''İşinize yatırım yaparsanız para kazanırsınız ama kendinize yatırım yaparsanız servet kazanırsınız.''


''Pedal çevirmeyi ne zaman bırakırsanız o anda düşersiniz''

  

Alpay Apakgün 1982 Almanya doğumludur.


2008' de Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu.


2008 - 2018 yılları arasında Alarko Holding İnşaat Grubunda yurt içi ve yurt dışı şantiyelerin süpervizörlüğünü yaptı.


2 kız çocuğu babasıdır.


Alpay Apakgün, Tuzla bölgesinde 5 yıldır profesyonel emlak danışmanlığı yapmaktadır.


Tuzla bölgesini tercih etmesindeki en büyük etken bölgenin gelişime açık olması.

 

Mesleğinin ilk yıllarında, Tuzla’da çalıştığı ilk kurumsal emlak ofisinde üst üste işlemler yaparak çevresinde tanınmaya başladı.


Kısa sürede kiralama ve satış performansıyla Tuzla’da en çok işlem yapan gayrimenkul danışmanları arasına girdi ve güven kazandı.

 


RE/MAX’ın sistemine hızlı adapte olarak kariyer basamaklarında hızlıca yükselmeye devam etmektedir.

 

Mülkünüzü doğru fiyata hızlıca satmak veya kiralamak için Alpay Apakgün ile hemen iletişime geçin !

 

 

Uzmanlık Bölgesi

Yayla Mah. / Tuzla Postane Mah. / Tuzla Cami Mah. / Tuzla Evliya Çelebi Mah. / Tuzla İstasyon Mah. / Tuzla

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Alpay Apakgün portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yeşim Çelik

Tuzla'da hiç bilmediğim bir ilçeye taşınırken Alpay Bey ve ekibinden muhteşem destek aldım. İhtiyaçlarımı anlayıp hızlı bir şekilde bana uygun bir ev bulmamı sağladı. Saat farkı gözetmeksizin her zaman iletişimde olup süreci kolaylaştırdılar. Kiralama sonrası Tuncer Bey ise bana bölgeyi tanıtmak için harika bir tur düzenledi, alışveriş ve semt olanakları hakkında detaylı bilgi verdi. Ekipleriyle birlikte profesyonel ve en önemlisi samimi bir hizmet aldığım için minnettarım.

Tahsin Ravent

Süpersiniz.

Ekrem Göleber

Tuzlada kiralamış olduğum dükkanla ilgili çalışma sağladık Alpay Bey ile. Gayet şeffaf,dürüst ve çözüm odaklı yaklaşımı mevcut. Benim muhattap olduğum en iyi danışmanlık ve emlak hizmeti oldu. Teşekkür ederim tekrardan

Z******* G*******

Alpay Bey'e çok teşekkür ederim içtenlikle her konuda alım satım konusunda çok yardım ettiği için kendisine binlerce kez teşekkür ederim... Hızlı bir şekilde sürece bitirdik.. Ne kadar teşekkürler etsem azdır.. Sonsuz güven doğru noktasınız çalışmaktan çekinmeyin... Profesyonel.

Engin Ciğercioğulları

Alpay bey cok profesyonel. Hizli, bolgesindeki gayrimenkullere, fiyatlara hakim. Gercekci, durust bir tarzi var. Evim icin en uygun kiraciyi hizla buldu. Kendisini tavsiye ediyorum.

Kadriye Güzel

Evimizi kiralama sürecinde karşılıklı olarak bizi bilgilendiren işinde profosyenel olan Alpay beye teşekkür ederim.

Yasin Çelebi

Ev kirala sürecinde, hem ev sahibi hem de kiracının hakkını koruyan isteklerimizi yerine getiren ve süreci sonuna kadar şeffaflıkla takip eden birisi kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Onur İnce

Bir haftalık kısa bir süre içerisinde yeni evimizi bulmamıza olanak sağladığı için Alpay Bey'e çok teşekkür ederiz. Kiralık ev arayışımızdaki planlanan ev ziyaretleri hep planlanan zamanda ve yeterli süre içerecek şekilde düzenlendi. Ziyaret edilen evler ile ilgili olarak aklımızdaki soruların hepsine samimi ve geçerli cevaplar sunuldu. Sözleşmenin imzalanması noktasında da çok hızlı ve pratik bir şekilde süreç tamamlandı. Artık emlak konusunda ihtiyacı olan tanıdıklarımıza gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir emlak danışmanımız var.

E******* Ç*******

Süreç yönetimindeki hızlı yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

Rıza Savar

Alpay bu sektöre bakış açımı değiştirdi. İşini hakkıyla yapıyor, süreci çok net ve şeffaf yürütüyor. Süreçte yol gösterici olarak ilerliyor ve sağlık karar alabilmeniz için tüm seçenekleri ve sonuçlarını paylaşıyor. Çalışmaktan çok keyif aldım. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.

