-HIZLI SONUCUN DOĞRU ADRESİGayrimenkul danışmanlığı benim için yanıp sönüverecek bir mum değil, şu anda yükseltmem gereken bir meşaledir.
Her aradığınızda yanınızda olan profesyonel gayrimenkul temsilciniz.Merhaba ben Atakan ATAKAN.1983 yılında İstanbul'da doğdum.ilk öğrenimlerimi sırası ile, Ahmet Merter İlk Öğretim Okulu, Ataköy Mimarsinan Ortaokulu ve Eyüp lisesinde okudum.
Uludağ üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum.2007 yılında Amerika'nın Wyoming eyaletinde workandtravel parogramına katılarak MC Donald's firmasında pazarlama ve satış deneyimi elde ettim..2010 yılında Erasmus programı ile Danimarka'nın Roskilde Üniversitesinde 1 dönem İngilizce işletme bölümü okudum.
Evli ve 1 kız çocuk babasıyım.
Babamın müteahhit olması sebebi ile çocukluğumdan şu ana kadar her zaman emlak sektörünün içinde bulundum. 2012 yılında profeyonel iş hayatıma kendi emlak danışmanlığı şirketimi kurarak başladım. 2020 yılına kadar kendi şirketimde birçok satış, kiralama, restorasyon ve taahhüt işi yaptım.Emlak işimi devam ettirirken her zaman merak ettiğim turizm işine vip turizm taşımacılık alanında 2018, 2020 yılları arasında deneyimledim.
Türkiye'de gayrimenkul sektörüde daima kalıcılığın ve yüksek başarının kurumsallaşan firmalarda oluduğunu gördüğüm için büyük hedef, umut ve hayallerle 2020 yılında RE/MAX ailesine Bodrum Pasha ofisinde katıldım.
2021 yılında bölgesinde lider 16 yıldır RE/MAX Türkiye serüvenine, sayısız ödüller ve başarılar sığdırmış olan, daime zirvede, zirveyi kendisine hedef seçen, bölgesinde başarılı, fark yaratan çözüm odaklı hizmetleri ve işlemleri hızlıca sonuçlandırmakla dikkat çeken, RE/MAX Hedef ailesine katıldım.Coşku ve heyecan ile sıradışı sonuçlar almak için artık Hedef"teyim.
Eğitimler:
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, katılımcının satışın en önemli aşaması olan "kapama" sürecini başarılı bir şekilde yönetebilmesini ve sonuçlandırmasını hedefler.

2022

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitime katılan RE/MAX'liler etkili sunum yapabilmek için gerekli teknikleri öğrenirler.
Atakan Atakan portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

O*******

Beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanlık şirketinde çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Ayhan Demirbüken

Beylikdüzü adnan kahveci remax ofisi olarak diğer emlak ofislerinden daha profesyonel ve kaliteli hizmeti önce remax sonrasında beylikdüzü remax hedef gayrimenkul danışmanı atakan bey tarafından ileri zamanlarda almak istedıgim gayrimenkul ile ilgili bilgi ve alaka için teşekkürler..

Remziye Bilen

Atakan beyin portföyünde bulunan Bodrum bağladaki daireyi satın aldım. Çok memnun kaldım. Bu süreci çok güzel yönetti ve sonuna kadar her iki tarafında samimi bir şekilde yanında oldu. Görevini mükemmel bir şekilde yerine getirdi. Her hangi bir emlak alım satım işim olursa seve seve onunla çalışmak isterim. Yolu açık olsun.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.