Hayalinizdeki Yatırıma Ulaşmanın En Kısa Yolu...Evinize Giden En Kısa Yolu Tarif Ediyorum.Merhaba! Ben, gayrimenkul sektöründe 3 yıldır başarılı bir şekilde hizmet veren bir profesyonel gayrimenkul danışmanıyım. Bu süre içinde, 100'e yakın satış ve kiralama işlemini başarıyla gerçekleştirdim ve bu alanda önemli bir deneyim kazandım.Kariyerim boyunca, takım liderliği rolümle birlikte işbirliği ve liderlik becerilerim sayesinde ekibimle birlikte daha büyük başarılara imza atmaya çalışıyorum. Ekip çalışması benim için önemli ve her üyenin güçlü yönlerini ortaya çıkararak başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlıyoruz.Aynı zamanda teknolojiyi de işime entegre etmekten büyük bir keyif alıyorum. Drone ve sanal tur çekimleriyle, müşterilerime gayrimenkulleri daha yakından tanıma imkanı sunuyor ve onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına yardımcı oluyorum. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmam sayesinde, müşterilerimle güçlü bir ilişki kuruyor ve onların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çaba sarf ediyorum.Eğitim hayatıma da büyük önem veriyorum ve yüksek lisans derecesine sahibim. Sürekli olarak sektördeki güncel gelişmeleri takip ediyor, bilgi ve becerilerimi güncel tutmaya özen gösteriyorum. Bu sayede müşterilerime en güncel ve doğru bilgileri sağlamak için her zaman hazır durumda oluyorum.Gayrimenkul danışmanlığı, benim için bir meslekten çok, bir tutku ve yaşam tarzıdır. Her yeni müşteri, yeni bir hikaye ve yeni bir başarı öyküsüdür. Müşterilerimin hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak beni her zaman mutlu ediyor ve bu yüzden işimi büyük bir coşkuyla yapıyorum.Siz de gayrimenkul dünyasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için en uygun gayrimenkul çözümlerini birlikte bulabilir ve hayatınızı değiştirecek kararlar alabiliriz.Hedeflerime ulaşmak için gayretle çalışan, teknolojiyi yakından takip eden ve müşteri memnuniyetine odaklı bir gayrimenkul danışmanı olarak, sizin de ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan mutluluk duyarım.Sevgiyle kalın.

Uzmanlık Bölgesi

Altunizade Mah. / Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Mah. / Üsküdar Barbaros Mah. / Üsküdar İcadiye Mah. / Üsküdar Valide İ Atik Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Armağan Kocabaş portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Filiz Bora

Armağan Bey'e tüm destek ve yardımları için sonsuz teşekkürler. Bu süreçte kendisini yorduysak kusurumuza bakmasın. Harika bir insan. TEŞEKKÜRLER...

Beyza Köroğlu

Armağan Bey'e emeği için çok teşekkür ederiz.

N******* K*******

Dairemizi çok kısa sürede çok iyi bir kiracıya verdi. Emekleri için teşekkür ederim

C******* Y*******

Aradığımız evi çok kısa sürede bulmamıza vesile oldu. Kendisine teşekkür ederim

Şebnem Köksal

Profesyonel ve güler yüzlü hizmeti için çok teşekkürler. Sonraki işlerde çalışmak ümidiyle

Fidem Barut

Mülkümü çok kısa sürede istediğimiz fiyata sattı.Profesyonel hizmeti için teşekkürler

Miray Tala

Üsküdardaki evimize çok kısa sürede alıcı buldu.Satış işlemlerini sorunsuz bir şekilde yaptı.çok teşekkürler

Gökhan Barut

Beğendiğimiz dairenin alımı için çok çaba sarfettiler. Emekleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Haydar Arı

Maltepedeki dairemizin çok kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz

Cihan Tarhan

Beğendiğimiz mülkün alımında başından sonuna kadar çok destek oldu. Profesyonelliği ve güleryüzü için sonsuz teşekkürler

Sibel Kesme

Armağan Bey'le defalarca çalıştık. Tüm gayrimenkullerimizin yönetimi kendisinde. Hizmetleri için teşekkürler.

