HEP DAHA İYİSİNİ İSTEYİN !


Her zaman hizmetin zirvesinde olmak için varım. Gayrimenkul işlemlerinde yılların tecrübesi, Kurumsal güven ve başarı geçmişi, sizi hiç tedirgin etmeden yol göstericinizi kolayca seçmenizi sğlayacaktır.Tecrübem size kazandırır.

İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi İstanbul'da tamamladıktan sonra İngiltere Londra Middlesex Richmond International University iş yönetimi bölümünde eğitimimi tamamlayıp iş hayatıma adım attım. 2000 yılında Türkiye'ye dönüşümle Aydın - Didim ilçesinde ikamet etmeye başladım.

2002 yılında bir emlak şirketinde Gayrimenkul Danışmanı olarak Emlak sektörüne ilk adımımı attım. Gayrimenkul sektöründe geçici değil, kalıcı olmak hedefi ile seçmiş olduğum mesleği büyük bir aşkla yapmam, gayrimenkul sektöründe çok başarılı işlemlere imza atmamı sağladı. 2011 yılında iş hayatıma ara verdim. Belli bir aradan sonra, Türkiye'nin en hızlı çözüm üreten ve en güvenilir kurumsal gayrimenkul şirketi olan RE/MAX çatısı altında, istikrarlı başarı grafiği ile dikkat çeken RE/MAX ZEYTİN Didim'in üyesi olmayı seçtim.

Hedefim; Bu yolculukta sizlere en kaliteli, karlı, faydalı ve sorunsuz bir süreç yaratarak sonuca ulaşmak.

ÖZLEM TAN

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı

Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özlem Tan portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

P*******

We have just completed the sale of our apartment in Didim. Re/max Didim Özlem Tan has been brilliant. Very professional but friendly, so helpful in every way. Really do recommend her. Özlem thank you so much for your help in selling our apartment.

E*******

Özlem TAN hn.teşekkürler. onunla tanıştığımız için şanslıyız. İşini iyi yapan dürüst bir kişi. Emlak satış işimizi profesyonel şekilde halletti. Onu herzaman ve remax grubunu tavsiye ederim. Özlem TAN ve remax zeytin çalışanlarına kolaylıklar dilerim.

M*******

Didimde bulunan villamı uzun zaman diğer emlakçılar vasıtasıyla satmayı denedim fakat olumlu bir sonuca ulaşamadım. Kendim yurt dışında olduğum için bir tanıdık tavsiyesile kurumsal RE/MAX didim ofisinde, tebrübesiyle didim'de başarılı, güvenilir ve uzun yıllar sektörde kendini ispatlamış profesyonel danışmanı Özlem TAN'a ulaştım. Bir ay gibi kısa sürede villamın satışını gerçekleştirip sonuca ulaşan Özlem TAN'ı diğer gayrimenkulleriminde satışı için yetkilendirdim. RE/MAX zeytin didim ofisi ve değerli Özlem Tan'a teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

S*******

Özlem Tan, işini gerçekten titizlikle yapan ve son derece profesyonel bir emlak danışmanı. Kendisiyle Didim'de satılık ev arama sürecinde tanıştım. Kendisinin tecrübesi ve bilgisi sayesinde çok kısa sürede tamda benim ve Ailemin kriterlerine uygun evi bana sundu. Hem evin satılması.hem satış sözleşmesinin her iki tarafı da güvende hissettirecek şekilde hazırlanması hem de satış sonrası süreçlerinin planlanmasında son derece yardımcı oldu. Genelde stresli olan bu süreçler oldukça kolay atlatıldı. Hiç tereddüt etmeden Özlem TAN'ı herkese tavsiye ederim ve ayrıca kendisine teşekkürü de bir borç bilirim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.