LİDERLİK STRATEJİ VE KARAKTERİN GÜÇLÜ BİR KOMBİNASYONUDUR.

ANCAK BİRİNDEN VAZGEÇMENİZ GEREKİRSE BU STRATEJİ OLMALIDIR. norman schwarzkopf


Ben İLKAY SAĞLAM

1987 Trabzon Doğumluyum Evli Ve 3 Çocuk Babasıyım.


12 Yıllık Sağlık Sektöründeki Ticari Faaliyetimden Sonra 2020 Yılında REMAX MEYDAN GAYRİMENKUL Ailesine Katıldım.


2021 YILINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYET BİRİNCİSİ OLDUM.

 

Trabzon'daki Emlakçı Profilini Baştan Sona Değiştirmek İçin Örnek Olmaya Çalışmaktayım.


DİJİTAL DÜNYA Düzeninde Güncel Kalabilmek İçin Her Geçen Gün Yeni Ekipmanlarımla Pazarlama Faaliyeti Göstermekteyim.


BİR MEMNUN MÜŞTERİ BİN YENİ MÜŞTERİ ANLAYIŞIYLA HİZMET VERMEKTEYİM.


Siz Değerli Müşterilerimin Tüm Gayrimenkul Alım Satım Ve Kiralama Hizmetlerinde Profesyonel Hizmet İçin BURADAYIM

Trabzon'daki Remax Meydan Gayrimenkul


Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2022

Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
İlkay Sağlam portföyünde 30 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

D*******

hizmet anlayışınız çok güzel güzelyüz ve güven verici duruşunuz için çok teşekkür ediyorum.tavsiyede bulunuyorum çevreme siz ve ekibiniz için hayırlı ve kazançlı günler dileğiyle.teşekkürler

A*******

çok memnunum yabancı olarak iyi ilgileniyorlar.teşekkür ederim

İffet Kurban

güleryüz ve güven verici hizmet anlayışınız,(EMLAKÇI OLUMSUZ ANLAYIŞINI YIKTIĞINIZ İÇİN) size ve ekibinize teşekkürler.yolunuz açık olsun

Murat Han Ertuğrul

Dairemi alırken her aşamasında yanımızda olan ilkay bey'e sonsuz teşekkürler.Ayrıca almış olduğum daireyi kiraya verirkende Remax'ı tercih etmiş olmanın ne kadar doğru bir karar olduğunun mutluluğu içerisindeyim.Güleryüz,ilgi ve kibarlığı için tekrar ilkay bey'e teşekkür ederim.

Mehmet Öztürk

Profesyonel personelinize ilgi alaka ve güzelyüzlü hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

H*******

İLKAY BEYİN BÜTÜN İŞLERDE HER TÜRLÜ YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.VERİLEN KALİTELİ HİZMET BİZLERİ ÇOK ONURE ETTİ.REMAX GRUBUNA VE İLKAY BEYE TEŞEKKÜRLER.

Selma Kaya

ilanı internetten gördüm,aradım konuştuk daireyi üç gün benim için beklettiler.en baştan beri hiçbir sıkıntı yaşamadım.sorunsuz ve sıkıntısız evi tuttum.

Necat Dinçer

bana ve bize verdiği kusursuz hizmetten dolayı kuruma ve ilkay sağlama çok teşekkür ederim.

N*******

ilkay beyin bana ve bize verdiği kusursuz hizmetten dolayı kuruma ve ilkay sağlama çok çok teşekkür ederim

Muhammet Şimşek

güler yüzlü samimi içten karşılama ve ilgilenilmesi çok iyi güvenilir ve işlemleri gerektirdiği gibi kolaylaştırması öncelikle kurum ve değerli çalışanı ilkay sağlama çok teşekkür ederim bir sonraki alışverişte görüşmek üzere

M*******

güler yüzlü,samimi,içten karşılama ve ilgilenmesine,güvenilir.işlemleri kolaylaştırmasına kurum ve değerli çalışanı ilkay sağlama çok teşekkür ediyorum.bir sonraki alışverişte görüşmek üzere.

