23 Temmuz 1981 yılın'da Almanya / Hannover'de doğdum. Mersin'de büyüdüm. Eskişehir'e üniv.için geldim. Kamu Yönetimi Eğitimi aldım ve bu güzel şehire yerleştim 18 senedir'de buradayım. Daha sonra Anne Çocuk Sağlığı ve Çocuk Gelişimi Eğitimleri alıp, değişik sektörlerde Pazarlama ve Satış faaliyetlerinde bulundum. Zamanla bu Satış ve Pazarlamayı Gayrimenkul üzerinden devam ettirmeye ve Türkiye'de en çok gayrimenkul alım -satımı yapan RE/MAX ailesine katılmaya karar verdim ve uzun süredir REMAX MOD ofisinde gayet mutlu,  huzurlu ve başarılı bir şekilde faaliyet göstermekteyim:)

    
ALDIĞIM EGİTİMLER ;

POWER START EGİTİMİ    : 7-8-9 ARALIK 2020
ORYANTASYON EGİTİMİ   : 14-15-16 ARALIK 2020
POWER CAMP EGİTİMİ     : 11 OCAK -8 MART 2020
TAM HİZMET BEDELİ ALMA SANATI EĞİTİMİ  : 6 MAYIS 2020

UZMANLIK BÖLGELERİM :
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Eda Rufaioğlu portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sinan Önalci

Remax mod Eskişehir Eda Rufaioğlu hanım ev alma sürecimizde çok yardımcı oldu. Eda hanımın bilgi birikimi ve mesleki tecrübesi ile gönlümüze göre bir ev sahibi olduk. Ayrıca Her Konuda Yardımları için Çok teşekkür ediyoruz.Meslekte başarılarının devamını diliyoruz.

Ali Can

Eda Rufaioğlu hanımın misafirperver,çözüm odaklı ve profesyonelce yaklaşımıyla satışımızı çok rahat bir şekilde yaptık kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Sebahat Savaş

Evimin kiralanması konusunda Eda Hanım ve Enes Bey'le çalışmak benim için çok büyük şanstı 1 hafta içerisinde kaliteli insanlarla bir araya getirip olumlu sonuçlandırdık. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Uğur Tali

Evimi ikinci kez kiralama konusunda gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim. İşini layıkıyla yapan dürüst insan ile çalışmak gurur verici. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

N******* C*******

İyiki seni tanıdım Edam 😊

Hatice Kaya Demir

Eda Rufioğlu evimi 3. kez kiralama da göstermiş olduğu tecrübeli yaklaşımına detaylı ilgisine güler yüzlülüğüne kibarlığına iş bitiriciliği ve çok kısa sürede evimi kiralamasına çok teşekkür ederim

Hüsnü Enes Özçelik

Eda hanım her şey için çok teşekkür ederiz harika bir zaman da çok hızlı satış yapmamızı sağladınız her şey için çok teşekkür ederiz. Özellikle ilgilendiğiniz ve işlemleri hızlandırdığınız için.

K******* K*******

Eda hanım çok cana yakın birebir her sorunumla ilgilendi evi sayesinde kısa sürede taşıdım çok teşekkürler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ali Kahraman Maverdi

Eda hanım ile iki kez çalışma fırsatı buldum ikisindede gayrimenkulüm için elinden gelenin en iyisini yaptı ve harika kiracılar buldu kendisine çok teşekkür ederim

T******* Ö*******

Bize göstermiş olduğu yoğun güzel ilgi için teşekkür ederiz çalışma hayatında başarılar dilerim

Ömer Selim Atila

Eda Hanım, ev kiralama sürecimizde bize mükemmel bir hizmet sundu. Profesyonelliği, samimiyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bizi her adımda rahatlattı. İlgisi ve anlayışı için teşekkür ederiz, Eda Hanım'a güvenebilirsiniz!

Lütfi Erol

Eda kızım bizimle çok güzel ilgilendi kiracımla her konuda anlaşmama yardımcı oldu Eda kızımın aracılığıyla bulduğu kiracıdan çok memnunum katkılarından dolayı kendısıne teşekkür ediyorum

Yasin Kılıç

Bize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Barış Alper

Bize ev tutma konusunda eda rufaioğlu yardımcı oldu.Kendisi işinde oldukça iyi ve ilgili, evi tuttuktan sonra bile ihtiyaç halinde bizimle iletişimi koparmayıp çok yardımcı oldu.

B******* B*******

Eda Hnm. İle Gayrimenkul Satışı İçin Başvurmuştuk. Kısa Sürede Satışı Gerçekleştirdi. Çabaları İçin Kendisine Buradan Teşekkür Ederim...

Hatice Kaya Demir

Eda Rufioğlu evimi kiralama da göstermiş olduğu tecrübeli yaklaşımına, detaylı ilgisine, güler yüzlülüğüne , kibarlığına iş bitiriciliğine, çok kısa zamanda evimi kiralamasına kiraladıktan sonra da detaylı ilgilenmesine çok teşekkür ederim iyi ki tanımışım sizi başarılarınızın devamını dilerim.

