RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Can Kutay Gürpınar

Fırat Bey, Ev arama sürecine başladığım ilk andan beri çok sıcak samimi ve etkili iletişim kurarak tüm sorumlarıma cevap verdi, süreç boyunca telefonlarımın hepsini anında yanıtladı. Bir çok parametre barındıran ev alma sürecinde bilgimin yetersiz kaldığı her konuyu Fıray Bey ivedilikle tamamladı ve destekleri son derece samimiydi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Emekleri icin teşekkür ediyor, bir sonraki gayrimenkul işlemlerinde görüşmek üzere diliyorum

Buket Saygı

Destekleri için danışmanımıza çok teşekkür ediyorum. Başarılarının aynı çizgide devamını diliyorum.

Ecem Arda

İhtiyaç halinde ilk arayacağımız kişidir Fırat Bey. Çok teşekkür ederiz.

Ayşen Tavukçu

İhtiyacımızı çok net anlayıp hızlıca çözüm ürettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

Deniz Toprak

Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ebru Altan

Sn.Avcı, hem saygılı davranışları hemde iş yapış tarzındaki profesyonellikle işini çok titizlikle yerine getirmiştir. Teşekkür ederim.

Berk Sipahi

Gerekli bilgi ve desteği zamanında aldık, tüm işlemler tamamlanana kadar tüm süreçte güzel bir şekilde destek aldık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Elmas Bilgin

Dairemizin satış sürecinde her adımda bize geri bildirimde bulunarak isteklerimizi dinleyerek içimiz rahat bir şekilde süreci sonuçlandırmamızı sağladı.Kendisini tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyor ve ailemize bu güveni verdiği için çok teşekkür ediyorum. Tüm çevreme kendisini öneriyorum.

Ayşe Durnacı

Fırat Avcı son derece işinde titiz, disiplinli ve detaycı bir danışman. Dairemi kiraya verirken kendi mülkü gibi özen gösteriyor. Güler yüzlü, sıcak kanlı, ailemizin bir ferdi gibi. Teşekkür ederim.

Hivda Zizan Alp

Tanıdığıma memnun olduğum, mesleki başarısı ile güvenimi kazanan gayrimenkul danışmanımıza çok teşekkür ederim.

S.er Yetkin

Fırat Bey'e en başından beri göstermiş olduğu ilgi, güven ve saygı için teşekkürlerimi sunuyorum.Remax icin büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde, hele ki böyle sert yaşam şartları altında güven duygusunun zedelendiği ve hatta yok olduğu böyle bir dönemde hassasiyetiniz icin minnettarım..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.