VER YETKİYİ GÖR ETKİYİ

-1970 yılında Ayvalık ta doğdum.İlk orta lise eğitimlerimi bu güzel ilçede tamamladım.1993 ten itibaren kendime ait yiyecek sektöründe yer alan işletmelerimde uzun yıllar hizmet verdim.İş yerlerimi kapattıktan sonra 2008 yılında, disiplinli, kurumsal, ciddi ve etik değerlere önem veren bir firma olan REMAX ile tanıştım.O zamandan bu zamana değin profesyonel olarak bu mesleği sürdürmekteyim.İş hayatımdaki prensiplerim, dürüst, objektif, güler yüzlü ve çözüm odaklı olmaktır.Yerleşkemizin, coğrafi ve beşeri bilgilerine, hakim bir danışmanım.Yeni yaşam alanlarınızı oluştururken, benim rehberliğimde doğru hızlı ve isabetli kararlar alabilirsiniz. - Mutlu Başarı Programı / Barış Kılıçarslan - PowerCamp / Ece Bilir - Dijital Pazarlama / Evren Topal

-1970 yılında Ayvalık ta doğdum.İlk orta lise eğitimlerimi bu güzel ilçede tamamladım.1993 ten itibaren kendime ait yiyecek sektöründe yer alan işletmelerimde uzun yıllar hizmet verdim.İş yerlerimi kapattıktan sonra 2008 yılında, disiplinli, kurumsal, ciddi ve etik değerlere önem veren bir firma olan REMAX ile tanıştım.O zamandan bu zamana değin profesyonel olarak bu mesleği sürdürmekteyim.İş hayatımdaki prensiplerim, dürüst, objektif, güler yüzlü ve çözüm odaklı olmaktır.Yerleşkemizin, coğrafi ve beşeri bilgilerine, hakim bir danışmanım.Yeni yaşam alanlarınızı oluştururken, benim rehberliğimde doğru hızlı ve isabetli kararlar alabilirsiniz. - Mutlu Başarı Programı / Barış Kılıçarslan - PowerCamp / Ece Bilir - Dijital Pazarlama / Evren Topal

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cannur Köselecioğlu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

O******* A*******

Kiralama işlemimiz Cannur hanım sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlandı.Kendsine teşşekkür ederiz.

Y******* A*******

Evimizi kiralama sürecinde Cannur Hanım profesyonelliği ile kısa sürede mülkümüzün kirlama işlemini tamamlamıştır.Kendisine teşekkür ederiz.

Esin Cıranoğlu

Cannur Hanımla kiralık ev arayışımız üzerine tanıştık. Konuştuğumuz ilk andan itibaren gösterdiği ilgi ve güleryüzlü yaklaşım ile bize çok güven verdi ve istediğimiz gibi bir ev bulmamiza yardımcı oldu.

K******* K*******

Cannur Hanım'a tüm destekleri için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

M******* H*******

Cannur Hanım işinde profesyonel ve bizi çok iyi analiz edip istediğimiz evi buldu ve bizi bir ev sahibi yaptı. Teşekkürler.

Yusuf Sarıduran

Cannur Hanım aracılığıyla ev satın aldık. Satın alma sürecinin her aşamasında yanımızda oldu ve destek verdi. İlgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Seren Er

Kendisi çok pozitif ve guler yuzlu. Bolgeye oldukca hakim. Şehir disindan geldigimiz icin tum sureci bizim icin cok kolaylastirdi. Bastan sona cok ilgili ve yardimciydi.

S******* L*******

Kiralama sürecinde ne istediğimizi anlayıp dilediğimiz gibi bir ev buldu. cannur hanıma teşekkür ederiz.

Emine Korkmaz

Cannur hanım herzaman olduğu gibi bu sefer de kiralik ofislerimizden birini kendisi gibi nezih bir kiracı bularak kiralamıştır. kendisine firmamız kar-ser inşaat olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ferit Ciddi

Gerçekten tebrik ederim,hem anlayışlı hemde işini gerçekten severek ve bilerek yapan bir hanımefendi.Benim dairemede çok kısa bir süre içinde müşteri bulmuş olup,sitemizede güzel bir komşu kazandırmış oldu.

