.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Belma Boldaş portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

F******* E*******

Sözleşme süreci, ev teslimi ve diğer detaylar konusunda bize rehberlik etti ve her adımda yanımızda oldu. İlgisi ve profesyonelliği için kendisine teşekkür ederim, gerçekten çok memnun kaldık.

M******* G*******

Belma hanıma ilgisi nedeniyle çok teşekkür ederim. Kısa sürede, sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştık. İletişimimiz gayet güzeldi. Teşekkür ederim.

H******* G*******

Sempatik, anlayışlı, çözüm odaklı bir hanım.

S******* E*******

Emlak danışmanımız Belma Hanım ev bulduktan sonra da bizimle sürekli iletişim halinde kalarak herhangi bir sorun yaşamamamızı sağladı. Ev kiralama sürecindeki tüm aşamalarda bize destek oldu ve her sorumuza hızlı ve açık bir şekilde cevap verdi. Kendisiyle çalışmaktan gerçekten memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

S******* F*******

Güleryüz, samimiyet, bilgi birikimleriyle yıllardır birlikte olduğumuz Belma Boldaş'ın yolları açık olsun. İyi ki yollarımız kesişmiş ve tanımışım. Mükemmel hizmet, mükemmel kişi.

Z******* T*******

Belma Boldaş son derece ilgili ,samimi ve profesyonel davrandı.Tekrar onunla çalışmak isterim.

Z******* Ş*******

Belma hanım bizimle gayet güzel ilgilendi. Sorularımıza detaylı cevaplar verdi. Üstüne isteklerimize yanıt vermeye ve orta yolu bulmaya çalıştı. Teşekkür ederiz.

M******* T*******

Hizmeti alırken her türlü kolaylığı gördük. Sorunsuz işlemimiz halledildi.

B******* D*******

Belma hanım ile çalışmak büyük bir zevkti. Kiralama sürecinin En başından itibaren çok profesyonel bir şekilde bizi yönlendirdi .Bundan sonraki yatırım işlemlerimiz için aradığımız kişiyi bulduk.

B******* A*******

Belma hanımın yardımseverliğinden memnun kaldım.

Z******* K*******

HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

M******* D*******

ALDIĞIMIZ HİZMETTEN SON DERECE MEMNUN KALDIM.HERKESE TAVSİYE EDERİM

A******* V*******

Çok hızlı bir şekilde işim oldu. Çok teşekkür ederim. Çok memnun oldum.

Z******* D*******

Belma Hanıma ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz. İlk evine sahip olan bir kişi olarak kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Onur Ak

Teşekkürler.

Z******* D*******

RE/MAX aracılığıyla istediğimden daha iyi bir eve sahip oldum. Her şey çok hızlı ve güven içinde gerçekleşti.

S******* S*******

Belma hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.iyi ki tanışmışız.Gerçekten güvenle yoluma devam edebileceğim kişisiniz.Teşekkürler.

Muhammed Tamim

İt was pleasure to work with Miss Belma and Mr Berk they were very helpfull in all my prosess for my proprety seling. they were both very profesional in handling my case. I realy appreciative they works. thank you for everything.

N******* A*******

İnternet aracılığı ile görüşme sağladım.. RE/MAX çalışanı Belma Hanım'a ve tüm RE/MAX ailesine çok teşekkür ederim.

Ö******* A*******

Belma hanımın yakın ilgi ve güler yüzü için çok teşekkür ediyorum,

O******* A*******

Ankara da kiralık mobilyalı ev arayışımızda tün detaylarla titizlikle ilgilenerek hazır bir şekilde daireyi bize teslim etmiştir. Bütün bunlardan dolayı Belma Hanıma çok teşekkür eder, Kendisini tebrik ederiz .Tüm çevremize kendisini tavsiye etmekteyiz.

D******* T*******

Ev alma sürecinde Belma Hanım danışmanımız olarak bize yardımcı oldu. Evin seçimi aşamasından başlayarak tüm süreç boyunca bizi bilgilendirdi ve yol gösterdi. Sektördeki tecrübesi, kendinden emin tavrı ve içtenliği sayesinde stresli olabilecek bu dönem bizim adımıza oldukça rahat geçti. Belma hanıma bu vesileyle teşekkür ediyorum.

