“DOĞRU ANALİZ,  İSABETLİ SONUÇ" 


Ben Hamit Kurt, 30 seneyi aşan satış ve pazarlama deneyimi, ekonomi alanındaki tahsilim ve araştırmacı gazeteci geçmişimle siz değerli danışanlarıma, 7/24 hizmet vermekten onur duyarım.


BAŞARI VE ÖDÜLLER


2023 TÜRKİYE % 100  KULÜBÜ ÜYESİ

--2023 Re/max Cadde Ofis Ciro 4


2022 TÜRKİYE % 100  KULÜBÜ ÜYESİ

--2022 Re/max Işık Ofis Ciro 1.

--2022 Re/max Işık Ofis Müşteri Memnuniyeti 1

2021 TÜRKİYE YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ

--2021 Re/max Işık Ofis Ciro 2.


"Doğru yerde ve doğru kişilere, doğru zamanda denk geldiğinizde, yaptığınız ne olursa olsun başarı kaçınılmazdır" Yer ve kişiler konusunda RE/MAX Türkiye’nin, doğru adres; RE/MAX Türkiye Ailesi’nin danışanları doğru kişiler olduğuna inanıyorum. Zaman konusuna gelecek olursak, Çinliler derki: 'Ağaç dikecekseniz iki önemli zaman var: Birincisi 20 sene önce; ikinci zaman ise şu andır.' Ben de fideleri 22 Ocak 2021'de ektim ve RE/MAX Türkiye Ailesi ile yola çıktım. 

Eğitimimi, tecrübemi ve zamanımı artık akademik ve global yapıya sahip RE/MAX Türkiye ile yeni bir boyut kazandırmak; ev, işyeri almak ya da yatırım yapmak isteyen siz değerli danışanlarıma hizmet vermek için buradayım.

Newport International University (Doctor Of Business Administration) mezunuyum.


DENEYİMLER

Beyaz Eşya, Erkek Giyimi, Otomotiv ve Gayrimenkul sektörlerinde çalıştım. Yani bir evin temel ihtiyacı olan beyaz eşyaları, evin yapısı ve bütçesine göre takdim ettim. İnsanların ayağını yerden kesmeye ise RE/MAX deneyiminden önce Otomotiv sektörü ile başladım. 

Gayrimenkul sektörü ile ailelere başlarını sokacakları bir ev bulmaları konusunda yardımcı oldum. Şimdi ise bu alanda profesyonel bir ekibin bir parçası olmanın heyecanını yaşıyorum. 

3 sene Turizm sektöründe çalıştım. Dolayısıyla gerek yerli, gerek yabancı turistlerin ihtiyaçları konusundaki tecrübemi RE/MAX ailesi için kullanabilme imkânına sahip oldum. 

5 sene Tiyatro (Tek Kişilik Gösteri), Sinema ve TV oyunculuğu yaptım. 17 Sene boyunca İstanbul’da  Güncel Posta Gazetesi, Gazete 1453 ve KMG FİKİR AJANSI’nın İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenliği yaptım.

1978 Hakkari doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Acıbadem Mah. / Üsküdar Altunizade Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Hamit Kurt portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erman Çubukcu

Sayın Hamit Kurt bey iş bilginiz, tecrübeniz ve hepsinden en önemlisi kişiliğiniz için çok teşekkür ederim . Aile şirketimize ait olan taşınmazımızın kiraya verilme sürecinde yapmış olduğu çalışmalar beni ve ailemi çok memnun etti . İşinin ehli birisiyle çalışmış olmaktan çok mutluyuz.( bu kısa sürede ticaretin yanı sıra bana bir abi gibi olmandan dolayı çok teşekkür ederim) 😀 Bu arada senin sayende gayrimenkul danışmanlığını da öğrendim abi:))

Aynur Yıldız

Merhabalar gayrimenkul danışmanımız Sayın Hamit Kurt Bey'e sonsuz teşekkürler. İşinde gerçek bir profesyonel.

Yılmaz Çelik

Hamit Kurt Bey’e, güven veren yaklaşımı ve samimi duruşuyla verdiği hizmete çok teşekkür ederim. Hem ‘Emlak Danışmanı’mız hem de kıymetli bir abimiz oldu.

Şakir Hıra

Yeni Emlak Danışmanım Hamit Kurt’un bilgi ve birikimiyle tüm emlak işlerime el atmasıyla sağlıklı sonuçlar almaya başladım. Vermiş olduğu ve bundan sonra vereceği tüm hizmetlerine şimdiden çok teşekkür ederim.

