Müşteriler söylediklerinizi unutabilir, ancak onları nasıl hissettirdiğinizi unutmazlar...GÜVEN !
ÇÖZÜM !
SONUÇ !26 Nisan 1982 İstanbul doğumluyum.
2007 yılında Işık Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum.
Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde University of South Florida okulunda, işletme ile alakalı çeşitli sertifika programlarını okuyup; tekstil sektörü üzerine üretim ve ihracat yapan aile firmamızda, satış-planlama bölümlerinde yönetici olarak görev aldım.
Sonrasında girişimci olarak ABD'nin California eyaletinde kullanılmış otomobil satışı üzerine yatırımlar yaptım.
10 yıllık yönetici ve girişimcilik geçmişinden sonra RE/MAX Cadde ofisinde Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olarak hizmet veriyorum.
Mühendis olmanın ve geçmiş iş hayatımın verdiği tecrübelerin avantajlarını siz değerli müşterilerimiz ve değerli meslektaşlarımız ile paylaşıyorum.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Piri Mehmet Paşa Mah. / Silivri Armutalan Mah. / Marmaris

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İtalyanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Çağhan Yöndem portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Onur Onal

Yardımlarınız , açık sözlülüğünüz ve evle ilgili bütün sorularıma dürüstçe cevap verdiğiniz ve yeni evim için teşekkürler

Şenay Volkan Pircivanoğlu

Çağhan Bey ile beklentimizin kat kat ötesinde çok hızlı şekilde mülkümüzü kiraladık. Tüm işlemler çok kısa sürede taleplerimiz karşılanarak gerçekleşti. Güler yüzü, işini bilen ve seven, sonuç odaklı, çok iyi takipçi yaklaşımıyla çok doğru bir karar aldığımızı bize son derece hissettirdi. Çok teşekkür ediyoruz.

Taner Dilmener

Remax ailesinden Çağhan Yöndem emlak danışmanımız, uzun zamandır satamadığımız gayrimenkulumuzun satışımızı çok hızlı bir şekilde, pürüzsüz ve bize her türlü bigiyi açık bir şekilde vererek gerçekleştirmiştir.Kendilerine teşekkürlerimizi iletiriz. Bu memnuniyetle sonraki satacağımız gayrimenkullerde kendisinden hizmet almayı düşüneceğiz.

Liza Vering

An amazing person with a perfect experience in real estate consultantat He was realy helpful for us tanks a lot Caghan I will recommend for another friends also

Pırıl & Mehmet Konuk

Çaghan Bey son derece profesyonel, işini titizlikle yapan, güler yüzlü ve yardımcı bir kişi. Ev alım sürecimizde özverili çalışmalarından ve tüm sorularımiza verdiği yanitlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Uzun süreli bir iş birliği olması dileğimizle.

Hamdi Savaşkan

Hızlı ve başarılı şekilde geçen pazarlama ve satış süreci için çok teşekkür ederiz. Tapu sürecinde de hızlı bir işlem sağladığınız için tekrardan teşekkür ediyoruz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.