Ben Melis Gerem

1990 Ankara doğumluğum. Kırıkkale Fen Lisesi ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi lisans mezunuyum.

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinizde hızlı sonuç, akılcı ve kolaylaştırıcı çözümlerle fark yaratır; yatırımlarınıza değer katarım… 

 İhtiyaçlarınızı doğru analiz eder, kıymet yaratır, gayrimenkul yatırım sürecinin sizin için ne kadar özel olduğunu bilerek hizmet ederim.

Sürekli kendini yeniler, yasa ve yönetmelikleri düzenli takip ederim. Müşterim ister alım ister satım için bana ulaşmış olsun, merak ettiğiniz tüm soruları hızlı ve doğru şekilde cevaplarım.

Güvenle tercih eden tüm müşterilerimin her zaman yanındayım.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Melis Gerem portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* Ö*******

Çok başarılı ve işinde güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. İyi ki yollarımız kesişmiş. Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.

S******* A*******

Başarılı bir gayrimenkul danışmanı kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

G******* Ö*******

Melis hanımla iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum. Hem güleryüzü hem özverili desteği ile istediğim evi çok kısa ve keyifli bir süreç ile kiraladım. Her aşamada destek oluşu, güvenilirliği ve ulaşılabilirliği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

S******* K*******

Melis hanımefendinin ofis kiralama sürecimizdeki sıcak ve profesyonel ilgisi için teşekkür ederiz.

O******* K*******

Profesyonel yaklaşımı, takipçiliği, özverisi ve sonsuz desteği sayesinde, evimizin satış sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladık.teşekkürler

Ö******* Ç*******

Melis hanımdan almış olduğumuz hizmet kalitesi son derece iyiydi. Sorunsuz bir şekilde işlemler halloldu.

K******* L*******

Melis hanım aracılığıyla satın almış olduğumuz dairenin gerek satın alma öncesi gerekse sonrası süreçlerde bizlere göstermiş olduğu ilgi ve hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.

S******* B*******

Çok ilgili ve çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim

V******* B*******

ilk tanıştığımız günden itibaren her türlü sorumuza ilgi ile yaklaştı. Her zaman ulaşılabilir idi. Kendisine teşekkür ediyorum.

İsmail Günaydı

Çok acil kiralık eve ihtiyacımız olduğu anda tanıştık Melis Hn. ile. İlk iletişim kurduğumuz andan itibaren ben ve eşimle letişim kurma şekli,çözüm odaklı yaklaşımları ve güleryüzü ile kendisini çok sevdik🙏 Kiralama ve devamındaki süreçteki sonsuz yardimlari için kendisine kocaman teşekkür ediyoruz.

P******* S*******

Sözüne güvenilir, işinin uzmanı, her iki tarafında haklarını etik ve eşit şartlarla düşünüp yorumlayan, danışanın talebini anlayıp yön veren bir emlak uzmanı ile çalışma fırsatı yakaladım. Sektorde bu yetkinliklere sahip nadir insanlardan biri. Yeni bilgilere de açık olması ayrıca cok degerli. Umarım daha da çalıma fırsatı yakalarız.

H******* G*******

Melis Hanım'a ev kiralama sürecimdeki destekleri için teşekkür ederim

G******* D*******

Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ediyorum.

S******* E*******

Melis Hanım ile, hızlı güvenilir bir süreçle sorunumuzu çözdük. Yardımları için teşekkür ederiz.

S******* G*******

Evimi kiraya verirken yapılan çalışmalar ve doğru yönlendirmesinden dolayı Melis Hanım'a çok teşekkür ederim bölge analizi ve kira değerlendirmesi ile bizleri sorunsuz bir kiracı ile buluşturduğu için kendisi ve RE/MAX ailesine bir teşekkürüm.

A******* B*******

Ev satın alma sürecimizde işini ciddiyetle takip ettiği için Melis hanıma teşekkür ediyorum.

R******* G*******

Melis hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Satış sürecimdeki yardım ve destekleri için teşekkürler.

İ******* Y*******

Melis hanım çok seri bir şekilde yardımcı oldu. Çok kısa sürede bizi çok güzel bir eve kavuşturdu. Teşekkürler

M******* Y*******

Bilgili ve ilgili yaklasimlarindan dolayi cok tesekkur ederiz..

S******* A*******

Kendisi hem güler yüzlü ve içten hem de şeffaf ve profesyonel yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. İşlemlerimi yapmam konusunda da hem RE/MAX şirketi hem de Melis Hanım her konuda yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederim.

A******* T*******

Melis Hanım ile uzun zamandır çalışıyorum. Ev ve iş yerimin kiraya verilmesinde çok titiz çalıştı. Her konuda yardımcı olan akıllı, güvenilir ve mesleğinin uzmanı bir emlak danışmanıdır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Z******* K*******

Melis hanim tum samimiyeti ve ictenligi ve konusuna hakimiyeti ile bizi en dogru sekilde yonlendirdi. Kendisi ile bundan sonra da yeni yer arayisim olustugunda calismayi dort gozle bekliyorum.

