RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Emrah Uçar portföyünde 31 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 31 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa İhap Subaşı

Emrah Bey evle alakalı çok detaylı açıklamalar yaptı; eksiksiz şekilde. Hiçbir şekilde eksik bir bilgi vermedi.Yaklaşımı ve üslubu çok cana yakındı.

Esra Aksoy Seber

Danışmanlığı ve güleryüzü sayesinde ev sahibi olduk. Çok teşekkür ederim Emrah Bey ve RE/MAX Fly ekibine.

Hüseyin Kayahan

Nazik, bilgilendirici ve pozitif yaklaşımları ev sahibi ile iletişimimizi kolaylaştırdı. Her iki tarafı doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Dürüst ve açık oluşu kendisiyle anlaşmayı kolaylaştırdı. Tekrar çalışacağız.

Ümit Selçuk

Ümraniyede yer alan dairemi satmak için REMAX dan destek aldım. Süreç uzun ve zorlu olmasına rağmen Emrah Beyin desteği ile üstesinden geldik. Samimi ve gayretli tavırları sayesinde dairemizi sattık. Yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.