RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Yeşim Öğülmüş portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

D******* Ö*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Her konuda olumlu dileklerimi iletiyorum teşekkür ederim Yeşim hanıma

E******* G*******

Yeşim hanım çok ilgili ve bilgili bir danışman. süreci sıkıntısız atlattık. her şey güzel gitti. kendisine çok teşekkür ederim.

B******* Ş*******

Yeşim hanımla çalışmak çok keyifli, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman, çok memnun kaldım. Teşekkürler

H******* B*******

Profesyonel bir yaklaşıma eşlik eden güven veren bir hizmet anlayışı ile hizmet aldım. Yeşim hanıma çok teşekkür ederiz.

N******* A*******

Yeşim hanım güven veren yapısıyla bütün işlemleri çok güzel bir şekilde yürüttüğü için çok Teşekkür Ederiz.

G******* C*******

Yeşim hanımla gerçekleştirdiğimiz işlemden çok memnun kaldım. Çok ilgili, becerikliydi. Her şey için Teşekkür Ederiz

F******* M*******

Yeşim hanım işinde çok özverili çalışıyor. Enerjisi zaten bir harika, İşini bilen ve alanında uzman olanlara bıraktığımız için gönlümüz rahat, Yeni işlemlerde görüşmek üzere.

A******* O*******

Mükemmel insan sıcak kanlı çok ilgili çok samimi her şey için teşekkürler çok profesyonel.

G******* G*******

Yeşim Hanım, çok ilgili ve bilgi sahibiydi. Tüm işlemlerimizi hızlıca halletti, kendisine tekrar Teşekkür ederim.

Y******* K*******

Profesyonel yaklaşımı ve müşterinin ne istediğini çabuk anlama konusundaki yeteneği ile bize olan yardımları ve desteği için teşekkür ediyoruz Yeşim hanıma.

E******* C*******

Yeşim Hanım çok ilgili ve deneyimli kendinden emin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

F******* C*******

Yeşim Hanım tüm sürecin başından sonuna çok güzel bizlerle ilgilendi. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

N******* Ç*******

Tecrübeli ve güler yüzlü olmasından ötürü işlemlerimizi gönül rahatlığı ile kolaylıkla tamamladık. Çözüm odaklı olduğunuz ve desteğiniz için içten teşekkürlerimi sunarım Yeşim hanıma.

Ş******* C*******

Yeşim Hanım her konuda son derece yardımcı ve destek oldu. Her türlü soru ve çekincemizle ilgili hızlı dönüş yaparak bizi oldukça rahatlattı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

M******* E*******

Yeşim hanım ev kiralama sürecini hızlı bir sekilde cözüme kavusturdu kendisine teşekkür ederim.

H******* K*******

Yeşim hanım ve RE/MAX Borsa ekibine cok teşekkür ederim. Evimi kısa sürede kiraladı. Basarılar diliyorum.

F******* A*******

Aradığınız kriterleri paylaşmanız yeterli.. Mutlaka sizin faydanızı kollayan, size güven veren bir şekilde Yeşim Hanım sizi temsil ediyor. Yatırım, satın alma, satma veya kiralama süreçlerindeki diplomasiden yorulmadan sonuca ulaşıyorsunuz. Teşekkürler

A******* E*******

Bir satış işlemi için tesadüfen tanıştık Yeşim Hanım ile. O günden sonra da farklı bir emlak danışmanı ile çalışmamız artık mümkün değil. İşindeki profesyonelliği, titizliği, genel tavrı ile satış/kiralamada bütün süreçler mükemmel ilerliyor. Özellikle de verdiği güven tartışmasız. İyi ki yolumuz kesişmiş.