E******* K*******

Melis hanim tum samimiyeti ve ictenligi ve konusuna hakimiyeti ile bizi en dogru sekilde yonlendirdi. Kendisi ile bundan sonra da yeni yer arayisim olustugunda calismayi dort gozle bekliyorum.

B******* İ*******

Dürüst, güvenilir, işini çok iyi bilen ve oldukça hızlı bir şekilde işlemlerimizi sonuçlandıran Melis hanıma çok teşekkürler.

P******* Ç*******

Melis Hanım samimi güvenilir cook tatlı bir emlak danışanı olarak hayatımıza girdi sonrasında iyi bir arkadaş oldu :)

P******* Ş*******

Melis Hanım'ı tanıdığıma çok memnun oldum. İlgisine alakasına kibar ve nazik tavrına çok teşekkür ederim.

H******* Y*******

RE/MAX ailesinden Melis hanıma çok teşekkür ederim. Kibarlığı, ilgisi ve de güler yüzü için. 😊😊😊❤️❤️❤️

G******* S*******

Melis Hanim ile dairemin satisinda calistik. Surecimizi uctan uca sorunsuz ve son derece basarili yonetti. Cok tesekkur ederim

S******* E*******

Melis hanim bir aydan kısa bir surede yazlık evimi doğru müşteriyle bulusturdu. Uzlastirici, makul,anlayışlı yaklasimiyla bize cok hizli ve iyi hizmet verdi. Cok teşekkürler

A******* S*******

İişini severek yapan güler yüzlü,sabırlı ve çözüm odaklı bir insan.Yakinlarima tereddütsüz önerebildigim yegane çözüm ortaklarımızdan.Kendisine evlerimizi kiralama süreçlerinde emeklerinden dolayı teşekkür eder ve iş yaşamında başarılar dilerim.

B******* K*******

Melis hanım tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu.Konuya hakim,güleryüzlü ve yardımsever.

S******* E*******

Melis hanım bize doğru daire seçmekte gereken önerileriyle çok destek olmuştur.Her zaman gayrimenkul işlemlerimde kendisinden destek almayı düşünüyoruz.

B******* Ö*******

Güleryüzlü muhteşem bir hanımefendi. birlikte çalışmak çok keyifliydi.Aynı zamanda çözüm odaklı ve işbitirici bir danışman.

E******* D*******

Gayrimenkul alım sürecini mükemmel yöneten naif yaklaşım, sabır ve etik kurallarından ödün vermeyen Melis hanıma sonsuz teşekkürler.

F******* Y*******

İlgi alaka ve güler yüzü ile sorunsuz iyi bir süreç yaşadık.Teşekkürler

Y******* Z*******

Bi̇lgi̇ donanim ve teknoloji̇ i̇le kisa sürede ki̇ralama yaptik.Süreci̇ çok i̇yi̇ yönetti.Teşekkürler

T******* A*******

Gerek iş tecrübesi ve gerekse iletişim becerisi ile işimizi çok kolaylaştırdı.Dairemizde çok kısa sürede satıldı.Emlakla ilgili bir konu olduğunda kesinlikle tekrar Melis hanımla çalışmak isterim

Y******* T*******

Kendisine çok teşekkür ederim; süper ilgi, alaka ve çözüm odaklı iletişim.

E******* A*******

Melis Hanım en pozitif emlak danışmanımız oldu. Her zaman güvenebileceğimiz iyi bir insandır.

H******* Z*******

Bu zamana kadar çalıştığım emlakçılar arasında iş disiplini ve iş ahlakı en iyi olan kişi Melis hanımdır. Bir daha ev tutar ya da ev alırsam ilk onlarla iletişime geçeceğim.

T******* Ç*******

Samimî ve net tavrı ile satış sürecini çok iyi yürüten tam bir profesyonel. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

T******* Ş*******

Melis hanim ile daha once kendisi ile calismis olan bir tanidigim in tavsiyesi uzerine tanistik. Guvenilir,nazik ve en onemlisi son derece profesyonel bir danisman.

N******* C*******

Melis hanım mesleğini büyük titizlikle ve olağanüstü emek ve çaba sarfederek gerçekleştirmektedir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

K******* U*******

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

M******* K*******

Ev satışı sürecinin başından sonuna kadar sürekli bilgilendirerek şeffaf bir şekilde işlemi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz.

F******* K*******

Uzun zamandır aradığımız daireyi bulmamıza hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Ş******* K*******

Herşey gerçekten çok mükemmeldi.Alınan hizmet, kurulan diyalog fevkalade idi.Çok teşekkür ederim.

A******* Y*******

Yetkili emlak danışmanı olarak bizi çok iyi karşıladı, kriterlerimize uygun evi belirttiği tarih ve zamanda bize gezdirdi. ev sahibi ve bizimle iyi bir iletişim kurarak bizlerin olumlu karar almasında yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederim.

