GELİN ; GAYRİMENKUL HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM...

Merhaba,
11 Temmuz 1982 Almanya doğumluyum.5,5 yaşında iken Türkiye'ye dönerek, eğitim hayatımı Türkiye'de tamamladım.
Lise yıllarım Fenerbahçe Süper Lisesin'de şenlenirken, üniversite yıllarım Eskişehir Osmangazi Üniversite'sinde keyifle geçti.
2004-2012 yılları arasında Arçelik Ç.ova kampüsü lojistik departmanında önce yedek parça lojistik elemanı sonrasında da ürün ihracat sorumlusu olarak görev aldım.
2012 yılında expat ailesi olarak; ilk önce Güney Afrika / Durban daha sonra Fransa / Paris'de ve de son olarak Rusya / Moskova'da ikamet etme fırsatım oldu.
Bu süreçte 2 çocuk anneliğine terfi ederek , annelik serüvenime tam gaz devam ettim:)
Yurtdışında kaldığımız süre zarfında ingilizcemi ilerletme ve de fransızca öğrenme şansına ulaştım.
Çalışma hayatından uzak kaldığım ve de özlemini duymaya başladığım bir dönemde 2021 Temmuz ayında Türkiye'ye dönüş yaptık.
Tarabya'da evimizi ararken tanışmış olduğum Re/max Fly ofisi ile yollarımız kesişti ve de ilk gayrimenkul danışmanları olma şansına eriştim.
Kurumsal bir firmada çalışmış olmamın tecrübesi ve de yurtdışında kaldığım dönemde edindiğim
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Tarabya Mah. / Sarıyer Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Yeniköy Mah. / Sarıyer Ferahevler Mah. / Sarıyer Emirgan Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mine Otaç portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gaye Spolitis

Mine Hanım, benim için muazzam bir şans oldu. Profesyonel yaklaşımı, müşterisini doğru anlaması ve kişisel yaklaşımı bu süreci benim için güvenli ve keyifli kıldı. Hem beni çok rahatlattı hem çok güven verdi. Çok teşekkür ederim bu şekilde bir hizmet aldığım için

Ezgi Ergin

Ev satışı işlemi için Mine Hanım ile çalıştık. Sürecin başından sonuna kadar ihtiyacımız olan her türlü desteği aldık. Mine Hanım’ın güçlü iletişim yetenekleri, alanındaki yetkinliği ve hızlı aksiyonları sayesinde satış işlemini hızlıca ve sorunsuzca tamamladık. Her ihtiyacımız oldugunda kolaylıkla ulaşabildik ve danıştığımız her konuda çözüm aldık.

Birsen Muştu

Çok memnun kaldım Mine Hanım'ın samimiyetinden dolayı hiç yabancı hissetmedim. Re/Max Fly' a Teşekkür ederim

Kia Rastar

As a foreign, I am very happy that I chose this rent state. In the first minutes of meeting you, till singning the contract, you have completely trust her. And this given me a lot of comfort. Thank you Kia

Haluk Bal

Mine Hanım son derece profesyonel yaklaşımıyla hiç bir sorun yaratmadan bizim işlerimizi her açıdan başarı ile tamamladı. Bundan sonra gayrimenul ile ilgili herhangi bir ihtiyacında arayacağım tek kişidir.

Ogul Karindaç

Mine Hanım ilk gösterdiği evde nokta atışı yaptı akabininde kontratımızı yaptık. Her şey muhteşem ve sorunsuzdu. Teşekkür ederiz.

Figen Aktaş

Uzun zamandır tanıdığım ve bizim için nasıl emek verdiğini gördüğüm; çok kıymetli Mine hanım'a sonsuz teşekkür etmek isterim. Profesyonelliği, dostluğu ve zerafeti içinde.... Teşekkürler

Osman N. Gülel

RE/MAX FLY TARABYA ekibinin güler yüzlü ve samimi hizmetine teşekkür ederim. Özellikle Mine Hanımın çalışkanlığı, profesyonelliği ve samimi davranışları da takdire şayandır.

İsmail Çuhacı

Emlak danışmanız olan Sayın Mine Otaç Hanım'ın verdiği hizmetten gayet memnun kaldım. İş disiplini yüksek ve insan ilişkileri çok başarılı.

Fatma Meltem Küçükoğlu

Baştan itibaren gösterilen tutarlı güleryüz ve ilgi için teşekkür ederim. Bu profesyonelce yaklaşımdan memnun kaldık. Daha sonraki dönemlerde de arkamızda olduğu fikri samimiyette ve iş disiplininde tutarlı olduğu izlenimi yarattı.

Beylem Tanju

Mine Hanım her konuda son derece yardımcı ve destek oldu. Her türlü soru ve çekincemizle ilgili hızlı dönüş yaparak bizi oldukça rahatlattı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Sibel Mutluç Öztürk

Mine hanımdan çok memnun kaldım. Çok güleryüzlü ve ilgili olması benim için çok önemli...

Emir Aksoy

Gayet sıcak ve ilgili alakadar olduğu için Mine hanıma teşekkür ederim

Volkan Türkkan

Sabırla satış için bizlere yardımcı oldu. Teşekkürler.

Sevil Boyacıoğlu

Dairemin kiralanma sürecinde RE/MAX FLY ofisinden Mine Otaç bizlere yardımcı oldu. Kendisine yardımları ve desteği için çok teşekkür ederim.

Hassan Rabıeı

every thing is ok

Şaban Kar

Çok hızlı bir şekilde kiralama yapıldı çok teşekkürler.

Reza Nehzati

I had a pleasant experience working with agent Omid and Mine. I had a plan of relocating from another country so agents helped me to see the house on a video call before my travel and I was able to make a better decision because of their kind assistants. There was information provided with details and mey concerns were measured by the agents. We find good chemistry to communicate our point of view and come to an agreement with the owner of the house. Professional and stable cooperation.

İhsan Özden

Aldığım hizmet kalitesi emlak danışmanları hakkındaki genel negatif görüşümü tamamen ortadan kaldırmıştır. Kibar, işinin ehli, yardımcı olma odaklı hizmet anlayışında ve güler yüzünüz için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

K******* K*******

İlk tanışmamızdan kiralama sürecine kadar tüm zaman diliminde samimi, içten ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, işlerinizde üstün başarılar dilerim.

Nilüfer Kanburoğlu

Aldığım hizmetten dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

İsmail Murat Evşen

Merhaba, ekibinizden Sn. Mine Otaç hanımefendi tarafından araştırılıp bulunan dairemin satın alma sürecinde tüm işlemleri takip ederek güvenli ve kolayca tapumu aldım. Bundan sonraki emlak işlerimde REMAX FLY ve dolayısı ile Sn. Mine Otaç olacaktır. Bu vesile ile başta Emrah Bey olmak üzere tüm ekibinize yardımları için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Murat Ketenci

Mine Hanım bizimle çok ilgilendi. Evimin kiralanma sürecini kolaylıkla yönetti. Kendisiyle bundan sonra da çalışmaktan gurur duyarız.

Efser Öztaş

Eskişehir'den mümkün olan çabuk şekilde İstanbul'a taşınmam gerekiyordu. Mine Hanım bu isteğimize yönelik olarak en kısa zamanda talebimizi karşılayan ev seçenekleri bize sundu. Ancak beni en çok etkileyen ve bu süreci en kolay şekilde atlatmamı sağlayan Mine Hanımın güler yüzü, içtenliği ve işini can-ı gönülden yapması oldu. Teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.