13 yıllık sektör deneyimimize bu işin amazon gemisi Re/Max' ta devam etme kararı aldık. Bu şehirde imzamız var, mührümüz olsun! Söz Sende !

Merhaba, Re/Max Söz Broker Atilla BERKTEN 1975 Kayseri doğumluyum. Evliyim. 2 Kız ve 1 Erkek çocuk babasıyım Kayseri Lisesinden mezun oldum. 12 yıldır aktif emlak sektöründeyim. Franchise remax uluslararası marka olma serüvenim ticaretlerde hırpalanıp hak ettiğim komisyon bedelini alamamak. Gelişime açık araştırmacı teknolojiye ve iş hayatında disipline önem veren birisiyim. Eğitim ve teknoloji ile emlağın harmanlanması gerektiği fikrindeyim, bunu sağlayan markanın bu işin amiral gemisinin remax olması beni heyecanlandırıp franchise olmamı sağladı. Boş zamanlarımda kitap okurum, Müzik dinlerim ve Satranç oynarım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Atilla Berkten portföyünde 251 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ekrem Arif Çalışkan

Yeni imalathanemizi kiralama sürecinde bize yardımcı olan Remax Söz ofisine ve Gayrimenkul Danışmanı Sevda Çiftçi Hanıma ilgisi ve yardımları İçin çok teşekkürler

Metin Mıhcıoglu

Bu deneyimli ekiple birlikte iş yapmaktan çok mutluyum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.