VARSA GAYRİMENKUL DÜŞÜN, BANA DANIŞMAYI DÜŞÜN


ZAMAN VE DİKKATİNİ BOŞA HARCAMA


GAYRİMENKUL PROFESYONELLİK GEREKTİRİR


BİR UZMANA DANIŞIN

1970 Ankara doğumluyum. Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldum. 1997 yılında Savola Gıda Ayvalık fabrikasında çalışmaya başladım. Bu firmada emekli olduğum 2020 yılına kadar İnsan Kaynakları, Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler süreçlerinin tamamında değişik kademelerde görev yaptım. İş hayatım boyunca kurumsal, alanında lider, güvenilir ve yasalara saygılı bir firmada çalıştım. Emekli olduktan sonra RE/MAX"li bir arkadaşımın tavsiyesi ile yine aynı prensibe bağlı kalarak kurumsal, alanında lider, güvenilir ve yasalara saygılı RE/MAX ailesine katıldım. Amacım; kaliteli, doğru, güvenilir hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak ve onlarla sadece ticari değil uzun vadeli insani ilişkiler kurabilmektir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
İbrahim Gül portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Özlem Özbek

Yeni emekli olmuş biri olarak hem tazminatımı değerlendirmek hemde güzel bir yerde mülk sahibi olmak adına planlarım vardı. Bu çerçevede İbrahim Bey çevreyi tanıtma konusunda olsun, mülkleri tanıtma ve gezdirme konusunda olsun çok yardımcı oldu. Bilgi ve içtenliginiz için teşekkür ederim, değerlendirmelerimi yapıp size dönüş yapacağım.

Zeki Basılı

İbrahim beye anlayışı, kibar davranışı ve yer göstermedeki sabrı dolayısıyla teşekkür ederim.

Mehmet Yeşil

Gösterdiğiniz ilgi, alaka ve nezaketinizden ötürü çok teşekkür ederim.

Davut Keleş

İbrahim beyin verdiği hizmetten çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ediyoruz gayet bilgili ve başarılı bir danışman.

G*******

Yer gösterme esnasındaki ilgi, beceri ve özellikle de benim için çok önemli olan birçok emlakçı ve danışmanda arayıpta bulamadığım her iki tarafın çıkarlarını gözetmesi bakımından verdiği güveni hissettirdiği için İbrahim Gül'e çok teşekkür ederim. Belirsiz döviz dansından etkilen piyasa koşulları ve malesef ekonomik koşullarımızdan dolayı bırakın yatırımı barınacak evimizi bile alamıyoruz ama umarım en kısa zamanda İbrahim Bey'in engin tecrübesi ve güvenilir desteğiyle bir konut sahibi olabilirim.

G*******

Bilgi ve deneyimi sayesinde tüm sorularımıza gerçekci cevapları ile yardımcı oldu teşekkür ederim

Abdullah Şahin

İşinde son derece deneyimli,güvenilir ve müşteri ile pozitif ilişkiler kuran bir çalışan olduğunu görüyorum.

E*******

Yatırım amaçlı gayrimenkul arayışımızda bölgenin potansiyeli ile ilgili ciddi manada destek aldık. Bilgili, nazik ve çok ilgili bir profesyonel. Teşekkürler İbrahim Bey, teşekkürler remax…

M*******

Ayvalık bizim artık evimiz oldu.Bu süreçte bizim tüm işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yöneten İbrahim bey ve Remax Liman Firmasına teşekkürler.

Benan Çağatay

Çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı kendisine beni hiç yalnız bırakmadan satışımızı kolay bir şekilde sonlandırdığı için teşekkür ederim.

Özlem Bakar

Güler yüzünüz ve samimi davranışlarınız için teşekkür ederim.çalışmalarınızda başarılar..

D*******

İlgi ve isteğimize uygun yazlık arayışımızı çok kısa sürede sonuçlandırdık. Kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyorum.

B*******

Serviste bizimle çok ilgilendi ve tüm sorularımızı yanıtladı. Teşekkürler.

Abdulkadir Kay

İbrahim beye yardımlarından için teşekkür ediyorum

Fatih Gürçay

İbrahim bey tüm süreçleri şeffaf ve hızlı bir şekilde koordine ederken, aynı zamanda iki tarafın da haklarını en iyi şekilde koruyup, yapıcı bir şekilde iletişimde ortaya çıkabilecek sorunları doğmadan çözdü. Hem güvenilir hem de profesyonel yaklaşımı ile satın alımımızı sorunsuz tamamladı. Bir daha bir satış ya da alım işlemi olduğunda iki kere düşünmeden kendisine başvurmayı planlıyorum.

N*******

Güvenilir bir kişi bizimle çok ilgilendi. Teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.