Kaan Kayalı

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışının yanı sıra, samimi ve ilgili yaklaşımı için Hamit Kurt Bey'e çok teşekkür ederim.

Fatma Yılmaz

İşini en ince detaylarına kadar inceleyen müşterisine en iyi yol haritası çizen bu zorlu süreçte insanlar arasındaki diyaloğu saygı çerçevesinde kuran ve güven veren en önemlisi profesyonel olmayı bir yaşam boyu dost kalabilme şansı sunan Hamit kurt beye sonsuz teşekkürler

H******* N*******

Hamit Bey ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Ailemizin danışmanı oldu demek yanlış olmaz :) ev alma sürecim boyunca göstermiş olduğu ilgi ve titizlik için teşekkür ederim.

Cemre Taşkın Ağırman

Ev kiralamanın çok sıkıntılı geçireceğimi düşündüğüm bu süreci, çok rahat geçirmemi sağlayan, canı gönülden yardımcı olan Hamit Kurt'a teşekkür ediyorum

Yasin Çubukcu

Öncelikle Hamit Kurt bey, size çok teşekkür ederim. İşyerlerimizi kiraya verme sürecinde bize büyük desteğiniz oldu. Kendisi pozitif yaklaşımı ve piyasa bilgisiyle çok kısa sürede çok güvenilir kiracılar buldu. Saat kaçta olursa olsun kendisine ulaşabildik ve her konuda çok yardımcı oldu. İşini o kadar sahiplenen bir danışman ki, her gün bizi durumla ilgili bilgilendirdi, danıştığımız her konuda nazik bir şekilde destek oldu. Kendisine, ilgi/alakası ve nezaketi için çok teşekkür ederiz. Hamit Bey’i herkese tavsiye ediyorum ve tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Levent Altuneli

Hamit Bey, içinde kiraci bulunan evimizi kısa sure zarfında satışla sonuclandırması her iki tarafı da memnun edecek sekilde sureci yönetmesi ile ne kadar sonuc odaklı bir yaklaşıma sahip oldugunu göstermiştir bizlere… Teşekkürler.

Vural Akbulut

Sayın Hamit Kurt Bey ile çalışmak gerçekten çok güzeldi. İlgisi olsun, alakası olsun satışla ilgili bütün, işlemlerin takipçi oldu bizi hiç yormadı ve gayet samimi düzgün kimliğiyle işinde çok başarılı olduğunu gösterdi bize. Çok teşekkür ederiz, inşallah yine çalışmak nasip olur Hamit Bey ile selamlar saygılar.

Kübra Tüylüoğlu

Hamit Bey, gerek ticaret bilgisi, gerekse müşteri psikolojisini iyi yöneten güçlü bir ikna kabiliyetine sahip biri. Çözüm ve sonuç odaklı. Gayrimenkul anlamda, size doğru yolu gösterdiği gibi alım satımlarınızı da olumlu sonuçlandıran deneyimli bir danışman. Kendisine ve firmasına çok teşekkür ederim.

Müslüm Aydın

Hamit Bey'in yaptığı emlak hizmetinden çok memnun kaldım, dükkanı kiralama esnasında bize çok yardımcı oldu. Güler yüzlü ve çok samimi geldi bize ve dükkanı tuttuktan sonrada hala bizi arayıp halimizi hal hatırımızı soruyor bir sıkıntı var mı diye. Sadece bizim için bir emlakçı değil abimiz oldu.🙏🙏

Temel Sadık Albayrak

Ne istediğinizi iyi analiz eden Hamit Bey, sonuç odaklı yönüyle en kısa sürede çözüm bulan bir gayrimenkul danışmanı. İki işlem ile güvenimi aldı.

Atilla Akbaş

Hamit Bey emlak sektörüne hakim, doğru analiz yapan, 7/24 emlak danışacağınız samimi bir arkadaş. siz işinizi Hamit Bey’e teslim edin, o gerekeni mutlaka yapacaktır.

Zeynep Saadet Çağatay

Hamit bey işini gayet ciddi ve profesyonelce yapan bugünümüze yansıyan normal “emlakçı” kelimesinin tam tersi çalışma mantığına sahiptir. “güven” veren konuşmalarıyla sizi rahatlatır ve çalışmalarına nokta atışı yaparak devam eder ki son bir hafta içinde evimizin satışını gerçekleştirerek bizi hayallerimize kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim

Cem Karabeli

Kesinlikle en iyi emlakçılardan biri! profesyonel hizmetleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş emlak bilgisiyle kendilerini diğerlerinden ayırıyor.

