Uzmanlık Bölgesi

Cevizli Mah. / Maltepe Karlıktepe Mah. / Kartal Kurtköy Mah. / Pendik

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Yenal Korkmaz portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Elena Midrosgdska

Thanks for the help I am very good. Good job the best in İstanbul

Ahmet Özcelik

Yenal Bey ve Beyza Hanim islerinde cok profesyoneller guler yuz hizli kiralama ve sayamayacagim her sey icin cok teşekkürler.

Ibrahim Bol

Yenal beyin aracılığıyla canakkale biga da arsa satın aldım. Gerek mesleki bilgi birikimi gerek tecrube hiz ve guler yüzlü davranışı ile Bu kaygı dolu tapu işlemlerinde satış işlemi sonuna kadar yanımda bulunduğu için çok teşekkür ederim. - İbrahim Bol

Gülten Tokul

Tek kelime ile profesyonel hizmet , güler yüz , ilgili alakalı hızlı hizmet mükemmel çok teşekkür ederiz.

Savaş Kızılay

Remax İkon çalışanlarına değerli katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz, Yenal Bey ve Beyza Hanım'a güler yüzleri ve ilgileri için ayrıca teşekkür ederiz.

Turgay Dinç

Bu zamanda güvenilir emlakçı bulmakta zorlanırken yenal bey ile tanıştım.aklımızda ufak bir şüphe kalmadan evimizin tüm işlemlerini teslim ettim. Teşekkürler yenal bey.

Serhat Dinç

Evimin satışında cok yardımcı oldu devamlı bizi bilgilendirdi cok dürüst bir kişi cok ilgili bu zamanda böyle insanlara denk gelmek cok zor bir daha evdeyim alacak yada satacak olursam yine tek seçeceğim kisi diyebilirim

Razan Aydin

Kartal karliktepede ki kiralik daire ile alakali tüm sureci güler yüzlü, hizli , cok güzel karsilama icin teşekkürler :)

Serdar Uzel

Didim’deki eski tapuda zeytinlik olarak geçen arsamızın tapusunun yenilenmesi ve satışı esnasında bizzat Didim’e günübirlik gelerek her aşamada bize yardımcı olan kardeşim diye hitap edeceğim emlak danışmanıma sonsuz şükranlarımı sunarım.

Alican Parıltı

Evimizin alım sürecindeki destekleri, Mesleki bilgi birikim ve tecrubesinden dolayı Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Şöyle ki; Sanki evimizin alım sürecinde bi emlakçı değil de bir ailemizin ferdi gibi yaklaşımı bizleri onuru etti. Güler yüzlü hızlı ve sonuç odaklı destekleriniz için teşekkür ediyorum. Ayrıca Evimizin kiralanması sürecindeki hızınız için de teşekkür ediyorum. Sadece 2 saatte evin kiraya verilmesi profosyonelliğinizden dolayı kutluyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.