M******* A*******

Ankara da ki evimi satmaya karar verdiğimde internet sayfalarını araştırırken Belma Hanımın sayfasını inceledim. Hakkındaki yorumları okuduğumda çok etkilendim ve kendisiyle görüşme talep ettim. Sonrasında güvenlik duygusu ile satış sürecine başladık ve beklediğimden daha kısa sürede evimin satışını tamda istediğim gibi tamamladı. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Y******* A*******

Çankaya Sancak mahallesindeki dairem çok hızlı ve profesyonelce kiraya verldi. Çok memnun kaldım. Hiç bir sorun çıkmadı. Kiracım şuan oturmaya devam ediyor. Ondanda memnunum

A******* K*******

Şubat depremzedesi olarak Belma Hanım ile tanıştık ve bu acılı zor günlerimizde bize çok destek olan Belma Hanım'a ve RE/MAX Deniz ofisine çok teşekkür ederiz.

G******* Ç*******

Kızım adına yatırım için daire arayışımızda Belma Hanım ile tanıştık. Bize her konuda yardımcı oldu. Sorularımız sakinlikle ve profesyonelce cevapladı. Böylelikle hem evimizi aldık devam eden süreçte evimize uygun kiracı adaylarını bularak bizi dahada mutlu etmiştir. Kendisine sonsuz teşekkür eder ve güvenle emlak ihtiyacı olanlara tavsiye ederiz.

Y******* T*******

Belma Hanım mesleğini güven, sevgi ve titizlikle yapan çok sevdiğimiz bir danışmandır.

M******* W*******

Yabancı bir ülkede ilk defa yaşadığımız deneyimde son derece memnun kaldık. Belma Hanım çok profesyonel bir tutum ve güven duygusuyla bizi çok rahatlattı Kendisini tanımaktan mutluluk duyduk.

Ü******* B*******

İlk kez başka bir şehirde yatırım yapmamıza Belma Hanım sayesinde karar verdik. Tüm süreçten son derece memnun kaldık.Kendisi güvenilir bir danışmandır ve mesleğine aşık bir insandır.

B******* Ö*******

Tanışmamız üzerinden 1,5 yıl geçti. Bu arada 4-5 işlem yapma fırsatımız oldu. Belma Hanım müşterisinin isteklerini çok net bir şekilde anlayan ve buna göre yatırım fırsatları sunan mükemmel bir danışman ve dosttur.

F******* S*******

Belma Hanım iletişimi kuvvetli, samimi ve güler yüzlü güven dolu bir danışman olması sebebi ile bundan sonrası için emlak sektöründeki tek tercihimiz olacaktır.

A******* B*******

Öğrenci olarak geldiğim Ankara da kiralık daire arayışımda bana çok yardımcı oldu. Belma Hanımı çok tavsiye ederim

M******* G*******

Kendisiyle tanışmamız çok ilginç olmuştu onun bir dairesine gösterim yapmıştı. Biz o daireyi alamadık fakat Belma Hanım bizim hem evimizi sattı hemde bize yatırım yaptırdı. Çok memnun kaldık.

E******* T*******

Belma Hanıma dost tavsiyesi ile ulaştık. Kuş adasındaki yazlık dairemizi kısa sürede sattı. Kendisine olan güven duygumuz tamdır. Başarılarının devamını dilerim.

A******* A*******

Belma Hanıma desteği ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede evimizi kiraya verdik.

R******* Ç*******

Profesyonel sunumu ve yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık

A******* B*******

Belma Hanımla bir dost tavsiyesi üzerine tanıştık. Son derece güvenilir samimi sabırlı hoş sohbet bir danışman olarak beni çok rahatlattı. Çok teşekkür ederim.

G******* G*******

Belma hanım kiralama esnasında yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

S******* Y*******

Belma Hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. kendisine teşekkür ediyorum.

N******* Ç*******

Son derece ilgili kendisine teşekkür ediyorum.

E******* O*******

Belma Hanım saygın samimi her evrede şeffaf ve net bir şekilde bizi yönlendirdiği için sonuçta kendisinden çok memnun kaldık. doğru ve güvenilir bir adrestir.

S******* Ö*******

Belma hanım sayesinde evim çok kısa sürede ve beklentilerim doğrultusunda kiralandı. Bu süreçteki ilgi-alakası, profesyonelliği ve güleryüzü için çok teşekkür ederim.

