• Mülkünüzü değerinde ve hızlı satmak istiyorsanız lütfen beni arayın.
  • 2022  1. QUARTER CİRO 1. CİSİ
  • 2022 2. QUARTER İŞLEM 1. CİSİ

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Atadan Yürür portföyünde 25 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M. Aytuğ Yıldırım

Sektör ve çevre bilgisini harmanlayarak hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüme yönelik sundukları alternatiflerle hareket alanını genişleten, kibarlıklarından asla ödün vermeyen, güvenilir birer gayrımenkul danışmanı Atadan Bey ve Meryem Hanım. Hemen hiç bilgim olmayan bir konuda her sorumu cevaplamakla kalmadılar, bürokratik işlemlerde de doğru yönlendirip alım-satım sürecinin her aşamasında destek vererek zamandan tasarruf sağladılar. Atadan Yürür ve çalışma arkadaşı Meryem Doğanlar'a müteşekkirim.

Roman Demidenko

I recently had the pleasure of working with Mr Yürür for letting my apartment, and I couldn't be more satisfied with the experience. He demonstrated exceptional professionalism, was incredibly responsive, and provided valuable insights throughout the process. His expertise and dedication made the entire process smooth and stress-free. Highly recommend Mr Yürür for anyone looking for top-notch real estate services.

Mahmut Zenciroğlu

Öncelikle son derece kibar ve samimi kişiliğinden ötürü teşekkür ederiz. Kendisi hem yardımcı olma konusunda hem de doğru olanı yapma konusunda son derece başarılı. Çok teşekkür ederiz mükemmel bir insan

Zahra Farid Maminia

Atadan bey işinde profesyonel birisi çok teşekür ederiz ilgisi için.iyiki tanimişiz çok güvenilir birisi teşekkürler her şey için♥️♥️

Ramazan Sevi

Atadan bey ile bir islemi daha sorunsuzca tamamladık. Sorunsuz iletişim ve kusursuz diyalog için teşekkürler

Eren Simsek

Ata beyle calismak harikaydi. Her zaman hizli ve bizi zamaninda bilgilendirmesi sayesinde satis islemimiz sorunsuz bitti ve satisimizi yapdik. Profesyonel bir alim yada satis yapmak istiyorsaniz kesinlikle Ata beyle calismalisiniz. Tesekurler Ata bey

Osman Birinci

Atadan Bey’in sağladığı hizmetten oldukça memnun kaldık. RE/MAX güvencesinin yanı sıra, Atadan Bey’in sunmuş olduğu güven, olabilecek en rahat şekilde işlemleri tamamlamamıza yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Gülşah Önen

Atadan bey ve meryem hanıma ilgi , alaka ve güler yüzlü yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkürler

C******* Y*******

Atadan bey isinde cok uzman bir emlakci.Profesyonelligi ve nezaketi gercekten takdire sayandi.Ev alma surecimde beni her adimda bilgilendirdi.Ayrıca, sözleşme ve belgelerin düzenlenmesi konusunda da yardımcı oldu.Kendisine minnettarim ve emlakçılık hizmetlerini arayan herkese gönül rahatlığıyla onerebilirim.

Sibel Delikan

Çok nazik, kibar ve ilgiliydi.Çok çok teşekkür ederiz.

Sinan Yenigürbüz

Atadan Bey çok ilgili ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. kendisi ve ekibi sayesinde satış işlemimiz kısa sürede yapıldı, ilgi alanlarından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Teşekkürler Atadan Bey. Teşekkürler Meryem Hanım. Teşekkürler RE/MAX Tempo.

Türker Yıldırım

İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum çok değerli bir insan ve iyi bir esnaf

Züleyha Akbulut

Başka kişilerle de iş yaptım ama sizin samimiyetinizi göremedim. Nezaketiniz için ayrıca teşekkür ederim Ata bey...

İrem Altuntaş

Bizlere mülkümün kiralanmasın da çok ilgili ve çok anlayışlı bi şekilde tamamlayan remax tempo danışmanı Atadan Beye çok teşekkür ederim ilgileri için .

