Değer Verir, Değer Yaratır !

Ben, T. Taylan Alp, 1988 İstanbul'da doğdum. Sankt Georg Avusturya Lisesi'nden mezunum. Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri ve Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldum. İlk profesyonel deneyimimi Garanti Mortgage Genel Müdürlüğü'nde Ürün ve İş Geliştirme Bölümü'nde kazandım ve 3 yıl boyunca bu alanda çalıştım. Daha sonra, pazarlama üzerine bir sertifika programı için University of California, Irvine'e katılmak amacıyla işimden ayrıldım.

2021 yılında kendi inşaat sektörü deneyimlerimden ilham alarak, gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Remax Asist ailesine katıldım. Şu anda, gayrimenkul alım-satım ve kiralama süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunuyorum.

Gayrimenkul danışmanı olarak, satıcılar için evlerini etkili bir şekilde pazarlamak ve alıcılar için özel danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla aktif ve modern pazarlama stratejileri kullanıyorum.


Satıcılar için, evlerini hızlı ve karlı bir şekilde pazarlamak için sosyal medya ve diğer güncel pazarlama yöntemlerini kullanarak geniş bir kitleye ulaşıyorum. Özel içerikler, sanal turlar ve etkileyici fotoğrafçılık gibi unsurları kullanarak potansiyel alıcıların ilgisini çekiyorum.

Alıcılar için, bölge bilgisi ve deneyimimle kişiye özel danışmanlık hizmeti sunuyorum. Alıcıların ihtiyaçlarına uygun olan gayrimenkulleri bulmalarına yardımcı oluyor, bölgenin potansiyeli hakkında detaylı bilgi sağlıyor ve onları adım adım süreç boyunca yönlendiriyorum.

İyi bir iletişim, güvenilirlik ve profesyonellikle, satıcılar ve alıcılar arasında güçlü bir köprü kurarak her iki tarafın da memnuniyetini sağlamak için çalışıyorum.

Uzmanlık Bölgesi

Yeniköy Mah. / Sarıyer Tarabya Mah. / Sarıyer İstinye Mah. / Sarıyer Emirgan Mah. / Sarıyer Göktürk Merkez Mah. / Eyüpsultan

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Taylan Alp portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

N******* G*******

Bu kadar kısa süredir tanıdığınız bir insan nasıl olur da bu kadar güvenilir olduğunu size hissettirir. Serra Hanım'da da Taylan Bey'de de, ikisinde birden, bütün süreç boyunca böyle yaşadım. Bir an bile dönüp arkama bakmam gerekmedi. İkisi de gece gündüz demeden ne sorunum varsa dinlediler ne istiyorsam, hallettiler. bu kadarı da olur mu demeyin satış bitti yapı paydos demediler elektrik su kontratlarımın iptaline kadar bana yardım ettiler. Ne diyeceğimi bilmiyorum çok çok çok teşekkür ediyorum.

Erkal Tuntaş

Taylan Beyle çalışmak alıcı olarak bizim için çok keyifliydi. Alacağımız mülkü birkaç defa görmek istediğimizde ilk defa olduğu gibi ilgiliyle yaklaştı. Konut hakkında bilgisi tam ve yeterliydi. Konut değerlemesini doğru yaparak, hem alıcı hem da satıcı için doğru adımları atarak mantık çerçevesinde satıcıyla anlaşmamızı sağladı. Tam istediğimiz gibi bir konut sahibi olduk. Teşekkür ederiz.

Şule Ergin Dericioğlu

Biz Taylan Beyle Kemer Country deki evimizi kiraya vermek için çalıştık. Kendisi süreci son derece profosyonelce yönetti. Bizim isteklerimizi tam olarak dinleyip , hiç yormadan kiralama işlerini yönetti. Kendisinden son derece memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz.

B******* S*******

Taylan beyle aradığım gibi bir yer bulabilmek için yaklaşık 2 ay boyunca ev gezdik. Kendisinin pozitif enerjisi, anlayışı, sabrı gerçekten çok değerliydi. Kendisine yer bakarmış gibi özenli ve titiz çalışması, güler yüzü ve iyi niyetiyle bizim için danışman değil dost gibi oldu adeta. Herşey için buradan tekrardan teşekkür ederim Taylan bey.

İsmet Altunay

Merhaba, Darüşşafaka Mahallesi Doğa Apartmanı'nda sahibi olduğumuz dairenin kiralanması vesilesi ile Taylan Alp bey ile tanışma fırsatımız oldu. Kiralama süresinde Taylan beyin bizimle sürekli irtibat halinde olarak bizlere bilgi vermesi ve netice itibari ile istediğimiz şartlarda kiralamayı gerçekleştirdiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesile ile kendisi ile tanışmış olmaktan çok mutluyuz, bundan sonraki gayrimenkullerimizle ilgili satış veya kiralama için kendisi ile gönül rahatlığı içerisinde işbirliği içerisinde olacağımızı bildirmek isterim.

Hande Güney İlhanhülagu

Remax Asist Yeniköyde emlak danışmanı olarak çalışan Tacettin Taylan Alp, evimizi satmaya karar verdiğimiz ilk günden itibaren son derece saygılı, hoşgörülü ve manevi desteğini esirgemeyerek bize çok büyük destek olmuştur. Sürecin yönetimini başlangıcından sonuna kadar çok doğru ve bizi hiç üzmeden yönetmiştir. Ev alacak veya satacak bir tanıdığım olduğu zaman ilk önereceğim isim Taylan Bey olacaktır.

Güzide Yalçın

Kiraya verdiğim evimi 2005 yılında Remax aracılığı ile satın almıştım. Hizmetten memnun kaldığım için evimi kiraya verirken de Remaxı aradım. Taylan Beyin işindeki başarısıyla çok kısa zamanda evimizi kiraya verdik. Her şey için teşekkür ederiz

Cem Ayata

Dear All, Remax Asist demonstrated an outstanding performance. The office was conducting all the process with all success. A particular attention to Mr Taylan Alp with its particular energy and smiling attitude. Best regards,

Ayşegül Baykan

Satış süresince vermiş olduğunuz desteğiniz için teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.