S******* E*******

Dürüst, güvenilir, disiplinli, dostane bir danışmandır. Hem tavsiye hem de tercih edeceğim bir isimdir

A******* K*******

Yeşim Hanım Ankara’daki evimizi kiraya verme konusunda bize çok yardımcı oldu. Yorumu geç yazabildim. Uzakta yaşadıgımız ve gelemediğimiz için, kendisine anahtarı gönül rahatlığı ile teslim ettik. Sürecin her asamasında, kendi evi ve kendi eşyaları gibi ilgilendi evimizle. Tüm sorularımızı yanıtlamakta ve sorunlarımızı çözmekte hep yardımcı oldu ve halen de olmakta. Pozitif yapısı bir yana, Yeşim Hanım son derece profosyonel ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

S******* Y*******

Yeşim Hanım’ınbizim ev bulma serüvenine profesyonel rehber olarak bizi tapu dairesine kadar rehberliğine teşekkür ederiz.

N******* K*******

Enerjisi ve güleryüzü ile sorunsuz bir süreci yaşadık :)

A******* K*******

Süreç boyunca bir çok kişiyle iletişim içinde olduk ancak, işini severek, bilerek yapan insan kendini hemen belli ediyor. Destekleri ve güzel sohbeti için Yeşim Hanım’a çok teşekkür ediyoruz.

A******* U*******

Evimizin satış sürecine son derece profesyonel, ilgili ve nazik ve en önemlisi güven duyulan tavrıyla bu süreçte çok yardımcı oldu. Bu vesile ile tanışmamız bizler için çok iyi oldu. Daha nice benzer çalışmalarımız olur diye düşünüyorum. Teşekkürler her şey için

B******* T*******

Gayrimenkulümüz kiralanması konusunda göstermiş olduğu gayretle çok hızlı sonuç aldık, hiçbir sorunla karşılaşmadan işlemlerimizi bitirdi Yeşim Hanım. Kendisine teşekkürlerimizi iletiriz.

E******* B*******

Satıcı taraf olarak çok memnun kaldık. Evimizin satış süresi boyunca mükemmel şekilde ilgi ve alaka gösterildi. Planlanan süre içerisinde satışımız gerçekleşti. Satış esnasında güven çok önemli ve bu güveni Yeşim Hanım aracılığıyla RE/MAX Borsa ailesinde gördük. Başta Yeşim Hanım'a ve RE/MAX Borsa ailesine teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum.

C******* U*******

Yeşim Hanım, emeklerinize sağlık.. Zorlu bir satış sürecini sabır ve başarıyla sonuçlandırdınız.. Başarılarınızın devamını dileriz👏🙏

P******* A*******

Düzgün,titiz,seviyeli,işine saygılı birisi teşekkür ederim

Ş******* Ö*******

İlk görüşmemizden itibaren samimiyeti ve bilgisi ile hem güvenimi hem sevgimi kazandı Yeşim hanım. İşini özveriyle ve profesyonelce en iyi şekilde yapması da ona olan güvenimizi haklı çıkardı. İyi ki yolumuz kesişmiş. Gayrimenkul ile ilgili her konuda danışacağım ilk ve tek adres.

M******* E*******

Yeşim Hanım başından beri çok ilgili, güler yüzlü yaklaşımı ile bizi motive etti. Yardımları ve destekleri için kendisine teşekkür ediyoruz. Çok kısa süre içinde sonuçlandırdık ve memnun kaldığımız bir hizmet aldık, herkese tavsiye ediyoruz.

S******* Ş*******

Sevgili Yeşim Hanım evimin kiraya verilmesindeki katkılarınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum...

N******* A*******

İşinizde profesyonel olduğunuzun enerjisini hissettirmeniz,size güvenirliliğimizi oluşturmuştur.Mülk sahibi ile hakkımızda olumlu referans vermeniz karşılıklı güven oluşumundandır.İlgi,alaka ve hizmetinizden fazlası ile memnun kaldık.Mesleki başarınızın daim olmasını dilerim.Saygılarımızla.

Y******* K*******

Her türlü bilgilendirme ve hızlı desteği için teşekkür ederim.

M******* G*******

Yeşim hanım sadece bir emlak danışmanı değil , bütün süreç boyunca kibar açık iletişimde olan her konuda desteğini esirgemediği için teşekkür ederiz .

M******* G*******

Gostermis oldugu ilgi icin kendisine tesekkur ediyorum.

B******* G*******

Gayet samimi, dürüst yardımlarınız ve gayretiniz için teşekkür ederim.Tekrar çalışmak dileğiyle.