D******* D*******

Belma Hanım bize o kadar yardımcı oldu ki, hem içimize sinen evimizi bulduk hem de hiç yorulmadık. Çok teşekkür ederiz 🙏

A******* A*******

Belma hanım işinde çok titiz, sizin görmediğinizi görür, yeteneklidir,hiçbir detayı atlamaz,takip eder, iletişimi mükemmeldir , kendisiyle çalıştığımız için şanslıyım teşekkür ediyorum...

U******* D*******

Belma Hanıma ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Gülşah Azat

Belma hanım güven veren, iletişimi güçlü ve samimiyetiyle tanışmaktan memnun olduğum birisi oldu benim için. Yatırım konusunda güler yüzü ve tüm sorulara net cevabı ile gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Mustafa Bayraktar

Belma hanım çok samimi her konuda yardımcı olan evinizi kiraya vermek isterseniz adresiniz Belma hanım olsun .

Mete Akşak

Belma Hanım ve Berk Beyden daha önce eşine rastlanmaz bir profesyonel hizmet aldım. Herşey dakik ve profesyonelce çözüldü. Kendilerini kutluyorum. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra gayrimenkul danışmanlarım Belma Hanım ile Berk Bey olacaklar. Teşekkürler

F******* Ö*******

Gayrimenkul danışmanına güvenin ne derece önemli olduğunu alıcı taraf olduğumuz bu süreçte deneyimleyerek çok iyi anladık. Başka bir gayrimenkulün alımından gayrimenkul danışmanının güven vermemesi nedeniyle vazgeçmiş iken Belma Hanım'ın danışmanlığını yaptığı gayrimenkule yöneldik ve süreç sorunsuz ve şeffaf şekilde ilerledi, hem RE/MAX'a hem de Belma Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Nazmiye Akar

Istediğimiz özellikte en kısa ve kolaylikla ev sahibi olmamızı sağlayan danışmanımız Belma Hanıma çok teşekkür ediyorum bundan sonraki yatırım danismanimiz kendisidir sevgiler...

S******* S*******

İşini titizlik ve itina ile tamamlamıştır her zaman.

Hakan Çoban

Gayrimenkulümüzün Alım ve satım sürecinde, gayretleri, güler yüzlülükleri ve profesyonel yaklaşanları için Belma Hanım ve RE/MAX ailesine sonsuz teşekkür ederiz.

Ayşe Yaylacı

Belma Boldaş'ın profesyonelliği ve özverisi sayesinde ev satış sürecim ve hemen arkasından başka ev alış sürecim sorunsuz ve memnuniyet verici bir deneyimdi. Kendisi işine olan hakimiyeti ve yardımseverliğiyle öne çıktı. Belma'ya teşekkür ederim, RE/MAX'taki hizmetinden çok memnun kaldım.

İrfan Balkanlıoğlu

Belma Hanım mükemmel bir satıcı ve pazarlamacı. Emlak piyasasında zor bulunan bir personel. Satış ve pazarlamada alıcı ve satıcıyı ortak noktada buluşturmada çok başarılı. Hem satıcıya, hem alıcıya güven veren iki taraf arasında adaletli davranan işlem gerçekleştikten sonra küçük sorunları pratik çözümlerle halleden iyi bir profesyonel. Güler yüzü ve tatlı dili ile bizi ikna etmesinin ve ev sahibi yapmasının ötesinde kalıcı bir dost kazandık. Her şey için çok teşekkürler Belma Hanım.

Cem Ayan

Belma Hanım kiralama sürecinde her türlü sorumu yanıtladı ve yardımcı oldu o yüzden teşekkür ederim.

Metehan Demir

Belma Hanım'a kiralama sürecindeki destekleri için teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Belma Hanım gerçekten güler yüzlü işinde çok başarılı başarılar dilerim

S******* T*******

Belma Hanım çok samimi ve olumlu tavırları ile gerçekten mükemmeldi. Hersey için çok teşekkür ederim

Alev Pirci

Nazik kibar iş bitirici sorunları kavrayıp pratik çözüm üretebilen süredi içinde işi takip eden çalışkan bir iş insanı

B******* P*******

Belma hanım çok titiz çalışan çok başarılıdır, kendilerine çok teşekkür ediyorum tüm yakınlarıma da kendilerini tavsiye ediyorum.

