PROFESYONELLER FARK YARATIR...                                                                                                                                                                                                                                                        

-GÜVENİLİR
-SORUMLULUK SAHİBİ
-TAKİPÇİ

-REMAX Cadde'ye Hoş Geldiniz! 1990 Uludağ Üniversitesi, Turizm İşletme &Otelcilik Bölümü mezunu Nüket Koraltürk, İzmir'de Grand Plaza Hotel de , Halkla İlişkiler ve ziyafet &toplantı organizasyon yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. Garanti Bankası'ndan emekliliğini hak ettikten sonra aile şirketi KORYAPI İnşaat Taahhüt Ltd. Sti'n de İş Geliştirme, Pazarlama ve Gayrimenkul Alım &Satım sorumluluklarını üstlendi. 

Ülkemizin sosyoekonomik hareketlerini yakından takip eden Nüket Koraltürk , siz değerli danışanlarının portföylerini mükemmeli arayan, takipçi, sonuç odaklı yapısı ve sevdiği işi yapmamın heyecanıyla , maksimum fayda ile nihayetinde mutluluğa dönüştürmek için, tüm konsantrasyonu ve birikimiyle hazırdır.


 Nüket Koraltürk ayrıca, Gedik Üniversitesi Emlak Danışmanlığı sertifikası ve MYK 5.seviye Emlak Danışmanı belgesi sahibidir.


Uzmanlık Bölgesi

Suadiye Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Koşuyolu Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Mimar Sinan Mah. / Çekmeköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nüket Koraltürk portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ezgi Özdemir

Her anlamda çok memnun kaldığımız bir işbirliği oldu teşekkürlerimle.

Onur Dincol

Nüket hanim surec icerisinde her konuda cok yardimci oldu. Cok tesekkur ederiz,

Sevgi Koçdor

Nüket hanım , son derece profesyonel , son derece dürüst ve son derece güvenilir bir emlak danışmanı. Çok memnun kaldık . Her şey için çok teşekkür ederiz 🙏

Tülay Turhan

Nükhet hanım fenerbahçedeki ev arayışımızda ihtiyacımız olan her konuda bize destek olarak kısa sürede en uygun evi bulmamıza yardımcı olmuştur. Nükhet hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisini herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler.

M*******

Nüket Hanım ailemizi bu hafta sonunda tamamladığımız bir daire alımında, öncesinde, sırasında ve prosesin sonuçlandırılmaları aşamalarında başarı ile yönlendirdi. Özellikle geçtiğimiz son dönemki ekonomik çalkantı sırasında elimizdeki parayı düzenli aylık gelir, ve belki sonrasında da gerektiğinde likit olacak uygun bir daire yatırımı arayışımız sırasında Nüket Hanım hem lokasyon ,hem kalite, hem uygunluk açısından bizim arayışımıza çok uygun portföyler sağlayarak, sahipleri veya pazarlayanlarıyla yakın kominikasyonlar kurarak bu daireye kısa zamanda sahip olmamızı sağladı. REMAX ile daha önceden de bizim açımızdan verimli bir çalışmamız olmuştu. Şirket olarak Nüket Hanım gibi son derece profesyonel. Çalışanlarınız uzmanlıklarını her alanda gösteriyorlar. Nüket Hanım çok özel bir uzmanınız, son derece transparan, açık kominikasyon sağlayan, devamlı geri bildirimler ile bizi karanlıkta bırakmayan, her zaman (win-win) kazan-kazan durumu yaratan, karşısındaki kişiyi müşteriden ziyade aileden biri olarak gören kişiliğe sahip. Sanırım bu bankacılık geçmişinden geliyor. Yani son derece müşteri odaklı. Teknik bilgisinin de son derece yüksek olması bizi olası risklere karşı korudu ve koruyacak. Ailece Nüket Hanım a ve Remax e teşekkür ederken , gayrimenkul yatırımcılarına Remax ve Nüket KORALTÜRK ile çalışmalarını tavsiye ediyoruz.

Onur Ağartan

Nüket Hanım sayesinde güzel bir ev sahibi olduk.Güleryüzlü,içten ve samimi tavrıyla bize güven verdi.Teşekkür ederiz.

Şenol Arslan

Çekmeköy bölgesinde iki aylık ev arayışım sonunda büyük şanstır ki Nüket hanım ile tanıştım. Sayısız ev gezdim. Sayısız emlakçı ile tanıştım ama Nüket hanım bu işi layıkıyla yapan benim rasladığım yegane emlakçı oldu. Gerek yaklaşımı gerekse işine gösterdiği özen karar almamda çok belirleyici oldu. Bilgilendirme konusunda çok açıklayıcı ve ilgiliydi. Her tereddüde düştüğümde empati kurarak beni anlaması, endişelerimi gidermesi ile bu sürecin sonunda ben de bir yuva sahibi olmuş oldum.Nezaketi, ilgisi ve anlayışı için tekrar teşekkür ederim.

Murat Çökelek

Nuket hanımın doğru yönlendirmesi neticesinde ailece içimize sinen bir konutta oturmaya başladık. Başarılarının devamını dilerim.

Murat Can Yaşar

Sizin sayenizde ev sahibi olduğumuz için o kadar şanslıyız ki Nüket hanım. Ev alma komşu al derler ya siz bizim için en iyi evi ortamı sağladınız size ne kadar teşekkür etsek az. Sohbetiniz, ilginiz, alakanız sayesinde oturup tüm gün sizinle sohbet edesim geldi, sizi tanıdığımız için çok şanslıyız, bunun için tekrar teşekkür ederim. Bir tek imza atmaya beraber gittik hallettik ve geldik. Her şey profesyonelce on numara

Aysel Çığrı

Nikhet Hanım son derece profesyonel bir iş insanı. Emlakçı olmanın hakkını veren, güvenilir, titiz bir insandır. müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözeterek işini yapar. Emlak işinde güven ve şeffaflık çok önemlidir. Nükhet hanımla çalışıyorsanız içiniz rahat olsun.

Milad Bafarassat

Nuket hanim bizi muhteşim karşiladilar, hem profesyonel anlamda hemde insani ilişkileri olarak bize çok yardimci oldular. Bizim için uygun olmasi için elerinen geleninin en fazlasini yapdilar. Herkese Nuket hanimla çalişmayi 100% tavsiye ederim.

Esengül Erman

Tek kelimeyle mükemmel ....

A*******

Evimin kiralanması sürecinde Nüket hanımın işine verdiği öneme, azmine, insanlarla kurduğu diyaloğa, nezaketine hayran kaldım. Bundan sonra da gerektiğinde hep kendisiyle çalışmayı arzu eder. İşinde başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.