Doğru ofis ve doğru danışman kazandırır.Güven ile satıp memnuniyet ile alın!1972 yılında Balıkesir'de doğdum. Uludağ üniversitesinden mezun oldum. Evliyim ve iki çocuk annesiyim. Uzun yıllar Ankara'da yaşadım. Bir yıl Ordu'da yaşadım. 2020 yılında emekli oldum, doğduğum büyüdüğüm şehre Balıkesir'e döndüm. RE/MAX 'a katıldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Aysel Akdoğan portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erkan Atlı

Aldığımız hizmetten memnun kaldık ilgileri için çok teşekkürler

Levent Özgür

Satılığa çıkardığımız gayrimenkulumuzun talep sahiplerine emlak danışmanlarımız Nilüfer o hanım ve Aysel hanımın titizlik ve ilgilerinden doğru ve etkili yönlendirmelerinden dolayı kendilerine ve Remax yöneticilerine çok teşekkürler

İffet Akdoğan

Kendileriyle çalışmaktan çok memnun kaldığım için tekrar kendileriyle çalıştım çok teşekkürler

Nurbin Tüfekçioğlu

Her emlak işlerimi kendileriyle yapıyorum, mükemmeller, başarılarının devamını diliyorum

Can Baran

Aysel hanım ve Nilüfer hanıma desteklerinden dolayı çok teşekkürler ilgileri sayesinde ilk evimizi almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Ahmet Kayan

Her şey mükemmel.

Uğur Er

Ev kiralama sürecinde gerekli bilgilendirme ve anlayışıyla Aysel ve Nilüfer Hanımdan çok memnun kaldım

Bahri Sayın

Tatlı dilli güler yüzlü personel ve ilk önce iş ve hizmet anlayışı için hepsine çok teşekkür ederim.iyi ki varsınız

Sebihat Gökgul

Memnun kaldık. Allah Razı Olsun

Serdal Saygın

Kiraya veren olarak 4.kez evimi kiraya verdim kendi yerim gibi geldim tavsiye ederek çevreme kefilim dedim

Ahmet Ertaş

Çok memnun kaldım Allah razı olsun kendisine duacıyım

İsmail Gündüz

Aysel hanım bizi doğru yönlendirerek gayrimenkul alımımıza çok etki etmiştir insanlara hizmet noktasında hayallerinin gerçekleşmesine yardım ediyorsunuz

Hüseyin Çapan

Aysel ve Nilifer hanımın güler yüzlü destekleri için çok teşekkür ederim. Herkese bu ekip ile çalışmayı tavsiye ediyorum.

Cihat Erbaşı

Özellikle Aysel hanım için söylüyorum çok emek verdi ve çok uğraştı emekleri için çok teşekkürler

Mehmet Arif Ertaşkın

Herşey çok güzeldi eksiksiz ilgilenildi herşey için teşekkür ederim

Didem Yeşilkaya

İlgili arkadaşlardan gayet memnun kaldık. Her konuda bize çok yardımcı oldular. Teşekkür ederiz. :)

Levent Özgür

Kiralık gayrimenkulümüzün arzı ; Re/Max'ın kurumsal güven çatısı altında ve emlak danışmanlarımız Sn. Nilüfer Orçan ve sn. Aysel Akdoğan hanımların emsalleriyle kıyaslanmayacak ölçüde titizlik ve ilgisi sayesinde en hızlı ve en güvenilir şekilde güncel değerinde çözüme kavuşmuştur. Mülkümüzün özenli bir görsel çalışmayla sunulması neticesinde T.C. kanunlarına uygun şekilde sözleşmeyle kiralanmasında emeği geçen başta Nilüfer Orçan ve Aysel Akdoğan hanımlar olmak üzere Re/Max danışman ve yöneticlerine teşekkürlerimizi sunarım.

İsmail Yılmaz

Remax - Bal kalite ve güvencesiyle il dışında olmama rağmen teknolojinin sunduğu imkanlardan faydanmak suretiyle tüm yasal prosedürleri kolaylıkla halletmekle beraber bir hafta gibi kısa sürede evimi kiralayabildiğim için başta Aysel Akdoğan Hanıma ve Re/Max Bal'a teşekkür ediyorum. Çalışma sistemi ve organizasyonun mükemmel ve üstün kalitede olmasından dolayı tabiki memnun kaldım.

Şennur Karadağlı

Çok memnun kaldım. Güler yüzlü hızlı ve profestonlece hizmetlerine çok teşekkür ediyorum.

Neslihan Taşkıran

İlgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Her şey için teşekkür ederiz.