Mustafa Arslan

Ev kiralama sürecinde her iki tarafında isteklerini iyi analiz edip doğru insanları bir araya getiren ve sonuça bağlayan bir danışman. Kendisine teşekkür ederiz.

Aykut Elmas

Alpay Bey kiracıyıda kiralıyanıda kolluyan her iki taraf arasında tampon olabilen işinin ehli bir danışmandır. Başarılarının devamını dilerim.

Kadriye Görgülü

Alpay bey işini ciddiye alan,değer veren ve her iki tarafıda kollayan adil bir beyefendi biz memnun kaldık teşekkür ederiz kendisine

Oğuz Kutlu

İşini çok iyi yapan çok iyi takip eden iletişimi çok iyi olan beyefendi biri Alpay Bey her iki tarafın da haklarını kollayan işini profesyonelce yapan arkadaşımız teşekkür ederiz her şey için.

Ayşe Şimşek Elitaş

İnternette bulduğumuz bir ilan sonucu tesadüfen Alpay ile tanıştık. İletişimi, ulaşılabilir olması ve ûslubu ile sürecin başından sonuna kadar yardım ve desteğini gördük. Güvenilir, şeffaf bir süreç yönettik. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet Batuhan Karaosmanoglu

Alpay Bey, sağolsun kiralık ev problemimizi baştan sona profesyonel bir şekilde çözümledi.Süreçle ilgili detaylı bilgilendirmesi, samimiyeti ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Dündar

Kiralık ev arama surecimizde Alpay Beyle tanıştık. Tavsiyeleri, yönlendirmeleri son derece yerinde ve açıktı. Başından itibaren kendisine çok güvendik ve hiçte yanilmadigimizi gördük. Sonunda çok huzurlu olduğumuz çok güzel bir eve taşındık. Ardından aynı süreçleri kendi evimizi kiralamak için yaşadık onda da bize çok destek oldu ve o da en olumlu şekilde sonuçlandı. Kesinlikle güvenilir, son derece profesyonel ve kibar bir beyefendi.

Levent Zincirkıran

Profesyonel kelimesinin gayrimenkul sektöründeki tam karşılığı olduğunu düşünüyorum. Ulaşılabilirlik, hızlı ve etkili analizleri, geri bildirimleri ve sektörel bilgisi sayesinde güven veren bir kişi olarak tanıdım. Tüm satış & kiralama vb tüm işlemlerde kendiyle çalışmaya devam edeceğim.

Adnan Özkan

Alpay Bey ile 2 kez son derece pozitif imajla sonuçlanmış deneyimim oldu. Oldukça güvenilir ve samimi tarzı nedeniyle teşekkür ederim.

Sibel Arda

Haftalarca ev arama kaosundan Alpay Bey’in nazik tutumu sayesinde kurtuldum .Kendisinden sadece ev kiraladım demek haksızlık olur, tüm süreçlerde bana destek oldu. İşini iyi yapan insanlar bulmak çok zor artık, Alpay Bey’in etik iş ahlakıyla nerede bir iş yapsa oraya can suyu olacağından eminim. Sevgilerimle..

Yusuf Yıldız

Alpay beyin bu surecte gostermis oldugu ilgisi ve nazik tutumu çözum odakli yaklasımi icn tesekkur ederiz.

Neslihan Baykaptan

Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte alpay bey sayesinde evimizi tutmuş olduk. Kendisi konuşması anlatımı profesyonelliği ile güvenimizi kazandı kendisinden çok memnun kaldık. Bizleri her konuda aydınlattı ve elinden gelen tüm desteği sağladı çok teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz.

Şebnem Şencebe Nasraddinler

Alpay Bey in titiz çalışması bizlere yansıttığı pozitif enerjisi ile evimizi kiraya vermemiz hem keyifli hem de içimize sindigi gibi oldu. Nazik tavırlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz

Semanur Pala

Alpay Bey’in içtenliği ve dürüstlüğünden çok memnun kaldık. Kendisi Tuzla’ya gayet hakim bir emlakçıydı. Teşekkür ederiz :)

Nuray Yay Akyıldız

Alpay bey , iletişimi, nezaketini ,profesyonelliği ve güven vermesi ile işini en iyi şekilde sorunsuz çok keyifli bir şekilde anahtarımızı almamıza sebep oldu, kendisine çok teşekkür ederim iyi ki karşımıza çıktı

Dilara Özgönen

Alpay bey sürecin başından sonuna kadar gerekli ilgi ve alakayı göstererek bize yardımcı oldu. kendinelerine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Zübeyde Yağmur

Çok başarılı ve işini saygı ile yapan bir danışman. bize çok yardımcı oldu. doğru yönlendirmeler ve destek verdi. herşey için sonsuz teşekkürler

B******* B*******

Alpay bey çok ilgili ve işinin ehli bir emlak danışmanı.Tanıştığınız anda farkını anlıyorsunuz.Ev kiralamamizda bize çok yardımcı oldu.Kafamıza hiç birsey takilmamasi adına elinden geleni yaptı.Her sorumuza hemen dönüş sağladı. ev sahibimizle aramızda çok güzel bir bağ oldu bizim için.

