Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Çağla Güvener portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kadir Bulut

İlgi alaka ve yardımlarından dolayı Çağla hanıma çook teşekkür ediyorum sürecin başından sonuna kadar yardımcı oldu elinden geleni yaptı kendisine minnettarım Allah razı olsun Rabbim kaderini kariyerini güzel eylesin inşallah.

Erhan Adıgüzel

10 üzerinden 10

Merve Andız

İşini çok iyi yaptığı gibi aynı zamanda da güven veren, güler yüzlü ve pozitif bir gayrimenkul danışmanı. Çalışkanlığı ve bu güzel enerjisi ile başarısının giderek daha da artacağına inanıyorum. Bize verdiği destekten dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erdal Mert

Oldukça profesyonel, samimi ve dürüst bir insan kendisi ile çalışmak çok keyifliydi, teşekkür ederiz.

Mertcan Köroğlu

Çağla Hanım iletişimi güçlü, güven veren birisi. Süreç boyunca sık sık bilgi paylaşımı yaptı. Satış sürecindeki operasyonları da hızlandırdığı için çok memnun kaldım. Başka gayrimenkul satışlarımda kesinlikle tercih eder, çevreme de öneririm.

Mustafa Tugal

İşinde gayet başarılı gayet kibar, ilgiliydi hızlı bir şekilde evimi kiraya vermemi sağladı, teşekkür ederim.

Aysel Yalçınkaya

İletişimi güçlü, müşteri ile karşılaştığımız sorun karşısında ev almaktan vazgeç geçecektim, olağanüstü girişken ve sorun çözücü gayretleri ile evimizi aldık, teşekkür ederiz Çağla hanım

Betül Özdemir

İlgisi samimiyeti ve içtenliğinden çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Esad Şirin

Çağla hanım'ın ilgisi samimiyeti ve içtenliğinden çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Sıtkı Hamşioğlu

Çağla Hanım, çok emek verdi ve bu satışın olmasında çok profesyonel davranarak örnek bir emlak danışmanı profili çizdi. İlan ve satış aşamasında hiçbir vakit kaybı yaşanmaması için tüm randevuları eksiksiz idare ederek güven kazanmasını bildi. Diğer gayrimenkullerim için ileri dönemlerde tekrar çalışacağız. Çağla Hanım için kariyerinde başarılar diliyorum.

İlker Kılıç

Son adıma kadar ve her durumda işini öz veriyle yapan kıymetli bir danışmanımdı 😊

Ekrem Haluk

Çağla Hanım'dan profesyonel hizmet aldık, ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Yiğit Yusuf Cebeci

Gerçekten kendi işi gibi ilgilenen hem alıcının hem satıcının arasını rahatlıkla profesyonelce bulabilen eşsiz bir emlak danışmanı, teşekkür ediyorum.

Metin Ürkmez

Evinizi değerinde ve sorunsuz uğraşmadan satmak istiyorsanız Çağla Hanım'ı tercih edin işinde gerçekten çok ilgili ve temiz kalpli bir kardeşimiz, teşekkür ediyoruz kendisine.

Leyla Kültür

Çağla hanım'ın ilgisi, alakası, güler yüzü, samimiyeti gerçekten harika. Kendisiyle tanışmış ve alım satım yapmış olmaktan dolayı çok memnunum. Her şey için kendisine teşekkür ederim.

Erhan Seyrek

Prensiplerinden ödün vermeyen, samimi, içten, idealist.. Teşekkür ederim kendisine.

Emine Aksu

Ben çok memnun kaldım keşke daha önce araştırsaydım, kendime göre güzel bir ev kiraladım iyi ki tanımışım iyi ki sizden kiraladım, bundan daha iyi nasıl olur dedim yola çıktım ve karşıma koskocaman bir Re/Max Maximum Danışmanlık ve emlak şirketiyle çıktı. Bu yola ve herkese tavsiye ederim, güvenilir ve sıcak kandan çalışanlarıyla on numara 👌👌🎉

Burak Özen

Ev arayışımızın ilk gününde bizim için en uygun evi bulan Utku Bey ve Çağla Hanıma çok teşekkür ederiz. Tüm süreç boyunca her türlü sorumuza cevap alabildik. Profesyonel hizmet için teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.