İsmail Yıldız

öncelikle remax ilkay sağlam ile tanıştığıma çok memnunum.iletişimde,müşteri tedarik etmekte,davranışlarında olağan üstü mükemmel olduğunu düşünüyorum.

Kamuran Yıldız

arkadaşlar çok ilgili çok samimi gereğinden fazla yardımcı oldular çok teşekkür ederim.

Murat Ertaş

Satış danışmanı ilkay beye söylediği gibi her konuda yardımcı oldu herşey için teşekkür ederim.

Yusuf Çalışkan

İlkay bey ellerine sağlık ev alım sürecinde bana gösterdikleri güler yüz ve yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

Ahmet Oktay Özen

ilkay beyin vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Esen Eyüboğlu

remax ilkay sağlam beyden müşteri memnuniyeti olarak çok memnun kaldım teşekkür ederim

Yılmaz İrhan

çocuklarımın doğaya ve köye olan özlemi bir süredir giderek artıyordu.ofisiniz aracılığı ile çocuklarımın da beklentisini karşılayan arsanın tarafınızda bulunması babaları olarak beni fazlasıyla mutlu etti.trabzon dışında olmama rağmen ilkay sağlam beyin bizim adımıza göstermiş olduğu çaba takdire şayan. emeğinize,çabanıza sağlık.güler yüzlülüğünüze,samimiyetinize ve iş titizliğinize çok teşekkür ediyorum.sağlıcakla kalın.

Meryem Erdoğdu

İş ve işlemler esnasında güler yüzle sakin ve samimi duruşla yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

İsmail Fandaklı

yaşımız gereği kendimizi biraz olsun şanslı sayarız,hep bizim çocukluğumuzda ilk adımlarımızı mutlu mekanlarda atmıştık.çünkü bahçeli evler,oyun alanları,kenti boydan boya koruyan kumsal ve deniz.yeni nesil bütün bunlardan yoksun.koruyamadık,korumadık ve kent yaşanır olmaktan çıktı.kuzenimin çocukları kentin yoğun baskısından kurtulmak için bir süredir soluk alma,dinlenme ve mutlu olabilme düşüncesiyle sakin ve sessiz bir arazi arayışına girmişti emlak ofisinizin satım işiyle sadece işinizi yapmadınız,geleceğini kararttığımız yeni nesil gençlere bütün bu güzellikleri en azından biraz olsun yaşayabilmeleri adına önemli bir katkıda bulundunuz. ofis çalışanları,yetkililer,sorumlular olarak duruşunuz,kendinizi müşterinin yerine koyma çabanız ve iyi niyetiniz için sonsuz teşekkürler. başta ilkay sağlam olmak üzere bütün çalışanlara sağlıklı,mutlu ve başarılı çalışmalar diliyorum.

Seyit Bostan

Remax İsletmeciliginden Çok Memnun Kaldım İlkay Sağlam Ve Ekibine Cani Gönülden Teşekkür Ediyorum Ve Tebriklerimi Sunuyorum Dürüstlüğün İyiliğin Adresi Remax

Mehmet Aydın

yapılan hizmetten çok memnun kaldım.herkese öneririm.

Şaduman Akaydın

ilkay sağlam beye çok teşekkür ediyorum.şatış sürecini çok iyi yönetti diğer evlerim içinde kısa sürede kendisi ile görüşme sağlayacağım.

Mohammed Azeez

iyi güvenli bir yer hizmet kalitesi yüksek

O*******

Remax Ailesinin Güzide Üyesi İlkay Sağlam'ın Güven Veren Yaklaşımı,İşine Olan Titizliği Ve Çalışkanlığı İçin Teşekkür Ederim.

İbrahim Altun

Çok iyi derecede yakından ilgilenildi. Müşteri bulma potansiyeli çok yüksek. İkili ilişkiler diyaloglar son derece başarılı. İlgi alaka üst seviyede idi. Kendilerine sizlerin aracılığıyla başarılar dilerim,.

