1971 Ankara doğumluyum, Bilkent CTP'92 Mezunuyum. Uzun yıllar İstanbul'da Bilgi Sistemleri Müdürlüğü ve Yazılımcı olarak kariyerimi sürdürken, 1 yıl için gelmiş olduğum Samsun'da ikinci kariyerim olan Gayrimenkul hayatım, Nu Teras Evleri Projesinde Satış Müdür olmam ile başladı. Tam olarak 5, 5 yıldır sektördeyim. İşimi tüm heyecan ve enerjimle tempomu, hiç düşürmeden zevkle hayat döngüme entegre etmiş olarak yapmaktayım. Marka Lüx Konut ve Villa olan uzmanlık alanımı Ticari Gayrimenkul Alım Satım ile genişletmekteyim. Samsun yanı sıra Bodrum'da da aktif olmak ünümüz yıllarımın hedefidir. Yeniliklere ve öğrenmeye açık bir o kadar da eğitimin önemine inanan yapıcı kişiliğim ile ve satış başarılarımızla dolu REMAX ailesi bünyesinde daha uzun yıllar devam etmeyi düşünüyorum.

Uzmanlık Bölgesi

Küçükkolpınar Mah. / Atakum Güzelyalı Mah. / Atakum Beypınar Mah. / Atakum Mimarsinan Mah. / Atakum Cumhurıyet Mah. / Atakum

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Gülbin Karamürsel portföyünde 23 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 23 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Uğur Emrah Cansoy

Yaklaşık 7 ay satamadığımız evimizi Gülbin hanım sayesinde kısa sürede sattık.Satış sürecindeki ilgisi bilgisi takdire şayandı. Teşekkürler

G*******

Dairemizin satış sürecinde her ayrıntıyla ilgilenip, her konuda bilgilendirme yaparak süreci daha canlı takip etmemi sağladınız ve düşündüğüm fiyat aralığında dairemizi sattık. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Alper Bayrak

Son derece dürüst ve işinin ehli bir danışman sonuna kadar güvenebilirsiniz

Orhan Barış

İlgi ve emeğiniz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Kaya Ailesi

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Fatih Doğanay

Gülbin hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. İşlemlerimizin en başından en sonuna kadar devamlı yanımızda bulundu. Gelişmelerden bizi her daim bilgilendirdi. Gülbin Hanım'a ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Zinet Ulutaş

Gülbin hanım ile yolumuz bir ev ile kesişti, daha güzel işler gelmeye devam etti. Gülbin hanım gibi enerjik sevgi dolu ılımlı bir insan ile karşılaştığımız için çok şanslıyız. Gülbin hanıma ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz iyi ki Gülbin hanımla işlere devam ediyoruz başarılar dileriz :)

Saliha Ulutaş

Gülbin hanımla çalışmaktan çok memnunuz birlikte daha nice güzel işler yapacağımıza ailecek gönülden inanıyoruz. İyi ki Gülbin hanımla çalışıyoruz o ilgi alakası sevecenliği ve enerjisi bambaşka bir insan. Teşekkür ederiz iyi ki varsınız

Kerime Yaman

Gülbin Hanım'la yaklaşık 1 yıldır tanışıyoruz. İlgi ve alakası, güleryüzü için çok teşekkür ederiz kendisine. Birlikte çalışmaktan çok memnunuz.

Nesime Özbey

Gülbin Hanıma ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Satın aldığımız dairenin kiralanması için de kendisine yetki verdik. En kısa sürede işleme dökeceğinden şüphemiz yok. Sevgiler...

Abdullah Rahhal

İlginizden ve yardımınızdan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Okan Gökhan Usta

Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Gülay Arslan

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Naci Urhan

Yaklaşık 4 aydır ev arıyordum. Çeşitli emlakçılarla çalıştık. Allah karşımıza Gülbin hanımı çıkarttı. O kadar güzel organize yaptık ki bir anda bizi ev sahibi yaptı. Gülbin hanım nezdinde bütün ekibinize başarılar diliyorum.

Emin Akdoğan

Hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Ekrem Sağlam

Her şey için teşekkür ederim. Özellikle Gülbin hanım, işinin profesyoneli olup, onu tanıdığımıza çok memnun olduk.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.