İdris Demirtaş

Re/Max Bal ailesi ile tanışmama ve dairemi sorunsuz bir şekilde kiraya vermemi sağlayan Aysel Akdoğan hanımefendiye, dürüstlüğü, profesyonelliği , güler yüzü ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür eder , çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Hasan Kemal Tanır

Nilüfer Hanım ve Aysel Hanımın ilgilerinden çok memnunum. Ofis ortamı çok güzel karşılama harika idi. İşlerinde başarılar dilerim.

Dirahşan Kurt

Personelin güler yüzü, hoş sohbetleri , bilgilendirmeleri her şeyi ile güvenebileceğimiz bir sektör.

Özgür Yiğit

Remax Bal sayesinde evimi en hızlı ve en güvenli şekilde gnül rahatlığıyla kiraya verdim. Bu süreçte desteğini hiç esirgemeyen Aysel Akdoğan hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. Kendisine güvenim ve itimadım tamdır.

İsmail Özhan

Gayet çok iyi şekilde memnun kaldım.

Semiha Tüfekçioğlu

Çok iyi bir hizmet aldım. Müşteri olarak hiç yorulmadım

Tenzile Erdoğan

Aysel hanıma ve Nilüfer hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Özverili çalışmalarından ötürü kutlarım.

Melahat Burhan Ayak

Arkadaşlarla tanıştığımızdan itibaren görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz. Tapuya kadar olan bütün ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.

Mustafa Bazman

Dairemin satışında kendi mülkü gibiymiş gibi ilgi ve alaka gösteren bilgili ve güler yüzlü Aysel Hanım'a çok teşekkür ederim.

Mehmet Erdem Dinç

Verilen bilgi ve güvenilirlik konusunda epey memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Ejder Bahçe

İşlerini severek ve güvenilir bir şekilde yapıyorlar.

Ömer Demirci

Güler yüzlü hizmet.

Nihat Suakar

İşlerinde çok profesyoneller müşterilerine ilgi alakaları çok iyi.

Selen Güngör Aydın

Güven, ilgileri, bilgileri ve hızlı işlem yapmaları bizi çok memnun etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Murat Kiremitçi

Çok memnun oldum. Gayet iyi davrandılar. Bidaki emlak işimde kendileriyle çalışcam

Doğukan Doğan

Öncelikle çok güvenilir ve işini başarı ile yaptığını düşünyorum. Her konuda güler yüzlü bir şekilde yardımcı olduğunuz ve kolaylık sağladığınız için teşekkür ederim.

Emine Karadağlı

Sağolsunlar ilgilendiler. Çok memnunum.

Şeyma Çınar

Memnun Kaldım. Tavsiye ederim.

Levent Çelik

Memnun Kaldım. Dostlarıma tavsiye ederim.

Nurettin Asar

İşini hakkını vererek özverili çalışarak iş yerimizi kiraladık her şey için teşekkürler.

Zahide Aslan

Aysel Hanım bu süreçte hem süreci kolaylaştırması, hem de donanımlı bilgisiyle firmanıza da güven duygumu pekiştirmem de çok önemli rol oynadı.

Metin Uzun

Çok memnun kaldım. İlgi, alaka çok iyi. Mütevazi, cana yakın çok iyiler. Çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim. Diğer emlak işlerim de de kendileriyle çalışmaya devam edeceğim.

Selman Tükenmez

Kendinin ve müşterinin ne istediğini iyi bilen tecrübeli ve güvenilir güler yüzlü yaklaşımlarla ev tutmamızı sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Serdal Sagın

Re/Max ile 4 kez işimi sorunsuz bir şekilde güven duyarak ve çevreme tavsiye eden bir müşteriden ziyade kendi iş yerim gibi aile sıcaklığı aldım kurum.

Serkan Seyhan

Re/Max şirketi çok profesyonel elemanlarla çalışıyor. Danışmanımız Aysel hanım alanında uzman, iletişimi harika bir insan. Başarılarının devamını dilerim.

Yücel Aslanoğlu

Re/Max Bal ailesi ile tanışmama vesile olan Sayın Aysel Akdoğan hanımefendiye gerek ikili ilişkilerdeki samimiyet ve güler yüzlü tutumları gerekse emlak alım satımı konusunda gösterdikleri profesyonel ve dürüst yaklaşımdan için teşekkür ediyor, Re/Max Bal ailesi ile çalışmaktan memnuniyetimi ifade ediyorum.

Ahmet Gecekuşu

Şirketinizden çok memnunuz. Allah razı olsun. Şirket adına iyi bir elemanınız var. Aysel hanımdan çok memnun kaldık. Bizi hiç yormadan tüm işlemlerimizi çözdüler. Bu devirde böyle eleman bulunmaz. Teşekkürler.

