İstanbul doğumluyum.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde lisansımı, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım.Yakın zamanda Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü de bitirdim.

TRT İstanbul Televizyonu ve çeşitli yapım şirketlerinde çalıştıktan sonra çalışma hayatıma araştırma sektöründe devam ettim.

5 yıl ara verdiğim çalışma hayatıma, iletişim üzerine aldığım eğitimimin de katkısıyla başarıyla ilerleteceğimi düşündüğüm her zaman hobi olarak da ilgilendiğim gayrimenkul sektöründe devam etme kararı aldım.

Benim için hayatımdaki öncelik, bana olan güveni her koşulda,hiç bir zaman boşa çıkarmamak.Hayatımda böylesi önemli tuttuğum güven ilişkisini iş hayatımda da hep koruyacağıma emin olabilirsiniz.

Uzmanlık Bölgesi

İçerenköy Mah. / Ataşehir 19 Mayıs Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Feneryolu Mah. / Kadıköy

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşe Esra Şirin

Nazlı hanımdan güvenilir ve hızlı bir hizmet aldım.Çok memnun kaldım.

E*******

Profesyonel,sıcak ve samimi

E*******

Alaka çok güzeldi,çok memnun kaldık.Kendimizi güvende hissettirmek için çok emek veriliyor.Teşekkür ederiz.

S*******

Şimdiye kadar emlak danışmanları ile ilgili düşüncelerim sizinle birlikte değişti.Profesyonel çalışma şekliniz ve ilk villa projemizde hızlı satışımız ve sürekli geri bildirimlerinizle tüm süreci çok güzel yönettiniz.Birlikte çok işler yapacağımızı düşünüyorum.

M*******

Su gibi geçen bir süreç oldu.Son derecede güvenilir ve profesyonel bir işlem oldu.Çok teşekkürler ve bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimde görüşmek üzere..

Tülin Diker

Kalite ve kesinlikle çok güvenilir bir ekip, rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Müslüm Kutlu

Verilen bilgiler gayet açık ve net oldu.teşekkür ederim.Gayet memnun kaldım.

N*******

Böyle danışmanların sektöre bir klas kattığını düşünüyorum.Çok memnun kaldım.Hep onlarla çalışmak isterim.Nazlı Hanım ve Ülkü Hanıma evimi doğru bir kişiye ve beni hiç yormadan satış sürecini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.enerjileri harikaydı

Gülay Abay

Gerçekten işini çok güzel yapan iki güzel insan çok memnun kaldım ilgi alakanız için çok teşekkürler. Ayağınıza taş değmesin.Sevgiler

O*******

Bilgi akışı konusunda çok yardımcı oldular.İletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık.Memnun kaldık:)

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.