Ö******* K*******

Gayrimenkul alış sürecinde her aşamada aldığım hizmetten ve profesyonel yardımdan son derece memnun kaldım.Tüm alım, satım ve kiralama yapacak kişilere tavsiye ederim.

Ö******* K*******

İlanı gördüğüm ertesi gün hemen daireyi gezdik beğendik ve satın almaya karar verdik.İşlemler süratle ilerliyor.Teşekkür ederiz.

E******* K*******

Beğendiğimiz daireyi çok kısa sürede sonuca bağladı.Bizimle devamlı irtibatta bulundu ve çok ilgilendi.Başarılar diliyorum.

L******* K*******

Yeşim hanım isini kusursuz yapan ve iyi yöneten bir arkadas kendisiyle uzun yıllar calısmak dileğiyle.

E******* P*******

Yeşim hanıma hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim.Çok profesyonel ki̇bar ve nazi̇kti̇.Teşekkürler.

M******* K*******

Süreç boyunca yardimci ki̇bar ve destekti̇.Yeşim hanıma cok teşekkür ederim.

S******* S*******

Yeşim Hanım isini kusursuz yapan ve iyi yöneten bir arkadas kendisiyle uzun yıllar calısmak dileğiyle.basarılar

A******* Ö*******

Her sürecte yaninizda hisediyorsunuz cok ilgili Yeşim hanıma basarılar diliyorum

N******* A*******

Yeşim hanım işlem süresi boyunca tecrübesi yeteneği ve güven vermesi̇yle bana pozi̇ti̇f enerji̇ verdi.Kendisine teşekkür ederim.

H******* Ö*******

Yeşim hanım güleryüzü i̇lgi̇si̇ ve alakasiyla sorunsuz bi̇r i̇şlem gercekleşti̇rdi̇.Yönettiği süreç mükemmeldi basarılar.

E******* K*******

Profesyonel yaklaşımı, ilgisi, samimiyeti ve nazik iletişimi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşatmadan tüm sürecimizi yönetti. Tekrar çok teşekkür ederiz.

Adile Ebru Doğan

Yeşim hanım son derece profesyonel, başarılı bir danışman ve işinde cok profesyonel basarılarının devamını dilerim.

Cansu Ertürk

Yeşim hanim çok i̇lgi̇li̇ ve başarili bi̇r danişman tekrar bi̇r gayri̇menkul i̇şi̇mde kendi̇si̇yle çalişmak i̇steri̇m teşekkür ederi̇m ve basarılarının devamını dilerim.

E******* Ö*******

Yeşim hanım sayesinde gayet gerçekçi bir yönlendirme aldım sorularıma her zaman doğru cevaplar aldım emeklerine teşekkür ederim.

B******* T*******

Yeşim hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. i̇şini çok profesyonel yapıyor. herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bülent Çelik

Güler yüzlü ve dürüst pazarlama tekniğiniz ile RE/MAX'ın farkını ortaya koydunuz. Teşekkürler. 😊

Erbay Kaplan

Evimizin kiralama sürecini hızlı bir sekilde gercekleştirdi.Kendisiyle sorunsuz ve sıkıntısız işlem gercekleştirdim.Teşekkür ederim.

Pınar Canbaoğlu

Yeşim Hanım, kiralama işleminde bizlere düzenli bilgilendirmede kusursuzdu.Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Selim Aktürk

Yeşim hanımın özverili çalısması sonucunda kısa sürede sorunsuz bir işlem gercekleştirip istediğim özelliklerde daireyi kiralamamı sağladı.Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

C******* T*******

Yeşim hanıma evimi kiralama yetkisi verdikten sonra beni hicbir konuda üzmeyerek dairemi kısa sürede kiraladı.Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Z******* A*******

Yeşim hanımla tanısma fırsatı yakalayarak istediğim özelliklerde kiralık daire arayısım son buldu.Teşekkür ederim.

Şule Öz

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Hüseyin Öcal

Yeşim hanımla calısmak büyük bir ayrıcalıktı kendisine teşekkür ederim.

