1978 Yalova doğumluyum. 1 kız çocuğu annesiyim.

İstanbul Üniversitesi Sivil Havacılık İşletmeciliği Mezunuyum

15 Sene Renault 'ta Satış Uzmanı olarak görev yaptım.

Sonrasında ilgi alanım olan havacılık üzerine Türkiye'nin ilk ve tek pilot mağazası olan İstanbul Pilot Shop' u kurdum

Havacılık üzerine eğitim ve organizasyonlar yaptım.

Kızım doğduktan sonra iş hayatına bir süre ara verdim.

Özgür ve özgün bir çalışma ortamı sunduğu için RE/MAX GELİŞİM Ofisinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyim.

Uzmanlık Bölgesi

Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Şenay Zümrüt portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

G******* T*******

I would like to extend my heartfelt appreciation to Senay Zumrut for the remarkable service she delivered throughout our journey of purchasing a new home. Residing away from Istanbul and seeking a home for my mother, who lives alone in Turkey, presented its challenges. However, Senay's assistance was invaluable every step of the way. Her exceptional communication skills and profound understanding of the real estate process made the entire experience seamless for both my mother and us. Senay's expertise and trustworthy demeanor instilled confidence in us from the outset. Without a doubt, she possesses extensive experience in her field. I wholeheartedly recommend Senay to anyone seeking a dedicated and knowledgeable real estate professional. Her assistance truly made a difference, and we are immensely grateful for her support.

Hande Utku

Şenay Hanım gibi güvenilir, dürüst, işinin ehli bir emlakçıyla çalıştığımız için çok şanslıyız. Kendisi A'dan Z'ye tüm süreçle birebir ilgilenip her türlü işe koşturdu. Aynı zamanda çok iyi bir insan, kesinlikle tavsiye ederiz. Çok teşekkürler her şey için!

Esin Özünlü

BİRLİKTE İŞ YAPMAKTAN ÇOK KEYİF ALDIĞIM,DÜRÜST,GÜVENİLİR,YARDIMSEVER VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR DANIŞMAN VE KURUMSAL BİR EMLAK FİRMASI HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Çiğdem Akbulut

iletişim açışından oldukça güzel bir satış oldu. Şenay hanımın iyi niyeti ve güven verici tarafıda çok etkileyici oldu satış için herşey için teşekkür ederim.

Burak Güner

Şenay hnm işini özveri ile yerine getirdi Çok memnun kaldık. Teşekkürlerimi sunarım.

Berna Dalkılıç

Şenay Hanımla daha önce de çalıştım kendisi her zaman çok profesyonel gülyüzlü ilgili işini titizlikle yapıyor başından sonuna her aşamayı takip edip satışla ilgili sorun çıktığında dahi pratik ve zekice çözümler üretebiliyor ben kendisinden çok memnunum yine bir mülk alımı yada satışında ilk olarak kendisiyle irtibata geçerim .Herkese de tavsiye ediyorum..Emlak işinde tek geçerim 👌👌

Recayi İsenkul

Evimizi satın alırken danışmanımız Şenay hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık kendilerinin titiz çalışması ve gereken bilgileri eksiksiz olarak bize iletmesi bizi oldukça memnun bıraktı .Aynı zamanda kendisinin pozitif enerjisi bize güç verdi.Bu süreci kısa zamanda başarılı ve olumlu yönde bitirdiğimiz için çok memnunuz .Ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim.İhtiyacımız olduğunda kendileri ile tekrar çalışmaktan zevk alacağımıza eminim.Çevremede tavsiye edeceğim

Ö******* T*******

İlginiz alakanız ve iş deneyiminiz ile bizi doğru yönlendirip tapuya kadar her konuda yardımcı olduğunuz için size ve Remax Gelişim ofisine çok teşekkürler.

Feriba Altınoluk

Emlak danışmanımız Şenay hanımın pratikliği, güler yüzü ve sabrı için çok teşekkür ederim. Kendisi bize hiçbir iş bırakmadan hızlı profesyonel bir biçimde işlerimizi halletti. Bundan sonra emlak danışmanımız Şenay Hanımdır.

