-Hayalleriniz için birlikte yol alalım. -Kalite ve güven için emin ellerdesiniz. -Merhaba...1968 Ankara doğumluyum. Eğitim hayatımı Ankara da tamamladıktan sonra;, yine Ankara da Kurumsal firmalarda İş hayatıma başladım. Uzun yıllar özel sektörde mali işler bölümünde idarecilik yaptıktan sonra emekli oldum. 2021 yılında Muğla Milas Ören beldesine yerleştim. Büyük hevesle yapmak istediğim Emlak danışmanlığı fırsatını RE/MAX da buldum.

Her zaman Gayrimenkul danışmanınız olarak sizlere destek olmak için yanınızda olacağım. Amacım hedefinize en kısa ve doğru şekilde ulaşmanızı sağlarken yüzünüzde mutluluğu görmek.

Saygılarımla.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sedat Özkan

Tanıştığımız ilk dakikalardan itibaren yaklaşımı,ses tonu,kibarlığı ve zerafetiyle bende çok olumlu hisler yarattı. Önümüze çıkan engeller neticesindeki tecrübe ve bilgi birikimiyle,alternatif çözümcül kişiliğiyle gönlümde taht kurdu. Günümüzde eşine az rastlanan dürüst,saygın,güvenilir,sözünün eri,naif ve çok kibar biri. Dostluğumuzun sadece ticari olarak değil bir ömür boyu sürmesini istediğim nadir kişilerden. Kendisine özveri dolu emekleri için çok teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum.

Sevim Altun

Yeni işinizde ve yaşamınızda başarılar dileriz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.