Tecrübelerimi siz değerli müşterilerim için biriktiriyorum.
Birikimlerinizi riske atmayın.
Mülkünüzün gerçek değerini öğrenmek istiyorsanız beni arayın, süreci birlikte yönetelim.
Ticari ve konut gayrimenkullerinde değerleme yapmamıza fırsat vermek sizin elinizde. 
1981 İstanbul doğumluyum. Eskişehir teknik üniversitesi AÖF Marka iletişimi bölümü mezunuyum. Hali hazırda Emlak yönetimi bölümünde okumaktayım.
İş hayatımda perakende ve mağazacılık sektöründe zincir mağazaları olan Collezione ve Mudo markalarında toplamda 20 yıl mağaza müdürlüğü tecrübem bulunmaktadır.
Gayrimenkul sektöründe öncü olan RE/MAX ile çatısı altında çalışmaktan mutluluk duymaktayım. Amacım sektörün en çok tercih edilen markası Re/max çatısı altında sizlerle tanışıp tüm gayrimenkul süreçlerinizi birlikte sürdürmektir.
Önceliklerim dürüstlük, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Benimle tanışmak ister misiniz.

2021 yılı 4 aylık dönemsel ödüllerim
  • 1.Dönem ofis portföy 3. sü
  • 1.Dönem ofis işlem 3. sü
  • 2.Dönem ofis işlem 2. si
  • 2.Dönem ofis portföy 3.sü
  • 2.Dönem ofis ciro 3.sü
  • 4.Dönem ofis işlem 1.si

2021 Yılı ödüllerim
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Atatürk Mah. / Ümraniye İstiklal Mah. / Ümraniye Yamanevler Mah. / Ümraniye Atakent Mah. / Ümraniye Armağanevler Mah. / Ümraniye

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özer Çelikten portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Necmettin Özata

Verdiği destekten ve ilgiden çok memnun kaldık. Yardımları için teşekkür ederiz.

Dilek Çolak

Evimizi satarken verdiği destekten çok memnun kaldık. Çok ilgili ve bilgili bir danışman.

Yusuf Ziya Ateş

Aksiyon team olarak hizmet veren takım lideri Özer Bey'e ve Bekir Bey'e sıcak kanlı karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederim. İhtiyacım doğrultusunda aradığım daireyi buldular ve her detayına kadar anlattılar. Beklediğim hizmetten çok daha fazlasını aldım çok çok teşekkür ederim.

Murat Erhan

Özer bey harika bir kişilik her şeyle bizzat ilgileniyor çok teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar

Şebnem İçöz

Evimi satmak, doğru fiyatı belirlemek konusunda bir türlü adım atamazken Özer bey sayesinde çok kısa sürede hem fiyat belirledik hem de çok güzel fotoğraflar ve videolarla satışa çıktık. Evi beğenenleri yönetmek ve pazarlık sürecinde de Özer bey herşeyi çok düzgün bir şekilde yöneterek beni hiçbir alıcı ile yüzzyüze bırakmadan istediğimiz fiyata satmamızı sağladı. Ve en kıymetlisi satış günü de son ana kadar yanımdaydı ve iilem sonlanana kadar hiç beni yalnız bırakmadı. Kendisine böyle bir süreci bu kadar kolaylaştırdığı ve hızlandırdığı için çok teşekkür ediyorum.

İbrahim Ateş

Özer beyin kurumsal davranış ve ciddiyeti bizi çok etkiledi. işlerinde başarılar dilerim.

Volkan Sayın

Kendime ait dairem var orada oturuyordum m2 aileme küçük gelmesi nedeniyle kiraya çıktım tabi o zaman piyasa çok başkaydı. Kiralarda ki artışlar beni yıpratmaya başlamıştı, ben kiracıma aynı artışları yapamazken ihtiyacımız olanın kendimize ait 3+1 daire olduğunu biliyorduk ama alış satış hızına işlemlerini yapabilir miyiz endişesi vardı. Tamda bu kaos ortamında Özer beyle tanıştık önce dairemizi sattı sonra bütçemize uygun daire buldu ve aldık bunların hepsini 20 gün sürede başardı sonsuz teşekkürler.