Atakan Odabaş

Bilgilendirme ve ev sahibi ile hızlı iletişime geçirmelerinden memnun kaldım. güleryüzlü ve misafirperver şekilde kontrat sürecini yürüttüler.

N******* A*******

Belma hanım evimizi kiralamamız konusunda bize çok yardımcı oldu her anlamda. ne kadar teşekkür etsek azdır.

D******* T*******

Belma hanım'ın ilgisi, alakası ve tecrübesi ile alım-satım sürecini başarılı bir şekilde tamamladık. kendisi alanında çok bilgili ve bizleri tüm aşamalarda eksiksiz bilgilendirdi. danışmanımız olarak bize gösterdiği rehberlikten çok memnun kaldık.

Duygun Ertürk

Belma Hanım inanılmaz ilgili ve gerçekten samimi biri. Ev alma sürecimdeki yardımı ve nezaketi ile bu zor süreci sorunsuz ve çabucak atlattık. Hem bilgili hem de gerçekçi yaklaşımıyla emlak sektörüne olan olumsuz yargılarımı değiştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Y******* A*******

Çok kısa sürede evimiz istediğimiz şekilde kiralandı. Profesyonel çalışma anlayışı, bilgi ve tecrübeleri ile bu süreç sorunsuz sonuçlanmıştır.

Sibel İnanlı

Herşey için teşekkürler

D******* E*******

Belma Hanim'ın güleryüzü ve anlayışlı tavırları ile birlikte istediğimiz işyerini kolaylıkla kiraladık.Kendisiyle başka bir zamanda yeniden karşılaşmak temennisiyle, çok teşekkür ederiz.

Nazan Koçak

Belma hanım, naif, kibar, güler yüzlü ve daha sayamadığım bir çok güzel özelliğe sahip, ev alma sürecinde işinin ehli profesyonelce en ufak soruna mahal vermeden çözen mükemmel bir iş kadını. Her şey için çok teşekkür ederim ,elinize emeğinize sağlık bol satışlar diliyorum.

Serdar Arslan

Belma hanıma herşey için teşekkür ederim ilgisi için 🙏🙏🙏

Duygu Erdal

Belma hanım çok nazik , güler yüzlüyle ev alma sürecimizde her detay ile ilgilendi. Kendisi işinin ehli , çok çok teşekkür ederiz kısa sürede evimizi aldık. Belma hanıma gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :)

Hakan Coban

Belma hanım, hanımefendi, kibar, güleryüzlü ve cok profesyonel her sey için tşk ederim...

F******* Ç*******

Hem samimi hem de profesyonel bir yaklaşımla, ev alma sürecimizi çok iyi bir şekilde yönettiği için kendisine teşekkür ederim. Kendisiyle çalıştığımız için çok memnunuz.

Denizhan Olmez

Belma Hanim'in profesyonelligi ve mesleki deneyimleri sayesinde sorunsuz bir surecle yurt disindan evimizi sattik. Uzakta olmamiza ragmen Iletisim konusunda son derece memnun kaldigimi belirtmek isterim. Guvenilirligini ve sektor bilgisini de goz onunde bulundurarak Belma Hanim'i gonul rahtligiyla onerebilirim.

Turhan Şimşek

Ev alırken bana gerekli güveni ve guler yuzu hissettiren,sabirla her aradığımda bana yardimci olan belma hanim hersey icin teşekkürler

Levent Tolga Özer

Güler yüzlü, dürüst çalışan biri. 1 ay gibi bir sürede de dairem satıldı. Teşekkürler

Kemal Binici

Belma Hanıma çok teşekkür ederiz, şehir dışınfan aramamıza rağmen, bizimle çok ilgilendi. Ve evimizin kısa sürede, istediğimiz fiyattan satılmasına yardımcı oldu. Kendisine, profesyonelliği ve kibarlığı için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

N******* O*******

Belma Hanım ev sahibi olmamız konusunda bize destek verdi. İşini yaparken güler yüzlü yaklaşımı, işini özenle yapması ve işlemleri tüm pratikliği ile çözmesi konusunda kendisine minnettar olduk. Iyi ki yolumuz kesişmiş.Daha nice güzel işlerin içinde olmanız dileğiyle... Başarınız daim olsun...