Selim Öztürk

RE/MAX Gelişim ofisinden Özer Bey ve Şenay Hanım emlak işlerimizde yardımcı oldular. Kendilerinden Mükemmel bir hizmet aldık. Sonsuz Teşekkürler

Ayhan Gülal

Ülkemizin bu zorlu sürecinde bu şekilde özverili, anlayışlı ve iletişimi yüksek bir şekilde bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız

A******* K*******

Şenay hanımla yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız kendisine sonsuz teşekkürler.

Havva Aktan

şenay hanım çok güleryüzlü ve iyi bir danışman onunla tanıştığımız için şanslıyız. sorunsuz bir şekilde evimizi sattık

İrina Naumova

Şenay Hanımdan satın aldığım daireyi görmeye gittiğimiz andan itibaren çok içten samimi ve profesyoneldi. Satış işlemimi çok hızlı ve güvenilir bir bicimde halletti. İyi ki kendisini tanımışız. İşini severek ve çok düzgün yapan bir danışman. Teşekkür ederim.

Canan Aykul

Hayatımda tanıdığım en tatlı, en yardımsever insanlardan biri. Kendi eviymiş gibi çıkarlarımı koruyarak her şeyiyle ilgilenmesi bize hiçbir iş bırakmaması ve güvenilir olması harika.. Bünyenizde Şenay hanım olduğu için çok şanslısınız. Çook teşekkür ederim

Nalan İlbi

Şenay hanımdan çok memnun kaldım. Kendisi çok gayet ilgili ve sıcak biri. Çok kısa sürede işlerimizi hızlı bir şekilde halletti .Kendisine çok teşekkür ederim.

H******* K*******

Şenay hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, onun yardımlarıyla istanbulda daire sahibi olduk. Çok güler yüzlü ve özveriliydi sağolsun😊

Emel Yarşılıkal

Şenay hanımı almak istediğimiz bir ev için aradım, telefondaki ilk andan itibaren sıcak konuşması verdiği bilgiler detaylar ve enerjisi çok hoşuma gitti. evi görmeye gittiğimizdeki güler yüzlü tavrıyla ev hakkında her şeyi sormadan tek tek anlattı çok güzel bilgilendirdi. evi satın alamadık ama şenay hnm gibi işinde uzman biriyle tanıştığıma çok memnun oldum.

Rüveyde Balbey

Şenay hanım ,bu kadar kısa sürede problemli bir satışı bizleri hiç yormadan kolayca ve hakkıyla yaptı. süreci güzel yönetti enerjisi ve sakin tavrı ile iletişimi çok güzel .Tanıdığım için çok memnun oldum şenay kızımı.

Rıfat Uygun

Gerek ev tutuş sürecinde gerekse tuttuktan sonra gerekli takip ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Muharrem Tekay

Kendisiyle beğendiğim evi satın almak için tanıştım, bu süreçte o evi alabilmek adına kendi evim satılmasında bana çok yardımcı olup daha alacağım evin kredi işlemleri devam ederken 1 hafta gibi kısa sürede evimin satışını gerçekleştirdi. hem alım hem satım sürecinde taraflara yaklaşımı gayet profesyonel ve motive edici olup,7/24 demeden tüm zamanlarda yanınızda olup sizi motive edici yaklaşımı çok güzel. bu sebeplerden dolayı ev alım satım süreçlerinizde destek alabileceğiniz gerçek bir profesyonel olarak herkese tavsiye ederim.

A******* Ö*******

Şenay hanım hem ev alma sürecin de hemde evi kiralama sürecinde özverili bir şekilde destek olduz.Son sürecimiz evin kiralanması idi çok kısa sürede kiralandı ve kiracı ile olan tüm süreci bana minimum iş yükü ile yürüttü.Emeğiniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.Benim gibi çok vakti olmayanlar için mükemmel bir iş ortağı.

Kumsal Başyurt

İstanbula başka bir şehirden taşındım. şenay hanım sağ olsun tüm sürecimde bana destek oldu. gözünüz kapalı kendisiyle çalışabilirsiniz. elektrik aboneliğimden tutun her konuda destek verdi. i̇yi ki kendisiyle çalışmışım

İsmail Bakır

Şenay Hanım'ı dairemi kiralama esnasında tanıdım evimi çok kısa bir sürede kiraya verdi çok teşekkür ediyorum müşterilerine yaklaşımı mükemmel güvenilir sempatik bilgili sonuç odaklı bilgi ve tecrübesiyle bütün ayrıntıları gözeterek bizleri aydınlattı çalışkan dürüst saygılı işinin ehli Şenay kızıma çalışma hayatında ve tüm yaşımda başarılar diliyorum sevgilerimle.

