EN DEĞERLİ MÜLKÜMÜZ, GÜVEN...-DOĞRU NOKTA
-PROFESYONEL HİZMET
-İNSAN ODAKLI YAKLAŞIMEN DEĞERLİ MÜLKÜMÜZ, GÜVEN... -1978 SAMSUN DOĞUMLUYUM. TARİH ALANINDA LİSANS VE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ALDIM. GÜZEL ÜLKEMİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE ÖĞRETMENLİK YAPTIM. WELLNESS ANTRENÖRÜ VE GİRİŞİMCİ OLARAK ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞMALARIM OLDU. 2021 YILINDA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN PROFESYONELİ RE/MAX İLE YOLLARIMIZ KESİŞTİ. SİZLERE SONUÇ ODAKLI, BİLGİ, SAYGI VE GÜVENE DAYALI UZUN YILLAR DEVAM EDECEK BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEK İSTİYORUM. EN DEĞERLİ MÜLKÜN DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN DUYGUSU OLDUĞUNA İNANIYORUM. HER İNSANIN HEDEF VE HAYALLERİNE KAVUŞMASI DİLEKLERİMLE... NURETTİN SAKOĞLU GAYRİMENKUL DANIŞMANI

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Nurettin Sakoğlu portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Uğur Bilgin

İlgi ve alakası güzeldi, Nurettin Bey gereken her konuda yardımcı oldu. Kendisine ve Remax Kuzey ailesine teşekkürler.

Emre Mısırcı

Her şey çok güzeldi, Nurettin Bey'e teşekkürler.

Senol Guven

Ilgi ve ozeni gulen yuzuyle memnun kaldik..tesekkur ederim.

Uğur Yılmaz

Son derece profesyonel, güvenilir ve iyi niyetli bir danışman. Ev kiralama sürecinde bize her konuda çok yardımcı oldu.

Güllühan Ulusoy

Aradığımız ev konusunda önceliklerimizi hemen farkedip bizi yormadan doğru eve sahip olmamızı sağladığınız için sizlere teşekkür ederim aldığımız evin her aşamasında ilgilenmesi ve müşteri memnuniyetine öncelik verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum…

Güllühan Ulusoy

Teşekkürlerimi sunuyorum

H*******

Ev alma sürecinde gerek yardımları gerekse anlayışı için kendisine çok teşekkür ediyoruz…

Ali İpekli

Satışa başlama anından satış anına kadar her türlü işlemlerimizde 7/24yanımızda olan gerçekten başarılı ve kısa bir süre zarfında satış işlemlerini tamamladı, teşekkürler.

Meva Çakır

Çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum

Melek Yiğit

Bizimle ilgilenen Nurettin bey ve ekibine mükemmel bir hizmet verdikleri için tebrik ediyoruz.İçten ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ederiz.

Erdem Güzel

Nurettin Bey ve ekibine evimizi kiraya verme sürecinde bize gösterdikleri yakın ilgi, verdikleri kaliteli hizmet için çok teşekkür ediyoruz. Piyasa dinamiklerine hakimiyetleri ve akılcı fiyatlandırma politikaları ile gayrimenkul değerlendirmek için rakipsiz bir hizmet veriyorlar.

Firdes Coşkun

Teşekkür ederiz Sevgili REMAX Danışmanım NURETTİN Bey..Coşkun Ailesi olarak sizinle tanıştığımıza bu işe vesile olmanıza ve bizimle mükemmel ilginiz alakanızdan dolayı çok menmunuz ve minnettarım.. sizinle tanıştığıma çok mutluyum ..işinizi çok titiz ve güven sağlayarak tamamlamanıza hayranlığımı ve memnuyetim belirtiyorum 🙏🧿.. her şey sizin sayenizde oldu .. sizinle tanıştık bu evi 🏠almaya vesile oldunuz.. Çok başarılı bir örneksiniz bence.. 🙏🙋‍♀️

T*******

Sürecin başından itibaren hem sıcak hemde profesyonel yaklaşımı ile ev almamızda cok yardimci olan Nurettin beye çok teşekkür ederiz. Kendisine çalışma hayatinda başarılar dilerim.

Yunus Emre Özdemir

En değerli mülkümüz bu zamanda gerçekten GÜVEN .artık güven duygusunun yitirildiği bu zamanda sizinle beraber güvenle ,dürüstlükle,yalansız bir alışveriş yaptığım için size çok teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.

M*******

Görüştüğümüz evi kiralamasak da bir danışman olarak yol tarifinden evin ihtiyaçlarına kadar güvenilir bir şekilde ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

S*******

Gerçekten ilgili ve her durumda yardımcı oldu kendileri hem firma olarak hem Nurettin bey ayrıcalıklı olarak ilgiliydiler her şey için teşekkürler

Cemal Bakir

Nurettin Beyin verdigi tüm emeklerine tesekür ederiz. Bize ev almada cok yardimci oldu. Is ahlaki ve insanlik yönü ile harika bir insan. Is hayatinda basarilar dilerim

Orhan Turhan

NURETTİN BEYE EV GÖSTERME SÜRECİ İLE BAŞLAYAN PROFESYONEL YAKLAŞIMI VE SATIŞLA BİTEN İLKELİ VE İŞ ODAKLI TUTUMUNDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER

Saıt Ahmet Toraman

Çok tesekkur ederım yardımlarınızdan dolayı guçlu irade dik durus tecrube ve insanlık memnun olduk sızı tanıdığımıza

K*******

Ev alma sürecimizde alan ve satan her iki tarafın da menfaatini kolladiginiz icin ve ortak paydada bulusturdugunuz icin tesekkur ederim. Isini iyi yapan birisini tanımış olduk.

Fikret Akbaş

Çalışmalarında ilkeli, iş odaklı, profesyonel çalışan, başarılı bir kişi. Nurettin bey, emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim.

Yusuf Özten

Satış süreci başarılıydı. Kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bilgilendirildik.

Emre Bilge

Nurettin bey gerçekten cok ilgili ve musteri degil arkadaş ca size en faydali olacak sekilde yardimci oluyor. Ben ev kiraladim . 2 ay sonra dugunume bile geldi. Hala hal hatir soruyor. Cok memnunum . Aklinda soru isareti olan varsa hic olmasin guven tam .

Ahmet Cikla

Ev almamizdaki desteğinize teşekkür ederiz

Çağlar Ekşioğlu

Kendisini işine adamış, profesyonel kişiliği, deneyimi ve iş ahlakıyla son derece başarılı olan Nurettin Beye verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Şükrü Canbolat

İş ahlakı ve insanlık yönü ile harika bir insan. Yaşantısında başarılar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.