Nilüfer Erdem

Belma hanım yardımı ile ev satışımı yaptım. Evim eşyalı olmasına rağmen çok güven veren, açıklamaları ve bilgileri ile çok yardımcı olan bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyorum. Kısa sürede evimin satışını gerçekleştirdi. Kendisine ve beraberindeki yardımcı olan herkese ve Remax'a teşekkür ediyorum

N******* K*******

Deneyimli bilgisi olan dikkatli kaliteli ve en önemlisi de profesyonel danışman olduğu dur sizin için danışman olarak konuştuğumuza göre çok şanslısınız

V******* S*******

Güler yüzünüz ve nezaketınızle ev almanın dışında bir dost kazandığımı düşünüyorum..Siz olmasaydınız şuanda bu kadar mutlu olamaz hala bir ev bakıyor olurdum..Hersey için çok tesekkurler

Emel Kılıç

İyiki yollarımız kesişmiş, kendisini tanımışım. İlk günden itibaren evi satin almamizda ilgisiyle yol göstericiligiyle iş bitiriciligiyle her zaman yanimizdaydi. Çok teşekkür ederim

G******* Ş*******

Konutumun kiralanmasında benimle kurmuş olduğu iletişim ve diyaloğundan ötürü kendisine teşekkür ederim.

Güner Öztürk

Müşterisiyle liletişimi profesyonelce kurup, sürdürebilen; mesleki öz güveni iyi temiz ve dürüst bir imaj veren sektörün iyilerinden değerli bir insan, emekçi...

Maksim Smyker

Belma, very kind and friendly, well showed the apartment. She was tolerant at my lack of knowladge of the language and we formed a very easy contact. She answered all my questions during the process of signing the contract, everything was clear to me. I was very happy to cooperate.

Havin Genç

Merhaba personeliniz olan Belma hnm işinde üstün yeteneği ve güzel iletişimi güleryüzü ile tam istenilen bir personel.Kendisinden güzel ve kalşteli bir hizmet aldık ve çok memnun kaldık. kendisine teşekkür ediyoruz

G******* Ç*******

Belma hanımın güleryüzlü,anlayışlı,yardım severliği,işine gösterdiği özen ve titizliği takdir şayandır.Bundan sonra ki çalışmalarımda da kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim.

Bengü Öztürk

Belma hanım vasıtasıyla sorunsuzca aldığımız evimizi kiralama sürecinde de yine kendisinden yardım aldık.Çok kısa sürede evimizi kiralama işinide tamamladı.Tüm süreç boyunca(sonrasında da olmamasına rağmen )her ayrıntıyla ilgilendi.Belma Hanımı tanıdığım için çok şanslıyım.gönülden teşekkür ederim kendisine

Bengü Öztürk

Belma Hanım sayesinde ikinci kez ev sahibi olduk.İlk evimizin alım sürecindeki samimiyeti ,ilgisi ve sağladığı güvenle bir sonraki evimizi alırken de tereddütsüz ona güvendik. Süreç boyunca bizi yine dürüstçe aydınlattı.profesyonel destek verdi. Gerek insani ilişkileri ,gerekse iş bilgisiyle kendisi emlak işlerimizde başvuracağımız yegane kişi....Herşey içim çok teşekkür ediyoruz.

K******* D*******

ofis olarak kullandığımız dairemizi yatırımcı müşterisine satarak her iki tarafı da samimi ve çözüm odaklı iletişimi ile çok memnun kaldık başarılar dileriz.

Mehtap Yenilmez

Belma hanımı evimizi satmak için Remax a gittigimizde tanıdım iyiki de tanışmışim.Kendisi çok güler yüzlü işini iyi yapan bir danışman.Evimi 1 haftada sattı. Zaten en kısa zamanda satacagindan emindim. Belma hanım a tektar tekrar teşekkür ediyorum

S******* S*******

Sakinliği ve kibarlığı ile tüm işlerini başarı ile tamamladı.

Marat Magomedov

This is a top-notch realtor and company. We were lucky to find an English-speaking agent. Belma speaks English very well which made it much easier for us to go through all the necessary steps for renting an apartment in Ankara. This is all the more important because we are foreigners and we do not know the Turkish language. She was always in touch and quickly answered all our questions. The meeting with the landlord went smoothly and we quickly finalized the deal and received the keys. We highly recommend this realtor to anyone - Turks and foreigners alike - for their renting needs.

