1971 Ankara doğumluyum, Bilkent CTP'92 Mezunuyum. Uzun yıllar İstanbul'da Bilgi Sistemleri Müdürlüğü ve Yazılımcı olarak kariyerimi sürdürken, 1 yıl için gelmiş olduğum Samsun'da ikinci kariyerim olan Gayrimenkul hayatım, Nu Teras Evleri Projesinde Satış Müdür olmam ile başladı.Tam olarak 5, 5 yıldır sektördeyim. İşimi tüm heyecan ve enerjimle tempomu, hiç düşürmeden zevkle hayat döngüme entegre etmiş olarak yapmaktayım.Marka Lüx Konut ve Villa olan uzmanlık alanımı Ticari Gayrimenkul Alım Satım ile genişletmekteyim.Samsun yanı sıra Bodrum'da da aktif olmak ünümüz yıllarımın hedefidir.Yeniliklere ve öğrenmeye açık bir o kadar da eğitimin önemine inanan yapıcı kişiliğim ile ve satış başarılarımızla dolu REMAX ailesi bünyesinde daha uzun yıllar devam etmeyi düşünüyorum.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

cert
Gülbin Karamürsel portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kerime Yaman

Gülbin Hanım'la yaklaşık 1 yıldır tanışıyoruz. İlgi ve alakası, güleryüzü için çok teşekkür ederiz kendisine. Birlikte çalışmaktan çok memnunuz.

Nesime Özbey

Gülbin Hanıma ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Satın aldığımız dairenin kiralanması için de kendisine yetki verdik. En kısa sürede işleme dökeceğinden şüphemiz yok. Sevgiler...

Abdullah Rahhal

İlginizden ve yardımınızdan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Okan Gökhan Usta

Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Gülay Arslan

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Emin Akdoğan

Hizmetinizden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Naci Urhan

Yaklaşık 4 aydır ev arıyordum. Çeşitli emlakçılarla çalıştık. Allah karşımıza Gülbin hanımı çıkarttı. O kadar güzel organize yaptık ki bir anda bizi ev sahibi yaptı. Gülbin hanım nezdinde bütün ekibinize başarılar diliyorum.

Ekrem Sağlam

Her şey için teşekkür ederim. Özellikle Gülbin hanım, işinin profesyoneli olup, onu tanıdığımıza çok memnun olduk.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.