Başak Sönmez

Alanında başarılı, köklenmiş ve güvenilir birinin rehberlik etmesi işimizi çok kolaylaştırdı. Sorularımıza sabırla, güler yüzle hep çözüm bulmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederiz.

Mustafa Uzunoğlu

Sayın Hamit Kurt beyefendinin bilgilendirmeleri ve kafamdaki soru işaretlerine vermiş olduğu samimi içten cevaplarla işinin ehli bir danışman olması sayesinde gönül rahatlığı ile işlerimizi kısa sürede yaptığı için çok teşekkür ederim.

Sevim Karabeli

Hamit Bey'den evimizin satış sürecinde çok memnun kaldık. Gerek iletişimdeki nazik davranışı gerekse alıcı olan kişiler konusunda seçici yaklaşımı işinin hakkını vererek yapması bizi mutlu etti. Artık güvenebileceğimiz bir emlak danışmanımız oldu kendisi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Özgür Çiçek

Çok memnun kaldık hizmetinizden çabanızdan başarılarınızın devamını diliyorum

Faruk Can

Hamit bey işinde uzman, müşteri ilişkileri üst düzeyde, özgüveni iş hakimiyetine yansıtan, işin ehli hoş sohbetli deneyimli bir danışmandır.

Av. Şükrü Cesuroğlu

Hamit bey çok profesyonel. Tüm taraflara eşit mesafede, tarafsız ve oldukça adil. Görüşmeye başlar başlamaz işinin ehli olduğunu hissediyorsunuz. Sabrı, hoşgörüsü, tedirginliğinizden kaynaklı en saçma sorulara bile cevap verirken ki enerjisi, bıktırıcı davranışlarınıza bile gösterdiği güleryüz... Teşekkürler

İbrahim Atlı

Alanında uzman bir isimle calistigim icin cok memnun kaldim. Bu alanda eğitim almış, doktora yapmış olan Hamit Bey, önce müşterinin ne istediğini anlıyor. Anladığını da başarıyla uyguluyor. Sonuçta başarı kaçınılmaz oluyor. Sevdiklerime tavsiye edeceğim bir isim.

Burcu Çelik

İşinde oldukça hassas, samimi ve karşı tarafa güven veren kişiliği sayesinde iyi işler başardığını biliyor ve destekliyorum..

Mert Öksüz

Ev arayış sürecimde ihtiyacıma göre ilerleyip,çok kısa sürede ev bulup, bütün süreç ve işleyişin hızlı yürümesi açısından çok yardımcı olundu. İlginiz için teşekkürler

Aydın Şahin

İlk görüşmemizde ihtiyacım olan gayrimenkulü anlattım. Hayal ettiğimden daha fazlasını seçenek olarak sundu. Gerek vizyonu, gerek mesleki bilgisi harikuladeydi. Herkesin kesinlikle Hamit bey gibi bir gayrimenkul danışmanı olmalı. Her şey için teşekkürler.

Sebati Bekdemir

Hamit bey, çözüm üreten, farklı pazarlama teknikleri olan, eğitimli ve deneyimli bir danışman. Son 20 gün içerisinde 2 gayrimenkulumu pazarladı. Kendisiyle uzun soluklu bir çalışma içinde olacağız. Teşekkürler Re/max Işık, Teşekkürler Hamit Kurt...

Oğuz Arslan

Gece gündüz demeden evimizi almamız için uğraşan işinde profesyonel güvenilir Güler yüzlü bir insan teşekkür ederiz

Cihan Çataklı

Hamit Bey ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Bu zamanda sizler gibi düzgün esnafa denk gelmek gerçekten çok zor. Konut kiralamak hiç bir zaman bu kadar kolay olmamıştı. İşiniz gücünüz rast gitsin. İyi çalışmalar

Seref Zimmer

Working with talented people in the real estate industry is a big advantage. Mr. Hamit thank you very much for everything. lt was my pleasure working with you.

Akın Bekdemir

Hamit Bey, bana “Mülkünüzü kısa zamanda satarım” dediğinde klasik emlakçı cümlesi gibi gelmişti. Ama klasik emlakçı olmadığını pazarlama süreciden tapu devrine kadar sergilediği profesyonel hizmetle gösterdi. Kendisiyle daha çok iş yapmanın temelini attık. Teşekkürler…

Halil İbrahim Tüylü

İş takibi son derece iyi olan, müşteri memnuniyetine dayalı sonuç odaklı çalışan, deneyimli ve birikimli bir gayrimenkul danışmanı olan Hamit bey ile çalışmaktan keyif aldım.