Bengü Öztürk

Belma hanımı iyi ki tanımışız,sayesinde sorunsuz bir şekilde evimizi aldık ve çok kısa bir süre sonra, kiralama işini de halletti.Çok güvenilir bir insan. Tüm süreçte yine ilgisi, dürüstlüğü ve pozitif yaklaşımıyla bizi çok memnun etti.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

O******* Ü*******

Belma hanım’ı zorlu bir satış sürecini tapu ve belediyede yaşanan tüm sıkıntılı süreçleri çözerek başarılı bir şekilde tamamladığı için tebrik ederim

K******* A*******

Belma hanım satın aldığım evi bana ilk gösteren ve o andan itibaren süreçte çıkan (bizimle ilgili olmayan bile) her türlü problemle bizzat ilgilenerek süreci tamamladı. Anlık bilgilendirme yaptı. Ulaşamadığım hiç olmadı. Hatta ben pes etmiş durumdayken bile ilgilenmeye devam etti. Zorla beni ev sahibi yaptı 💙 teşekkür ederim kendisine.

Bengü İlker Öztürk

Belma hanım , gerek profesyonelliği , gerekse insan ilişkilerindeki başarısı ile bizi çok memnun etti. Sıcak yaklaşımı , ilgisi ve güvenilirliğiyle herhangi bir gayrimenkul işimizde tekrar başvuracağımız kişi oldu . Teşekkür ederiz.

Yiğit Yiğit

Belma hanıma Çözüm odaklı, alıcı ve satıcının hak ve menfaatlerini eşit oranda koruyor. İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Derya Sarı

Evimle ilgili ilk kriterim kurumsal bir markayla işbirliği yapmaktı, sonrasında Remax Belma Hanımla tanıştım. İlk merhaba dediğimiz andan son ana kadar son derece güven veren, güzel dinleyen güzel izah eden ve çözüm odaklı yaklaşımları beni her zaman rahatllattı. Kendisini tanıdığım için çok memnunum, ülkemizin her zaman yaptığı işin hakkını veren insanlara ihtiyacı var. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum, ayrıca kurumunuza da çok teşekkür ediyorum.

Y******* T*******

Belma Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim🙏🏻

V******* A*******

Belma Hanımın ısrarcı ilgi ve alakası üzerine portföyü kendisiyle çalıştık ve iyi ki de öyle oldu. Bir dahaki yatırımlık evimizi yine kendisi ile çalışmayı düşünüyoruz.

Şeniz Yılmaz

Müşterisinin tarzını ve ne istediğini zekice kavrayan, içinde bulunulan duruma uygun tekliflerle pratik bir şekilde seri olarak seçenekler sunabilen, insan psikolojisinden anlayan, alanında bilgi ve tecrübe sahibi donanımıyla güven veren işini severek yapan bir profesyonelle çalışmak güzeldi. Tanıştığımıza memnunum, arkadaşlarıma rahatça önerebileceğim. Herşey için teşekkür ederim.

Deniz Kangal

Belma hanım gerek telefonda gerekse yüz yüze çok ilgilendi ve yardımcı oldu, hem bilgisiyle hem güler yüzüyle ilgilendi ve çok memnun kaldık.

Y******* E*******

Kızımızın üniversite hayatı için kiralık ev arayışımız ile tanıştık. Fakat bizi ev almaya ikna etti. Hem kullanım hem de yatırım için evimizi aldık kendisine çok teşekkür ederiz. Güvenilir samimi ve çözüm odaklı olduğu için başarılar dileriz.

N******* A*******

Yatırım amaçlı ev almak istiyor ama cesaret edemiyordum. Bir ilan için Belma Hanım'la görüştük ve hem enerjisi hem bilgisiyle beni rahatlattı. Ev sahibi olmama vesile oldu. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim ☺️

Abdullah Soylemez

Belma Hanım ile hem ev alma hem de kendi evimizi kiralama sürecinde çalıştık. Kendi işini profesyonelce yapan, hizmet kalitesi, iletişimi çok yüksek bir hanımefendi. Aynı zamanda bizim için en önemlisi dürüst bir kişilik. Kendisini öneriyorum ve tavsiye ediyorum.

