• ŞEFFAFLIK, SAMİMİYET, SONUÇ...
İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü 1998 mezunuyum. 15 yıl boyunca farklı firmalarda tasarım - tasarım uygulama - tasarım yönetimi alanlarında çalıştım. 9 yıldır uzmanlık bölgem olan Bağdat caddesi merkezli gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayım. Bu süre içinde gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimin gayrimenkulle ilgili tüm ihtiyaçlarına hızlı - şeffaf - süreklilik arz eden bir hizmet anlayışıyla çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. 8. yılıma başlarken 2021 yılı başından itibaren profesyonel, eğitimlerle yenilenen, dinamik ve başarılı bir ekip olan RE/MAX YILDIZ ekibinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayım.

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Haluk Gökbörü portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Umut Görgülü

Tekrar hizmet almak isteyeceğim bir danışman.Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Başak Mar

Haluk Bey benim için zorlu olabilecek ev arayışımı kolay ve hızlı bir şekilde halletmeme vesile oldu. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum. Profesyonel hizmet anlayışı ile gerek ev alım sürecindeki tüm prosedürleri sorunsuz yönetmesi gerekse sonrasında verdiği destek ile kesinlikle herkese önerebileceğim güvenilir bir emlakçıdır. Kendisinin iyi niyetli ve özverili yaklaşımı ile verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.