Gayrimenkulde Doğru Çözümler ve Güvenle Yanınızdayım

İş Hayatımın İlk 25 Yılında Hem Ulusal Hem de Uluslararası Konaklama Markalarında Orta ve Üst Düzey Yöneticilik Pozisyonlarında Bulunduktan Sonra Radikal bir değişiklik yaparak 2016 Yılı İtibarıyla Gayrimenkul Sektöründe 5 Yıl Coldwell Banker Bünyesinde danışanlarıma gayrimenkul yatırımları için yol gösterici oldum, Marka değişikliği sonucu 2020 Sonunda Ofisim ile hareket ederek, Sözleşmeli Alt İşletmeci olarak Re/max Markası altında Antalya Merkez ilçelerinde Gayrimenkul Danışmanlığına devam etmekteyim. Ticaret Bakanlığı Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesine Sahibim. Yetki Belge No:0700007-002 Sektörel Eğitimlerim; Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi Önlisans Diploması 2.Üniversite (3,31/4)Temel Emlak Danışmanlığı Halk Eğitim Merkezi Sertifikası (120 Saat) Google Dijital Pazarlama Sertifikası (26 Modül-40 Saat) Arsa ve Arazi Eğitimi (Udemy) Tüm Yönleri ile Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi (Udemy) Gayrimenkul Danışmanları İçin Değerleme ve Eksper Raporu Hazırlama (Udemy)  Finansal Okuryazarlık Eğitimi (Udemy)  Sunum Teknikleri ve İkna (Udemy) 


Uzmanlık Bölgesi

Çağlayan Mah. / Muratpaşa Ermenek Mah. / Muratpaşa Fener Mah. / Muratpaşa Güzelbağ Mah. / Muratpaşa Güzeloba Mah. / Muratpaşa

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Murat İyicioğlu portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Haydar Karadayı

Vermiş olduğu güleryüzlü ve kaliteli hizmet için Murat İyicioğlu 'na teşekkür ederim

Manolya Tatar

Murat Bey,Ev Kiralama arayışımda ihtiyacıma uygun daireyi 2 günde bulmuştur.Tavsiye ederim

Samet Budak

Antalya da bulunan dairemi sözleşme itibariyle hızlı şekilde kiraya vermiştir. Adıma olan tüm işlemleri kendisi halletmiştir. İlgi ve Alakasına teşekkür ederim.

Ayşen Nilüfer Tüter

Murat beyle tanıştıktan sonra tecrübesine güvenerek Konya altındaki dairenin satış pazarlama yetkisini gönül rahatlığıyla verdim çalışmalarından son derece memnunum en yakın süreçte satışını yapacağına inanıyorum.

Madine Kaymaz

Meydan kavağındaki dairemin kiralanmasın da yardımlarından dolayı son derece memnun kaldık kendisi yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz.

Latif Ütteci

Kiralık arayışında istediğim daireyi bulmam da yardımcı olmuştur. herkese tavsiye ediyorum

Aygen Berk

Antalya da yatırım için doğru danışman

Halil Asydın

Deprem sonrasında acil kiralık arayışında istediğim müstakil villayı kiralamam da yardımcı olan Murat beye sonsuz teşekkürler

Sanver Genç

İstanbul dan tavsiye üzerine ulaştığım Murat bey ile Alanya daki Gayrimenkulümün satışı için gönül rahatlığıyla sözleşme yaptım şuana kadar ki çalışması ve geri bildirimle için son derece memnunum tavsiye ediyorum.

Kerem Koç

Kültür merkezimize kiralık müstakil bina ararken tanıştığımız Murat bey en uygun seçenekle işimizi çözmemize yardımcı olmuştıur.

Gizem Kıymaz

Murat bey Gayrimenkul yatırımlarım konusun da daima doğru desteklerle kazanç sağlamam da güvendiğim ailemizin danışmanıdır.

Arkaadi Usher

The right person for renting the flat. Thank you for everything

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.