MÜSTAKİL YAŞAM İÇİN ATAKAN


Piyasa analizleri,değerleme yöntemleri ve stratejik planlamaları kullanarak müşterilerime en iyi Yatırım ve Satış kararlarını almalarına rehberlik ediyorum.

Müşterilerimin özel ihtiyaçlarına odaklanarak kişiselleştirilmiş çözümler sunuyorum.

Güvenirlik,şeffaflık ve profesyonellik ilkeleriyle çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyorum.1983 İstanbul doğumluyum.Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.İyi derecede İngilizce biliyorum.2012-2020 yıllarında İstanbul Avrupa yakasının önde gelen konut üreticisi olan aile şirketimiz Atakan İnşaat ve Emlak'ta yöneticilik ve müteahhitlik yaptım.Rekabetci ruhumun,yeniliklere açık olmam ve yarışmaya düşkünlüğümün beni üretimden hizmet sektörüne yöneltmesiyle dünyaca tanınmış 50 yıldır danışmanlık hizmeti veren Re/max ile uluslararası başarı yarışına dahil oldum.

Uzmanlık Bölgesi

Atatürk Mah. / Büyükçekmece Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. / Beylikdüzü Güzelce Mah. / Büyükçekmece Alkent 2000 Mah. / Büyükçekmece

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, katılımcının satışın en önemli aşaması olan "kapama" sürecini başarılı bir şekilde yönetebilmesini ve sonuçlandırmasını hedefler.

2022

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitime katılan RE/MAX'liler etkili sunum yapabilmek için gerekli teknikleri öğrenirler. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Atakan Atakan portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Türker Aydınel

Gözüm kapalı bir şekilde Atakan Bey'e güvenirim. İnsanlar arasındaki bağı sağlam kuran ve köprü görevi gören bir model çiziyor. Mülkümüzü 2 gün içerisinde çok hızlı bir şekilde sattı yatırım için tavsiyeler verdi ve birkez daha doğru yolu bulmamıza yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

Ali Seymen

Şirketiniz vasıtasıyla bir ev kiraladım. Sürecin başından sonuna kadar Atakan bey ile temastaydım. Ev sahibi ile aramızda kurduğu iletişim, benim açımdan çok yaralı oldu. Çözüm odaklı yaklaşımı, kibar ve saygılı davranışları takdire şayandı. Şirketinize ve Atakan bey'e çok teşekkür ederim.

Latif Aksakal

Evimizin satış sürecinin başlangıcından sonuçlanmasına kadar profesyonel yaklaşımı ve çalışması ile Atakan Bey çok yardımcı oldu. Doğru bilgilendirme , doğru yönlendirme , doğru çözüm ve öneriler hepsi bizim için çok önemliydi. En küçük bir sorun yaşamadan satış işlemimizi tamamladık. Güzel ülkemizin işinin hakkını vererek emek harcayan Atakan Bey gibi insanlara ihtiyacı var.

Songül Durgunsu

Sevgili Atakan Bey’e teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Sayesinde hayalimizdeki eve kavuştuk. Süreç boyunca ilgisini, yardımlarını hiç eksik etmedi. Güvenle evimizi aldık. Tekrar tekrar teşekkür ederiz iyi ki sizinle çalıştık👏

Hasan Onur Arattan

Merhabalar, Evimi satışa çıkardığım ilk günden satıldığı güne kadar desteğini hiç esirgemeyen Atakan Bey e tesekkur ediyorum. Ilk gün kendisine güvendik ve süreç boyunca güvenimizi boşa çıkarmadı. Bu süreçteki desteğini hiç unutmayacağız. Hersey icin tesekkurler 🙏

Aşkın Özdayı

Remax Hedef Atakan Bey evimi kısa sürede sattı.Emlak danışmanı olarak hep yanımdaydı ne zaman arasam ulaştım düzenli olarak bilgilendirildim gösterdiği alaka ve güleryüzü için teşekkür ederim.Herşey Gönlünce Olsun Atakan Atakan.

Süleyman Mammadov

Atakan beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim Bizim gibi yurtdışan gelen ve danışmalık almak isteyenler için Atakan beyi öneriyorum.İstediğimiz mülkü bize hemen buldu ve uygun fiyata sattı.Bize alırken kazandırdığı için Atakan beye minnettarım.Atakan bey sayesinde İstanbul’daki ilk evimize sahip olduk.Her şey için teşekkürler.

Servet Saraç

tamamen müsteri memnuniyeti, güvenilir ve bilgisi ile güler yüzlü bir emlak danışmanından çok daha fazlası, alış satış öncesi ve sonrası sorunsuz hizmet.. kısacası alan memnun satan memnun başarılarının devamını dilerim herşey için çok teşekkürler 🙏🙏🙏

Pınar Akpınar

Re/max Atakan bey, Ev alımında karşınıza çıkabilecek en iyi emlak danışmanı... Güleryüzlü,ulaşılabilr,çözüm odaklı(hele de ilk defa bu işlere girenler için muazzam bir şanstır...Bu konularda sık sık,rahatlıkla danışabileceğiniz biridir... Gerçekten "Emlakta aradığınız kan Atakan Atakan..."H er şey için teşekkürler...

Gökhan Demir

Önünde uzun bir yol var. Adımlarını sağlam atarak daha ileri gideceğinden şüphem yok. Mesleğinde başarılarının devamını dilerim.

Burcu Alış

Ofisinize yapmış olduğum plansız ziyaretim sonrası Esenyurt Yenikent mahallesinde bulunan evimi satış işlemi için portföyünüzde yerimi aldım.Atakan beye gösterdiği ilgi,destek ve çaba sayesinde 5 hafta gibi kısa bir süre içerisinde evimin satışını gerçekleştirdi.Destekleriniz için önce Atakan bey olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Satış işlemi aşamasında Atakan bey ve Ömer bey beni müşteri olarak değerlendirmekten ziyade,bir dost gibi görüp koruyup kolladılar.Bu benim için her şeyden önemliydi. Sizleri tanıdığım için ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anladım.İyiki varsınız. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Hakan Bozkurt

Dairemizi satışa çıkartacağımız zaman bizi düşündüren en önemli konu karşılıklı güven idi.Bir kaç emlak danışmanlık firması gezdik ve en güven veren firma Remax ve danışman olarakta Atakan bey oldu.Dairemizi teslim ettikten 3 gün sonra satıldı.Baştan sona kadar sorunsuz yürüdü işimiz.Çok memnun kaldık.Emlak işimiz bundan sonra Atakan beye emanet.Allahın izniyle pişman olmazsınız.Ben aldığım hizmeti göz önünde bulundurarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

O******* U*******

Beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanlık şirketinde çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Ayhan Demirbüken

Beylikdüzü adnan kahveci remax ofisi olarak diğer emlak ofislerinden daha profesyonel ve kaliteli hizmeti önce remax sonrasında beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanı atakan bey tarafından ileri zamanlarda almak istedıgim gayrimenkul ile ilgili bilgi ve alaka için teşekkürler..

Remziye Bilen

Atakan beyin portföyünde bulunan Bodrum bağladaki daireyi satın aldım. Çok memnun kaldım. Bu süreci çok güzel yönetti ve sonuna kadar her iki tarafında samimi bir şekilde yanında oldu. Görevini mükemmel bir şekilde yerine getirdi. Her hangi bir emlak alım satım işim olursa seve seve onunla çalışmak isterim. Yolu açık olsun.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.