Tuncay Demir

İstanbul dışındaki arsalarımızın kısa sürede satışlarını gerçekleştirdi. Çok teşekkürler.

Eren Köse

Dairemizi çok kısa sürede kiraladı. Kendisine teşekkür ederim

Emin Yıldırım

Aradığımız daireyi çok kısa sürede bulduk. Profesyonel hizmeti için kendisine ve RE/MAX Goal ailesine teşekkür ederim.

S******* Ö*******

Son derece güler yüzlü ve iş bitirme odaklı bir danışman . Kendisine teşekkür ederiz.

Z******* D*******

Disiplin ve düzen gayet memnun edici. Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

G******* E*******

Armağan beye hizmetinden dolayı teşekkür ederiz. Kiracı bulma konusunda çok hassastık ve kendileri istediğimiz gibi kiracı bulmamıza sebep oldu.

A******* E*******

Armağan beye çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldu kendisinden gayet memnun kaldık.

N******* B*******

Armağan bey işlem sürecinde bizlere çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

S******* D*******

Armağan bey süreç boyunca çok ilgili ve özenli davranarak her konuda destek verdi. Kendileriyle sürekli çalışmaya devam ediyoruz. Teşekkürler

Berkay Beker

İş yeri kurmak için kendisi ile irtibata geçtik. çok kısa sürede istediğimiz gibi bir yer buldular çok teşekkürler

Murat Karaman

İş yerimizin kiralama işlemi çok kısa sürede gerçekleştirildi çok teşekkür ederiz.

Erdinç Polat

Armağan beye bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. güler yüzlü, müşteri ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.

Asena Yıldırım

Armağan bey ile geçen ay tanıştık. Satılık dairemiz olduğunu ve çalışmak istediğimizi söyledik. Sürekli takibi ve bizimle kurduğu detaylı iletişimi sayesinde dairemizi 1 hafta içinde alıcısına ulaştırarak, bizlerin memnun edici bir satış yapmasını sağladı. Bu durumlarda güvenilirlik ve iletişim çok önemlidir ve bunların ikisi de Armağan bey ile çalıştığımız sürece mevcuttu. Ayrıca güler yüzü ve ilgisi için de teşekkürlerimizi sunarız. Armağan beyle çalışmayı düşünen herkes gönül rahatlığıyla bu sürece girebilir :)

E******* Y*******

Armağan Bey ile birden fazla satış işlemi gerçekleştirdik ve her zaman aynı profesyonellik, aynı verimlilik ile bize yardımcı olmakta. İhtiyacınıza, isteklerinize uygun bir ev bulacak emlakçı arıyorsanız, Armağan Bey bu konuda güvenebiliceğiniz kişi.

M******* G*******

Uzun zamandır birlikte çalıştığımız çok değerli ve gördüğüm en profesyonel kişilerden biridir.

Serener Bağrıaçık

Ben bir süredir ev bulamıyordum arman bey sayesinde evimi buldum çok memnunum müşterileri arasında çok iyi bir köprü olmanın yanı sıra portföyündeki evlerin fotoğraftaki ve açıklamalardaki ile birebir örtüşmesi şeffaflık ve dürüstlük olarak bize gösterdiği ilgiden ve alaka’dan dolayı teşekkür ederiz.

B******* B*******

Alım sürecimizde Armağan Beyle çalıştık bize çok yardımcı oldu kısa süre içerisinde zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık.Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Enes Şahin

güler yüzlülüğünüz ve ilgi alakanız için teşekkür ederiz.