Ayse Sanem Bolat

Belma Hanim, nezaketi, guleryuzu,sakinliği, guvenilirligi, sonuc odaklı çalısma sistemi, doğrru yonlendirmeleri ve profesyonelligi ile fark yarattı. Kendisine tüm emekleri ve geri kalan hersey icin tesekkur ediyorum.

Yavuz Polat

Ev alımı sonrası kiraya verme işlemlerinde de Belma hanım ile çalıştık ve tabiyki sağolsun herşeyle ilgilendi ve almış olduğum evi sağlıklı bir şekilde kiraya vermemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, profesyonel bir danışman...

B******* U*******

Güler yüzü ve samimiyetiyle zorlu tanışma sürecimde desteklerini hiç esirgemeyen tatlı bir danışman.

A******* K*******

Belma Hanım yatırım için olan dairemizi önce kiraladı daha sonra yatırımcı bir müşterisine satışını gerçekleştirdi ve ilan rakamından satış sonuçlandı. Çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Mustafa Bayraktar

Belma hanım bizimle çok ilgilendi çok yardımcı oldu tavsiye ederiz çok teşekkür ediyoruz

Yavuz Polat

Markanın kaliteli yüzünü olabildiğince iyi yansıtan bir hanımefendi. Kendisi ile iki defa çalıştım ve ikisinde de çok mutlu ve kârlı ayrıldım. Dostlarıma tavsiye ettiğim nadir gayrimenkul yatırım uzmanlarından. İşinizi rahatlıkla emanet edip arkanıza yaslanabilirsiniz.

Kemal Doğan

Belma hanım işine son derece hakim ve bu işi profesyonel yapan bir kurumun üyesi. Kendisi ile çalışma fırsatım oldu. Son derece memnun kaldığımı ifade edebilirim.

Murat Kılıç

Evimi satmama karar verip yeni ev alamamı sağlayan insan. Çok teşekkür ediyorum inanılmaz düzgün ve kaliteli biri çok teşekkür ediyorum tüm emekleri için🙏

G******* Ç*******

Belma Hanım ile tavsiye üzerine tanıştık sıcak samimi ve çözüm odaklı tavrı ile süreci hızlı ve kolaylıkla yürüttü kendisine çok teşekkür ederim

Serpil Fıratlı

Remax deniz yatırımın yeni elemanı Zİlan Maskan sayesinde tanıdığım belma hanim'ın ilgili, samimi ve pozitif enerjisi ile ev aldım ve devam eden kiralama surecinde çalışmaya devam edecegiz. Belma hanım'a , ZIlan bey ve Çağrı bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun

H******* A*******

Yatırım için aldığımız mülklerimizi istediğimiz rakama satarak yeni sahiplerine kolaylıkla işlemi gerçekleştirdi. Yeni satışlarda görüşmek dileğiyle.

Erdem Çiftçi

7 yıl önce REMAX aracılığıyla satın aldığım evimin satış sürecindeki profesyonel hizmet, evimi satarken de ilk emlak tercihimin yine REMAX olmasına neden oldu. Evimin kısa bir süre içerisinde ve değerinde satılması konusunda büyük çaba sarf eden Berk bey ve Belma hanım başta olmak üzere tüm REMAX Deniz ekibine teşekkür ederim.

Edip Sinan Öçalır

Çok ilgililer. Çok yardimci oldular.

C******* F*******

Belma hnm ın samimi ve ilgili yaklaşımı işlemlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesi ni sağladı.kendisine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

M******* G*******

Belma hanım Çankaya Ataç-2 sokaktaki evimizin satışını 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlamıştır. Bu süreç içerisinde göstermiş olduğu ilgi alaka ve iş disiplini ile ilgili kendisine şükranlarımızı sunarız. Gelecek dönemde emlak ve gayrimenkul konularında kendisiyle tekrar çalışmayı arzu ederiz.

F******* K*******

Belma hanım dairemizi istediğimiz gibi bir adaya kiralama yaptı kendisine anlayışı ve güler yüzü için teşekkür ederiz.

Edip Sinan Öçalır

Her şey için çok teşekkür ederim, çok yardımcı oldular. Çok hızlı ve titiz bir şekilde evim satıldı.

