RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ezgi Özbek portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Meliha Özkan

Ezgi Hanım ile çalıştığımız için kendimizi şanslı hissedenlerdeniz. Profesyonel yardımı için ,hoş sohbeti ve sıcaklığı için teşekkürlerimi sunuyorum..Queen şarkısı ile anımız ruhumda yer etti. İşlerini sevgi ile yapan tüm gençlerin yolu açık olsun .

Leyla Ulaş

Ev satışımı hızlıca sonuca ulaştıran ve bu süreçte güler yüzü , misafirperverliği, mesleki donanımı ile hem alıcı tarafa hem de bana katkılarından dolayı Ezgi Hanım ve eşi Saygın Beye sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişmiş

Derya Polat

Ezgi hanım, çok guler yüzlü, ilgili, dikkatli ve özverili... Kendisiyle yaşadıgımız süreci çok mumnun ve mutlu bitirdik.

Ezgi Polat

Ezgi Hanım sayesinde rahat ve sorunsuz bir şekilde hem istediğimiz eve sahip olduk hem de böyle güzel, güleryüzlü,profesyonel, harika enerjisi olan birini tanıma fırsatı bulduk. Sürecin başından sonuna kadar anlayışınız, çözüm odaklı yaklaşımınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Ailecek size kocaman sevgilerimizi iletiyoruz.

Yaprak Özgür

Ezgi hanım kısa sürede ihtiyacıma uygun bir yer bulmama yardımcı olduğu gibi sözleşme ve taşınma süreçlerinde de aktif olarak destek oldu, hem ev sahibini hem de kiracı olarak beni gözetti, sorularıma ve destek taleplerime hızlıca döndü. Kendisine destegi icin buradan da teşekkür ederim.

Özge Bulakeri

Ezgi Hanimdan ev kiralayana kadar boyle Güler yüzlü,samimi ve işini çok iyi yapan ,ilgili bir emlakciyla tanışmamıştim..Tanıştığınıza çok memnun olacağınız her türlü destek alabileceğiniz biri..Herşey için çok teşekkürler ederiz..

Melike Tunalı

Ezgi hanım ve eşi güler yüzü, pozitif enerjisiyle bize güven verdi. Kendileriyle tanıştığıma çok memnunum. İlerki süreçtede emlâk sektörüyle ilgili yardım talep edebilirim. Işlerini en güzel şekilde yapıyorlar.

V******* B*******

Ev kiralamam sürecinde, İşini yaparken güler yüzünüzle birlikte mütevaziliğiniz, profesyonelliğiniz ve sabrınızdan dolayı müteşşekkirim. Emlak ihtiyacımda umarım hep sizin gibi insanlarla karşılarım… Sizi tanıdığım için şanslıyım😊

Ufuk Gürsel

Ezgi Hanım ve Eşi bizlere ev bulma ve ev sahibiyle isteklerimiz doğrultusunda iletişime geçme konusunda çok çok yardımcı oldular çok samimi ve güleryüzlüler, tanıştığımıza çok sevindik

A******* K*******

Ezgi Hanım pozitif enerjisi ve profesyonel yaklaşımı ile çalıştığım nadir insanlardan biri oldu. Sabırlı, güler yüzü ile güven veren birisi ve eşi Saygın Bey . Kiralama işinde çok hızlı netice aldım, teşekkür ederim kendilerine.

Sinem Çengelci

Sözleşme sürecinde ve ev ile ilgili tüm detaylarda çok ilgiliydi. Herhangi bir talebimizde hızlı ve çözüm odaklıydı. Çok teşekkür ediyoruz.

Şeref Lale

Ezgi hanım ve saygın bey sayesinde İyi bir ev sahibi olduk işini iyi yapan Arkadaşlar sorunsüz bir alışveriş Oldu ikisinde teşekkür ediyorum

Ali Oğuz Karabacak

Konutumuzu hızlı, değerinde satışını gerçekleştirdik. Süreç içinde gayet nazik, ilgili ve samimi iletişim içinde olduk.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.