Hakan Çetinkaya

Etkili müzakere ve hızlı işlem için çok teşekkürler. şenay hanımla çalıştığımız ıcın çok mutluyuz.

Ali Can

Çok iyi çok ilgili çok bilgili süreci çok iyi yöneten her zaman güler yüzlü ve iş bitirici bir danışman herkese şiaddetle öneririm

Mehtap Süngün

Gerçekten çok ilgili kibar bir kadın ev kiraladık çok ilgilendi diğer emlakcilar gibi asla değil işini çok iyi yapıyor çok tsk ediyorum şenay hanıma 😘😘

A******* Ç*******

Şenay hanım'la daha önceki bir alım satım işleminde çalışmayı düşünmüş ancak kısmet olmamıştı. i̇şine gösterdiği özen, temsilcisi olduğu veya olmadığı olayın tüm taraflarına karşı gösterdiği saygı ve mesleğindeki profesyonelliği takdire şayan bir kişilik olarak uzun yıllar birlikte çalışabileceğiniz piyasada nadir rastlanan bir emlakçı. her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

Aslıhan Ersoy Ilgınöz

Şenay hanım evimizin satışında bize çok yardımcı oldu. profesyonel bir danışman hem güvenilir hem de güler yüzlü. çok teşekkür ederi̇m.

Mohammed Hannash

Tek kelime ile süper.. superwomen. profesyonel, hızlı, güvenilir, sempatik. çok teşekkür.

Onur Aytunç Okur

Şenay hanım yaklaşık iki senedir danışmanımız. Kendisi bizim için her şeyden önce büyük bir güvendir. A'dan Z'ye her türlü istek ve ihtiyaçlarımızda gözümüzü arkada bırakmadan içten, sevecen ve samimi bir şekilde ilgilenmiş ve ilgilenmeye de devam etmektedir. Her şey için teşekkür ediyor ve iyi ki var diyoruz...

Semra Demir

Tek kelime ile harikasının bilgi tam donanım süper bir profesyonellik işini severek yapan birisi sizinle karşılaştığım için şanslıyım ilgi ve alakanız için teşekkür ederim 😊

Remzi Emre Burç

Şenay Hanım çok güler yüzlü ve işine çok hakim verdiği bilgiler ve bize yaklaşımı sayesinde o an kiralamaya karar verdik..kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Olgun

Şenay hanımın ilgisi ve alakası için cok tesekkur ederız. Cok ılgılendı bızımle. Kendısıne cok tesekkur ediyoruz. Sayesınde guzel bır evımız oldu ☺️

Tuncer Öztürk

Şenay Hanım çok güvenilir bir danışmanımız oldu. Evi bizim istediğimiz şekilde pazarladı ve kiraladı. Satış niyetimiz olursa da yine RE/MAX Şenay Hanım'la çalışacağız. Kendisine ve RE/MAX’a çok teşekkür ederim.

Özkan Akkan

Şenay Hanımın yakın ilgi ve alakası, işini takibi, kiralama işlemini tam anlamı ile kısa zamanda ve istediğimiz müşteri profili ile kapatmasından dolayı son derece memnun kaldım. Teşekkürler.

Yunus Emrah Kılıç

Şenay Hanımdan ve verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Sıcak ve samimi işinde uzman. Teşekkürler

Funda Temeltaş

Çok memnun kaldık .Güven çok önemliydi bizim için. Kendisine güvendik . Konutumuzun satışı sürecinde sürekli bizimle irtibata geçti . Ortak tapulu bir konuttu. Bizlerle ayrı ayrı konuşup izahat verdi. Tapuya kadar ve sonrası hep birlikte hareket ettik.Mesleki Sorumluluklarını fazlasıyla taşıyan bir insan…

M******* G*******

Şenay Hanım evimizin satışında şeffaf ve güvenilir bir hizmet verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Meltem Ayorak

Şenay Hanım çok ilgili ve iletişimi çok kuvvetli. Evimizi kiralama sürecinde kendisi ile çalışma deneyimim oldu. Benim isteklerimi dinleyip, hassasiyetlerini anlayıp bu yönde ilerledi. Çalışması kolay ve keyifli bir iş ortağı. İlerleyen dönemlerde yine böyle bir ihtiyaç olduğunda kendisi ile çalışmak isterim.

