1994 İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi İstanbul Bakırköy Ticaret Lisesi"nde 'Dış Ticaret' bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi, Mimari Restorasyon Bölümünden mezun oldum. 2014"den beri Mimarlık sektöründe 'Eski Eser/Tarihi Eser' dalında proje yönetimi ve uygulama yönetiminde bir çok farklı projelerde yer alıp, çalışıp deneyim kazandım. Bunun yanında Arkeolojik kazı ve Mimari Fotoğrafçılıkta ve 'Tasarım' proje alanlarında bir çok çalışmalarım bulunmaktadır. Kariyerime gayrimenkul alanında, sektör lideri olan RE/MAX çatısı altında devam etmeye karar verdim. Profesyonel, güvenilir ve her zaman insan odaklı ve şeffaf hizmet anlayışımla mülkünüzün satış ve kiralaması ve diğer tüm yatırım arayışlarınıza yönelik 'teknik' desteğimle beraber çözüm ortağınız olmaktan onur duyacağım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Ebru Aydinalp portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hatice Asuman Uğur

Ebru Hanım'a çok teşekkür ederiz. Çok ilgiliydi, her problem ile ilgilendi.

Egemen Özçelik

Oldukça yardımcı, hızlı bir çalışan. İyi bir arabulucu.

Ş******* G*******

Çok samimi, çok şeffaf bir çalışmamız oldu. Teşekkür ederiz.

Seyit Bölükbaşı

İlgi, alaka ve hizmet konusunda çok yardımcı olmuştur. Her türlü problemlere anında çözüm bulması çok yardımcı olmuştur.

Levent Halil Yiğitbaş

Satış işlemimizdeki destekleri için Ebru Hanım'a teşekkür ederiz.

Şükrü Gider

Çok şeffaf ve hızlı bir satış süreci yaşandı. Teşekkürler.

Hakan Dalkıran

Bir gayrimenkul danışmanında aranabilecek en önemli özelliklerden olan iletişim ve sorun çözme becerileri sayesinde Ebru Hanım iş yerim için aradığım daireyi bulmamda güler yüzüyle bana destek oldu.

Abdullah Ceylan

Ebru hanim ..Besiktastaki kiralik yerimizle ilgili her asamadaki isbirliginiz icin teşekkür ederim.Daha buyuk projelerde herzaman ilk aklimizda olacaksiniz.

A******* D*******

Güler yüzlülüğünüz ve her aşamada yol göstericiliğiniz ile işlerimizi bu kadar kolaylaştırdığınız için çok teşekkürler .

Beste Kurtoglu

Sabrınız, özveriniz, çözüm odaklı ilerleyiş biçiminiz ve nezaketli iletişim şekliniz için teşekkür ederim. güveniyorum ve teşekkür ediyorum.

Elizaveta Lebedeva

Ebru was very nice an of polite. she was on the side of law. she told me about all nuances an of accompained me. promptly answered all my questions.

A******* K*******

Ebru Hanım evimizin kiralama sürecinde en başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. Tüm süreci %100 güven ile yönetti. Her iki tarafında haklarını koruyarak yasalara uygun bir şekilde kontrat işlemimizi gerçekleştirdik. Devam eden süreçte tüm işlerimizde ebru hanım ile çalışacağız. RE/MAX markası bana hem bir gayrimenkul danışmanı hem de bir dost kazandırdı. Çok teşekkür ederim.

Aysel Selimoğlu

Ebru Hanım'a son derece güvendiğimiz için Remax Pier markasını tercih ettik. Tüm süreci profesyonelce takip edip işlemimizi gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz. Başka işlemlerde tekrar Ebru Hanım ile çalışmayı isteriz. Sevgiler.

Melih Balçık

Ebru Hanım her konuda mükemmeldi. Puan olarak 5 puan çok daha fazla olmalı. Kendisine tüm yardımları, güleryüzü ve iletişimi için sonsuz teşekkür ederim. Remax olarak böyle değerli bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız. Sevgiler.

Birsen Kendirci

Ebru hanım' ı çok sevdik, çok ilgiliydi. Her aşamada çok destek oldu. Böyle bir çalışanınız olması büyük bir şans. Tebrik ederiz.

İsmail Tuncer

Ebru Hanım çok yardımcı oldu. Kısa sürede tüm işlemlerimizi halletti. Kendisine teşekkür ederiz.

Mürvet Erkal

Sn. Ebru Hanım'a özverili ve gayretli çalışması için teşekkür ederiz.

Derya Karagülle

Ebru Hanım ev tutma aşamamda ilk aşamadan itibaren güven vererek, samimi, anlayışlı,güler yüzlü yaklaştı. Çok kısa sürede evimizi pozitif duygularla tuttuk,mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim.

İsmail Altınsoy

Mesleğini seven,müşterilerine saygı ve ilgi gösteren bir Gayrimenkul Danışmanı. Teşekkür ederiz.

Hür Bozacı

Yapılan işlemler kurumsal ve kanunlara uygun bir şekilde yapılmıştır. Çok memnun kaldım!

S******* K*******

Ebru hanim ile evimizin kiralanması sürecinde birlikte çalıştık. Kendisi beklentilerimizi anlayarak, acele etmeden ama oldukça hızlı bir şekilde süreci yürüttü. Kendisi ile çalışmaktan cok memnun kaldık. Her zaman ulaşabildik ki bu biz farklı şehirde yaşadığımız için önemliydi. Herkese tavsiye edeceğiz ve yine kendisi ile çalışacağız. Teşekkürler

Ömer Yiğit

Ne yapıyorsanız yapmaya devam edin :)

Burcu Koçal

Ebru Hanım çok nazik ve her şeyden önce profesyonel biri. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunum.

B******* D*******

İş hırsı, tuttuğunu koparma yeteneği, azmi takdire değer.. Zorlu bir yolculuktu bizimki ama bunu da başardı :)

Banu Acınmak

Ebru Hanım'a sürecimizdeki desteklerinden ötürü sonsuz teşekkür ederiz. Kendisinin sabrı, güleryüzü ve iletişimi mükemmeldi. İhtiyacımız olduğu takdirde tekrar çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Yusuf Demirkol

Satış işlemi öncesinde ve sonrasında her ayrıntı kontrol altındaydı Gayrimenkul danışmanımız Ebru Aydınalp tarafından. Huzurlu ve güvenli işlemler yaptık. Bir çalışandan ziyade bir dost kazandığımı hissettim. Her şey için sonsuz teşekkürler.

S******* S*******

Ebru Hanımın destekleri ile Beşiktaş’taki satış işlemini sorunsuz biçimde sonuçlandırdık. Alıcıya da satıcıya da eşit mesafede davranarak adil ve hakkaniyetli biçimde görevini icra etti. Ev alacak, satacak ya da kiralama yapacak herkese Ebru Aydınalp ile çalışmalarını tavsiye ederim. Kendisine bir kez daha bu vesile ile teşekkür ederim.

Ö******* K*******

Remax pier den Ebru hanım ,evimizin satışıyla ilgilendi ,çok kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi ,çok memnun kaldık ,herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ,teşekkürler Ebru hanım,başarılarınız daim olsun,sevgiler …

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.