-Merhaba,
Kocaeli Gebze doğumluyum. 2015 Eylül ayında Ayvalık"a yerleştim. Balıkesir Üniversitesi İşletme mezunuyum. Muhasebe, finans, insan kaynakları alanında çeşitli firmalarda çalıştım. Şuan AÖF Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi okuyorum. Girişken, değişen piyasa koşullarına hızlı bir biçimde ayak uydurabilen bir niteliğe sahibim. Edindiğim tecrübeleri gayrimenkul sektöründe değerlendirmeye karar verdim ve sektörün en büyük markası olan RE/MAX e katıldım.
Misyonum;
Uluslararası standartlarda hizmet veren, karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kuran ve fark yaratan bir gayrimenkul danışmanı olmak.
İlkelerim;
Etik kurallar çerçevesinde çalışmak.
Müşterilerime önem ve değer vermek, görüş ve önerilerini dikkate almak.
Müşterilerim ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak.
Gayrimenkul sektöründeki değişim ve gelişimleri sürekli izlemek ve kendimi yenilemek.
Müşterilerimin her zaman benim müşterilerim olarak kalmasıdır. Bu ilkeyle yola çıkarak gayrimenkulünüzün satış sürecini sizin için stressiz ve hoş bir deneyim haline getirmeyi hedefliyorum.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Melike Adıyaman portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* E*******

Melike hanım size çok teşekkür ediyorum .çok kısa zamanda evimin satışını gerceklestirdiniz. İlginiz ,alakanız ,guleryuzlulugunuz vede sabrinizdan dolayı size tekrar tekrar teşekkür ediyorum🙏

Ahmet Sami Güvenç

Melike hanım konuya hakim ve ilgili. Kiralama sürecini kolaylaştırdı. Çok memnun kaldım.

H******* O*******

Her şey için teşekkürler. Melike Hanım sayesinde istediğimiz gibi bir ev bulduk.

N******* E*******

Teşekkürler Melike Manım.

S******* Ö*******

Teşekkürler melike hanım

L******* Ç*******

Melike hanım emlak alım sürecinin başından sonuna kadar her aşamada bizleri bilgilendirerek son derece şeffaf bir aracılık hizmeti sunmuştur. emlak alım sürecindeki tüm sorularımızı son derece açık ve hızlı bir şekilde cevaplandırarak nihai kararı gönül rahatlığı ile vermemizi sağladı.

E******* M*******

Tarlamızı değerinde fiyata kısa süre zarfında satışını gerçekleştirdi. melike hanıma ilgisi için teşekkür ederim. herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

M******* A*******

Melike Hanım'a yaptığımız alımda bize desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm süreci çok güzel yönetti.

Burak Ayas

Melike hanımla 2 sene oldu tanisali ve bu 3 . alışverişim , diğer emlakçılardan farkı şeffaf güvenilir bir karakter olması işlem esnasında gözünüz arkada kalmaz çünkü herşey ortada ne alıcıdan nede satıcıdan gizli saklı bir işi yok buda bana Melike hanımı tercih etmemde yeterli bir sebep

M. Faruk Bulut

Hakkını vererek işini yapan, dakik, dürüst ve gayet kibar bir hanımefendi. Evimin satışının her aşamasında beni bilgilendirip yönlendirdi. Emlak almak veya satmak isterseniz Melike Hanım'a her bakımdan güvenebilirsiniz.

E******* T*******

Ayvalık Sahilkent’teki evimizi alırken uçtan uca tüm süreçleri Melike Hanım ile ilerlettik. Satış işlemleri bittikten sonra da bize birçok konuda yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor. Güleryüzü ve desteği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nigar Erk

Melike Hanım gayet profesyonel. Tüm prosedürlere hakim ve bilgili. Aynı zamanda kendisi çok dakik. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Mahmut Akgün Yavuz

Melike Hanım dört dörtlük bir insan. Kibar,nazik ve çok dürüst.Onun sayesinde yeni bir eve sahip olduk. O blgede yine bir işlemim olsa Melike Hanım'ı tercih ederim.

G******* Ş*******

Teşekkürler.

Neslıhan Baltacıoglu

Melike Hanım evimin kiralanması sürecinde ilgisi, çalışkanlığı ve güler yüzüyle hep yanımdaydı. Çok teşekkür ederim 😊

M******* Ö*******

Melike Hanım'a destekleri için teşekkür ederim.

Funda Özkan

İlk günden itibaren her sorunla, her detayla canı gönülden ilgilendiğiniz için, kriz yönetimindeki başarınız için, sakinliğiniz için çok teşekkürler. Evi satın aldıktan sonra da ilginizi, yardımlarınızı kesmediğiniz için çok teşekkürler. İyi ki sizi tanımışım.

Cahit Burak

RE/MAX Limanı ve Melike Hanımı profesyonel oldukları için tercih ettik ve çok çok memnun kaldık. Teşekkürler.

M******* Ö*******

Melike Hanım işini titizlikle ve profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı.Satış sürecinde çıkan ufak pürüzlerde bile süreci yakından takip edip tüm sorunları çözdü ve satışı gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

O******* V*******

Melike Hanım'a tüm destekleri için tekrar çok teşekkür ederim.

