EN DEĞERLİ MÜLKÜMÜZ, GÜVEN... -DOĞRU NOKTA
-PROFESYONEL HİZMET
-İNSAN ODAKLI YAKLAŞIM EN DEĞERLİ MÜLKÜMÜZ, GÜVEN...

-1978 SAMSUN DOĞUMLUYUM. TARİH ALANINDA LİSANS VE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ALDIM. GÜZEL ÜLKEMİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE ÖĞRETMENLİK YAPTIM. WELLNESS ANTRENÖRÜ VE GİRİŞİMCİ OLARAK ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞMALARIM OLDU. 2021 YILINDA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN PROFESYONELİ RE/MAX İLE YOLLARIMIZ KESİŞTİ.

SİZLERE SONUÇ ODAKLI, BİLGİ, SAYGI VE GÜVENE DAYALI UZUN YILLAR DEVAM EDECEK BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEK İSTİYORUM.

EN DEĞERLİ MÜLKÜN DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN DUYGUSU OLDUĞUNA İNANIYORUM. HER İNSANIN HEDEF VE HAYALLERİNE KAVUŞMASI DİLEKLERİMLE...

NURETTİN SAKOĞLU

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

cert
Nurettin Sakoğlu portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Firdes Coşkun

Teşekkür ederiz Sevgili REMAX Danışmanım NURETTİN Bey..Coşkun Ailesi olarak sizinle tanıştığımıza bu işe vesile olmanıza ve bizimle mükemmel ilginiz alakanızdan dolayı çok menmunuz ve minnettarım.. sizinle tanıştığıma çok mutluyum ..işinizi çok titiz ve güven sağlayarak tamamlamanıza hayranlığımı ve memnuyetim belirtiyorum 🙏🧿.. her şey sizin sayenizde oldu .. sizinle tanıştık bu evi 🏠almaya vesile oldunuz.. Çok başarılı bir örneksiniz bence.. 🙏🙋‍♀️

T*******

Sürecin başından itibaren hem sıcak hemde profesyonel yaklaşımı ile ev almamızda cok yardimci olan Nurettin beye çok teşekkür ederiz. Kendisine çalışma hayatinda başarılar dilerim.

Yunus Emre Özdemir

En değerli mülkümüz bu zamanda gerçekten GÜVEN .artık güven duygusunun yitirildiği bu zamanda sizinle beraber güvenle ,dürüstlükle,yalansız bir alışveriş yaptığım için size çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.

M*******

Görüştüğümüz evi kiralamasak da bir danışman olarak yol tarifinden evin ihtiyaçlarına kadar güvenilir bir şekilde ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

S*******

Gerçekten ilgili ve her durumda yardımcı oldu kendileri hem firma olarak hem Nurettin bey ayrıcalıklı olarak ilgiliydiler her şey için teşekkürler

Cemal Bakir

Nurettin Beyin verdigi tüm emeklerine tesekür ederiz. Bize ev almada cok yardimci oldu. Is ahlaki ve insanlik yönü ile harika bir insan. Is hayatinda basarilar dilerim

Orhan Turhan

NURETTİN BEYE EV GÖSTERME SÜRECİ İLE BAŞLAYAN PROFESYONEL YAKLAŞIMI VE SATIŞLA BİTEN İLKELİ VE İŞ ODAKLI TUTUMUNDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER

K*******

Ev alma sürecimizde alan ve satan her iki tarafın da menfaatini kolladiginiz icin ve ortak paydada bulusturdugunuz icin tesekkur ederim. Isini iyi yapan birisini tanımış olduk.

Saıt Ahmet Toraman

Çok tesekkur ederım yardımlarınızdan dolayı guçlu irade dik durus tecrube ve insanlık memnun olduk sızı tanıdığımıza

Fikret Akbaş

Çalışmalarında ilkeli, iş odaklı, profesyonel çalışan, başarılı bir kişi. Nurettin bey, emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim.

Yusuf Özten

Satış süreci başarılıydı. Kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bilgilendirildik.

Emre Bilge

Nurettin bey gerçekten cok ilgili ve musteri degil arkadaş ca size en faydali olacak sekilde yardimci oluyor. Ben ev kiraladim . 2 ay sonra dugunume bile geldi. Hala hal hatir soruyor. Cok memnunum . Aklinda soru isareti olan varsa hic olmasin guven tam .

Ahmet Cikla

Ev almamizdaki desteğinize teşekkür ederiz

Çağlar Ekşioğlu

Kendisini işine adamış, profesyonel kişiliği, deneyimi ve iş ahlakıyla son derece başarılı olan Nurettin Beye verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Şükrü Canbolat

İş ahlakı ve insanlık yönü ile harika bir insan. Yaşantısında başarılar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.