1991 İstanbul/Kadıköy doğumluyum. Özel Asfa Kolejinden mezun olduktan sonra Lisansımı İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde yaptım. Hemen ardından yine İstanbul Ticaret Üniversitesinde Lojistik Yönetimi üzerine Yüksek Lisansımı tamamladım. Kurumsal iş hayatına girip yıllarca Satış ve Organizasyon üzerine işler yaparak insan odaklı çalışma prensibim, dürüstlük ve samimiyetten yana olan iş ahlakımın doğal bir getirisi olarak kariyerimde ciddi başarılara imza atabildim. Gayrimenkullerin hayatımızda oluşturduğu çok ciddi konumu ve yaşam kalitemize doğrudan etki etmesinden dolayı mesleki birikimlerimi bu doğrultuda kullanıp sizlerin bundan sonraki hayatınızı şekillendirmeniz için gereken tüm hususlarda yanınızda olmaya karar verdim. Hayatınızı şekillendiren adımları atarken işinizi şansa bırakmayın, bir profesyonelle çalışın.

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Cevizli Mah. / Maltepe Zümrütevler Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İspanyolca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Mahmut Raşit Ataç portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fırat Ak

Göstermiş olduğu ilgi ve anlayış için çok teşekkür ederim..

Havva Dudu Albayrak

Herşey için teşekkürler..

Emir Kalburcu

Görüştüğümüz ilk andan itibaren her konuda çok yardımcı oldu kendisi çok nazik, tekrardan teşekkür ediyorum :)

Serhat Uzunçavdar

hayatımın çok önemli bir dönemin de Mahmut bey ile tanıştım ve tam olarak ihtiyacım olan daireyi çok hızlı, net ve kolay bir şekilde kiraladım. kendisine ilgisi detaylarda ki hakimiyeti, titizliği ve yardımları için sonsuz teşekkür ederim..

İrem Önen Arslan

İlgili, alakalı ve anlayışlı kişilerle çalıştık çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim..

Pınar Sinör

Mahmut beyle ilgi alaka ve bilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Kibar ve yardım severliliği için ayrıca teşekkürler

Emre Çeliker

Tedirgin başladığımız süreç Mahmut Bey sayesinde rahatlığa dönüştü. Sağ olsun hiç bir konuda yardımını ve danışmanlığını esirgemedi. Teşekkür ederiz..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.