İbrahim Uğuz

Atadan bey aracılığı ile çok zor bi süreçten kurtardığı için teşekkür ederim. En hızlı bir şekilde ev sahibi yaptı. Profesyonel yaklaşımına güvenerek ileride yeniden beraber çalışacağımızdan eminim.

Deniz Can

Mülkü mün kiralaması nı kısa sürede yıllık peşin ödeme ile tamamlayan Remax Tempo danışmanı Atadan Bey e çok teşekkür ederim.

H******* D*******

öncelikle mülkümüzü sahiplenmekte büyük payı olan Atadan beye ve Remax Tempoya teşekkürü borç bilirim, özellikle Atadan bey'e nezaketi, beyefendiliği ve çözücülüğüyle bize hiç sorun yaşatmadan bizi hayalimizdeki eve kavuşturdu. Emlak piyasasına bu tarz insanlar gerekiyor, halden anlayan ve sorunlarla ilgilenen insanlar. Ata bey'i bireysel olarakta tanıdığım için çok şanslıyım, işini layiki ile yapan kişiler çok azaldı. Ata bey umudumuzu yükseltti. Tekrardan herkese çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dileriz.

Kemal Kapanoglu

Ev satisimizda çok ilgili, saygılı ve sorun çözücü davranışlarından dolayi kendisine teşekkür ederiz. Tekrar birlikte calismak dileğiyle.

M******* U*******

Atadan bey işini profesyonel yapan iyi bir gayrimenkul danışmanı gönül rahatlığı ile kendisiyle çalışabilirsiniz

Mustafa Kemal Temel

Evimin kiralama sürecinde baştan sona sanki kendi evi gibi yakın ilgili gösterdi. Kısa sürede evime kiracı buldu, Yoğun iş tempom içerisinde ilgilenemediğim Boya Elektrik vs gibi tüm süreçlerde bana çok fazla destek oldu. Her konuda şeffaf olması güven açısından beni çok rahatlattı. Bu süreçte sağladığı tüm destekten dolayı sonsuz teşekkürler.

Sema Dumanlı

1+1 daire satışımız için Atadan Bey ile çalışmaya başladık. Atadan Bey ile karşılaşana kadar mahalle emlakçılarıyla çalışma aşamalarında o kadar sorunlar yaşadık ki Atadan Bey şansımız oldu. Dairenin satışı için, Atadan Bey'in hazırladığı sözleşme aşamasında bir araya geldik. Daire satışına kadar olan tüm süreçleri(Daire gösterimi, dairedeki kiracı ve daireye bakmak isteyenlerin müsaitlik durumlarını...) bize yansıtmadan kusursuz bir şekilde yaptı. Atadan Bey'in, profesyonelliği ile süreçlerimizi sorunsuz bir şekilde tamamladık ve daire satışımızı gerçekleştirdik. Güvenilirliği, kibarlığı,bilgilendirmeleri, profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Özlem Kayacan

İlk defa ev kiralama süreci geçirdim. Her türlü sorularımıza dönüş yaptı, tüm süreçte yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz. Umarım en kısa zamanda ev satın alma sürecinde de birlikte ilerleriz.

Tonguç Engin

Ev alım sürecinde Atadan beyden çok memnun kaldık. İşlerin çabuk halledilmesinde çok yardımı oldu.

N. Alpay Kürekci

Ev alım sürecinde birçok gayri menkul uzmanı ile tanıştım. Ben onları gayri menkul uzmanı zannediyordum ta ki Atadan beyle tanışıncaya kadar. Atadan bey işini gerçekten profesyonelce yapıyor. Konusuna hakim. Son derece kibar ve konuşmasıyla insana güven veriyor. Söz verdiği tarihte işlerimizi mükemmel bir şekilde halledip, bizleri ev sahibi yaptı. Kendisine sonsuz teşekkürler dilerim. Umarım uzun yıllar sizinle çalışırız.

Ertuğrul Polat Can

Sorunlu bir kiracı ile evimi satma aşamasında çalıştığım iki emlak danışmanı da evi satmayı bırakın göstermediler bile Sayın Atadan Bey,le bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım,kendisi bu iş için ugrasacagini ifade etti Kiracı ile son derece kolay anlaşıp problemi çözerek dairemin satışını gerçekleştirdi,beyefendiligi,nezaketi,ve güvenirliği için çok teşekkür ediyorum.