G******* S*******

Tecrübesi,bilgi ve birikimiyle güler yüzüyle bizlere hayalimizdeki eve ulaşmamızı sağlayan cannur hanıma teşekkür ederiz😊

Hüseyin Özkaymak

Bizi hayalimizde olan eve taşıyan cannur hanıma çok teşekkür ederiz... kendisi son derece donanımlı, tatlı dilli, güler yüzlü 🙂 ayvalık'ta ev sahibi olmak isteyen herkesin mutlaka bir çayını içmesi gerekiyor..

Cengiz Toyhan

İnsani ilişkiler konusunda çok deneyimli birisi olarak, kendimi yanında rahat ve güvende hissettiğim Cannur Hanım'ın enerjisine ve sunumuna çok teşekkür ederim. Kendisi sayesinde çok kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde çok güzel bir daire satın almama vesile oldu. Kendisini arkadaş çevreme kesinlikle tavsiye edeceğim. Önce Cannur Hanım'a sonra RE/MAX'a teşekkür ederim.

Bülent Babadostu

Evimizin kiralanmasında bize çok yardımı oldu.Çok memnun kaldık,çok teşekkürler.

Vasfiye Akyol

Ayvalık, Sarımsaklı'da ev kiralama surecimizde bize göstermiş olduğu anlayış ve yardımlarından dolayı Cannur Hanım'a teşekkür ederiz.

Y******* A*******

Cannur Hanım çok kısa bir sürede kiralama işlememizi gerçekleştirdi. Hızlıydı. Teşekkür ederiz.

Yücel Aksüt

Yakın zaman da bir kez daha kiralama konusunda hizmet aldığım RE/MAX Liman işletmesi ve Cannur Hanım'a teşekkür ediyorum. Son derece hızlı, son derece dikkatli bir işlem oldu. Elinize sağlık. Hayırlı işler diliyorum.

Batuhan Kerpeten

Güler yüzlülüğüyle , ilgisiyle ve profesyonelliğiyle hızla ev bulmama yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

H******* B*******

Arayışımız vardı ve Cannur Hanım'a ulaştık. Her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Osman Nuran Babadostu

Güler yüz güvenirlik ve çözüm 🙏🙏

Müslüm Aslan

Ilginiz ve inceliginiz icin cok tesekkurler cannur hanim.

S******* A*******

Cannur Hanım'a hizmetleri için teşekkür ederim. Uzun zamandır satılmasını istediğim otelimin satışını en sorunsuz şekilde tamamladı. Teşekkürler.

S******* A*******

Uzun uzamandır satışta olan çiftliğimizi RE/MAX Liman'dan Gayrimenkul Danışmanı Cannur Hanım ilgilendi ve satışını gerçekleştirdi. Teşekkür ederiz.

Batuhan Gez

Cannur Hanım ile bir satış işlemi gerçekleştirdik. Gercekten hersey konuya o kadar hakim ki, bir tek imsa atmak için tapuya gittik, kendisine teşekkür ediyorum

Fuat Köselecioğlu

Satın alma sürecinde tecrübesi ile yardımcı olduğu için ve süreci profesyonelce yürüttüğü için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

A******* Ç*******

Kiralama işleminde ki tüm destekleri ve ilgisi için teşekkür ederim.

Ayşen Küçük

Cannur Hn. Ayvalık'ta bulunan evimi satın almamda ve daha sonra kiralama işlemlerinde işini profesyonelce yapan bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Levent Güzel

Cannur hanım satışın her aşamasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile bizi çok memnun etti kendisine çok teşekkür ederiz

A******* D*******

Ayvaliktan ev alma hayalinin gerçekleşmesine vasile olan, bana keyifle ve tüm içtenliği ile yardımcı olan güzel emlakcima sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Iyiki varsınız 🥰🥰🥰

Sultan Demirci

Cannur hanımın işini titizlikle yapması ve güvenli birisi olduğu için tercih ettiğimiz biri kendisine teşekkür ediyoruz başarılar diliyoruz

Ceyhun Makinacı

Aldıgımız hizmetten cok memnunuz iş prensipleri,iş takibi ve hızlıca tamamlama anlamında cok memnun kaldık ve ayrıca kendilerine ilgilerinden dolayı teşekür ederim…

Önder Develioğlu

Beklediğimden çok daha kısa sürede ve de sorunsuz bir şekilde sağladığınız hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.Herkese gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edebilirim.Emeğinize sağlık.