Ahmed Hadı

Ev alım sürecimizde çok yardımcı oldu. Tüm işlemlerin takibini yaptı. Tüm sürecimiz sorunsuz tamamlandı. Çok iyi bir danışman kazandık. Çok teşekkürler

Zulkar Tezcan

Armağan bey bana her konuda yardımcı oldu. Yurt disinda yasamama ragmen surec benim icin cok kolay gecti. Yurekten tesekkur editorym.

A******* T*******

Armağan bey bize bir çok konuda yardımcı oldu. Kendisine bu süreçte bize göstermiş olduğu ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

F******* A*******

Herşeyi çok güzel yönetti, sürdürdü ve sonuçlandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

M******* P*******

Kendisinden son derece memnun kaldık. Her şey için teşekkür ediyoruz.

M******* Ş*******

Güler yüzlü, iletişime açık ve çözüm odaklı bir hizmet aldık. Teşekkürler

B******* K*******

Gayet başarılı enerjisi yüksek ilgili başarılı bir danışman. Teşekkürler

Ayşegül Arıcı

Armağan bey'e güleryüzü , sabrı , mesleki deneyimi ve iş disiplini için çok teşekkür ederim. Kısa süre içinde tüm süreçleri profesyonellikle yönetti ve sonuçlandırdı . Güvenilirliği , dürüstlüğü ve içtenliği ile uzun yıllar birlikte çalışacağım bir emlak danışmanına kavuştuğum için mutluyum . Meslek hayatında nice başarılar dilerim .

P******* Y*******

Armağan beye ilgisi ve alakasında dolayı teşekkür ederiz. Kendisinde çok memnun kaldık önerilecek bir danışman.

B******* T*******

Armağan bey ile çalıştığımızdan dolayı kendimizi çok sanşlı hissettik diyebiliriz. Tecrübeli ve güler yüzlü bir danışman çok teşekkür ederiz.

Kaan Özcan

Armağan beyin gerek ilgi ve alakası gerekse güler yüzü beni fazlasıyla kendisine ısındırdı ve memnun etti. Şimdiden kendisine çok teşekkürler.

Caner Baş

Şu zamana kadar konut kiralamak için yaşadığımız bütün çabaları, uğraşları minimuma indirdiği, işimizi hızlı ve sorunsuzca hallettiği için Armağan beye çok teşekkür ederiz. Kendisi şu zamana kadar gördüğümüz en iyi danışmandır :)

Burak Yılmaz

Çok kısa zamanda her şeyimizle ilgilenerek güvenli bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederim. tekrar görüşmek ümidiyle.

Caner Demir

Armagan bey tum sorularimiza hizla cevap verdi ve hizli bir sekilde aradigimiz evi tuttuk. Desteginiz icin tesekkurler.

Gökhan Özyurtlu

Armağan bey'in ilgisi, hızı, samimiyeti, dürüstlüğü ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederiz.

S******* Y*******

Merhabalar aldığım gayrimenkulün devir sürecinde karşı taraftan kaynaklı sorunları hızlı ve düzgün şekilde çözme konusunda gösterdiği emeği ve ayrıca güler yüzlü hizmeti için kendisine çok teşekkür ederim. Armağan beyin devamını dilerim

İbrahim Uçak

Herkese Merhaba Armağan bey ile çalışmak bir zevkti. Kısa sürede hedefimize ulaştık. Başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar

Duygu Kara

Armağan Bey'e sabrı ve profesyonelliği için çok teşekkür ederim. Her aşamada inanılmaz yardımcı oldu. Düşünmeden tavsiye edeceğim bir isim oldu. Tekrar karşılaşmak dileğiyle..

M******* P*******

Armağan beyin hem iş disiplininden hem kişiliğinden çok memnun kaldık. Kendisiyle iş birliğimiz hala devam etmekte. Kendisinden alış ve satış konularımız için destek almaya fikir almaya devam ediyoruz. Tam bir danışmanımız diyebilirim. Teşekkürler.