M******* A*******

Eskişehirden ev alırken Eda hanımla tanıştık. Kendisinin ilgi alakası ve sabrından dolayı teşekkürü borç bilirim. Her konuda fazlasıyla yardımcı olmasıda stresli süreçte çok önemli. Herkese tavsiye ediyorum. Bundan sonrada remax firmasıyla ve özellikle Eda hanımla çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. Herşey için çok teşekkür ederim.

Emel Çınar

Kıymetli Eda Hanım'a ev satın alma sürecimizde her şeye titizlikle yaklaşması, her ayrıntı konusunda bizi tekrar tekrar bilgilendirmesi kafamıza takılan hiçbir şey kalmaması konusunda elinden geleni yapması bizi RE/MAX''a bağladı. Sektördeki bilgisi, deneyimi ve güvenilirligi sayesinde evimizi kiralaması icin ona gözümüz kapalı teslim ettik. Her sey icin çok teşekkür ederiz.

Rasim Demirtaş

Eda Hanım satış işlemini hızlı ve istediğim fiyata yaptı. Kendisi oldukça ilgili, profesyonel, kibar ve başarılı bir satıcı. Tavsiye ederim.

Aydın Horus

Eda hanım ilginiz,alakanız,sabrınız için çok teşekkür ediyorum.Sürecin yavaşlamasında büyük etken olan binanın konum ve müşteri potansiyeline karşı gösterdiğiniz azim gerçekten takdire şayan tekrar tekrar kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum,emeğinize sağlık…

Sabah Machroum

Çok kibarlı ve nazik hanımefendi. Sizden aldığımız daire çok memnunuz. Hiç bir sorun çıkmadı 💜💜

Türkan Sever

Danışmanlarınızdan Eda Rufaioğlu güler yüzü, ilgi alakasi, problem çözme yetisi sayesinde dairemin satışı ile gayet güzel ilgilenmiştir.Kendisine ve Remax Mod ailesine çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Hatice Pekbağ

Canım Edam seni ve ekibini tanıdığıma mutluyum allah şahit her derdime çare buldun,gençligimi yaşattın bana güler yüzlü, her sorunun üstesinden rahatlıkla gelen işinde uzman birisin, ofıs olarak ta ekip olarak ta kaliteli, güvenilir gayet özverililer. Edam seni herkese tavsiye ederim kefilin de benim kimseyi asla yanıltmaz sonsuz güvenebilirsiniz.Hayatın kendin gibi güzel olsun,güzel kızıma ve Remax Mod ailesine teşekkür ediyorum.

A******* Ö*******

Herşey için teşekkürler

Nuran Akgün Bilir

Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev alım satımı kiralama işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz .

U******* T*******

Evimizin kiraya verilebilmesi amacıyla Eda hanım ile tanıştık. Bu süreçte samimi, dürüst ve çalışkan tutumuyla çok yardımcı oldu. Evinizin anahtarını gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Yiğit Can Karul

Daire kiralama sürecinde yardımcı oldu, güleryüzlü çalışmanız için teşekkürler.

Nurten Çep

Eda hanım gece gündüz çok ilgilendi ilk kez böyle güven veren emlakçıyla karşılaştım çok teşekkür ediyorum deşke bütün emlakçılar böyle olsa

M******* G*******

Evimizin satışı için profesyonel bir emlakçı arayışındaydık. Eda Rufaioğlu ile çalışmaya başladık. İyiki de Eda hanımla karşılaştık. Tüm süreci profesyonelce yönetti, işinin ehli, elindeki her işi başarı ile sonuçlandıran bir danışman. Evimizin satışı sürecinde her adımında bizi bilgilendirdi, doğru alıcılarla iletişime geçmemizi sağladı. Emlak işiniz varsa sırtınızı güvenle yaslayacağınız bir adres Eda Rufaioğlu. Tüm emekleriniz, ilginiz, alakanız, yol arkadaşlığınız, dostluğunuz için teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Ali Kahraman

Eskişehir’de satın aldığım gayrimenkulün kiralanmasında ve iş dizayn yapılmasında yardımlarından ötürü teşekkür ederim Kendileri görevi olmamasına rağmen ev için gerekli olan tüm tadilat işlemleri için dahi yardımcı olmuştur Kendisine anahtarınızı verirken gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

Sercan Arslan

Ev satış kiralama işlerimi özveriyle yerine getirmişti tavsiye ederim.

Yasin Erdoğan

Remax emlak danışmanı Eda Rufaioğluna ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Alanında uzman bir danışman.

Ahmet Nejat Önder

Eskişehir’deki evimizi remax ile danışmanım Eda Rufaioğlu önderliğinde çok kolaylıkla sattım.Teşekkürler ediyorum.Çok ilgilendiler.