Oğuz Oztekin

Çalıştığım kurumun altinovaya taşınması nedeniyle kiralik ev arayisindayken Remax gibi kurumsal ve güvenilir bir emlak firmasi ile karşılaşmanın mutluluğu içindeyim. Çünkü ayvalık/ Altınova/sarımsaklı gibi bolgelerde kiralarin uçuk fiyatlarda olması ve evsahiplerinin anlamsız fiyat artirmalariyla can sıkıcı bir hal almıştı. Cannur hanım ve ekibine çok teşekkürler...

K******* E*******

Alıcılar yüzünden çok uzayan satış sürecinde yeni alıcılara çok hızlı ulaşabildi ve sonuç istenilen fiyatta ve şartlarda kendinden fedakarlık yaparak sonuca ulaştığı için teşekkür ederiyorum diğer işlerimde de kendisi ile çalışmak dileği ile .

Hasan Keder

Remax ve cannur hanıma çok teşekkür ederim bugüne kadar bizim için çok önemli olan işler yaptılar ayvalikta çok etkili olduklarını söyleyebilirim

Vural Topuz

Bu süreçte, kendi evinizmiş gibi her detayı önemseyerek ilgilendiniz.Evimizi çok iyi insanlara sattınız .Hepsinden önemlisi biz sizin gibi bir dost kazandık.Yeterli olurmu bilmem ama ben ve eşim adına çok çok teşekkür ederiz.

F******* K*******

Cannur Hanımın kiralama sürecindeki destekleri ve ilgisi için teşekkür ederim

Burak Diker

Cannur Hanım bu süreçte elinden gelen her şeyi yaptı gerek alım satım gerekse tapu işlemlerinde çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Ayşen Küçük

Cannur Hn. evimi 1 gün gibi kısa bir zamanda kiraya verdi . Bütün işlemleri takip etti, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Seval Akçakaya

Cannurcuğum, sonuna kadar hakkettiğin başarını yürekten kutluyorum. İşine olan hakimiyetiyle , kriz yönetiminde ve sorun çözümünde profesyonel yaklaşımıyla satış dönemimizde muhteşemdi .Her şey için teşekkür ederiz.

Işıl Taşkın

Cannur Hanım alım sürecimizde çok yardımcı oldu. Son derece stresli bir alım sürecini başarılı bir şekilde atlattık. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

M******* Ö*******

Cannur Hanım ile gerçekleştirdiğimiz 2. işlem ve sorunsuz bir süreç daha oldu. Cannur Hanım ile çalışmaktan çok memnunum.

M******* Ö*******

Cannur Hanımla birçok işlem yaptık ve profesyonelliğiyle bütün süreçler sorunsuz ve hızlı bir şekilde oldu.

M******* Ö*******

Cannur Hanımdan gayet memnunum. Evimizin satış süreci son derece profesyonelce geçti ve Cannur Hanım süreci çok iyi yönetti. Teşekkür ederiz.

S******* S*******

Cannur Hanım bizi yeni bir ev sahibi yaptı ve çok memnunuz. Teşekkürler.

R******* S*******

Cannur Hanıma güleryüzü, ilgilisi ve tüm destekleri için teşekkür ediyorum.

Evrim Yıldız

Macaron ruhunu bana yaşattığınız için çok teşekkür ederim🌼🧿🙏

Nilgün Baskın

Kiralama işleminde Cannur Hanım tüm bilgisiyle bize destek oldu ve sorunsuz bir süreç oldu. Teşekkürler.

Yücel Aksüt

Gayrimenkul alım işlemimizde değerli katkılarınız ve üstün hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

F******* K*******

Aradığımız mülkü kısa sürede Gömeç Gökkuşağı sitesinde buldu ve kiralama konusunda bize çok yardımcı oldu. Cannur Hanım'a teşekkür ediyoruz.