M******* S*******

İstek ve beklentilerimizi anlayan yaklaşımı, sorun çözme becerisi, iş disiplini, dakikliği ile aldığımız hizmetten memnun kaldık - her şey için teşekkür ediyoruz.

Ö******* K*******

Her konuda yardımcı oldu, profesyonel ve güvenilir bir insan, kendisine teşekkür ediyorum.

F******* C*******

Tüm süreç boyunca çok ilgili ve nazikti. kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Demet Akkoç Bekmezci

Melis hanım işini büyük tutku ve özveriyle yapan bir danışman. Hem samimi hem profesyonel bir çalışma anlayışı benimsemiş nadide biri. Kendisi ile iki kez çalışma imkanı bulduk, bizi sürecin tüm aşamalarında düzenli olarak bilgilendirdi, güvenli ve konforlu bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladı. Gözümüz kapalı evimizi emanet edebileceğimiz biri. Onunla çalışmış olmaktan çok mutluyuz.

Tuğba Korkmaz

Remax dan kiraladığımız evde bize yardımcı olan ve sonrasında da ev ile ilgili problemlerimiz ile yakından ilgilenen Melis hanım; işini tüm samimiyeti ve profesyonelliği ile yapıyor.

Bahtiyar Cebeci

Pozitif yaklaşımları için Melis Hanım'a çok teşekkür ederim.

Merve Gündoğan Ankara

Melis Hanım'ın yüksek enerjisi ile çok keyif aldığımız bir satış oldu. Gönlümüz çok ferah, yeni evimizi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bülent Koç

Can Bey'e ve Melis Hanım'a ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz.

M******* B*******

Olabilecek en kaliteli hizmeti aldık. Can Bey'e, Melis Hanım'a ve Re/Max'a çok teşekkür ediyoruz.

Utku Akbulut

Profesyonel, hızlı, ilgili hizmet.

Sinem Dağüstü

Can Bey ve Melis Hanımın ilgisi için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, ilgili ve işini çok iyi yapan danışmanlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

Enis Tort

Her şey için çok teşekkür ederiz.

A. Korkut Emel Güner

İlgisi, düzenli ve hızlı geri dönüşleri, güvenilirliği ve samimiyeti için çok çok teşekkür ederiz.

Okan Baş

Son derece profesyonel bir şekilde işini yapıyor hiç bir zorluk yaşamadan süreci tamamladık teşekkür eder kolaylık dilerim işinizde

Kadriye Demir

Emlak almadan/satmadan/kiralamadan evvel Melis Hanım ve Can Bey’i bir ömürlük dost edineceğinizin garantisini verebilirim, samimiyetin güler yüzün tatlı dilin ve iş ahlakını bir arada bulmak çok güzel, siz kriterlerinizi söyleyin gerisini onlara bırakın evimizi tam da söyledikleri zaman dilimi ve fiyat bandında sattılar alan mutlu satan mutlu, her şey için çok teşekkürler.

E******* K*******

Süreç çok iyi ve hızlı yönetildi. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Şefika Köroğlu

Güleryüzlü ve anlayışlı uzman olduğu için tavsiye ederim

Demet İlkyaz

Desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Aynur Özalp

Aile samimiyetini yakaladığım bir danışmanla tanıştım. Mal sahibi olurken aynı zamanda dost edindim. Sağlamlık, dürüstlük ve güvenilirlik benim için çok önemliydi. Sizinle bunu yaşadım.

Sanem Apa Doğan

Her istediğimiz an tüm güler yüzü ile bizim sorularımızı cevapladı ve tüm süreçte destek oldu. Teşekkürler

Mehmet Arif Oğulcuk

Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler

Moşe Behar

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Ahmet Güler

İşini çok severek, aşkla ve özveriyle yaptığından emindim. Ev satın almam konusunda, bizim dışımızda ortaya çıkan birden fazla krizi doğru şekilde çözerek, alamayacağım bir evin sahibi kılarak beni gayet şaşırttılar ve mutlu ettiler. Melis ve Can bey olmasa, başkasıyla bu şekilde ilerleyemezdim. Gönülden teşekkur ediyorum. İyi ki varlar :)

Mustafa Akkoç

Tanımakla çok mutlu olduğum arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Sevgi Fırat

Verilen hizmet tüm şekilleriyle memnuniyet verici. Güler yüzlü ve yakın ilgili.

Cüneyt Koç

Gerçekten başından sonuna kadar ilgilenmeleri, süreci takip etmeleri, bize psikolojik destek vermeleri süperdi. Çok teşekkürler

Nazmiye Zafer Koç

Bir gayrimenkul danışmanı nasıl olması gerekiyorsa tam anlamıyla öyleydi. Can Bey ve Melis Hanım bu işimde en büyük destekçim ve gerçekten danışmanım oldular. Güven duygusunu sonuna kadar yaşadım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.