K******* Ö*******

Armağan beyden çok memnun kaldık. İşini düzgün ve güzel yapan birisi hiçbir sorun yaşamadık yardımları ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

G******* E*******

Fevkalade çok değerli çok dürüst çok mükemmel bir insan. Çok memnun kaldık. İşini en iyi yapan bir danışman. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Her Konu Ç Yardımcu Oldu Sağ Olsun

Çok ilgili her konuda yardımcı oldu

Kamilozbay

Çok başarılı ilgili uyumlu biri

Kaan Aksu

Armağan Bey işini severek yapan ve her konuda desteklerini esirgemeyen işinin ehli bir Gayrimenkul Danışmanı. Herşey için teşekkür ederim.

H******* D*******

Armağan bey bize çok yardımcı oldu. Gereken tüm bilgileri bize iletti ve destek oldu. Teşekkür ediyoruz kendisine

H******* D*******

Teşekkürler

B******* U*******

Kendisi güler yüzlü, samimi ve işinde oldukça dikkatli bir insan bundan sonraki bütün emlak işlerimi Armağan beyle gözüm kapalı yapabileceğime eminim.

Rauf Gözönünde

İlgi ve alakanıza tşk ederim arman bey işinde çok iyi elinize sağlık herkese tefsiye ederim işin hakını veriyor aldığını hak ediyor

Kahan Yılmaz

İlgili ve titiz.

Oğuzhan Emre Avcı

Armağan Bey bu zorlu piyasa koşulları ve oluşan güvensizlik ortamına rağmen, 1 aydır kendimize uygun bir ev aradığımız bu sürecin sonunda tam olarak aradığımız filtrelere uygun bir evi bize sundu ve tüm işlemlerde en ufak detaya kadar bizden bile daha fazla ilgilenerek çok kısa sürede süreci tamamladı. Güvenilir ve samimi bir kişi olduğunu ilk gördüğümüz andan itibaren anlamıştık ancak bir o kadar da işinde ne kadar başarılı ve şeffaf olduğunu bugünkü imzalar neticesinde gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Tüm ilginiz, alakanız ve emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Armağan İmamoğlu

Miras olarak intikal eden evimizin eski eşyalarını boşaltma aşamasından itibaren bize destek veren, sonra da çok kısa bir sürede beklediğimiz bir fiyatın üzerinde müşteri bularak satış işlemini sorunsuz gerçekleştiren adaşım Armağan beye kocaman teşekkürler...

Ş******* S*******

Tam aradığımız tarzda daireyi çok uygun bir şekilde bize kazandırdı. İlgi ve alakasından ötürü kendisine teşekkür ederim.

Ali Alagöz

İlk başta şirketinizle çalişmayı pek düşünmuyodum taki armağan beyle tanışana kadar saolsun gerek profsyenellik gerek samimiyet ikili ilişkileri cok saglam biri sayesinde cok kısa bi süre sonuca ulaştık kendisine ilgisi alakasından dolayı teşekkürler

Kamuran Zengin

İşini Proffesyonel bir şekilde yapan.Evi tutma sürecimde bana en güzel şekilde yardımcı olan sayın Armağan beye burdan çokça şükranlarımı sunuyorum.

F******* G*******

Öncelikle Armağan bey e tüm süreç boyunca gösterdiği profesyonel yaklaşımı ve desteği için teşekkür ederim. Remax markasına olan güvenim bir kat daha artmış oldu Armağan bey sayesinde. Kaliteli bir o kadar ilgi ve alakalı olan Armağan bey sayesinde kısa sürede sonuca ulaşılmış oldu. Önümüzdeki dönemde de tekrsr çalışabileceğim bir yatırım uzmanı tanımış oldum. Tekrsr teşekkürler

Kenan Yanık

Nasıl emlakçı olunur? sorusuna yönelik verilebilecek bir cevaptır Armağan Bey. Mesleğini, hizmet düsturuyla icra ediyor. Kiralama sürecinin başından sonuna kadar ilgi ve alakalarıyla daima takipte oldular. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.