Önceliğim Sizin Mutluluğunuz...

 1981 yılında İstanbul'da doğdum. Bir kız, bir erkek iki çocuk annesiyim. Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. Özel sektörlerde halkla ilişkiler departmanın da çalıştım. Aldığım eğitimler arasında; satış, dış ticaret uzmanlığı, ingilizce eğitimi yer almaktadır. Hedeflerime  ulaşmada insan ilişkilerinde başarılı ve çözüm odaklı olmanın, yılmadan çalışmanın öneminin farkındayım. Remax Oluşum ailesinin planladığım bu hedeflere ulaşmada en büyük destekçim olacağına dair inancım tam.

 Gayrimenkullerinizle ilgili tüm işlemlerde yanınızda olmak benim için büyük bir keyif olacaktır.

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Aylin Canpolat portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Z******* S*******

Aylin hanımdan 2 ev alışımız o kadar memnunuz ki çok güler yüzlü ve ilgili bir insan her şeyle bire bir ilgileniyor teşekkürler aylin hanım.

S******* Y*******

Aylin hanım ile yıllardır çalışıyorum. Kendisi dairemin hem satın alırken ve kiraya verirken hep yanımda oldu. Sorumluluk sahibi, çok titiz ve gerçekten iş bitirici. Kendisine çok teşekkür ederim .

Reyhan Karataş

Aylin hanıma yardımlarından ötürü tesekkür ederiz. Kiralama sürecinde cok ilgiliydi. Basarilar dileriz.

İlknur Ortaç

Güler yüzünüz samimiyetiniz için sonsuz teşekkürler

Emirhan Alemdar

Aylin Hanım süreç boyunca destekleyici ve profesyonel yaklaşımı ile satın alım sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Kendisine ilgisi ve süreçteki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Mehmet Tanboğa

Aylin hanım aradığımız daireyi kolaylıkla bulmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Yusuf Sabır

Güvenilir ve profesyonel. Zaman ayırdığınız ve çabalarınız için teşekkür ederiz

A******* M*******

Gayet iyi ilgi alakanın olduğu ve güven içerisinde bir iş yaptık teşekkür ediyorum.

Y******* D*******

Dükkanımızın devrinde Aylin Hanımın çabalarından dolayı teşekkür ederim 😉🙏

Fahrettin Çoban

Aylin Hanım size çok teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı 🙏

Buket Nihal Akbaş

Aylin Hanım böyle sıkışık bir ekonomide 20 gün gibi çok kısa sürede evimin satılmasını sağladı çok teşekkür ederim sayesinde hayallerime kavuştum ❤️

Aysel Kara

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler. Enerjiniz daim ve bol satışlarınız olsun.

D******* S*******

Aylin hanım güvenilir, yüksek enerjili, deneyimi bilgisi empati duygusu yüksek harika bir danışman. Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz emeğiniz için çok teşekkürler :)

İbrahim Sağlam

Böyle bi güler yüzlü satış danışmanı görmedim bizimle çok ilgilendi ve ev hakkında güzel bilgiler verdi Aylin hanıma çok teşekkür ediyorum

C******* A*******

Aylin hanıma bayrampaşa daki binamızdaki daireleri satması için vermiştim gerçekten titizlikle hassasiyet ve dürüstlükle hızla satışlarını gerçekleştirdi kendisine öncelikle teşekkürlerimi sunarım ve başarılarının devamını dilerim.Güleryüz sevgi saygı ve nezaketinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim

Oktay Şen

Daire almayı düşünüyordum ilanlar da kendime yeterli bir daire gördüm ve aylin hm ile tanıştık en başından tapuyu alana kadar gece gündüz elinden geleni yaptığı için ve işini ultra titizlikle takib i için tşkr ederim..

Mehmet Salih Köse

Açık konuşmak gerekirse ben emlakciyla karşı biriydim bu ilanı sahibin.Coma koydugumda bir çok emlakçı benim dairem için bana mesaj yoluyla teklif ettiler sadece bir kişi arama gereksimi duyarak o nezaketi gösterdi tabiki aylin hanım ilk aradiginda dediğim gibi emlakçılara pek sıcak değildim sonra konuşması ve düşüncelerini fikirlerini güzel beyan edince çalışma disiplini olsun hafifte olsun bir güven tazeledi çünkü bir çabası gayreti vardı ve bir görüşme talep etti yüzyüze daha detaylı konuşma teklifinden sonra neden olmasın dedim ve ilk bulusmamizda o enerjisi güler yuzu ve direk konuya girip yapicaklarindan bahsedince dedim ki işte aradığım güvenilir insan işini seven disiplinli planli bir şekilde çalışan biri çıktı karşıma hiç dusunmeden kabul ettim daha ilk günden 5 ana siteye ilanlarını hazırlayıp bana sunmasıyla doğru insan olduğunu bir kez daha kanıtladı ve kısa bir süre icinden daire satisim oldu kendisine burdan çok tşk ederim hem o güler yüzünü hiç eksik etmedi bambaşka bir enerji ve çalışma hevesinden dolayı takdirde etmedim değil

