in danışmanlığı ile doğru zamanda yaptığımız yatırımdan duyduğumuz memnuniyet sebebiyle kendileri artık gayrimenkul konularında vazgeçilmezimiz olmuştur .

Hakan Kozbay

Kendi̇si̇ gerek gayrimenkulümüzün satiş fi̇yatinin beli̇rlenmesi̇nde, gerek doğru alicilarla temas etmemi̇z konusunda çok yardimci oldu. süreci̇n başindan sonuna kadar karşilikli güven i̇çi̇nde çaliştik. bundan sonra ki̇ gayri̇menkul i̇şleri̇mi̇zde de kendi̇si̇yle çalişmayi arzularim.

Hacı İlhan

Cantaş şenlik aracılığıyla ankarada yatırım amaçlı bir ofis alma şansımız oldu.Güvenirliğiyle ve tecrübesiyle iyi bir ofis satın aldık. başta cantaş bey olmak üzere remax ailesine teşekkür ediyorum.

Serpil Ortakcı

Yeni bir ev sahibi olma sürecimizde bizimle birlikte o heyecanı yaşayan işindeki titizlikle ilgiyle alakayla bizi çok memnun bırakan sevgili cantaş bey iyiki sizi tanıdık tekrar çok teşekkür ederim yeniden sizlerle buluşmak dileğiyle kolaylıklar diliyorum

Serhat Akbey

Cantaş bey ailemizin ve kurumsal tüm şirketlerimizin portföylerini yönetiyor.Bu sürece gelmesinin en büyük faktörü ise kendisi.İlk tanıştığımız ve ilk satışımızı aldığı an o kadar doğru yönlendirdi ve sonuçları o kader olumlu oldu ki artık kiminle çalışacağımızı bulmuş olduk.Tapu sürecinde verdiği güven ise insanı marketten sakız alır gibi doğru yatırım yapmasını sağlıyor.Ailem ve şirketlerim adına teşekkür ediyorum.

Didem Karakaş

İşini iyi yapan kaliteli hizmet veren bir emlakci bulmak bizi mutlu etti.islemlerimiz sorunsuz halledildi çok teşekkür ederim...

Merve Yasemen Türkoğlu

Cantaş Bey; işini tutkuyla yapan, çalıştığı kişileri özümseyip, onların taleplerine uygun seçenekleri titizlikle bulan, ailenizin bir üyesi haline gelen bir arkadaşımızdır...

Gülin Feryal Can

Cantaş Bey 'den çok kaliteli ve nitelikli bir hizmet aldık Ev Sahibi olarak. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Tuğçe Paksoy

Cantaş Bey çok başarılı bir danışman. İhtiyacımız olan hayalimizdeki ofisi kendisine anlattık. Bizi yönlendirerek en uygun ofisi kısa süre içerisinde buldu. Kendisine teşekkür ederiz

Ahmet Kuşçuoğlu

Cantaş Bey çok iyi birisi. İşlemimizi kısa sürede tamamladı. Kendisini yakın çevremize öneriyoruz. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Doğan Bekaroğlu

Herhangi bir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladık. Teşekkür ederiz Cantaş Bey

Selda Öztürk

Her şey çok güzel ilerledi, ilgisi için çok teşekkür ederim.

Çıdam Melek

Cantaş bey bizlere çok yardımcı oldu. Her konuda İşine hakim, müşteriyle ilgili, takipçi ve özverili bir Gayrimenkul Danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Cem Akpınar

Cantaş bey'e Her şey için Teşekkür Ederiz. Hizmetinden çok memnun kaldık.

Özay Akan

Cantaş Bey tüm süreçte aktif bir şekilde yanımızda oldu. İşini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı kendisi. Her şey için çok teşekkür ederim.

Merve Özdemir

Bu zorlu ev bulma sürecimizi Profesyonellik ve içtenlikle yöneten Cantaş beye çok teşekkür ederiz.

Muhammed Ali Akçadağ

Gayet iyi bir süreçti. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Cantaş bey çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim .

Cem Kuyumcu

Cantaş beyden çok memnun kaldık. Her aşamada bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz. Başka işlemlerde görüşmek dileğiyle

Kısmet Akpınar

Cantaş beyden çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık. İletişim kolaylığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz kendisine...

Erman Yenihayat

Profesyonel iş bilgisi, samimi iletişimi ve verdiği güven ile aradığımız evi bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Gösterdiği emekten dolayı Cantaş`a çok teşekkür ederiz.

Erdoğan Özevren

Cantaş Bey'den çok memnun kaldık. Kendisi bizimle çok ilgilendi ve süreci güzel yönetmek için çok efor sarf etti gerçekten. Ellerinize sağlık Cantaş Bey, teşekkür ederiz.

Berktuğ Erdoğan

Müşterisinin beklentilerini ve isteklerini dikkate alarak titiz çalışan ve bu yolda sonuna kadar destek veren bir danışmana rastlamak büyük bir şanstı.Hayalimizdeki evi anlattığımızda bu hayali gerçekleştirmek için tüm çaba ve çalışmayı gösteren Cantaş beye çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.