QUALITY IS THE BEST BUSINESS PLAN

1991 yılında Almanya Stuttgart'ta doğdum ve 2011 yılında Nürnberg'de vergi memuru olarak Mesleki eğitimimi başarıyla tamamladım. 2012 yılında ailem ıle birlikte Türkiye'ye göç etme kararı aldık. Ocak 2013'te Alanya'da tanınmış bir emlak şirketinde Gayrimenkul Danışmanı olarak pozisyonu kabul ettim ve bu meslek ile gerekli tüm Eğitimlerimi tamamladım, böylelikle profesyonel danışmanlık için gerekli tüm deneyimi kazandım. Nisan 2017'de bir Yönetim Şirketinden çok umut verici bir iş teklifini kabul ettim. Bu sırada Almanya, Türkiye, İsviçre, Dubai ve Hindistan'da uluslararası projelerde yer aldım ve pazarlama, strateji, veritabanı geliştirme, proje yönetimi vb. alanlarda çok fazla deneyim kazandım.

Bu zamana kadar edinmiş olduğum iş tecrübelerimi yeni Gayrimenkul Danışmanlarımızla ve ofis ekibimle paylaşmaktan onların başarılarına katkı sağlayıp yardımcı olmaktan ve kariyer yolculuklarında yol gösterici etken olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Ayrıca yabancı müşterilerimize rehberlik yapmak, ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabilmek,  onlar için Türkiye de sektöre dair güvenilir bir isim olarak hatırlanmak, kendim ve kariyerim için yapmış olduğum önemli yatırımlar arasındadır.

Uzmanlık Bölgesi

Konaklı Mah. / Alanya Avsallar Mah. / Alanya Kargıcak Mah. / Alanya Dinek Mah. / Alanya Kızlar Pınarı Mah. / Alanya

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tatiana Kunz

Благодарю риэлторскую фирму RE MAX BAMBOO в Конаклы за прекрасную квартиру и дальнейшую помощь по всем вопросам, связанным с проживанием, благоустройством и бытом. Отдельная огромная благодарность руководителям Enis и Mehtap Yurt! Профессионалы своего дела, отзывчивые, дружелюбные , надежные! Этой компании можно доверять. Татиана Глушкова Кунц

Sevtap Sağcanseven

genç pırıl pırıl insanlarla çalışmak çok keyifli..tebrik ederim..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.