Y******* B*******

Alpay Bey ile ilk evimizi kiralama serüveninde tanışma fırsatı bulduk, kendileri her konuda bizlere destek oldular. Süreci çok profesyonelce yönettiler. Evin eksileri ve artılarını ilk görüşmemizde kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bizlere açıkladılar. Harika bir deneyim

İpek Sapmaz Memişoğlu

Alpay bey ile çalişmaktan çok mutluyuz. Kendisi son derece profesyonel, işinin ehli ve güvenilir biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

S******* Ş*******

Alpay bey ve Tuncer beye çok teşekkür ederim.

Seylan Desovali

Alpay Bey’in ve Tuncer Bey”in ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. İhtiyacınız ne olursa olsun kiralık satılık Remax ailesi sizi boş göndermez. Kesinlikle tasviye ediyorum.

Ümit Kutup Akar

Alpay beyin Tuzladaki evimizin kiralanması konusunda vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi beklentilerimizi ve bizi çok iyi anladı, ona göre bizimle ilgilendi, süreci çok iyi yönetti ve bize çok güven verdi. Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

Şükrü Eroğlu

Alpay Bey, samimi ve kibar tavrınız için çok teşekkür ederiz. konut yatırımı konusunda bizimle tecrübelerinizi paylaştınız, tüm süreç boyunca destek oldunuz. yönlendirmeleriniz sonucu mülk edindik ve kiraya verilme sürecinde de yardımcı olmanızı istedik. İki süreçtede tarafların haklarını gözettiniz, tüm buluşmalarımızda yanınızdan huzurlu, mutlu ve yeni bilgiler edinmiş bir şekilde ayrıldık. Ayrıca Tuncer Bey ve diğer Remax çalışanlarınada yardımlarını esirgemedikleri için çok çok teşekkür ederiz. Karşınıza hep sizin gibi güzel insanların çıkmasını diliyorum, sağlıcakla kalın.

Ertuğrul Kılıçaslan

Remax ailesine ve özellikle Alpay Bey o sıcak ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Ev alma konusunda bizi sürekli desteklediler ve sonuna kadar bizi hiç yalnız bırakmadılar içinde çok teşekkür ediyorum.

Hilal Dağ

Kısa sürede ev bulmamıza yardımcı olduğu, güleryüzü ve ilgisi için teşekkür eder, herkese Alpay Bey ile çalışmayı tavsiye edebilirim.

Selim Küçükşahin

Kısa zamansa kiracı bulmama yardımcı olduğu İçin Alpay’a teşekkür ediyorum

Damla İdeal

Alpay bey ile ev satın alma sürecimizde tanıştık. İlk görüştüğümüz andan itibaren ilgi alakası, samimi ve tutarlı yol gösterici yaklaşımı, iş takibi soru cevap bilgilendirme ve her konuda mükemmel profesyonel desteğiyle bize çok yardımcı oldu. Süreç içerisinde satıcı ile aramızda kurduğu dengeli köprü, güler yüzlü anlayış ve hoşgörüsü bizleri güvende hissettirdi. Evi satın aldıktan sonra dahi tüm sorunlarımızla ilgilenmesi elinden gelen tüm çabayı göstermesi bizim için çok önemliydi. Bu süreçte bize olan yardımlarından dolayı başta Alpay bey olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına katkı ve emekleri için çok çok teşekkür ediyoruz.

T******* R*******

Alpay beyi tanıyınca emlak sektörüne olan güvenim arttı.sayesinde konut edinme hakkında Süper bilgiler aldık.tesekkurler Alpay bey.yolunuz bahtiniz açık ve bereketli olsun.saygilar.