Levent İzmirli

İlgisi, bilgisi ve tecrübesiyle bizlere çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum. Her iki tarafın da mutlu olması en önemli durum olduğu için bu konu hakkında da özel olarak teşekkür ediyorum.

Erkut Atalay

Muhteşem insanlarla güvenilir kişilerle beraberdik. İlgi alaka çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

Hamdiye Ellialtıoğlu

Emlakçılara olan kötü ön yargım sizi tanıyınca ortadan kalktı. İşinize hakim ve son derece iyi niyetli bir satış sergiliyorsunuz. İyi ki varsınız sayenizde hiç düşüncemde olmayan mülk sahibi oldum. Teşekkürler çalışmalarınız da başarılar diliyorum.

Ahmet Yıldızlı

Bir hafta içinde devre mülkümün devrini gerçekleştirdiler. Allah razı olsun.

Kadir Öztürk

Çok güler yüzlüler herşeyimizle çok iyi ilgilendi. Herşey için teşekkür ederiz.

Fatih Ürkmez

Profesyonel bir hizmet. Teşekkür ederiz.

Mustafa Can Erdoğan

Satış aşamasında, herhangi bir olumsuzluk yaşamadım ve işlem bilgilendirme konusunda bilgi eksikliği çekmedim.

İdris Yılmaz

Sorunsuz bir kiralama işlemi yaptık. Son derece güvenilir, hızlı ve profesyonel çalıştılar. Teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Şaziye Uysal

Dükkanımızı çok kısa süre de kiraya verdiler. Hizmetlerinden ve ilgilerinden çok memnun kaldım. Tüm emlak işlerimde kendileriyle çalışacağım. Herkese tavsiye ederim.

Mehmet Amaç

İlgi alaka ve saygı çok önemli hepsi mevcut. Kendilerine teşekkür ederim.

Binnur Altıntaş

Aysel Hanım nezaketi düzenli bilgilendirme ve çalışkanlığı ile kısa bir zaman da dairemizi sattılar. Gönlümüzde yer ettiler. Başarılarının devamını dileriz.

Macide Pekcan

Gün içinde sunduğu daireyi özellikleri ve bizim beklentilerimizle uyumlu olarak bulması hızlı bir karar almamızı sağladı. Aysel Hanım'a teşekkürler.

Nazmiye Dayıoğlu

Saygılı, nazik ve güler yüzlü bir eleman meslek hayatında başarılar diliyorum

Mine Enez

Çok iyi bile çok az kalır. Aysel Hanımcım istisna insanlardan bir kişisiniz. Güler yüz ve samimiyetiniz için minnettarım. Herşeyden önemlisi bir dost kazandık.

Alim Group

Memnunuz. Çözüm üretti. Tavsiye ediyoruz. İyi çalışmalar

Kadriye Sanbur

İletişim gayet iyiydi. Sorunlarımız ve sorularımız hızlıca çözüldü.

Hafize Kayalar

Aysel Hanım'ın anlayışlı, güleryüzlü ve açıklayıcı tavrı beni çok memnun etti.İyi ki birlikte çalışmışız. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Filiz Kocabey

Danışmanlık hizmeti ancak bu kadar iyi yapılabilir. Satışımızda ve sonrası yeni ev alışımızdaki çalışma disiplini titizliği, şeffaflığı, çözüm odaklı yaklaşımı, kısa sürede ve keyifli bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladı. Teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cihat Erbaşı

Sağolsunlar, çok iyi ilgilendiler. Çok memnun kaldık. Özellikle Aysel Hanım'a çok teşekkürler, çok uğraştı.

Berkan Çakır

Tavsiye ederim. Hizmetinizden memnun kaldım.

Fatih Erbaşı

Gösterdiğiniz ilgi, alaka, güler yüz için teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Pınar Aygün

Güler yüzlü ve samimiyetli oluşuyla bizleri cezbetti. Kesinlikle birlikte çalışacağımız zamanlar olacak.

Sevgi Eker

Aysel Hanım'ın naifliği ve nazik konuşması, evi almamızda çok büyük bir etken oldu. Kendisini Tanıdığıma çok memnunum. Teşekkür ederim.

İffet Akdoğan

Güler yüzlü, ilgili ve satışımızı kısa sürede sıkıntısız bir şekilde tamamladı. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Aymelek Demirtuğ

Aysel Hanım ile dairemizin satışıyla ilgilenmesi için anlaştığımızdan itibaren özverili ve her zaman bize karşı şeffaf oldu. Zamanında tüm bilgileri aktardı. Kendisini çevreme tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler.

Meral Öztabakçı

Bu kadar hızlı satış beklemiyorduk. Hızlı bir satış oldu. Elinize, emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını diliyorum.

İbrahim Fidan

İlgi, alaka çok güzel. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.