Hayaller Umutla Gerçekleşir!Yeni Nesil Gayrimenkul Danışmanlığı
Sürdürülebilir Başarı sadece Dost Kazanarak Sağlanır
7/24 Hizmet, Dürüst ve Etkili Pazarlama, Kusursuz Süreç Yönetimi1976 İstanbul doğumluyum. 1993'de Nişantaşı Anadolu Lisesi, 1999'da YTÜ İnşaat Mühendisliği ve 2008'de Bilgi Üniv.İng.MBA'den mezun oldum. 1999 yılında proje mühendisliği ile çalışma hayatına atıldıktan sonra 2002-2003 yılında Deniz Kuvvetlerinde astteğmen olarak görev yaptım. 2005 yılından itibaren Satış/Pazarlama alanındaki kariyerime YTONG firmasında Bölge Satış Mühendisi olarak başladım. İşletme Y.Lisans eğitimi sonrası iş hayatıma Satış Müdürü olarak devam ettim. 2010 Yılından sonra ise VESTEL firmasında Yurtdışı Mağazalar Müdürü olarak görev aldım. İnşaat, Elektronik/Perakende, İhracat alanlarında başarılı görevler icra ettikten sonra, 2015 yılından itibaren Turizm sektöründe kendi işimi kurup, yönettim. 2021 başı itibariyle de tüm niteliklerimi ve iş hayatındaki tecrübelerimi etkili biçimde değerlendirebileceğim alan olan Gayrimenkul Danışmanlığında kariyerime devam etmeye karar verdim. Bu yolda emin adımlarla yürüyeceksek de en tecrübeli, başarılı, insan odaklı firma ile birlikte olmalı diyerek, Özgür Günal yönetimindeki Remax/Cadde çatısı altında yer almaya karar verdim ve her geçen gün bu kararımla gelen başarının getirdiği mutluluk katlanarak artmakta. Sektöre hızlı bir giriş yaparak, şimdiden pek çok başarılı işlem gerçekleştirdim. Satış ve Pazarlama alanındaki uzun yıllara dayalı tecrübem, Satış Süreci Yönetimindeki uzmanlığım, %100 dürüstlük prensibim ve 7/24 hizmet anlayışım ile yolumuz dost kazanmaktan geçiyor. Tüm tecrübe ve yeteneklerimle Emlağınızın satış sürecinde A"dan Z'ye yardımcı olabilmek benim hizmet anlayışım ve Tapu dairelerindeki mutluluklara vesile olabilmek ise meslekteki en büyük sevinç kaynağım. Sizin de mutlu anlarınıza şahit olabilmeyi iple çekiyorum ve umuyorum ki uzun yıllar sürecek bir dostluğun başlangıcı olacak bu satırlar. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir hayat ve en yakın zamanda tanışmak dileğiyle.

Uzmanlık Bölgesi

Bostancı Mah. / Kadıköy 19 Mayıs Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Fındıklı Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Umut Sürmeli portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cem Bölen

Umut bey gayet ilgili ve alaninda yetkin birisi. Kendisi ile 2 senedir 3 ticari işlemi başarıyla tamamladık

Başak Karademir

Umut beyden 2 kere satış ve kiralama danışmanlığı aldım.Çok çok memnun kaldım…güvenilir,dürüst,prensipli… Kesinlikle tavsiye ederim.

Burçak Güven Göksoy

Pozitif, sıcakkanlı ve güleryüzlü yaklaşımı ile süreci çok iyi yönetmiştir. Ayrıca profesyonelliği ile her aşamayı sıkıntısız atlatmamızı sağladı.

M.serpil Hacentment

Her aşamasında özverili, istenilenin, beklenenin çok üzerinde bir servis.

Özlem Ersöz

Güvenilir, içten, kibar ve çalışkan bir danışman.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.