Cihan Arslan

Kendisini iyiki tanımışım çevremde herkese önereceğim işinde başarılı profesyonel bir emlak ofisi

Berrin Ünal Erol

Emlak danışmanı ararken tanıştığım genç, dürüst, profesyonel bir danışman ilgi ve alaka konusunda çok memnun kaldım.Aldığım ev konusunda onun sayesinde problem yaşamadım. Teşekkür ederim sevgili İlkay Sağlam

Cenk Yılmaz

kendisinin emlak konusunda uzman olduğu su götürmez bir gerçek.verdiği yatırım tavsiyesi sayesinde aldığımız ev değerine değer kattı.kendisine çok teşekkür ederim.iyiki tanımışız.

P*******

remax gayrimenkul çalışanı ilkay sağlam hem evi gösterirken hem ofisinde bizi gayet güler yüzle karşılamıştır.kendilerine teşekkür ediyorum.

S*******

kendisi işinde gayet profesyonel trabzon'da emlakçılara bakış açısını değiştirebilecek kişiliğe ve yeteneğe sahip kendisine işinde başarılar dilerim teşekkürler.

Sedat Coşkuner

çok memnun kaldım

Abdurrahman Göner

Başlangıçtan sonuna kadar yardımlarıyla işimizi halletmemiz sonuna kadar halletmiştir herşey için teşekkürler.

Talip Karaca

Sn. ilkay sağlam beyefendi ile Remax Meydan ofisinde yapmış olduğumuz ev alışveriş işlemi ve bu süreçde göstermiş oldukları ilgi alaka ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim

Burak Mısır

GAYRİMENKULÜMÜZÜN SATIŞI NOKTASINDA BİZE GÖSTERDİĞİNİZ, İLGİ, ALAKA VE KURUMSALLIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

A*******

REMAX ilkay bey kesinlikle çok güzel ilgilendi.her türlü sorun karşısında yanımızda olup sorunu çözdüler.insancıl tavırları ve işlerine olan saygıları için kendilerine teşekkür ederim.

M*******

sy. ilkay bey'in vesilesiyle cumhuriyet mahallesinde bulunan gayrimenkulümün satışı konusunda gerek satış işleminde gerek diğer konularda tüm hassasiyetiyle bilgilendirme ve döküman sunumlarını yapmış olup en kısa vadede gayrimenkulümün satışına vesile olmuştur.

Mukremih Ergül

yapmış olduğumuz alım satımdan dolayı göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı remax emlak ofisinden ilkay sağlam'a çok teşekkür ederim.Ben şahsım adına çok memnun oldum.

Gürol Kaya

BİLGİLİ, AYRINTILI, MİSAFİRPERVER.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ömür Uzun

REMAX AİLESİNİN İÇİNDE OLMAKTAN ÇOK MEMNUN KALDIM.İLGİ ALAKALARINDAN DOLAYI İLKAY BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Metin Akçay

ÇOK TEŞEKKÜRLER İLGİNİZDEN DOLAYI SAĞOLUN.

Mahmut Karslı

BU KİRALAMA ESNASINDA HERŞEY GÜZEL YÖNETİLDİ.MEMNUN KALDIK.

Aslan Yılmaz

bir emlakçıdan bekleyebileceğin herşey var diyebilirim.dürüstlük doğruluk ve ilgi alakalı tam olarak on numara

Kısmet Çelik

Süreç hızlı ve nezaket çerçevesi içerisinde, sorunlara karşı çözüm odaklıydı ofiste çok güzel ve saygılı karşılandık aldığım hizmetten çok memnun çevreme öneririm

Malik Çetin

allah razı olsun hiç birşeye elimizi sürmeden evimizi kiraya verdi gönül rahatlığıyla sizde evinizi emanet edebilirsiniz.

Simge Türk

Ilkay Bey ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Evi aldıktan sonraki süreçte bile ihtiyacımız olduğu zamanlarda kendisinden yardım aldık. İşinde oldukça profesyonel, çözüm odaklı, kaliteli saygın hizmet. Herşey için teşekkür ederiz.

