Remax Gayrimenkul Danışmanınız yanınızda ,  içiniz rahat olsun :)


1977 Ankara Doğumluyum. İlk, orta ve Lişe eğitim ve öğretim hayatımı Özel Yükseliş Kolejinde bitirdim.

Akademik hayatıma Bilkent Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım bölümünde devam ettim. 

Askerlik sonrasında 2003 yılında Uluslararası Danışmanlık hizmeti veren bir turizm şirketi kurarak çalışma hayatıma başladım. 

Turizm alanın yanına Motorlu Araçlar Alım satım firması ekledim. 1 sene Dünya mutfağı işletmeciliği yaptım. Şirketi devrinden  sonra  ,

Cafe ve Spor Salonu açtım . 2021 yılında Gerekli Kursları tamamlayarak Remax ailesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak faaliyet göstermeye başladım. Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Halil Haluk Haktanir portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Levent Gökçen

Yaklaşımı,yardımcı ve arabulucuğu çok faydalı oldu. Çok memnun kaldık,teşekkür ederiz.

Uğur Gülsün Büyüktaşa

Mükemmel hizmet Gönül rahatlığı ile her işimiz çabucak halledildi. Halil Haktanır Bey'e çok çok teşekkür ederim.

Meryem Başkaraağaç

Çok ilgili ve güler yüzlüler.En ufak sorun olduğunda çözüm odaklılar. Sıcakkanlı aile ortamı kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bundan sonra başka yer aramama hiç gerek yok. Uzun yıllar çalışacağıma inanıyorum.

Derya Erdoğan

Çok memnun kaldım. İlgisi ve kontrat anlaşması sırasında bilgilendirmesi gayet güzel. Yardımlarından dolayı Halil Bey'ye teşekkür ederim. Halil Bey ve ekibine teşekkür ederim.

Esra Avşar

Satışın her aşamasında göstermiş oldukları nezaket ve kibarlık için teşekkür etmek isterim. Bunun dışında iletişim sürecini kusursuz yürüttüklerini ve süreç boyunca destek olduklarını belirtmek isterim. Böyle profesyonel kişilerle iş yapmış olmak çok güzel bir tecrübe her şey için teşekkür ederim.

Taner Yılmaz

Halil Bey'in tüm süreçleri çok iyi yönetmesinden çok memnun kaldım. Kendisini tanımak ve kendisi ile çalışmak Remax can firmasını tanımama ve sevmeme de vesile oldu. Her şey için çok teşekkür ederim.

Halil Topak

Gayrimenkul Danışmanı Halil Haktanır Bey'e ve Remax Can çalışanlarına sıcak ve cana yakın davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Gerek tapu devri gerekse bu süreçte hem alıcı ve hem de satıcı tarafı şeffaf yaklaşımından dolayı kendisine tekrar teşekkür eder başarıların devamını dileriz.

Murat Altuntaş

Sürecimiz çok hızlı şekilde tamamlandı. Danışmanınız Halil Haktanır' çok teşekkür ederiz.

Ali Yenen

Halil Bey'in tavrı ve kibarlığı son derece önemliydi. İlgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Aydemir Ölmez

Son derece kibar beyefendi ve yardımsever herseyden önemlisi müşteriyi kendinden görüp müşteri odaklı çalışan dürüst bir insan

Gökhan Gündoğan

Satış ve tapu esnasında gerekli bütün işlemleri kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdiler. Çok memnun kaldım çok teşekkürler.

İlhami Kurt

Satış ve tapu esnasında gerekli kolaylığı sağladı.Sıkıntısız bitti memnun kaldım. Çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere.

Yener Koçak

Halil bey aracılığıyla çukurambardaki evimin kiralanması sürecini en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde tamamladık. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.