Fırat Koçyiğit

Yeşim hanım her konuda cok yardımcı ve destekti teşekkürler.

İsmail Uslu

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Şavaş Yetim

Yeşim hanımla çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Her şey mükemmeldi. teşekkür ederim.

Şenol Sökmen

Yeşim hanım süreç sorunsuz ve harikaydı kendisiyle çalısmaktan cok keyif aldım teşekkür ederim.

Özlem Çiftçi

yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Volkan Altuntaş

Yeşim hanımın yönettiği süreç dört dörtlüktü sayesinde hayalimdeki evime kavustum kendisine teşekkür ederim.

Selahattin Can Babat

Yeşim hanım süreç boyunca her anlamda cok destek oldu ilgilendi ve de cok samimiydi teşekkür ederim.

Hasan Aykan

Yeşim hanımın özverili ve cana yakın olması süreci sıkıntısız halletmemize yardımcı oldu yeşim hanım işini düzgün yapan bir danısman arkadas cok teşekkür ederim.

Volkan Çevik

yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Muratcan Adıgüzel

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Tolga Çevik

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Muharrem Filiz

işini saygı ve sevgiyi gercekleştiren bir arkadas kendisine teşekkür ederim.

Emre Üstünbaş

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Gökçe Çilingir

Yeşim hanım işlem sürecinde hep yardımcı ve cok ilgiliydi teşekkür ederim.

Meltem Gülatik

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Aslan Filiz

Yeşim hanım süreci mükemmel yönetti.kendisiyle calısmaktan dolayı mutluyum.

Mert Babat

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Cemal Yatak

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

E******* A*******

YEŞİM HANIMDAN SÜREKLİ DANIŞMANLIK ALMAKTAYIZ. KENDİSİ İLE ÇALIŞMAYA BAŞLAMAMIZ BİZE UYGUN EVİ ARARKEN GERÇEKLEŞTİ. O GÜNDEN BERİ DANIŞMANIMIZ YEŞİM HANIM .

M******* K*******

YEŞİM HANIMIN İŞİNE OLAN SEVGİSİ VE İLGİSİ SAYESİNDE KENDİMİZE GÖRE BİR EV ULDUK. TEŞEKKÜR EDERİZ.

M******* Ç*******

YEŞİM HANIM SAYESİNDE İSTEDİĞİMİZ GİBİ BİR EV BULDUK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

H******* İ*******

YEŞİM HANIM İLE YOLLARIMIZ EV ARAYIŞ SÜRECİNDE KESİŞTİ. KENDİSİ İLE ÇALIŞMAKTAN SON DERECE MEMNUNUZ.

M******* K*******

YEŞİM HANIM İLE ÇALIŞMAK BÜYÜK KEYİF. ŞEFFAF BİLGİLENDİRME VE YÖNLENDİRME İLE TALEPLERİMİZİ EN KISA SÜREDE KARŞILADI.

H******* K*******

YEŞİM HANIM İLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUNUZ. BAŞKA EMLAK İŞLERİMİZDE DE KENDİSİNİ TERCİH EDECEĞİZ.

B******* H*******

YEŞİM HANIMIN SÜREÇ YÖNETİMİ VE SONUÇLANDIRMASI ÇOK BAŞARILI. HİÇ SIKINTISIZ ŞEKİLDE İŞLEMLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK .,

M******* A*******

YEŞİM HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SÜRECİ BAŞINDAN SONUNA KADAR KUSURSUZ YÖNETTİ.

B******* K*******

YEŞİM HANIMA GAYRETLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

B******* A*******

YEŞİM HANIM İLE EV KİRALAMA SÜRECİNDE TANIŞTIK. BEKLENTİLERİMİZE UYGUN BİR YER BULUP KISA SÜREDE TAŞINDIK. TEŞEKKÜRLER

B******* A*******

YEŞİM HANIMA EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

D******* A*******

YEŞİM HANIM İLE ÇALIŞMAKTAN SON DERECE MEMNUNUZ. ANLAYIŞLI BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI

A******* A*******

YEŞİM HANIM İLE EV SATIŞIMIZ AŞAMASINDA TANIŞTIK. EVİMİZİN SATIŞINDA BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU. TEŞEKKÜR EDERİZ.