Enes Koç

İlkay beyden çok memnun kaldım gayet güzel ilgilendikleri sizi çevreme tavsiye edeceğim.

Giray Değirmenci

İşinde profesyonel, ilgili ve işlerine hakim bir kişidir İlkay Bey. Emlak sözleşmesinden satış işlemlerine kadar gerek ofiste gerekse sahada her konuda yardımcı olmuştur. Güvenilirlik konusunda en ufak şüphe duymazsınız.

Muammer Bektaş

İlkay beye bana bankadaki yardım ve dairenin alımı konusundaki tüm yardımlarından dolayı çok memnun kaldım herşey için teşekkür ederim

Ahmet Turk

Gayrimenkul danışmanımız Çok ilgili arkadaştı. Herşey için teşekkürler.

Aysun Tokgöz

İlkay bey in iletişimi son derece mükemmel. İşinde çok ilgili ve anında çözüme ulaştik. Kaliteli bir hizmet aldim. Teşekkürler Re/Max Meydan İlkay Sağlam..

İ*******

ilkay beye teşekkür ederim.kendisi işinde çok başarılı

R*******

gerek büroda gerek sahada bizimle beraber mükemmel bir şekilde ilgi alaka olunmuştur.işyerinizden ve ilkay sağlam beyden memnun kaldık.sizide arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

Nazan Ateşoğlu

hiç yorulmadan bir iletişimle hemen işleminizi hallediyorlar bunalmadan çok kısa sürede bunalmıyoruyz.kiralama sürecini çok iyi yönetti sorunlara karşı kesinlikle çözüm odaklıydı.ofisde güzel ağırlandım.aldığım hizmetten memnunum.çevreme önereceğim.

Rıfat Keskin

ben müesseseden çok memnun kaldım çevremde herkeze önermeyi düşünüyorum.ilkay beye başarılar.

A*******

marka ile çalışmaktan çok memnun kaldık.ilkay sağlam bey ve remax meydan ailesine çok teşekkür ediyoruz.başarılar.

Elanur Akgün

Hukuk camiasının içinde bulunup güvensiz ve dürüst olmayan insanlarla çokça karşılaşmışken biz avukatlar olarak müvekkillerimize sağladığımız güvenli ve huzurlu ortamı Remax'a adımımı attığım ilk anda hissettim içlerinde gösterdikleri ciddiyet güleryüz ve saygılı davranışları beni çok mutlu etti ilkay bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. böyle bir gayrimenkul danışmanınız bulunduğu için sizleri tebrik eder, teşekkür ederim.

Mustafa Aksoy

gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldım tüm tanıdıklarıma önermeyi düşünüyorum

Cemal Akal

Ev satınalma sırasında eksiksik bilgi vererek satışın başarılı ve problemsiz bir şekilde bitirdiği için İlkay bey'e teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

O*******

İlgi ve alakanız, yardımlarınız için çok teşekkür eder, meslek hayatınızda basarılar dilerim.

Yusuf Akal

İlkay beye vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim remax meydan ailesine başarıların devamını dilerim.

Nevin Yazıcı

ilkay bey bize vermiş olduğu hizmetlerden çok memnun kaldık herşey için sağolun remax meydana başarılar dilerim

Ayhan Ezgün

İlkay beye daire alım ve satım işlemlerinde ve öncesinde çok özverili, nazik, kibar, centilmen yardım sever, dostluk, iyilik, tüm güzellikler yaratılış fıtrarında ve asil türk kanında fazlasıyla mevcuttur onu çok seviyorum çok güzel iletişim kurmuştur.

Soner Biliz

ilkay beye güvenilir bir işbirliği ve kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum .

Remzi Yılmaz

İlkay beye verdiği profesyonel hizmetlerden ötürü teşekkür ederim, çalışmalarının devamını dilerim.