Necla Gündoğdu

Cannur Hanım son derece samimi, ilgili ve müşterisini anlayıp yormayan bir gayrimenkul danışmanı. Teşekkürler...

Zeynep Gizem Yüce

Hiçbir sıkıntım yok Cannur Hanım'dan çok memnunum. İletişimi çok güçlü ve iletişimimiz çok kolay oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Pelin Artur

Kendisi iş takibi, iş bitirme, iş ilkesinde doğruluğu savunan bir gayrimenkul danışmanı. Aynı zamanda çok güler yüzlü. Teşekkür ederim.

E******* U*******

Tüm yardımları için Cannur Hanım'a teşekkürler

T******* E*******

Deneyimi ve tecrübesi bize aktardığı bilgilerle yardımcı oldu.Çok memnunum

A******* K*******

Çok deneyimli ve bilgili tüm sorularımıza profesyonelce cevap verdi. Kendisine teşekkür ederiz.

Ö******* A*******

İş takibi ve yardımları için teşekkür ederim.

F******* E*******

Cannur Hn. a Ayvalıkta kiraladığımız ev için çok teşekkür ederiz. Kısa bir sürede sonuçlanıp , eve yerleşmemizde vesile oldu. Başarılarınızın devamını dileriz.

Kar Ser İnşaat

İnşaat firması olarak Cannur Hanım'dan aldığımız hizmet, güven ve disiplin için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız

Yücel Aksüt

Cannur Hanım bizi bir kere daha ev sahibi yapmış oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz

Murat Herseli

Yaklaşık bir buçuk yıldır satamadıgım evimi sağolsun cannur hanım bir ay gibi kısa bir sürede sattı tecrübesi diyaloğu ve kendisine olan öz güveni benden tam not aldı göstermiş olduğu ilgiden çok memnun oldum teşekkürler cannur köselecioglu.

Sultan Demirci

Cannur hanım dairemizin satışını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi. Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Sinem Oğuz

Cannur Hanıma bize göstermiş olduğu yakınlık, ilgi, alaka için çok teşekkür ederiz...

Yusuf Bahadır Aşık

Cannur Hanım bizim için gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmakta ne kadar isabetli karar verdiğimizi gösterdiğiniz için müteşekkiriz. Çok sağolun.

Ümmüül Ergün

Evimi satarken göstermiş olduğu üstün gayret ve ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

İ S A İ L İ N T İ K A M

Ayvalık bölgesinde kiralık bir yer arayışım nedeniyle Remax Liman ve Cannur Hn. ile tanışmış oldu. Kiralama sürecini uzaktan yönetmek durumundaydım. Cannur hn. kiralanacak mülk konusunda doğru ve net bilgilendirmeleri ile sürecin kısa sürede tamamlanmasını sağladı. Sonrasında Ayvalık'a gittiğimde de hızlı aksiyon almam konusunda çok yardımları oldu.Tereddütsüz ve güvenle, emlak işlerinde profesyonel hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Gürcan Elbek

Annem'in Ayvalık'taki evini kiraya verme konusundaki hassas ve hızlı reaksiyonu için Cannur hanıma teşekkür ediyorum. Zaman disiplini ve güleryüzü ile çalışan Cannur hanımı ihtiyacınız olan tüm emlak işlemlerinde herkese öneririm.

Hülya İşlek

Sefa Çamlıkda ki dairemin satışın da gösterdiği samimi alaka, güleryüz ve anlayış için Cannur Hanım a çok teşekkür ederim.

Hülya İşlek

Sefa Çamlık da ki dairemin satışın da gösterdiğiniz iyi niyet, anlayış ve güler yüz için çok teşekkür ederim.

Günnur Oruç

Remax Liman Ayvalık Şubesinde Gayrimankul danışmanı Cannur Köselecioğlu aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğumuz gayrimenkul alımı sürecinde hem yasal prosedürlerin hem de alıcı ve satıcı arasındaki ilişkilerin kolaylaştırılması adına göstermiş olduğu içten çaba için teşekkürlerimizi sunarız.

Emine Aksu

Cannur hanım yardımlarınıza, ilginize teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.