Neslihan Kaykun

Bu zor zaman diliminde , asla ev almayı hayal edemeyeceğimiz bir zamanda Alpay beyle karşılaştık. İlanı aradık, genelde 15-30 sn sürer emlakçılar ile görüşme. Ama Alpay beyi aradık evi sanki alacakmışız gibi en ince ayrıntısına kadar anlattı vakit ayırdı bizlere o ilk yaklaşımı bizi ümitlendirdi. Sonra saatler görüşüldü bakıldı edildi anlaşıldı çok şükür evimizi alabildik. Alpay beyin portföyünde şöyle bir güzellik var aracı olduğu insanlar sanki seçilmiş gibi, herşey para değil insan da kazandık. Hem Alpay beyi hem evini almış olduğumuz insanlarla çok güzel bir iletişimimiz oldu. Bu süreci anlayışla güzellikle karşılıklı bitirmiş olduk :)

Halit Emre Turanlı

İstanbul'a ilk geldiğimde tonlarca emlakçıyla görüşmeme rağmen kendisindeki hizmet hızı, güvenilirlik, diksiyon, bilgi alt yapısı bana yetti. Kendisini gün be gün geliştiren, yeteneklerini bilen ve bunları iyi kullanan, piyasaya hakim, satış ve kiralama alanında uzman emlak danışmanı diyebilirim. En önemlisi ise sorulara verdiği net cevaplar ve kendisine olan güveni. Herkes emlakçı olabilir ama Alpay Bey mesleki alt yapısının verdiği birikimle işin akademik yönünü de ortaya koyuyor. Tüm gerçekliğiyle söyleyebilirim ki vermiş olduğu hizmetin karşılığını tamamıyla hak ediyor.

Mustafa Şengör

Alpay Bey'in kendisine ait bir iş modeli olmak ile birlikte; bizlerin ev alım sürecinde verdiği destekten dolayı kendisi ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Gelenekçilerin dışında, yeniliğe açık ve aynı zamanda kendi portföyünde olmayan konutlar için de danışmalık hizmeti vererek; bizlere yeni bir soluk oldu.

R******* Ö*******

Satış işlemim için internet yorumlarına güvenerek Alpay Bey ile iletişime geçtim. Tüm süreçte yanımızda olup tüm enerjisi ile ilgilendi. Bir hafta - on gün gibi bir süreçte tüm işlerimiz sorunsuz çözüldü. Burdan kendisine tekrardan teşekkür ediyor , kendisine ve çalişma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum.

Bahadir Tıknas

Alpay bey ile ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık.İyiki tanışmışız.Evimizi kendi evi gibi benimsedi.Her konuda tüm sorularımızı yanıtladı.Teşekkurler Alpay bey herşey için.

Sibel Yılmaz

Alpay bey ile ev satın alma sürecinde yollarımız kesişti. Oldukça profesyonel ve sorduğunuz sorulara net cevaplar veren işini en iyi şekilde yerine getiren, müşteri odaklı anlayışı ile doğru kişi ile sizin için en doğru evi aldığınızı hissettiren bi süreç yaşadım. Daha öncede farklı emlakçılardan hizmet almıştım ancak ilk defa bir evi alırken kafam bu kadar rahat hissettim. Kendisine mesleğine olan saygısından ve verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Şehnaz Nalbant

Kurumsal yapısı dolayısıyla Remax ile çalışmayı tercih ediyoruz. Emlak danışmanımız Alpay Apakgün'e müşteri odaklı yaklaşımı ve titiz iş takibi için teşekkür ediyoruz.

Tülay Apaydın

Acil taşınma durumunda kalmıştım Alpay Bey hızlı bir şekilde ev bulmama yardımcı oldu ve her adımda detaylı bilgilendirdi, taşınma sonrasında da destek verdiği için kendisine çok teşekkür ederim.

P******* A*******

Alpay bey ev alma sürecimizde bizi her aşamada detaylı bilgilendirdi. Hızlı yanıtlar verdi. Ev alma sürecimiz sorunsuz ve kolayca halloldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sunay Demirten

Net bir arkadaş anlaşılması kolay sorun çözümlemesi gayet iyi dairelerimin kiralanmasında gösterdiği performanstan çok memnunum başarılarının devamını dilerim.

Ayse Inal

Alpay bey isini gercekten cok iyi yapan bir danisman. Daha once de danismanlarla calistim ancak hic boyle bir hizmet ile karsilasmadim. Gercekten fark yaratan bir danisman. Artik baska bir danisman iyi calismam cok zor :)

I******* Ö*******

Alpay bey 2 yıldır dairelerimizin kiralamasıyla ilgileniyor. Kendisinden memnunuz, son derece profesyonel ve işinin ehli ve güvenilir biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

İlkan Canberk Çelik

Sıradan değil, kurumsal bir zihniyet.. İşini özveri ile yapan nadir insanlardan... Güvenilir ve sözünün eri... Parasını alınca sizi unutanlardan değil... Böyle emlakçı kaldı mı piyasada?

Banu Gaga

Alpay beyle bir tanıdığım tavsiyesiyle tanıştım isini çok severek titizlikle yapıyor kendi eviymiş gibi ilgileniyor 2 kiracımı da kendisi sayesinde buldum çok iyiler ilgisine çok teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.