H******* A*******

YEŞİM HANIM İYİ Kİ SİZİ TANIMIŞIZ. EŞİM İLE BİRLİKTE EV ARAYIŞ SÜRECİNDE BİZİMLE BİRLİKTE OLMANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

G******* A*******

YEŞİM HANIM SAYESİNDE ARADIĞIMIZ İŞ YERİNİ KİRQALADIK. ÇOK TEŞEKKÜRLER

B******* Ö*******

YEŞİM HANIMA EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

S******* B*******

YEŞİM HANIM İLE ÇALIŞMAKTAN SON DERECE MEMNUN KALDIM. ÇOK TEŞEKKÜRLER

G******* T*******

YEŞİM HANIM SAĞOLSUN BİZE TAM ARADIĞIMIZ GİBİ BİR EV BULDU. KENDİSİ SEVECEN VE İŞİNİ DÜZGÜN YAPAN BİRİ.

İ******* A*******

YEŞİM HANIM İLE BİR KAÇ KEZ EV ARAYIŞIMIZDA KARŞILAŞTIK. BİZİM YERİMİZE O KADAR ÇOK EMEK VERDİ Kİ. ARTIK YEŞİM HANIM İLE YOLA DEVAM EDİYORUZ

A******* Ç*******

Güler yüzünüz ve samimiyetinizle yardımcı olduğunuz her şey için çok teşekkürler.

A******* D*******

Yeşim hanım süreci harika yönetti hersey kusursuzdu teşekkürler

E******* G*******

Yeşim hanımla calısmak büyük ayrıcalıktı basarılarının devamını diliyorum.

Ö******* B*******

Yeşim hanımın disiplili çalısması ahlaki değeri ve güven sağlaması takdire sayandı kendisine teşekkür ederim.

B******* T*******

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Yeşim hanım kiralama işlemimi sorunsuz bir sekilde yönetti

A******* U*******

yeşim hanımla ilk kez çalısma fırsatım olmasına rağmen sağladığı güven cok muazzamdı teşekkürler.

B******* T*******

Yeşim hanım işinde prosfeyonel basarılı ve cok hanımefendi bir arkadas kendisine teşekkür ederim.

Cennet Uzun

Yeşim hanım kiralama işlemimi sorunsuz bir sekilde yönetti

Ebru Bağcı

Herseyi kusursuz yönetti teşekkürler.

N******* A*******

Yeşim hanım sayesinde istediğim dairenin sahibi oldum teşekkürler.

Pınar Doğan

Yeşim hanım süreci dört dörtlük yönetti teşekkürler.

Özge Karabay

Yeşi̇m hanimla çalişmaktan dolayi mutluyum.Kazançlı bir daire sahibi olmamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

Serhat Munzur

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Sinan Şahin

Yeşim hanım süreci sorunsuz bir sekilde yönetip basarıra ulaştı teşekkür ederim.

Songül İşler

Yeşim hanıma hersey icin teşekkür ederim.

Zehra Uzun

Yeşim hanımla uzun yıllardan beri calısıyorum kendisinin göstermiz olduğu hizmetten güvenden samimiyetinden cok memnunum teşekkür ederim.

Banu Öztürk

Yeşim hanımla tanısmak ve calısmak zevkti benim icin teşekkürler.

Şerefhan Ceyhan

Yeşim hanımla uzun yıllardan beri çalısmaktayım.Evi̇mi̇ satma ve ki̇ralama i̇şlemleri̇mde hi̇cbi̇r sikinti yasamadan dört dörtlük gercekleşti̇rdi̇.Kendisine her konuda cok teşekkür ederim.

Halit Şekerci

Yeşim hanım cok kısa bir zaman diliminde istediğim şekilde evi kiralamama yardımcı oldu.Sorunsuz bi̇r süreç gercekleşti̇rdi̇.Kendisine teşekkür ederim.