Kerem Köker

İlgi alaka ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.Her şey sorunsuz bir şekilde güvenle ilerledi.

Benhur Yasemin

Kesinlikle kendisiyle çalışmaktan çok çok memnun kaldığımız bir emlak danışmanı belma hanım. Bütün ilgisi için ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz

Can Büke

Kendisiyle çalışmaktan memnun kaldığımız kaliteli bir insan. Aile tavsiyemiz dogrultusunda tanıştık kendisiyle. Süreç hakkında şeffaf ve sürekli olan bilgi akışı için ayrıca minnettarız. Bu güven ortamını sağlayan öncelikle Remax şirketine, devamında süreç boyunca bizleri hiç yanlız bırakmayan Belma Boldaş hanımefendiye teşekkür ederiz. Kendisi konusunda ziyadesiyle bilgili ve şiddetle tavsiye ederim. 😊

H******* I*******

Hizmetleriniz çok tşk ederim Belma hanım. Bu zor süreçte ekibinizle birlikte bize yardımcı olduğunuz için ayrıca tşk ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

T******* K*******

İşinde güvenilir, alıcıya şeffaf bilgi akışı sağlayan, süreçte her zaman yardımcı olan, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteriyi memnun bırakan Belma hanıma bizlere verdiği destek için teşekkür ederiz

Ç******* Ü*******

Belma Hanım'a ev alma sürecinde bize olan desteği, profesyonel yaklaşımı ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

Mustafa Göksu

Evimizi Belma Hanım'ın yardımları ile sattık. Ekspertiz aşamasından tapu aşamasına kadar titiz şekilde ve güler yüzle bize yardımcı oldu. Evimizi istediğimiz şekilde sattık, şimdi de ev almak konusunda kendisi ve kurumu ile irtibat halindeyiz. Belma Hanım'a ve tüm Re/max Deniz'e çok teşekkür ederiz...

C******* G*******

Belma hanım sonderece kibar ve nazik bir kişilik.Konusunda uzmanlaşmış müşterisine çok nazik ve kibar davranmasını bilen ve gerçek rakamlarda satabilmek için gerçekten çaba sarfeteden bir uzman.Bize göstermiş olduğu yakın ilgi ve güven duygusunu bize hissettirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

G******* K*******

Satis sürecinde bize çok yardımcı olduğu için samimi ve güler yüzünden dolayi çok teşekkür ederiz

Ayşe Üner / Mualla Yelkenci

Gaziosmanpaşa/Çankaya Mesa Ufuk1 Sitesi nde ki; İstanbuldan Re/Max Deniz Ofisi ne REFERRAL gelen portföy ile ilgili olarak; BELMA BOLDAŞ; Portföyü tereddütsüz PAYLAŞIMA sunarak; Bizimle paylaşmıştır. BELMA BOLDAŞ'ın; son derece nazik, samimi, profesyonel ve müşteri memnuniyeti ağırlıklı yaklaşımı için; Ve ayrıca; Satış sürecinin güvenli ve keyifli geçmesini sağlaması nedeniyle kendisine teşekkürlerimizi sunar; Sağlıklı & Keyifli & Bool Kazançlı günler dileriz. AYŞE ÜNER / MUALLA YELKENCİ DİPLOMAT GAYRİMENKUL YATIRIM & DANIŞMANLIK ✓

Abdülkadir Karagöz

Belma Hanımın evimizi alış sürecinden tapu işlemi sonrasına kadar göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederiz.

Sevde Kaya

Kişisel ve mesleki donanımı ile işini layığı ile yapan belma hanımı tanıdığım için memnunum.

Aziz Doğan

Belma hanım, deneyimi ve sektör bilgisi ile evimizi kısa sürede satmıştır. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgi, samimiyet, kibarlık ve olumlu yaklaşımı için kendisine teşekkür ederiz.

Fethi Oytun Gürsoy

Belma Hanım'ı tanımakla emlak sektörüne olan bakış açım olumlu yönde değişti. Kendisine satın aldığımız ev sürecinde gösterdiği samimiyet, güler yüz, disiplin, güven ve nazik yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Ailemizin gayrimenkul danışmanı, yolunuz açık olsun

Turgut Atmaca

Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. İlgili ve alakalı bir emlak brokerı

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.