Çağla Poşul

Ev arayış sürecimizde Re/max tarafından sunulan hizmet kalitesi ve Özer Bey'in ilgisinden dolayı çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Cihat Çamyar

Remax'ın kurumsal yapısı ve personellerin profesyonelliği sayesinde kendimize en uygun evi çok kısa sürede bulduk. Tüm işlemlerde yanımda olan Remax ailesinden Özer Beye teşekkür ederiz.

Mustafa Aydın

Müşteri karşılaması, takip, ihtiyacım olana yönlendirme, daire tanıtımı, sözleşme süreçlerinde faydalarını gördük işine oldukça hakim çalışmaktadır. Teşekkür ediyorum.

Muhammed İnan

Bir süredir satmayı çalıştığımız konutumuzu istediğimiz şartlarda satamadığımız için Özer Beye teslim ettik. Özer Bey alıcı datasına hızlı satış yapabileceğini söylemişti. 17/05 tarihinde tanıştık iki gün sonra datasında bulunan alıca satış yaptı dairemiz satıldı. Gayrimenkul süreçlerinde güven, bilgi ve deneyim Özer beyde mevcuttur zaman kaybetmeden konutunuzu değerine satmak isterseniz bence Özer beyi arayın.

İlker Koşan

Özer Bey ile tanıştıktan sonra kendisine taleplerimizi ve isteklerimizi ilettik daha sonra Özer Bey bize sunduğu seçeneklerle bilgi birikimi ve konusunda uzman görüşleri ile ev alma sürecimizin sonuna kadar bizimle açık ve şeffaf iletişim sundu. Bu süreçlerde en önemli konu güven Özer Bey’de fazlası ile bu güveni bize sağladı kendisine tüm ev alma sürecindeki desteği için çok teşekkür ediyorum.

İbrahim Alyaz

Özer Bey ihtiyacı anlama konusunda çok başarılı. Bana tam hayalimdeki arsayı buldu, süreçler devam ederken güvenle işlem yapmamın tadına vardım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yunus Emre Esmer

Gayet ilgili ve sorun çözen bir yaklaşımla yaklaşıldı eriye için teşekkürler.

Murat Taylan

Almış olduğum dairede mülk sahipleri haricinde tek güvenebileceğim kurumsal firma ve emlak ofisi RE/MAX Arena olduğu için tercih ettim. Satışın her aşamasında bizimle ilgilenen Özer Beye çok teşekkür ederim. Oldukça güven veren ilgili ve samimi yaklaşımıyla sözünün arkasında duran bir arkadaş. Başarılarının devamını dilerim.

Ömer Faruk Göçer

Kiralık olarak vermiş olduğum evimin sağlıklı bir şekilde müşteriye sunulması adına yapılan hizmetlerden çok memnun kaldım. Bu çalışmada Özer ÇELİKTEN beyefendiye yapmış olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ederim, çalışmalarının da devamını dilerim.

Mahmut Korkmaz

Kiralık ev arama sürecinde Özer bey bana danışmanlık hususunda çok yardımcı oldu ve gayet makul düzeyde önerilerde bulundu. Kendilerine yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Remzi Özdemir

Özer bey çok doğru planlama yaparak dairemizi kısa sürede doğru pazarlama taktiği ile hem satıcı hemde alıcıyı tüm detayları düşünerek bize yapacak pek görev bırakmadı baştan sona kadar Özer beye çok teşekkür ediyorum bize olan güleryüzü ve beyefendi duruşu ile çok mutlu etti alıcı ve satıcı ile eşit mesafede durması bizi çok mutlu etti

Dilber Erdem

İşinde başarılı ve çözüm odaklı yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

Cafer Şimşak

Özer Beye yetki verdim oda etkisini gösterdi, konutumu 10 günde sattı. Özenli düzenli çalışmalarından dolayı birde konutumu sattığı için çok teşekkür ederim.