Erman Cem Gedik

Aradığım evin özelliklerini söylemem ile tam istediğim tarzda bir daire sundu kendisi bana. Nokta atışı yaptığı için o daireyi aldım. Süreç yönetimi, iletişimi ve dakikliği ile muhteşem bir Remax danışmanı. İlerleyen yıllarda benzer satılık/kiralık ihtiyaçlarımda da kendisiyle mutlaka çalışıyor olacağım.

Hakan Yalaz

Hamit Bey, işin ehli; profesyonel bir danışman.

Ensari İnci

Hamit Bey, yeni konutumuzu tutmamızda ciddi anlamda yardımcı olup, bunu uzmanlığıyla ifa etmiştir. "Emlakçı" bakış açımı değiştirdiğini ifade etmek istiyorum. Kendisine müteşekkirim.

A******* Ü*******

Çok teşekkürler

Batuhan Aydoğan

Tüm gayrimenkul alım sürecimizde 7/24 yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Metin Çağatay

Hamit Bey işini ciddi yapan, işini takip eden, taraflara sürekli bilgi veren bir arkadaşımız. Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir arkadaşımız. Kendisine teşekkür ediyorum.

Yağmur Demirpolat

Hamit Bey her anlamda bize evi tutarken çok yardımcı oldu. Kendisi hem güvenilir hem de iletişimi iyi bir profesyonel. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Ümran Pıçak

Bilgi ve birikimi ile bize ışık tuttunuz.. Remax IŞIK ve Remax Türkiye'ye böyle bir arkadaşla tanışmamıza vesile oldukları için teşekkür ediyorum. Kurumların bu tarz yetkin kişileri taltif etmeleri lazım. Herşey için tekrar teşekkürler Hamit bey. Yolun açık olsun

Fırat Aydınay

İşini aşkla yapan birini tarif edin derlerse. Kesinlikle HAMİT KURT derim.  Gerçekten, mesleğinin tüm incelikliklerine vakıf, donanımlı , profesyonel ve analitik düşünen,  çözüm odaklı birisi.  Müşterisini öncelik tutan, kurumunun çizdiği değerlere bağlı, ve en önemlisi de dürüstlüğü ile  bizleri kendisine hayran bıraktı. Ben kısa zamanda mesleğinde çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum. Yolun bahtın açık olsun Hamit bey. Kesinlikle bir yatırım yapacağınız veya gayrimenkul alacağınız zaman danışılabilecek, birisi. Yardımları ve desteği için kendisine  çok teşekkür ediyorum. 

M******* D*******

İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim

Osman Yıldız

Herkese selamlarımı sunarım oncelikle hamit bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım kendisi bu sektörün gerçek anlamda profesyonel i güler yüzü samimiyeti ve yaklaşımı ile mükemmel Bi bir insan sizlerin huzurunda ona teşekkürlerimi iletiyorum başarılarının devamını diliyorum 🙏🙏🙏

Ibrahım Elmuzaını

Hello, Hamit Bey, thank you for your great service, your style and your style and gratitude for dealing with you and I wish you a happy day and productive work

Emre Koç

Ev satın alma sürecimiz boyunca hamit bey hep yanımda olup destek oldu kendisine çok teşekkür ederiz

Av. Ercan Çelik

Hamid’im işinin ehlidur, derdunuzu ona söyleyin ve arkanıza bakmadan güvenli bir şekilde gidun ve haber bekleyun!

Av. Mehmet Denizoğlu

Hamit Beye mülkünüzü teslim ettiğinizde sizin isteğiniz doğrultusunda sonuçlanacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Hamit Kurt, sonuç odaklı hizmet veren, analitik düşünen, deneyimli ve birikimli bir danışmandır. Bana verdiği Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti için kendisine, RE/MAX Işık Ofisine ve RE/MAX Türkiye’ye teşekkür ederim.

Öner Sabahattin Bilsel

Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Portföy sunumu ve tarafımıza verdiğiniz desteklerden ötürü çok müteşekkiriz. Hem ticari deneyimlerini hem de hoş sohbetini bize sunduğu için çok mutluyuz.

V******* P*******

Thank you Hamit for professional service! He was very helpful with every aspect of the rent, starting from showing the apartment and the area, ending with drawing the contract and arranging other things we needed. I would absolutely recommend him. We were lucky to meet you Hamit!