Onur Konuralp

Yeşi̇m hanim süreç boyunca her konuda büyük anlamda destekti̇.Bundan sonra ki tüm ev alım satım kiralama işlemlerimde kendisiyle calısmaktan keyfi duyacağım.

Ahmet Cucin

Yesim hanim’a ilgi ve alakasi icin tesekkurler!

Alparslan Küçükdağ

Yeşi̇m hanmin özveri̇li̇ çalismasi sonucu evi̇m en kisa sürede ki̇ralandi.Diğer mülkümünde kiralam yetkisini kendisine verdim.Emekleri̇nden dolayi cok teşekkür ederi̇m.

Göksel Aydın

Yeşi̇m hanim enerji̇si̇ sami̇mi̇yeti̇ ve güveni̇rli̇ği̇yle i̇stedi̇ği̇m evi̇ ki̇ralama süreci̇nde cok destek oldu.Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimi kendisiyle gercekleştireceğim.Emeklerine cok tesekkür ederim.

Gülistan Kaplan

Yeşim hanım her konuda destek oldu.Ne zaman aramak durumunda kalsam her zaman cevap veri̇p yardimci oldu.Kendisine teşekkür ederim.

Aydın Babat

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Doğan Salihoğlu

Yeşi̇m hanim hanim süreci̇ dört dörtlük yönetti̇.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.

Murat Coskun

Yeşim hanım kiralama işlemimi sorunsuz bir sekilde yönetti teşekkürler.

C******* Ö*******

Yeşim hanımla calısmak büyük bir ayrıcalık bundan sonraki tüm işlemlerim kendisine emanet

Mehmet Köse

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

H******* K*******

Yeşim hanımla calısmak cok keyifliydi teşekkürler.

G******* A*******

Yeşi̇m hanimdan süreç boyunca cok memnun kaldim teşekkürler.

Muhammed Kocabay

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Abdullah Alkan

Yeşim hanım her konuda cok yardımcı ve destekti teşekkürler.

Ali Ayhan

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Serkan Can

Her konuda yardimci oldu yeşi̇m hanim teşekkürler.

Burak Balkan

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

T******* T*******

Yeşim hanım süreç boyunca cok ilgiliydi teşekkürler.

Dilan Meriç

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Tuğba Eren

Yeşim hanım süreç boyunca cok destek oldu teşekkür ederim.

Tuğba Uysal

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Asuman Gün

Hersey için teşekkür ederim .

Metehan Bastuğ

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Merve Çıracıoğlu

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Aysel Albayrak

Yeşi̇m hanima emekleri̇nden dolayi teşekkür ederi̇m.

Hazer Yapı Kooperatif

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Soner Öğülmüş

Yeşi̇m hanimla çalişmaktan dolayi mutluyum.Kazançlı bir arsa sahibi olmamı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

Harun Hasbolat

Yeşim hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Suzan Birgören

Gösterdiğiniz ilgi ve samimiyet için ayrıca teşekkürler

Aydın Sarıkaya

Yeni aldığımız ev vesilesi ile tanıştığımız; İlgili, güler yüzlü, içten ve toplumda oluşan olumsuz emlakçı olgusunu yıkan Yeşim Hanım, hanımefendiliği ve samimiyetiyle bizi çok etkiledi. Kendisi ile tekrar çalışmak dileği ile çok teşekkür ediyorum.

Altan Kaman

Yeşim hanım hanımefendiliği ve tecrübesiyle bizi çok etkiledi. İlk kez bir gayrimenkul danışmanı bizimle böyle ilgilendi. Emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Canoğlu

Yeni bir ev almak için verdiğimiz güzel karar ve RE/MAX emlak gayrimenkul danışmanımız yeşim hanımın bizlere göstermiş olduğu zaman kavramı olmaksızın ilgisi, gayreti, nezaketi için çok teşekkür ederiz.

H******* Y*******

Yeşim hanım dükkan devri işlemimizde bize çok yardımcı oldu, bütün destekleri için teşekkür ederiz. iyi ki tanıdık kendisini🙏🏻

Ferhat Kısa

Güler yüzünüz ve samimiyetinizle yardımcı olduğunuz her şey için çok teşekkürler.

