Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!

   SEVİL APPAK KİMDİR?

İzmir doğumluyum.ilkokul, ortaokul, lise eğitimimi İzmir'de tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için İzmir'den ayrıldım.

Üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde tamamladım.

Üniversite hayatımı 4 yılda tamamladıktan sonra Türkiye'nin en doğusundan en batısına birçok şehirde ikamet ederken gayrimenkul sektörüyle tanışmış oldum. 

REMAXTROİA ile tanışmam Çanakkale'ye yerleşip ev arama sürecinde oldu.Remax müşterisi olarak başladığım bu süreçte REMAXTROİA ailesine katılma kararı aldım. Remax Türkiye bünyesine katılmak için gerekli olan tüm eğitim ve sertifikalarımı tamamladıktan sonra Remax müşterisi olarak başladığım bu serüvene Remaxlı Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmekteyim.

Ben insanların gayrimenkul yatırımlarını doğru adrese yapmaları için her ailenin bir gayrimenkul danışmanının olmasının gerektiğini düşünenlerdenim. Bu konudada doğru adres Remax.

Eğitim ve sertifikalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek danışanlarımıza faydaları olmak tek gayemizdir.


Uzmanlık Bölgesi

Kepez Köyü (Hamidiye Mah.) / Merkez İsmetpaşa Mah. / Merkez Kepez Köyü (Boğazkent Mah.) / Merkez Kepez Köyü (Cumhuriyet Mah.) / Merkez Karacaören Köyü (Karacaören Mah.) / Merkez

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Sevil Appak portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zehra Ergül Oktay

Sevil Hanım çok ilgiliydi. Çok memnun kaldım.

Yusuf Can

Sevil hanımla çalışmaktan çok memnunum Ev alırken de çok yardımcı oldu Evimi kiraya verirken de çok yardımcı oldu hersey için çok teşekkür ederiz.

Osman Çelebi

Kira işimi kolayca çözüldü teşekkürler.

Nazan Akkan

Sevil hanımla çalışmak bizi yormadı ,çünkü çok güvenilir biri.Verdiği bilgilerle,güler yüzü,samimiyeti,yardımseverliği ile kesinlikle çalışmak istenilecek bir danışman.Sayesinde evimizi sattık ve yeni evimizi de yine kendisine güvenerek aldık çok teşekkür ediyoruz.

Rahmi Elma

RE/MAX Müşteri Danışmanı Sayın Sevil Hanım'ın bizi karşılamasıyla, açıklamalarıyla yardımcı olması bizde gereken güveni sağlamış ve istediğimiz özelliklere sahip dairemizi almamıza vesile olmuştur. Kendisine ve RE/MAX'a teşekkür ediyoruz.

Ç******* Ç*******

Çok tatlı birisi işimi hemen halletti. Çok yardımcı oldu :)

Egemen Bakan

Cok profesyonel biri. Daha once de kendisiyle calistik. Cok guvenilir ve is takibi harika. Tekrar cok tesekkurler yardimlari icin..

Seyhan Yilmaz

Harika bir insan bize çok yardımcı oldu işini duzgun yapan kibar bir hanımefendi sayesinde hiç bir zorluk yaşamadan işlerimizi hallettik evimizde.guvenilir saygılı ilgili işini çok güzel yapan bir insan Allah kolaylık versin işlerinizde bol musterileriniz olsun insallah

Ceyhan Nazlı Saraç Koç

Nazik, pozitif, güler yüzlü bir danışman. Kendisi sorularımıza anlaşılır ve net bir şekilde cevap verdi. Düzenlenen evraklar hakkında detaylı bilgi aktarımında bulundu. Dikkatli ve çözüm odaklıydı. İhtiyaç olduğunda kendisiyle tekrar çalışmayı isteriz. Meslek yaşamında başarılı olmasını dileriz.

Nazan Akkan

Sevil Hanım ile çalışmak güzeldi.İşini bu denli severek yapan bir danışman ile çalışmak bizim için bir şanstı,çünkü yılmadan müşterilerle ilgilendi ve evimizi sattı.Kendisine samimiyeti,güler yüzü ve emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Emrullah Yalman

Ev satın alma sürecinde kendisinden oldukça yakın ilgi ve alaka gördüm ve çok memnun oldum

Elif Koçaslan

İlgisi samimiyeti ve güler yüzlü olmasıyla sevil hanım ev tutmam da bana çok güzel yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkürler tekrardan.

Yasemin Bakan

Sevil Hanim cok ilgili, guler yuzlu ve isini severek yapan biri. Danismanligi harika. Hicbir problem yasamadan cok kisa surede istedigimiz evi bulduk ve aldik. Basarilarinin devamini diliyorum...

Ayça Cerit

Çok ilgili ve sıcakkanlı bir insan. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim

Zeynep Oğuz

Sıcakkanlılığı, samimiyeti ve ilgisiyle bana ev tutma konusunda yardımcı olan Sevil Hanıma çok teşekkür ederim😊🌸

İlknur Küçükkarabulut

Sevil hanımın danışmanlığı ve ilgisinden çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum ve başarılar diliyorum

Ceren Özveren

Güler yüzlü, yardımsever, ilgili, çok başarılı bir kadın Sevil Hanım. İyi ki yollarımız kesişmiş diye düşünüyorum. Kiraladığım ev ile ilgili bir sorum olduğunda sabırla cevap verip yardımcı oluyor hala. Kendisine başarı dolu bir iş hayatı diliyorum.

A******* C*******

Kendisi, guller yüzlü, ilgili, sabırlı..En azindan bizde sabira çok ihtiyaç vardı.Başarılarinin devamini dilerim..

Nurgül Gökçe

Azimli, ilgili, sabırlı ve güleryüzlü. 1 ay gibi kısa bir sürede evimizin satışı gerçekleşti. Kendisine emeği ve sabrı için çok teşekkür ederim.

Murat Başaran

Sevil Hanımın sabırlı ve kararlı olduğunu düşünüyorum. Alıcı ve satıcı ile yürüttüğü iletişim sayesinde evimi 20 gün gibi bir sürede sattı. Bıkmadan usanmadan hala hem benim hemde alıcı tarafın isteklerini yerine getirmeye çalışıyor. İşini severek yaptığını düşünüyorum. Sakin ama sonuç odaklı çalışması sonuç verdi. Başarılarının artarak süreceğini tahmin ediyorum. Sevil Hanım teşekkür ediyor bol kazançlı günler diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.