Bilgin Demir

İlkay beye güler yüzlü hızlı sonuca ulaşma, profesyonel ve prensipli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

M*******

ilgileri için çok teşekkür ediyorum çok güler yüzlü ilgili hızlı güvenilir remaxa teşekkür ederim

M*******

Remax Gayrimenkul Danışmanlık kuruluşundan beri iş ciddiyeti müşteri memnuniyetini önplanda tutan, her zaman için lüzum ettikçe müracaat ettiğimiz bir danışmanlık şirketidir. Kendilerinden çok memnunuz yıllar öncesinden beri tanıştığımız süreç boyunca çok kısa sürede ihtiyacımıza çözüm bulma noktasında katkıları olmuştur; kendilerine çok teşekkür ederiz.

Elif Olumuş

remax meydan ofisi ile ev alma işleminde cok memnun kaldım gayet ilgili hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu tüm remax meydan calışanlarına teşekkür ederim

Fethi Ayan

arkadaslar ev alım sürexinde gercektan cok işgelensiler. ve yardımcı oldular her sordugum sorunun cevabını tam aldım sürecte yanımda olmaları bana güven verdi vebirsonraki evalımımda ki kardesim icin düsünüyoruz bu arkadaşlarla calışmayı düsünüyorum gene yardımcı olacaklarını söylediler teşekkürler

Dursun Sahmutoğlu

cocuklar cok yardımcı oldular sagolsunlar ben memnun kaldım onlardan

Ali Haydar Hisar

İlkay Bey ilgi ve alaka çok detaylı ve eksiksiz şekilde ilgileniliyor. Daire ziyaretinden fatura abonelik işlemlerine kadar ve daha fazlasıyla takip edip yardımcı oluyor. Gerekli indirimi yaparken tolerans göstermekten çekinmiyor, aç olduğunuz da yemek ısmarlıyor müşteriye karşı misafirperverlik çok iyi Anahtar teslimden sonra dahi ilgi ve alaka kesilmiyor her zaman yanınızda ve yardımınızda.

İhsan Anar

İlkay bey 3 gün gibi bir kısa sürede hızlı sonuca vardı, çalışması ve ilgisi alakasından ötürü teşekkür ederim.

İ*******

Satış süreci boyunca sunduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim.

M*******

İlkay bey değerli hizmeti ve çalışma prensibinden dolayı kutlar, verdiği hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ederim.

Salih Kurt

İlkay bey 1 aylık kısa bir sürede hızlı sonuca varması ile birlikte profesyonelliğini göstermiş olup ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim çalışmalarının devamını dilerim.

Enes Eminer

Dürüst

B*******

Her zaman geri dönüş sağladığınız ve her şeyi doğrudan takip ettiğiniz için teşekkürler!

Z*******

Satın almış olduğum daireyi bulana ve tapu işlemlerini sonlandırana kadar, göstermiş olduğu ilgi ve gerek iş tecrübesi, sorunsuz işlemler ve verdiği güven için kendisine teşekkür ediyorum

Erol Bostan

İlkay bey'in göstermiş olduğu profesyonel hizmet, saygı ve hızlı sonuca gitme mücadelesinden dolayı teşekkür ederim bölgemizde çok az gördüğümüz bu denli çalışmalarınızın, devamını dilerim.

Mustafa Güneş

Daha önce yerel bir emlakçı ya verdiğim evimi arayan soran olmazken remax ta ilkay bey ile çalışmaya başladıktan sonra çok hızlı bir şekilde birçok müşteri evi bakti ve bir tanesi ile anlaşarak ilkay bey in de arada harcadığı yoğun emek ve iki tarafa da verdiği güven sayesinde evimizi sattık. Emlak islerinde Her Zaman bu şekilde profesyonel insanlarla çalışmak içinizin daha rahat ve son derece guvende olmasini sağlayacaktır. Tüm ekibe ve tabiki başta İlkay Sağlam beye teşekkürler

Mustafa Aslan

ilkay sağlam temsilcime ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.hizmet ve kalitesinin devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.