Burak Ayas

Melike hanımla daha önceden de alışverişimiz olmuştu buda ikinci alışverişimiz şunu söyleyeyim işinde net şeffaf samimi bir insan gönül rahatlığıyla alım satım yapabilirsiniz

İlkin Aralan

Melike Hanım’a teşekkür ederim. İlgisi ve samimiyeti beni memnun etti. Bölgedeki ilk alış verişim olmasına rağmen sayesinde dilediğimiz gibi bir yere sahip oldum. Başarılarının devamını dilerim.

Oğuz Velioğlu

Melike Hanımla gerçekleştirdiğimiz başka bir işlem daha ve yine sorunsuz bir şekilde süreç yaşadık. Melike Hanım'a olan güvenim hiçbir zaman boşa çıkmadı ve profesyonelce bu işi yapıyor. Teşekkür ederim.

Kazım Gök

Profesyonel destekleri için melike Adıyaman'a çok teşekkür ederiz satın alma ve kiralama yapacağımız zaman tekrar çalışmak dileğiyle.

S******* K*******

Melike Hanım ile birkaç işimiz oldu,tam manasıyla kurumsal firma yetkilisi,çok başarılı buluyorum, yapılan işlerden her iki tarafın da memnun kalmış olması bunun ispatı,daha iyi yerlere geleceğine eminim, başarılar diliyorum

M******* Ö*******

Her şey için teşekkür ederiz.

M******* Ö*******

Profesyonel destekleriniz için teşekkürler.

O******* V*******

Göstermiş olduğu ilgi ve hizmetten ötürü Melike Adıyaman Hanıma çok teşekkür ederim.

Ş******* Ş*******

Kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Melike Hanıma teşekkürler.

Serhad Ali Turhan

Kendisiyle ilk kez çalıştık. Ancak süreç yönetimi, hedeflerimize uygun sonuçlar elde etme açısından bizlere çok destek oldu. Yakın ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Z******* S*******

Melike Hanımla ikinci çalışmamız ve yine çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

S******* K*******

İlginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz.

L******* Ö*******

Teşekkür ederiz

N******* K*******

Arsa bulmamız konusunda bize yardımcı oldu.Teşekür ederiz.

M******* G*******

Melike hanım sayesinde kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdik. Kendisinin destekleri için teşekkür ederim.

Lale Haran

Melike hanıma gösterdiği ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim tüm süreç boyunca desteğini daima hissettik çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı.

Nurten Özdemir

Gayet ilgili ve güler yüzlü bir danışman. Bize istediğimiz tüm bilgileri vererek aklımızdaki tüm soru işaretelerini giderdi. Teşekkür ederiz.

Zehra Sarı

Melike Hanımdan çok memnunum. Herkesin Melike Hanım gibi bir gayrimenkul danışmanı olmalı.

D******* G*******

Çok güler yüzlü ve işine hakim. Teşekkür ederiz.

Ali Arınsoy

Melike hanımın işine hakim olması sorduğumuz her soruya mantıklı ve akılcı çözüm bularak bizi doğru yönlendirmesinden dolayı çok memnun kaldık. Melike hanım işinde gerçekten çok başarılı ve bu başarılarının devam etmesini diliyorum. Saygılarımla

Burak Ayas

Melike Hanım'a zeytin bahçemizi satış için verdik ve kısa sürede satışı gerçekleşti, işinde şeffaf ve yaptığı işi net olarak belirten bir karaktere sahip, emlak sektöründe genelde baktığınız zaman gizli kapaklı işler dönüyor ama Melike Hanım'a güvenip gönül rahatlığıyla alış yada satış yapabilirsiniz

Hande Acarel

Kendisi işini titizlikle yapan, profesyonel bir yardımcı:) Remaxın güvenirliliği zaten ortada ama Melike Hanım kesinlikle kendinizi emin ellerde hissetmenizi sağlıyor. Başarılarının devamını diliyorum.

Ş******* D*******

Melike Hanım aracılığı ile zeytinlik sahibi olduk. Yardım ve ilgisi teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Sema Alkan

Melike hn zeytinlik satışım vesilesiyle tanıştık. Kendisi çok kibar, naif ve çözüm odaklı bir bayan.Remax bünyesinde böyle çalışanlar gördüğün için çok mutlu oldum.Başarılarının devamını diliyorum.

Ali Kışla

Melike Hanım çok teşekkür ederim ilginiz için, sayenizde Zeytinlik satılmış bulunuyor.Hizmetten çok memnun kaldım.

Çağatay Kertlez

Bu sektörde güvenilebilirliği ilgi alakayı güleryüzlülüğü ön planda tutabilen iş takibini iyi yapabilen şehirdışında olmama rağmen tereddütsüz iş sonlandırmaya yeteneğine güvendiğim melike hanıma çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Hakan Keskiner

Açık şeffaf ve net iletişimle geçen kısa süre sonunda satışımızın tamamlanmasındaki zarif tavırları, her aşamadaki özen ve işine, müşterisine ihtimam göstermesi ile Melike hnm ailecek bizden tam puan aldı. Teşekkürler

Nilgün Çorağan

Melike hanım son derece ilgili ve anlayışlı..Evimi satın aldıktan sonra çıkan basit problemlerde bile sorumlu olmadığı halde yardımcı oldu.Sorumluluğunu fazlasıyla yerine getiren, disiplinli, işini ciddiye alan ve son derece anlayışlı bir danışman.kendisine çok teşekkür ediyorum..

Levent Sökmen

Verilen hizmetten çok memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.