1979 İstanbul Beykoz doğumluyum. Aile olarak 5 kuşaktır Anadoluhisarı"nda yaşıyoruz. Boğaza sevdamız buradan olsa gerek...
Medikal Sektör, Menkul Değerler, Organizasyon, İzmir Türk Net Pazarlama satış Yöneticiliği derken 2 çocuk büyüttüm. Çalışma hayatından çok uzun süre ayrı kalamadım. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ve öncülüğün de 2010 yılından bu yana Gayrimenkul sektöründeyim. İyi şeyler zaman alır...Yollarımız 2021 de Remax 7tepe ile birleşti. Yeni bir yıl yeni bir başlangıç.
Bugüne dek kariyerimin ve yaşamımın temeline oturan değerler güven, dürüstlük, samimiyet ve adalettir. Müşterilerime değer verir ihtiyaçlarını doğru anlar, önem verir, özel olduğunu bilir. Gayrimenkul pazarlama da değer yaratır, fayda sağlar, hızlı sonuca ulaştırır, kazançlı çıkarır.
Uzmanlık Bölgem Anadolu yakası Beykoz ve Üsküdar Sahil Hattı
Belirli siteler
Lüks Konutlar
2. grup tarihi eser binalar
Müstakil Evler
Yalılar
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Deniz Özgür Kösoğlu portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hamodı Fahel

she was very helpful and her knowledge was very satisfactory explained me all information about the contract

Fırat İnce

Deniz hanım ve Remax 7tepe'den aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım düşündüğümüz yatırımlara göre uygun gayrimenkule kısa zamanda sahip olduk teşekkür ederiz.

Kafah Falıl

professional service and being rightfull on all asgects is what ı have seen from Remax 7Tepe office and our realestate agent DENIZ OZGUR SUMER nany thanks for hair perfect service

Fikret Köseoğlu

Remax 7tepe'den ve Deniz Özgür Sümer hanımdan almış olduğumuz yatırım danışmanlığından çok memnun kaldık. Düşünmüş olduğumuz yatırıma uygun gayrimenkul en kısa sürede bularak ve sonrasında ki işlemlerde bize yardımcı olmuştur. Yardımları için önce Deniz Hanıma ve Remax 7Tepeye Teşekkür ederiz.

Azize Akın

Deniz Hanım bizim için sadece ideal bir ev bulmakla kalmayıp sürecin başından sonuna dek her konuda da yardımcı oldu. Bu kadar zorlu hale gelen emlak piyasasında isteklerimizin tamamını karşılayan bir ev bulmak zaten başlı başına bir meseleyken eve yerleşmemize kadar her detayla ilgilenmiş olması da ekstra yardımcı oldu. Güleryüzlü, pozitif ve her daim yapıcı yaklaşımına teşekkür ederiz, kendisiyle çalışmak zevkti bizim için.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.