Aydın Yakut

RE/MAX çatışı altında çalışan Özer Çelikten Bey'e müşteri ilişkileri ve yapmış olduğu sunumlarından dolayı çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile taşınmazlarımı emanet edebileceğim danışman, kendisine meslek hayatında üstün başarılar dilerim.

Şamil Kök

Özer Bey ile çalışmak güzeldi. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Planlı çalışması bizi çok memnun etti. Kendisine ve Re/max ekibine çok teşekkür ederim.

Sena Küçük

Çok dürüst ve içten bir emlak danışmanı. Meslektaşlarından mağdur olduğumuz bir durumda bizim karşımıza çıktı ve bizi kara geçirecek güzel bir yatırıma yönlendirdi. Kendisine teşekkür ediyorum

Emirhan Konca

Ben size bir satışın hikayesini anlatayım bir gün yolda yürürken bir afiş gördüm satılık daire olduğunu zannederek Özer Bey'e ulaştım meğer gördüğüm afiş kiralık bir ilana aitmiş Özer Bey ihtiyacımı çok iyi analiz ederek beni elinde bulunan satılık bir daireye götürdü bu daire aslında tamda aradığım gibi bir daire idi. Bugün tapumu elime aldım çok mutluyum teşekkürler Özer Bey

Yasin Akdeniz

Dairemi kaça satarım, nasıl satarım, kime satarım bu soruların hepsi Özer Bey de mevcut. Ben şehir dışında olmama rağmen evimden dışarıya çıkmadan tüm süreçleri yönetti hatta İstanbul tapuya bile gitmeden işlem yapabileceğimi de Özer Beyden öğrendim çok başarılı, çok güvenilir danışman olduğunu belirtmeliyim. Çok teşekkürler Özer Bey.

Murat Öztürk

Özer bey hem alım sırasında, hem alım sonrası ev ile alakalı her konuda çok yardımcı oldu.

Huriye Ok

Gayrimenkulüm beş aydır satılmadı. Bana bu süre içerisinde bir kaç emlak ofisi yardımcı olmaya çalıştı. Özer Bey ile tanıştım değer belirleme, ve öngörüleri sayesinde dairem satıldı, kazançlı çıktım . Kesinlikle size tavsiye edeceğim tek gayrimenkul danışmanı Özer Beydir.

K******* G*******

Özer Çelikten Bey ile yaptığımız kiralama işleminde sabrı, ve ilgisi için çok teşekkür ederim ve de minnettarlığımı belirtirim.

Kürşat Kaya

Bir süredir satın alacağımız evi arıyorduk. Özer Bey ile tanıştık en başta bütçemize ve diğer kriterlerimize uygun dubleks evi buldu satın aldık çok mutluyuz. Kesinlikle güven duyacağınız bir danışman sizlere de tavsiye ederim.

Adem Özmermer

İl dışından ani gelişim ile birlikte kiralık baktığım daireler arasında güvenilir, hızlı ve güzel ağırlamasından çok mennun kaldık teşekkür ederiz .Kendisine başarılar dileriz.

Neslihan Özmen

İl dışında olmamiza rağmen evimizi Özer Bey'le güverenerek teslim ettik. Süreç içerisinde geri bildirimde bulunması, koşullara ve aldığı inisiyatife göre gayret göstermesi, stratejiler geliştirmesi ailemizi son derece mutlu etti ve işini çok severek yaptığını bizlere hissettirdi. Evimizi kiraya verdik. İnsallah ilerleyen süreçte de evimizin satış işlemlerini gerçekleştirmek üzere yine onunla çalışmaya devam edeceğiz. Bu kulvarda kendisine başarılı bir gelecek diliyoruz.

Özlem Öztaş

Güleryüzlü anlayışlı işinde uzman kadrosuyla istek ve ihtiyaçlarımızı bize göre şekillendirip destekleri ve yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.

Nuriye Cokcesur

Cok mennun kaldim. Isinde cok basarili bir insan. Cok tesekkur ediyorun

Banu Çiçek

İlgisi alakası Gercekten cok duzgun kiraya cıktıgım aracı oldugu evden cok memnunum kesınlıkle guvenılecek biri çok tesekkurler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.