Berna Dalkılıç

Şenay hanımın güleryüzlü ve ilgili yaklaşımından çok memnun kaldım ev alıp satarken tüm süreçleri yakından takip edip sürekli bilgilendirdi emlak ile ilgili bir işim olduğunda tereddüt etmeden yine kendisi ile iletişim kurarım ve Remax ı sayesinde tabsiye ediyorum herkese

Berna Dalkılıç

Şenay Hanım ın ilgisinden çok memnun kaldım müşteri bulma konusunda çok yardımcı oldu sonrasında daire gerekti bana en uygun daireyi buldu satın alım ve satım sırasında adım adım tüm aşamaları takip etti bilgilendirdi kısacası yapılması gereken her şeyi tam olarak yerine getirdi güler yüzlü duruşuna da ayrıca teşekkür ederim her kese Remax ile çalışmasını tavsiye ederim

Ö******* Ö*******

Şenay hanıma bizim için bu kadar rahat ve keyifli bir satış gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz. Kendisinin süreç yönetimindeki profesyonelliği ve endişe duyabileceğiniz her durum için oluşturduğu çözümler, piyasa bilgisi, sürecin tüm paydaşları ile olan iletişimi, anlayışı ve nezaketi ile bizlere sorunsuz bir süreç yaşattı. Kendisiyle tanıştığımız için çok şanslıyız.

Hülya Arslan

Şenay Hanımla çok güzel bir diyaloğumuz oldu. Aradığımız Daireyi çok hızlı ve güvenli bir şekilde bulup sonuçlandırdı. Çok çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizde danışmanımız Şenay Hanımdır.

E******* A*******

Hayatım boyunca yaşadığım en sorunsuz, en rahat, en güvenilir satış işlemiydi. Şenay Hn. ve arkadaşları işlerine o kadar hakim ki koşulsuz teslim oluyorsunuz. Satmak istediğim dairemi söz verdikleri zaman için de , sorunsuz bir şekilde sattılar. Tabiri caiz ise yata yata gayrimenkul sattım. Çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki tanıştık, iyi ki varsınız

Hamdi Yüce Er

Şenay hanım dairemin satılmasında bizim ile alıcı arasında bilgili,hızlı,sabırlı ve profesyonelce davranışlarıyla satıcı,alıcı ve kiracı arasında en ufak bir huzursuzluk yaşanmadan işi sonlandırdı.Her şey için teşekkür ediyorum.

Ayla Kuru

Şenay Zümrüt Hanıma ilgi ve alakasıdan dolayı çok teşekkür ederim. Bütün bilgilendirmeleri anlık olay yaptı. Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlemlerimizi tamamlamış olduk. Son derece titiz, işini bilen ve güler yüzlü bir müşteri danışmanı. Başarılarının devamını dilerim..

Ahmet Arif Orhan

Bölgeye hakimiyetini gördükten sonra satmak istediğimiz dairemizi Şenay hanıma güvenle teslim ettik. Güvenimizi boşa çıkarmayıp, kısa sürede sattığı için teşekkür ederim.

Dilek Bilir

Konutumum satış süreci Şenay Hanım sayesinde 28 gün gibi kısa bir sürede ve gayet profesyonelce ,şeffaf bir şekilde istediğim fiyata gerçekleşti.Teşekkür ederiz.

Kemal Tabak

İlginiz alakanız ve iş deneyiminiz ile bizi doğru yönlendirip ev incelemeden tapuya kadar her konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

Süleyman Ciğit

Senay hanım satımla ilgili alakalı hertürlü desteği verdi. Anlık bilgilendirme yaptı..satış ile ilgili yönlendirmeleri çok iyiydi. Bize gösterdiği ilgi ve alakandan cok memnunuz. Bundan sonra gayrimenkul işlemlerimizde REMAX GELİŞİM Şenay hanım a geleceğiz

Muzaffer Kucukkadi

Kibar ve naif kisiliginin yaninda ayni zamanda isine son derece hakim.bolgede her zaman tavsiye edecegim müsteri odakli surekli geri bildirim veren bu sebeple isinizin ilerlemesi icin aramaniz dahi gerekmeyen son derece seri bir musteri danismani.is hayatinda basarililar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.