Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı

-1988 yılında Ankara'da doğdum. 2012 yılında Turizm İşletmeciliği Lisans ve 2014 yılında Turizm Yönetimi Tezli Yüksek Lisans programını tamamladım. Eğitim hayatım süresince eğitim haricinde 1998-2009 yılları arasında izcilik, 2009-2010 arası arama kurtarma faaliyetleri(AKUT Ankara), 2008-2015 Krav-Maga (savunma sporu) gibi çeşitli sosyal ve spor aktivitelerinde bulundum. Bunların yanı sıra amatör denizci belgesi, kısa mesafe telsiz operatörü, İHA-1 pilotluk (sportif / amatör drone) lisanslarına sahibim. Lisans eğitimimi bitirdikten sonra bir süre turizm sektöründe F&B müdür yardımcısı olarak çalıştım. Daha sonra Çanakkale ve Balıkesir bölgesinde 3, 5 sene kadar Abdi İbrahim İlaç San. Tic. A.Ş. bünyesinde Tıbbi Tanıtım Temsilcisi olarak görev yaptım. Şu an Remax Troia ailesinde sizlere hizmet vermekteyim. Satış-pazarlama alanındaki deneyimim ve RE/MAX güvencesiyle gayrimenkul kiralama, satış ve satın alma işlemlerini sizinle birlikte yürütmekteyim.

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
M. Sercan Gürsay portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

N******* T*******

Sercan bey her zamanki gibi hızlı, profesyonel ve güvenilir bir işlem gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Her işlemde aynı kalite.

İlke Direk

Evimi Sercan bey sayesinde sattım. Kendisi samimi, güler yüzlü ve güvenilir bir insan. Her aşamada çok yardımcı oldu. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Ali Deniz Balcı

Daha önce de birlikte işlem yaptığımız Sercan bey yine yanıltmadı. Bu ekonomik dönemde Sercan bey arsamı 10 gün olmadan sattı. Bu zamanda değerinde ve hızlı satışı için kendisine teşekkür ediyorum.

Ali Orkan Özdemir

Umurbey'den aldığımız arsa konusunda bize yardımcı olan RE/MAX Troia Gayrimenkul Danışmanı Sercan Gürsay Bey'e, tüm bu süreçte bize verdiği güven ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

G******* Y*******

Başından sonuna kadar güler yüzlü ve güven veren davranışlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Banu Timur

55 yaşındayım ve bunca sene içerisinde birçok emlakçı ile çalıştım. ancak sercan bey çok farklı bir insan. alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili, güvenilir ve sistemli bir meslek erbabı. alıcı ve satıcı arasında çok güzel bir yönetim sergiledi ve çok hakkaniyetli davrandı. ev alım işlemlerimiz esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için hiçbir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. kendisine herşey için çok teşekkür ediyoruz.

Nural Kanarya

Evimizin satışını yapan sercan bey ile çalıştığımız için çok çok mutlu olduk. sıcak kanlı, dürüst ve iç güdüleri kuvvetli bir insan. bizi doğru yönlendirerek kısa sürede satışı gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Dilek Ünal

Öncelikle i̇lginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Ev konusunda bana her türlü konuda yardımcı oldunuz. RE/MAX ailesine ve özellikle Sercan Bey'e çok teşekkür ederim.

Gülçin Çetin

RE/MAX gayrimenkul alanında lider bir kuruluş. Emlak danışmanı Sercan Bey işinde son derece profesyonel bir çalışan. Ev alımında bize çok yardımcı oldu. RE/MAX nezdinde kendisine ve Çanakkale büroda çalışanlara ve Sercan Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılar dilerim.

S******* G*******

Emlak danışmanımız Sercan bey süreç boyunca güler yüzlü, çözüm odaklı ve yapıcı hizmetiyle yanımızda oldu kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Teoman Önvermez

Danışmanımız Sercan beyi eskiden beri tanıyorum,her zaman güleryüzlü olması nazik ve anlayışlı olmasıyla emlak sektöründe de işbirliğine devam etmekle ne kadar doğru bir tercih yaptımızı bir kere daha anladım. İletişimlerde her zaman başarılıdır,işinin hep arkasında durmuştur,anlayışına hayranım. İş ahlakı olan danışmanımıza başarılar diliyoruz.

Teoman Önvermez

Danışmanımız Sercan beyi eskiden beri tanıyorum,her zaman güleryüzlü olması nazik ve anlayışlı olmasıyla emlak sektöründe de işbirliğine devam etmekle ne kadar doğru bir tercih yaptımızı bir kere daha anladım. İletişimlerde her zaman başarılıdır,işinin hep arkasında durmuştur,anlayışına hayranım. İş ahlakı olan danışmanımıza başarılar diliyoruz.

G******* U*******

Daha önce kendimiz bireysel olarak, sonrasında ise yerel bir emlakçı vasıtasıyla satamadığımız konutumuzu; profesyonel yaklaşımları ve çabaları sayesinde Remax portföyü ile satabildik. Bu süreçte özveri ile işini yapan, sürecin her aşamasında bizi bilgilendiren, karşılıklı güvene dayalı ve sonuç odaklı yaklaşımı ile takdirimizi kazanan Sercan beye çok teşekkür ederiz.

H******* A*******

Sercan bey, sürecin başından sonuna kadar her aşamadaki katkılarınız ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını diliyoruz.

