Mustafa SATAN
| Varlık & Yatırım Yöneticisi |

“ Doğru Karar Kazandırır ”

 “Kendin için bir bolluk yaratmak istiyorsan, bunu bir başkası için yarat”
Felsefesi üzerinde bir iş yaklaşımına sahibim. Yaptığım iş her ne kadar para odaklı olsa da aynı zamanda insanların hayatına dokunan, onları maddi olarak bulundukları yerden daha ileriye taşıyan ve hayallerine yaklaştıran, gelecek planları kurmalarına olanak sağlayan bir alan. Bu açıdan bakıldığında maddi kazancın yanında insanların hayatlarını iyi yönde etkilemek manevi olarak benim en büyük kazancım ve sorumluluğum. Dolayısıyla kendimi bu alanda olabildiğince ileriye taşımak, sektörü iyi analiz edebilmek, doğru yatırım öngörüleriyle riskleri ve fırsatları fark edebilmek için sürekli kendimi geliştirme, sahip olduklarımı fark edip üzerine koyarak daha iyi bir seviyeye gelebilme gayretindeyim.

Yatırımcılara önerilerim;

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Mevlana Mah. / Atakum Küçükkolpınar Mah. / Atakum Körfez Mah. / Atakum Yenimahalle Mah. / Atakum Mimarsinan Mah. / Atakum

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitime katılan RE/MAX'liler etkili sunum yapabilmek için gerekli teknikleri öğrenirler. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Mustafa Satan portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.