Serdar Suna

Güler yüzlü iş anlayışı samimiyeti ve işe olan hakimiyeti son derece başarılı kendisi ile çalışmaktan son derece memnun olmuştum başarıların daim olur inşallah

A******* S*******

Eda hanım evimizi çok kısa bir sürede satışını yaptı.çok ilgili ve alakalı bir danışmandır.kendisinin her konuda desteği olmuştur.çok teşekkürler

Ömer Özkan

Eda Hanım, eşime ait gayri menkul satışı ile ilgilendi. Bunun dışında, şehir dışında yaşadığımız için kiracı ve evle ilgili işlerde çok yardımcı oldu. Telefon ile her ulaştığımızda nezaketle bizi karşıladı ve her türlü sorunumuzu çözdü. Hatta evin boyasını bile yaptırdı. Satışla ilgili müşterilerle sürekli görüştü, fikrimizi aldı. Çok ilgili ve yapıcı bir danışman. Remax firması böyle çalışanlara sahip olduğu için bu kadar tercih edilmesi çok normal. Buradan kendisine bir kez daha ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim.

Aziz Mavi

Eda hanım güleryüzlülüğü insan ilişkilerindeki samimiyeti ve işindeki özverisi ile muhteşem birisi kendisine çok teşekkür ederim

Merve Gorkem Erdogan

Eda hanim Cok ilgiliydi ve Cok yardimci oldu. Cok tesekkur ederiz

Mehmet Enes

Eda Hanım ile güvenilmez emlakçı yargısı tamamen yıkıldı. Hem anlayışı hem de problem çözebilme kabiliyeti sayesinde istediğim evi buldum. Kendisine teşekkür ederim

Murat Çinici

Eda RUFAİOĞLU hanım bir aile içtenliğiyle mesleğini profesyonel olarak yapan biri dairemin kiralanma sürecinde şehir dışında olmam sebebiyle aşırı ilgilendi ve tüm süreci mükemmel yönetti buradan öncelikle kendisine ve remaxmod ailesine teşekkür ediyorum.

Selmacakmak Gök

Eda Rufaioglu hanımefendi sonderece sevecen sorunları çözebilen samimi güven veren bir karaktere sahip işini güzel yapan nadir insanlardan biri burdan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Safiye Barış Kazan

Guler yüzün tatlı dilin ile ev sahibi olmamıza vesile oldugun için teşekkür ederiz edacim basararin daim olsun

Zafer Tetik

Eda hnm gerçekten çok teşekkürler kısa zamanda istediğimiz fiyata ev satıldı herkese tavsiye edebilirim sizi

Deniz Karakaş

Eda hanım'a ev sahibi olma sürecimiz de her aşamada yanımızda olması bilgi ve birikimi sayesinde her konuda verdiği destek ve hizmetleri için sonsuz teşekkürler ediyorum. Sayesinde hayalimizdeki eve kavuştuk kendisine başarılar diliyorum.

Fatih Burak Caliskan

Eda hanim gercekten cok yardimci oldu cok iyi davrandi hersey icin, yurt disinda olmama ramen herseye kosturdu sagolsun, imkansizi basardi diyebilirim, hersey icin cok tesekkurler eda hanim

Tufan Kesen

Merhaba 2021 yılında gayrimenkulümün satışı için çalışma fırsatımız oldu. Şahsım ve konutunun alıcısı bu alışverişte Eda hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Guvenilir, dürüst ve destekleyici yardımcı olusunuz bizim içimizi rahatlattı. Kısacası alan da memnun satan da memnun. Remax'a değer kattığınızı düşünüyorum. Teşekkür ediyorum.

Zafer Tetik

Eda hnm gerek ev gösterimin de gerçekten çok samimiydi .çok ilgilendi yardımcı oldu sayesin de ev sahibi oldum ..şimdi arkadaşımım evini satılığa koyduk satılın ca tekrar ev alacağız eda hnm aracıiğıyla ...çok çok teşekkürler eda hnm başarılar dilerim iyi günler

Yasin Erol

Teşekkür ederim Eda hanıma bize çok yardımcı oldu her şeyimize koştu evle alakalı tek bir sorunumuz bile kalmadı bize bu işin hakkını veren birisin tekrardan teşekkür ediyorum 🙏

Cihan Cetin

Ev sahibi olmamda istediğim özellikte ki evi bulup almamda çok mücadele edip elinden gelenin çok daha fazlasını yapıp sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlayıp yardımcı olduğu için Remax Mod müşteri temsilcisi Eda hanıma çok teşekkür ederim.

Hakan Güçlü

Yakın zamanda Batıkent mevkisinde Remax Modu tercih ederek ev satın aldım. Eda hanımın ilgisi,alakası, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı, Güler yüzlü oluşu ailece bizi çok memnun etti. Bundan sonraki alışverişlerimiz içinde kesinlikle tercih sebebimiz RemaxMod olacaktır. Herşey için Eda hanıma ve şirketinize çok minnettarız.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.