Mehmet Sevim

Aylin hanım öncelikle çok samimi, pozitif,yüksek enerjili, işini sabırla hakkıyla yapan bir danışman. emeğinize sağlık sevgili aylin hanım. i̇yi ki tanıdık sizi.

M******* S*******

Aylin hanımdan 4 adet gayrimenkulün satışı için danışmanlık hizmeti aldım. Olağanüstü iletişim becerisi ve profesyonel yaklaşımı ile tüm süreçleri; müşteri odağını kaybetmeden taleplerimiz doğrultusunda sonuçlandıracak şekilde hareket etti. Bu memnuniyetle her yeni satış sürecine kendisiyle devam ettik. Kurumsallıktan uzaklaşmayan hizmetleri için hem Aylin Hanım'a hem de RE/MAX'a teşekkür ederiz.

Orhan Ural

Aylin hanım ile iş yapmak çok keyifliydi. kendisi iş bitirici ve işini gerçekten severek yapıyor. başarılar sizinle olsun aylin hanım.

Mehmet Görkem Boz

Aylin hanım ile kağıthanedeki evimizin satışını tamamladık kendisi çok iyi bir iş çıkardı ve bana çok yardımcı oldu hayatımda onun gibi enerjik işinde azimli bir insan i̇le tanışmamıştım kendisi işine verdiği önem kadar müşteri memnuniyetinede bir o kadar özen gösteriyor herşey için teşekkürler aylin hanım.

Ahmad Vakili

Aylin hanımın çalışmalarından çok memnun kaldık. Etrafımızdaki herkese tavsiye edeceğim. Başarılarının devamını dilerim Aylin hanım.

Minarehe Rezaie

Hayalimizdeki eve Aylin hanım sayesinde ulaştık. Kendisi çalışmalarında çok titiz ve çok başarılı. Tüm emeklerimiz için çok teşekkür ederiz.

S******* C*******

Aylin hanım sürecin başından beri çok iligliydi ve alım-satım işlemlerini sorunsuz bir şekilde halletmemizi sağladı. Teşekkür ediyorum kolay gelsin

Abdülkadir Türkoğlu

Aradığımız evi Aylin Hanım'ın destekleri ile bulduk. Bu süreçte tüm emekleri ve titiz çalışmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.. başarılar dilerim.

Şükran Güreci

Aylin hanımla evimin satış sürecinde tanıştık . İşindeki tecrübesi ve donanımlı kişiliği ile satış sürecini keyifli ve en hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı. İyiki kesişti yollarımız . Başarılarınız daim olsun Aylin hanımcım

Rami Taha

Aylin Hanım yeni evimize en kısa sürede yerlesmemizi sağladı. Tüm destekleri için teşekkür ederim.

Fikret Özçelik

Aylin hanım sıcakkanlılığı ve samimiyetiyle ailemizden biri oldu. Evimizin satış sürecinden son raddeye kadar bizim yanımızda rahatlıkla danışabileceğimiz biri oldu. Emeklerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Neslihan Dinç

Değerli danışmanımız sayesinde evimizin satışını en düzgün şekilde gerçekleştirdik, samimi ve içtenliği ile ailemizden biri oldu teşekkür ederim dinç aşlesi

Günay Aydın

Evimizi alış sürecimizde bize sunduğu titiz çalışma için Aylin hanım'a çok teşekkür ederiz. Her iki tarafın iletişimini eksiksiz sağladı ve tapu sürecimizi sorunsuz sonuçlandırdı. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

Semahat Yıldırım

Aylin Hanım'ın çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Emir Demirok

Aylin Hanım'ın bize vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. İşini severek yaptığı her halinden belli oluyor. Dairemizin satışını 10 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi. Satış işleminden, tapu süreci sonlanana kadar titizlikle tüm aşamaları yürüttü. Etrafımda bu konuda destek almayı düşünen herkese güvenle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.