Ö******* B*******

Çanakkale’de oturmuyorum ama Çanakkale’de bir evim olsun diyorsaniz Sercan Bey tek adres. Hem gerekli bilgileri en detayli şekilde paylaşarak hem de süreci titiz bir şekilde yürüterek hızlıca evi almamıza destek oldu.

A******* K*******

Evimi kısa sürede uygun müşteri bularak kiraladığı için Sercan beye teşekkür ederim.

Nurdan Tayakısı

Sercan beyle birlikte yürüttüğümüz 3. gayrimenkul işlemi. Yine sorunsuz bir şekilde adıma işlemi gerçekleştirdi. Bana bu güveni ve konforu sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Oğuz Çetin

Ev kiralamamda ve kiralama sonrası süreçte bana yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Vedat Coşkun

Remax Troia gayrimenkul ve güleryüzlü samimi değerli danışmanı Sercan Bey'e katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız.

Mustafa Dermanlı

Çanakkale’de kısa süre önce aldığımız evle ilgili açık, net ve şeffaf tutumları, çözüme odaklı davranışları, ev sahibi ile aramızda güvene dayalı ama kurumsal kurdukları bağ, güçlü iletişimleri ile başta Sercan bey ve Murat bey olmak üzere Çanakkale Remax Troia’ya teşekkür ederim.

N******* T*******

Sercan bey 1 haftada hem daha önce yatırım için aldığım eve kiracı buldu, hemde istediğim kriterlere uygun bir ev daha almamı sağladı. Zamanı iyi yönettiği ve her işlemde aynı ilgiyi gösterdiği için Sercan beye ve Sercan beyle iş yapma fırsatını sağlayan Remax Troia ofisine teşekkür ederim.

Murat Başaran

Çanakkale Remax firmasında görev yapan emlak danışmanı Sercan Bey aracılığı ile bir süredir aradığım konutu kiraladım. Bu aşamada evin tanıtımı Sercan Bey tarafından gayet profesyonelce yapıldı. Kiralama için gerekli şartlar eksiksiz anlatıldı. Sercan Beyin sakin, sabırlı ve işini seven biri olduğunu düşünüyorum. Kiralama öncesi ve sonrasında iyi kontak kurarak gerekli desteği verdi. Özellikle kiralama sonrası benim için önemliydi. Kiraladım bitti gitti şeklinde düşünmediği için teşekkür ediyorum. Kendisini gayet başarılı buldum. İlgili ve samimi bulduğumu söylemeliyim. İşini severek yapıyor. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum kendisine.

Hasret Korkmaz

Kiralama sürecinin tüm aşamalarında her türlü konuda yardımcı olan Sercan Beye teşekkürler.

Seçil Sarıca Akbaş

Sercan bey ve Remax Troia ailesine yardımlarınız ve güleryüzünüz için teşekkür ederim.

Nurdan Tayakısı

Şehir dışından gelmem sebebi ile cok kısıtlı olan zamanımda beklentilerimi iyi anlayarak bana uygun secenekler sunan ve detaylı bilgiler verip takibini yapan Sercan beye teşekkürü bir borç bilrim.

Tuğçe Çoban

Güler yüzünüz ve baştan sona her şey ile ilgilendiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. Bu karmaşık süreçte yanımızda olduğunuz için şanslıyız.

Ferhan Okur

Kiraya verdiğim iş yeri ile ilgili olarak ilk diyaloğumuzdan kiralama işlemleri bitene kadar Sercan bey konu ile yakından ilgilendi. Davranışları ve konuşmasıyla güven verdi. Son aşamaya kadar işini titizlikle takip edip kısa süre içerisinde kiraladığı için kendisine teşekkür ederim.

H******* K*******

Hızlı ve ihtiyaçlarıma karşılık veren bir kiralık iş yeri bulduğu için Sercan beye teşekkür ediyorum.

N******* D*******

Pandemi süreci kaynaklı oluşan aksaklıklara rağmen tüm işlemlerimi güvenilir ve sorunsuz şekilde tamamladığı için Sercan Beye teşekkürler.

N******* K*******

Sercan Beye ilgisi için çok teşekkür ederim. İstediğim evin nasıl bir yer olduğunu tespit ettikten sonra, hızlıca portföyünü sundu. Bize ayırdığı geniş zaman içerisinde merakımızı ve endişelerimizi dinleyerek, yapıcı çözümler oluşturdu. Aynı gün de yeni daireme kavuştum. Her türlü yardımı ve desteği tarafıma gösterdiği için tekrar müteşekkirim.

G******* H*******

Birkaç gün Çanakkale içerisinde ev arayışlarımızın sonunda Remax Troia ofisinde Sercan Beyle buluştuk. Aynı gün içerisinde istediğimiz dairenin özlelliklerini ve muhitin nasıl bir yer olmasını istediğimizi anlattık. Kendileri bolca zaman ayırdı ve bize ertesi gün için randevu ayarladı. Ertesi gün hazırlıklı bir biçimde bize detaylarıyla birçok daireyi tanıttı. Beraber Çanakkalede güzel bir tur da yaptık hatta. Dairemizi tuttuk, kendisine emekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Mehmet Yücel Özcan

Sercan bey kafamda yer eden emlakçı imajını tamamen değiştirdi. Güvenerek teslim ettiğim arazinin ilk ayı dolmadan hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.