S******* D*******

Evimi satılığa çıkardım bir çok emlak danışmanı arayarak evimin satılması için yardımcı olacağını söyledi, ilanının dördüncü günü kibar ve güven veren bir ses tonuyla Atadan Bey aradı telefon da bende oluşan hislerim doğrultusunda evi görmesi için davet ettim,ertesi gün bir buket çiçekle ziyaretime geldi telefon daki görüşmede yanilmadigimi anladım,son derece sakin,nazik işini iyi yapan bilgili bir emlak danışmanı ile çalışmanın keyfini yaşattığı için Atadan Bey e nekadar teşekkür etsem azdır.Bundan sonra aile emlak danışmanımız olarak devam edeceğimi için çok mutluyum.

Eyüp Taşdelen

Atadan bey' e emeklerinden , iş takibi, güvenilirliği ve kişiliği ile emlak konusunda herkese tavsiye edebilecegim birisi oldu artık onun vesilesi ile ev sahibi olduk teşekkürler kendisine...

İsmail Kaya

Güvenirliğine, nazik ve kibarlığına, iyi bir insan oluşuna birde mükemmel işinin ehli olması eklendiğinde herşey fevkalede bir şekilde sonuçlanıyor..Teşükkürler Atadan bey Allah herkese sizin gibi insanlarla çalışmayı nasip etsin...

Yıldırım Ünal

Atadan Bey son derece kibar, nazik ve işini çok iyi yapan bir beyefendi. Bu zorlu süreci onun gibi bir profesyonelle yürütmek benim için büyük bir şans oldu.

S******* Ş*******

Atadan Bey, alım sürecinde gosterdiği nezaket ve konuya hakimiyeti ile bu sıkıntılı dönemde işlemlerin tamamlanmasında çok yardımcı oldu. Son derece nazik , sakin ve konusuna hakim. Umarım daha başka projelerde de çalışırız.

F******* T*******

Atadan bey işini iyi bilen, sözünde duran, hem alıcının hem satıcının hak ve menfaatlerini korumaya özen gösteren ilgili bir emlakçı. Sakinliği ve kibarlığı ile kendisini sevdiren birisi. Profesyonellik üst seviyede. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Ceyhun Yüce

Atadan bey emlak konusunda oldukça güvenilir disiplinli bir o kadar candan kendisine ilgi alakası ve gönlümüzde yatan evimizi bize bulduğu için çok teşekkür ederim.emlak konusunda arayacağım ilk danışmanım olacağını paylaşmak istedim, tekrar minnetlerimi sunarım kendisine

A******* A*******

Atadan Bey cok cazik, kibar, isine hakim ve daha fazlasi, tüm süreçleri olduğu gibi aktaran beyefendi bir insan. Sizi tanıdığıma cok memnun oldum. Birlikte calismaya devam edecegiz insallah.

Pınar Akkuş

Atadan bey emeğinden dolayı, ilgi alakasından dolayı, net insan olmasından dolayı, bize kattığı bey efendiliğinden dolayı saymakla bitiremeyeceğim ilgi ve alakasından dolayı . Guzel bir ev sahibiyi yapmasından dolayı çok teşekkür ederim. Saygı ve selam.

Abdullah Keskin

Atadan bey ile kiralama konusunda, çok kısa zamanda süreci tamamladik. Kendisi son derece ilgili, mesleki bilgisi oldukca yüksek ve işini hakkı ile yapan bir insan. Teşekkür ederim.

Sefa Çakır

Merhaba Atadan bey ile 5 aylık bir çalışma sonucunda hedeflediğimiz sonuca ulaştık. Atadan beyin saygılı ve disiplinli karakteri gerçekten teşekkürü hak ediyor. Kendisi işini severek ve ilgiyi her an koruyarak çalışmaktadır. Hem satıcının haklarını hemde alıcının haklarını sonuna kadar koruyarak sorunsuz bir satış sağlıyor. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.