Erdal Güneş

Hamit bey her şey için çok teşekkür ederim. Yurt dışında olmam münasebetiyle vekaletle sorunsuz ve kisa bir sürede dairemi kiraya verdiniz. Yabancı uyruklu kiracılarımla gerek nazik iletişiminiz gerek çözümcü yaklaşımınız takdire şayandır. Güvensizliğin olduğu bu sektörde sizin gibi güven veren ve sonuç odaklı çalışan insanların sayısının artması dileğiyle... Size gönül rahatlığıyla referans olmayı kabul ediyorum.

Av. Cemal Köksal

Hamit KURT tanıdığıma en çok memnun olduğum insanlardan birisi, güven veren sürekli ilgilenen ticaretin ötesinde insan olduğumuzu ve insani değerlerin daha önemli olduğunu hatırlatan kişiliği ve duruşuyla samimiyet timsali birisi, gecenin 10 unda dahi kendini hatırlatmak herkesin becerisi değil. Gelecekte çok başarılara imza atacağından eminim, ancak 6 yaşındaki kızı ona o fırsatı vermez o daha başarılı olup babasını gölgede bırakır...

Arzu İbre

Hamit bey ilginiz alakanız icin çok teşekkür ederiz. Sabırlı, güvenilir ve çok başarılı bir emlakçısınız. Bu süreçte bize çok yardımcı oldunuz ve hayalimdeki evi bulmamı sağladıniz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Şükrü Dağlı

Hamit Bey profesyonel ve güvenilir bir danışmanımız oldu. Güleryüzü ve yardımseverliği için çok teşekkür ederiz.

A.tarık Çelenk

Sevgili Hamit bey işimiz sürecinde hep nefesini ve desteğini hissettik herşey için teşekkürler

Abdurrahman Eren

Daha ilk konuşmada oldukça bilgilendirici, güven veren tavrı ve samimiyeti nedeniyle ilgilendiğim daire satılmış olmasına rağmen alacağım dairede Hamit Beyin aracı olması gerektiğini düşündüm. Sıradan ve alışılagelmiş bir emlak danışmanı olmadığı bellliydi. Bu nedenle bulduğum daireleri ona danışma ihtiyacı hissettim. Gelişmiş empati duygusu ve sorularıma tatmin edici cevaplar vermesi, mantıklı argümanlarla güzel bir daire almaya vesile oldu. Verdiği hizmet, yaklaşım biçimi ve azalmayan ilgisi nedeniyle kendisinden çok memnun kaldım.

Hakan Bulut

Kurduğu iletişimle olağanüstü iş akışı sağlamasının yanı sıra insan ilişkilerindeki başarısı her şeyin üzerinde olan, başlamış olduğumuz ticari ilişkiyi aile bağlarına dönüştüren Hamit Kurt, bütün aile fertlerimize verdiği güven ve profesyonel hizmetle, bizleri tereyağından kıl çeker gibi amacımıza ulaştırdı. İş bitse dahi her şeyin meta ile sınırlı olmadığını, çalıştığınızda size gösterecek ve mutlaka abimizle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız.

Prof. Dr. İsmail H. Nakilcioğlu

Her konuyla yakından ilgilenen, ayrıca sizi ayrıntılı olarak bilgilendiren, çok iyi bir danışman. İletişimci olması nedeniyle de insan ilişkileri gayet samimi ve seviyeli. Değerli emek ve zahmetleri için kendisine teşekkür ediyorum.

H******* E*******

Hamit bey gerçekten profesyonel bir şekilde hizmet veren ender insanlardan biri. Tüm ayrıntısıyla size en doğru bilgiyi sunar ve dostane tavsiyelerde bulunur. Sizin için tüm planlanlamayı A' dan Z' ye yerine getirir. Size sadece imza atmak düşer. Ailecek kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Aylin Atala

Pandemi koşullarina ve satış işlemleri sırasında gelişen tüm olumsuzluklara rağmen sabırla ve sınırsız bir anlayışla hem alıcı hem de satıcı arasında hiçbir sorun oluşturmadan ve ilişkilerin samimi bir şekilde yürütülmesi konusunda çok çok emek veren remax ailesinin değerli danışmanı Sayın Hamit Kurt'a çok teşekkür ederiz.

Songül Bayram

Hamit Beye yardımları ve bana verdiği güveni için çok teşekkür ediyorum... hamit bey sayesinde çok güzel bir ev sahibi oldum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.