Volkan Demirci

Yeşim Hanım harika bir insan, işinde çok başarılı. Her konuda bize anında dönüş sağladı ve süreci çok iyi yönetti. Her şey için teşekkür ederiz.

Ömer Çakır

Yeşim hanımın profesyonel yaklaşımı ile kiralama sürecini başarıyla ve kısa sürede tamamladık. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra ki tüm işlemlerimde kendisiyle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağım.

S******* Ö*******

Yeşim hanımın ilgisi, alakası ve güvenilirliğiyle evimi kısa sürede kiraya verdim. Kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman Yeşim hanımla çalışmaktan büyük onur duyacağım.

N******* T*******

Yeşim hanım muhteşem ilginiz güzelliğiniz güler yüzünüz ve çözümleyici davranışlarınızla bize çok yardımcı oldunuz iyiki sizle kesişti yolumuz bu ticarette ve umarım devamı gelir

Buğra Barut

Kiralamanın son aşamasına kadar oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. Başarılarının devamını diliyorum, müşteri memnuniyeti en büyük başarıdır.

E******* G*******

Profesyonel tutumunuz ve de söz tutma konusundaki hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim

Vahap Yıldırım

Yeşim Hanım, ev alım sürecinde bize göstermiş olduğu sıcak ilgi ve alakadan dolayı buradan teşekkür etmek isterim. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Svetlana Gülbudak

Yeşim hanım kiralık ev arayışımızda bizi çok doğru yönlendirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz

Ayşim Karamehmetoğlu

Yeşim hanıma güler yüzlü,pozitif yaklaşımı ve yardımları için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

V******* M*******

Yeşim Hanım Ankara’daki ev arayışımda bana çok destek oldu. Destekleri için teşekkür ederim.

Caner Öz

Daha önce gayrimenkul danışmanlarına olan negatif bakış açım Yeşim Hanım la değişti diyebilirim. Güvenle mülkünüzü teslim edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim

Şerefhan Ceyhan

Yeşim hanımla çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Her şey mükemmeldi. eşekkür ederim.

Ferhat Kutlucan

Yeşim hanım güleryüzlü,nazik tavrıyla bize hee konuda destek olmuş,ilgilendiğimiz evi 1gün içinde kiralamamış yardımcı olmuştur.Kendisine sonsuz telekkürlerimizi iletiyoruz. Inşaallah ilerde kendi evimizi alırken de Yeşim hanımla çalışmak isteriz.Yeşim hanıma ve Remax a başarılarının devamını dileriz.

Mustafa Geçsek

Kibar güler yüzlü samimi ve herşeyden en önemlisi güven veren birini tanıdıgımız için çok memnun olduk çok kısa sürede evimizi sattı çok teşekkür ediyor tavsiyede bulunuyoruz sizlere ayrıca tesekkür ediyoruz böyle başarıli kaliteli iş bitiren müsteri danışmanları seçtiginiz için

Fazıl Boyraz

Son derece ilgili, nazik, güleryüzlü ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmeti sundu Yeşim Hanım bize. Tüm süreçlerde hep destek oldu. Kendisine müteşekkiriz.

Fevzi Baysal

Yeşim Hanım'dan çok memnun kaldık. Teşekkürler

Burak Tolga Sağlam

Yeşim Hanım isteklerimiz doğrultusunda tam aradığımız yeri buldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Gümüş

Yeşim Hanım, kiralama işleminde bizlere düzenli bilgilendirmede ve hız konusunda çok iyiydi. Ankara ulaşımında bizlere çok yardımcı oldu. Ev sahibi ile anlaşmada çok iyi arabuluculuk yaptı.

Serdal Demirci

Evimizi kısa sürede kiraya verdi kendisine teşekkür ederiz.

İlhan Şirin

Güler yüzü, samimiyeti ve iş bitiriliciğinden dolayı çok çok teşekkür ederiz Danışmanımız Yeşim Hanıma

Mustafa Çetiner

İsteklerimiz doğrultusunda doğru evlere giderek en kısa sürede kiralamamızı gerçekleştirdik.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.